Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej hej! 🌼 Agapka, piękny sen miałaś, oby się spełnił!!! :) Ja dziś na chwilkę Dziewczyny, bo zaraz zmykam.... Łady dziś dzień mamy, u mnie świeci słoneczki :) Ja mam dokładnie to samo opakowanie kw foliowego (pisałam o nim wczoraj), o którym wspomniała Masza*! :) Także raz jeszcze polecam ze wzgledów finansowych! Życze Wam udanego weekendu i miłego wypoczynku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem też. Ja tylko na chwilę, doła mam wielkiego...buuu agapa śliczny sen...aż szkoda, że trzeba się budzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! W końcu na chwile mogę tu wejść... Czuję sie jak zombie od tej nauki.. Mam kompletnie dość. Dzisiaj pisałam z mechaniki kwantowej. W poniedziałek wyniki. Mam nadzieje że chociaż 3 dostane.... Wczoraj miałam urodziny więc poprawiam tabelkę :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........????.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............1..............??? emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- trzymam kciuki, żeby ten pech z poprzednimi egz. opuścił cię na dobre. No... i ten drugi ważniejszy też:-) Agapa- ty też niedługo masz termin @. Zobaczymy czy we trzy z Emilcia zasilimy szeregi trzeciej tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz asik dziś to ja mam jakieś takie przeczucie ze jednak jestem nie wiem skąd ale tak czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie troche sie denerwuje ze nie mam jeszcze owulacji, a tu już 16 dzien cyklu. WIem dokladnie zawsze kiedy mam, bo mam skok tempki i jajnieki ciągną i śluz. A teraz tylko śluz. Pewnie mi się przesunie @ - tzn.wydłuży mi się cykl :( Nie lubie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie potrafię określić u siebie kiedy mam owulację, czy mi się przesunęła czy nie. Temp kiedyś mierzyłam ale bardzo różnie pokazuje bo mierze o różnych porach i dość nieregularnie. Bólu owulacyjnego nie mam albo myślę może że to coś innego. Ze śluzem tez różnie bywa, w sumie nie wiem czy u siebie mogę po tym poznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabelkę TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........????.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............5...........12.02 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dobrze bo mam co miesiąc ból owulacyjny i zawsze dokładnie 14 no najpóźniej 15 dni po tym bólu dostaję @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli zawsze z jednej ale promieniuje na całe podbrzusze to taki ból właśnie jak na @ tylko tak jak mówię głoiwne źródło bólu to zawsze któryś jajnik taki ból trzyma mnie cały dzień i jest w moim przypadku gorszy niż na @ zawsze muszę brać leki przeciwbólowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci że ja takie bole to mam dopiero odkąd urodziłam dziecko przed ciążą też nie miałam nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawe co piszesz. Może i ja tak będę miała. Zaraz zmykam do domku. Nareszcie weekend i się wyśpię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze godzinka i do domku tylko mi to synek nie daje się wyspac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze godzinka i do domku tylko mi to synek nie daje się wyspac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze godzinka i do domku tylko mi to synek nie daje się wyspac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś ..jakos mi smutno:(...tak bardzo bym chciała aby tym razem sie udało.......była bym taka szczęsliwa,no i mój mężczyzna też...... tak bardzo bym chiała zobaczyc dwie kreseczki...ile ejszcze czekania..:( 🌻...dla Was...;) przynajmniej tu sobie pomarudze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapuś Kochanie!❤️ nie smuc sie... Ja wiem, ze bardzo bys chciała w koncu te 2 kreseczki i mma nadzieje, ze w tym roku sie uda. Musisz byc cierliwa. Ja tez nie moge sie doczekac i pewnie mnostwo kobitek tez. Jestem ciekawa jak długo bede czekac po tej operacji... 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do szpitala na wyciecie tych cholernych torbieli. Jak wroce to sie odezwe. Trzymajcie kciuki !🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus---❤️ dzia za słowa otuchy...;) ❤️ dzis 30-dc--narzie @ nie widać ,ale ostatnio przyszła w 34...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Jeszcze nie dostałam @, ale zaraz idę sprawdzić bo ciągle czuję jakby to było juz. Mam nadzieję że razem z Emilcią stworzymy jutro zgrany szczęśliwy duet walentynkowo- zaciążony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ jeszcze nie ma- sprawdzałam. Zaraz umrę na zawał serca z tego strachu że zaraz przyjdzie. Obym doczekała bez niej do jutrzejszego testu i żeby były 2 krechy... to moje wielkie marzenie i pobożne życzenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - @ nie bedzie!Musi Ci się udac! Mi sie nie udaje :( Dostałam kolejna szmate, nie mam owulacji i nie moge jesc. Na razie z dziecka nici. W takim stanie jak jest moj organizm to sie nie uda... Moze jak zaczne nowy semestr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- jeszcze wszystko sie ułoży w twoim życiu! Wierzę to! Przeciez ten koszmarny okres w życiu kiedyś musi się skończyć i zaświeci słońce dla ciebie też! Dziękuję że we mnie wierzysz, że @ nie przyjdzie. Mam ogromną nadzieję że tak właśnie będzie. Wszystkie zasłuzyłyśmy na to żeby być wreszcie szczęśliwie zaciążone. Tak właśnie będzie, dla niektórych szybciej dla niektórych troche później, ale jeszcze w tym roku wszystkim nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia, ja bedę robić test jutro raniutko przed pracą, chyba że wcześniej dostanę @ (a kysz!!!). Ty masz termin na dzisiaj więc jeśli nie dostaniesz @ to yeż jutro mogłoby coś niecos wyjść podwójnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny!🌼 Jak Wam weekend minął? U mnie ok, troszke poimprezowalismy w sobotę, wpadło do nas troche znajomych..... było milutko! I to sa plusy nie bycia w ciąży, więc wykorzystuje sytuacje póki co..... Asik25, Emilcia26- bardzo mocno trzymam za Was kciuki, mam ogromna nadzieje że Wam się uda..... i takie pieknę Walentynki bedziecie mieć!!!! :) Super! Agapka-ty pewni tez dołączysz do Dziewczyn i wszytskie przejdziecie do III tabelki- i tak hurtowo jest najlepiej :) Karyn :)- co tam u Ciebie słychac , jak sie masz - mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej..... a w ogóle to czemu miałaś doła??? Odezwij się koniecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilla! U mnie weekend minął szybko:-) Najpierw w sobote trochę robotki w domu, a w niedzielę spotkanie u rodziców z teściami:-) Było ok:-) Agapa- właśnie, właśnie! Ty tez masz ogromną sznasę na trzecia tabelkę w tym cyklu:-) Życzę ci tego z całego serca, tak samo jak Emilci i innym oczekującym, no i ... sobie oczywiście też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×