Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hej Agapka! fajnie, ze podałaś adres tego forum. weszłam na ta stronke , ale strasznie dużo formalności.... nie lubie tego :p Coś strasznie mało tu u nas dziewczyn... jakiś kiepski okres nastał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i powoli wracam do życia. Tabletki przeciwbólowe juz działaja to nie jest źle. Niestety zawsze tak mam w pierwszy dnień @. Może to już oststnia w tym roku... Trzeba trochę optymizmu mimo wszystko żeby nie zwariować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamlika--wiem ze duzo formalności ale naprawde fajnie tam jest ;) Asiczek---pewnie ze to twój ostatni@ w tym roku ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jestem! Ale w pracy tyle roboty, że odpadam ( weszła nowa ustawa) i mam tyleeee nauki! Ale mam nadzieję, że w następnym tygodniu będę miała więcej czasu. Muszę ten cały bałagan jakoś objąć. Narazie nic sie nie zmieniło, muszę tylko uaktualnić tabelkę :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......18.02..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przed weekendem :) Nareszcie piątek :) Byłam dzisiaj u gina pogadać o ciąży. Kazała mężowi też dawać folik. Zacznę mu dawać od kwietnia, bo zaczynamy staranka w czerwcu. Powinno wystarczyć. Aha i gin mówiła, że jak się stara o dzidzię, to nie można się co chwilę kochać, bo plemników jest mniej i są osłabione. Najlepiej przed owulacją wstrzymać się i potem całą parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzie @ nie widac dzis 36 dc..ale jeszzce sie nie napalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny 🌼 U mnie @ od dzisiejszego poranka...Muszę za chwilke wziąć tabl przeciwbólową..... Asik, jak się masz? Karyn, fajnie, ze się odezwałaś, pisz co u Ciebie! Agapka, kiedy testujesz? :) Moluś, fajnie że już wróciłaś :D Koniecznie opowiedz jak było, jak się czujesz?!! Idę zrobić sobie gorącą herbatkę z cytrynką.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia, a gin kazała jeszcze jakieś badanka zrobić przed starankami?? P.SJa też daje Mężowi folik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko pytala sie o zwierzeta, ospe i rozyczke. Jak bym miala stycznosc z kotami to trzeba by zrobić tokso, ale ja mam psa i szynszylke wiec nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Moluś, Karyn- piszcie co u was nowego! Kamilla- też mam w pierwszy dzień @ bóle i bez tabletek ani rusz. Jakoś się w miarę pozbierałam i kombinuję jakby się tu długotrwale wyciszyć- może jakieś medytacje dla początkujących... Najlepiej by było wyjechac na miesiąc ale to nierealne, można tylko pomarzyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta! W skorocie to moge powiedziec, ze przezyłam mały horror. Bałam sie strasznie tej operacji. Nie mam teraz prawego jajnika tak strasznie był zniszczony przez ta torbiel! Dobrze, ze lewy jest Ok ale teraz na ok. 6 mis. musze zrobic przerwe ze staraniami o dzidzie :( Cieli mnie od pepka w doł- 17cm i obok mały krzyzyk po drenie...Teraz musze łykac Ogrametril. Boli mnie jeszcze wszystko bardzo i trudno mi chodzic i spac...Ale ciesze sie ze jest juz po :) POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jesteś bardzo dzielna. Odpoczywaj przez te pół roku a później do roboty:-) Trzymam kciuki żeby już nic więcej cię nie męczyło i żebyś spokojnie mogła juz zachodzic- akurat w wakacje! Fajny będzie termin porodu- na wiosnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś!!!-----> dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 Bardzo dzielna jesteś ! Dobrze, że jesteś już po.... Cieszę się że jesteś z nami i bądź tu nadal! Zdrowiej jak najszybciej! Wszystko będzie dobrze:) Ten czas do atranek napewno zleci Ci szybko, zobaczysz! Asik, ja jak brałam tabletki anty to nie musiałam brać przeciwbólowych, bo nic nie bolałao, odkąd odstawiłam- ból powrócił (w pierwszy dzień okresu zawsze boli....). 100krocia, pytam o te badankla, bo mój gin "zaszalał" i dał mi trochę tych badanek do zrobienia.... mam zamiar je wszystkie zrobić (część już zrobiona). Zbieram się powolutku, bo w końcu jeszcze kilka miesięcy minie zanim ruszymy pełna parą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- kiedy zrobisz test?:-) Ale fajnie... wygląda na to że tobie się udało:-) Powodzenia i daj znać czy widzisz u siebie jakieś objawy, zmiany itp. No i oczywiście o wyniku testu też nam czym prędzej napisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus--no to pzreszłaś kochna co swoje..teraz odczekasz i w lato napewno Ci sie uda❤️ A ja mam dzis 38 dc..@ nie widać,jutro testuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, trzymamy kciuki ;) Pisz jutro jak najszybciej o wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- fajnie masz... Musze przyznać że ten cykl przeszłam wyjątkowo ciążko. Przez to że @ przyszła tak późno byłam już prawie przekonana że jestem w ciąży. porażka bardzo zabolała. Teraz myslę że ciężko mi będzie nie myśleć (jeszcze gorzej niz wcześniej) i dalej przez blokadę psychiczną nie będę mogła zajść. Mam wrazenie jakbym tylko umocniła tą blokadę. No ale zobaczymy, będę się starała pracować nad sobą. Strasznie bym chciała gdzies pojechać ale wątpie czy finanse na to pozwolą. Może chociażna weekend uda się nam wyrwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- jak ja ci zazdroszcze (oczywiście tylko i wyłącznie w pozytywnym znaczeniu) że jesteś już w ciąży. Tak bardzo tego pragnę że to już chyba u mnie obsesja. Wśród moich znajomych i rodziny ciągle jakieś ciąże i narodziny a my dalej nic. I chyba juz tak zostanie bo nie potrafie sie zdystansować, wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, faktycznie wyjazd przydałby się koniecznie! Alez ta wredna psycha potrafi płatać figle..... Rozumiem, że ciężko Ci o tym nie mysleć, bo ja już wiem, że kiedy rozpoczniemy z mężęm staranka -tylko o jednym będę mysleć :) Ale warto próbować oderwać myśli wszelkimi sposobami...bo moze to jedyny sposób na ciążę! Jedno jest pewne; nie można się zamartwiać ani smucić, bo dzidzi napewno będzie, to kwestai czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilla masz rację- takie zamartwianie tez może zaszkodzić i nie pozwolić zajść. Muszę coś wymyslić, jakieś hobby znaleźć albo coś. Albo nauczyc się medytować, to też podobno skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- bedę robiła co będę mogła, żeby zapomnieć o tym wszystkim i po prostu cieszyć się życiem. Wiem że to jest w tych staraniach najważniejsze:-) Zobaczymy jak mi to wyjdzie. Muszę czymś innym, przyjemnym zająć myśli i zwyczajnie żyć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moluś najwazniejsze, że już po. Życzę Ci szybkiej rekonwalescencji. Kamila7 i Asik25 a Wam życzę bezbolesnej @. Cannah ciesz się tym cudownym nicnierobieniem .....co ja bym dała, żebym mogła spokojnie posiedzieć w domku.... Pięknie to napisałaś : \"skupić sie na tym, co w staraniach przyjemne a ciąża musi się pojawić\". Może faktycznie trzeba nastawić się, że ciąża to \"efekt uboczny\" ? (ale jakże cudowny!). U mnie wielka kołomyja. Mam mały problem i nie wiem co zrobić. Czekać na rozwój wydarzeń czy działać = zacząć staranka już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- czyżbyś chciała przenieść się do tabelki nr2 ?:-) Super! Hmm, ponoc zawsze lepiej działać niż czekać na rozwój wydarzeń:-) Z tym to trochę żartuję- przecież nie wiem o co dokładnie chodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach--🌻 witaj moja \"znajoma\"heheheh fajnie ze o mnie pytasz...ja jutro testuję...ale nie jestem na 100% nastawiona na ciąże!!! ponieważ już tylerazy się rozcarowałąm!!! a teraz to mzoe cykl sie wydłuzył po tabsach czy coś...wiec zatestuje jutro bo nie lubie tej niepewności ale sie nie nastwiam chciaz bardzo bym chiałą dla was wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma nieznajoma
agapa - wiesz, po odstawieniu tabletek nie zawsze sa cykle dlugie, przewaznie jest tak ze te dwa p[ierwsze maga sie troche przedluzyc a nastepne juz sa coraz krotsze (oczywiscie nie mniej niz 26 dni) a z tego co widze to u ciebie prawie 40 dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawa wygląda tak, że nie wiem ile jeszcze popracuje (firma się sypie). Planowałam po ślubie, czyli 100% starania w czerwcu. Ale nie wiem czy popracuję do lata :( I nie wiem co robić. Póki pracuje będę miała płatny urlop. Jak będę bezrobotna to ten urlop chyba nie będzie płatny? Agapa Trzymam kciuki ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Agapa - to raczej ciąża :) :) :) Moluś - trzymaj się! Dobrze, że to już za Tobą i jesteś już zdrowa. jak się już minie te pół roku to ciąża murowana :) Karyn - nie ma na co czekać :p Zacznijcie!!! Asik25 - To prawda, ciężko przyzwyciężyć swoją psychikę. Ale to jest możliwe! Mam wrażenie , że mi się to udało(mimo że nie jestem w ciąży) zdystansować. Więc i Tobie się uda! Jak wyjazd jest niemożliwy to trzeba się czymś zająć... Mnie zajęły te nieszczęsne egzaminy (została tylko jedna poprawka ufff...) a z miłych rzeczy to zaczynam malować swój pierwszy obraz :) Będzie dobrze! Uda Cie się! I będziesz miała śliczne zdrowe dziecko! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny...jak tak mówicie to naprawde nie wyobrazam sobie aby mogło byc inaczej;)...to mój 3 cykl po odstawieniu..pierwszy był 29dni,drugi34 a teraz juz jutro bedzie 39...aahhhhh;) tym bardziej ze tempka cały zcas 37,4 i 37,6..taka mnie wiecej ;) i szyjka macicy wysoko rozpuchniona...miekka oby to było to!!!! wieczorikiem lece do pateki kupuje teścik i jutro z rańca testuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×