Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Mirowa witaj :) Wszystkiego naj... dla Syna z okazji urodzinek!!! Byłaś już u lekarza? Powinnaś przedewszystkim pójść do mądrego gina. Jeśli wszystko jest ok, to napewno doczekasz się maleństwa.Mnie mama urodziła mając 34 lata. Folikk a ze snami to jest tak, że trzeba je interpretować na odwrót. Czyli jak we śnei się żle dzieje, to na jawie będzie dobrze. Agapa nadal trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karyn! Co u Ciebie?? Czytałam, że masz nie lada dylemat..... Podjęłaś już decyzję? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
WITAM DZIEWCZYNKI....:) Kamilla--->>> Dziękuję za gratki....to dla nas dar niebios...:) Oczywiście rozpieszczam się jak mogę ,a najbardziej to mnie rozpuszcza mój mężuś...tylko trochę się martwi,żeby mi tak nie zostało....;) Ale uspakajam go że jak dzidzia se pojawi wśród nas, to nie będę miała na to czasu....bo wtedy będę rozpieszczać dzidzię...;) ha ha...ale póki co....;) Folikk--->>> Karyn ma rację, sny czyta się na opak więc sama widzisz że wszystko będzie dobrze....trzymamy tu wszystkie kciuki za ciebie i dzidzie....:) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- myśle że masz spore szanse na to że to jednak ciąża:-) Trzymam kciuki! Mikołajka- tak trzymać, to jedyny taki okres w życiu kobiety kiedy może być bezkarnie i bez ograniczeń rozpieszczana:-) Karyn- właśnie, właśnie:-) - jak decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś Emilci dawno nie było... Może chce się zdystansować i nie udzielac się na forum, bo to muszę przyznac też w pewnym sensie nakręca. Sama sie zastanawiałam czy nie zrezygnować i nie zaglądać tutaj. Ale na razie jeszcze jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na @ Dziś 28 dzień cyklu.... Agapa - póki nie ma @ póty nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, nie wiem. Chciałam poczekać do ślubu, urodzić na wiosnę... Narazie jeszcze pracuje, tylko ciekawo jak długo. Muszę dać na luz. Czy pracodawca może zwolnić przed 3-cim miesiącem ciąży? Czy \"ochrona \" jest od pierwszych dni ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam ostatnio kadrową u mnie w pracy- powiedziała że ochrona jest od początku ciąży- jak tylko dostarczysz zaświadczenie od lekarza że jesteś w ciąży- nie mogą cię zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 dziękuję Kochana!!! ❤️ myslę , że do czerwca jakoś podtrzymam firmę. i odrazu w czerwcu ...(oby się udało) Dałaś mi odrobinę radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie
ochrona jest od poczatku ciazy. mialam przypadek, ze kolezanka dostala wypowiedzenie - podpisala. ale po tyg. okazalo sie ze od jakiegos czasu jest w ciazy, przyniosla zaswadczenie odlekarza i wypowiedzenie zostalo cofniete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sprostować- Emilcia się odezwała na \"zimowych staraniach\" i przypomniała mi że ona już nie jest starająca i dlatego nie pisała. Zapomniałam że jej mężczyzna przecież dopiero co wyjechał... To tak żeby było jasne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Co tu taka cisza...czyżbyście zajadały się pączkami i nie macie czasu pisać na kafe?? Ja jadę z mężęm do babci na pyszniutkie pączuszki!!mniam mniam!nie moge się doczekać! Miłego dzionka Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilla! Cos ostatnio coraz mniej wpisów albo mam takie wrażenie. Trzeba trochę nadrobić i pisać:-) Zaraz się zabieram za swojego pączka i życzę smacznego u Babci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mi tato tez własnie dostarczył paczki. Ale teraz nie jem bo jestem po sniadanku( płatki owsiane z mlekiem) i nie miałabym gdzie ich wcisnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asik! Dziekuję i również życze smacznego pączusia :) Zgadza się, coraz mniej wpisów tu u nas się pojawia... Muszę uaktulanić tabelkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Mikołajka....Monika......25....Wa-wa..................3...........2-3.02 agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Ok, zrobione! Hej Moluś! Tobie też życze smaczniutkich pączusiów :) Oj, ja muszę się powoli zbierac na uczelnię...... a tak mi się nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co się dzieje z emilee? Też się nie odzywa!! 100krocia -co słychac u Ciebie, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, powiem szczerze, że czasem sobie funduje takie właśnie wagary ;), ale dziś nie mogę....! I tak teraz w tym oststnim semestrze aą tak często nie bywam na uczelni...;) ;) - korzystam póki mogę, bo jak pójde do pracy to już takich wagarów nie będę mogła sobie zrobić.... no i przy Dzidzi też urwanie głowy będzie (ale to bedzie cudowne urwanie głowy....;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
witam wszystkie dziewczęta..... Kamilla---->>> :( a gdzie Mikołajka w III tabelce???? No proszę dopiero co się wpisałam i już mnie nie ma.....:( :( :( buuuuuuuuuuuuuu :( Byłam dziś na badankach---jutro odbieram wyniki,a po południu biegnę na USG, coby zobaczyć swoją FASIOLKĘ....;) Smacznego....PĄCZUSIA życzę wszystkim!!!!;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss.... sorka Mikołajka, to niechcący było! :) :) :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......17.02.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Mam nadzieję, że teraz wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Hej dziewczyny dawno mnie nie było bo w pracy strasznie duzo pracy po za tym moja fasolka cały czas goniła mnie do łazienki. Ale pomału objawy-mdłości i wymioty zanikły i wracam do was. Oczywiście nabierząco próbowałam was śledzić. Mam nadzieje moluś że już się dobrze czujesz? Mikołajka gratuluje. Wpisz się jeszcze raz do naszej tabelki bo ktoś Cię usuną. Folikk mam pytanko jesli oczywiście można, napisałaś że jestes ze śląska ja również, termin mamy podobny. Czy możesz napisać dokładniej z jakiego jesteś miasta. Bo może mogłbyśmy się umówić na kawkę i podziwiać nasze rosnące brzuszki, czy razem sie wspierać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
No teraz to co innego.....aż się lepiej czuję jak sie widzę w tej III tabelce....;) ;) ;) Kamilla--->>>nic się nie dzieje...czasem tak się zdarza...;) Kwiat--->>> mówisz o mdłościach??? Ja naszczęście nie miałam takowych, ale to nie znaczy że mnie nie dopadna....choć mam nadzieję że mi się jakoś uda je oszukać....;) Ale cieszę sie że Tobie już przechodzą i czujesz sie lepiej....:) Pączusie już zjedzone dziewczynki, czy liczycie kalorie??? Co??? Przyznawać się tu szybciutko!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nareszcie coś się nasze rozmowy ruszyły:-) Witaj kwiat4- cieszę się że do nas wróciłaś:-) Pączuś jeden zjedzony- ale to na pewno nie był ostatni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka, ja powiem szczerze, ze nie liczę i nigdy nie liczyłam kalorii (bo miałam raczej niedowagę niz nadwagę...) ale przyznam się że od ślubu przytyłam troszkę ;). Może się to wydawac dziwne, ale nawet się z tym lepiej czuję :) Nie chcę przytyć już więcej :D- niech juz tak zostanie..... A u Was dziewczyny jak to jest z tymi kaloriami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Asik...tylko jeden??? mamy juz prawie 11 to powinny byc conajmniej.....trzy....;) Trzymam kciukasy!!! !!!!! S M A C Z N E G O !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- ja tez zawsze musiałam liczyć kalorie... ale po to żeby wreszcie przytyś:-) Ale nic nie pomogło, żedne jedzenie. Za to jak zapisałam się na step aerobik (rewelacja) to zrobiły mi się delikatne fajne mięśnie, lepiej się ułożyły tak że np zmienił mi się troszkę na lepsze kształt nóg dzięki wyćwiczonym mięśniom:-) I teraz jest lepiej.. a przynajmniej było bo odkąd się staramy o dzidzie to już nie chodzę na step bo to jest duży wysiłek i kondycyjnie i w ogóle więc się boję. Poza tym słyszałam że jak ktoś za intensywnie trenuje to może mieć problemy z owulacją. Więc przestałam ale straaasznie mi tego brakuje. Nie mogę się doczekać kiedy po ciąży wrócę do tych zajęć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kiedyś chodziłam na kick-boxing i dużo pływałam (głównie styl grzbietowy) :) Nie liczę kalorii,ale zauważyłam u siebie cellulitis :( :( I nie jadłam jeszcze pączków buuuuuuuuuuuuu!!! Nie mam jak wyjść z domu bo się uczę (jutro ostatnia poprawka - totalnie zawaliłam sesje-zero ferii :p )... U mnie 29 dzień cyklu, czekam cierpliwie na @. W tabelce wpisałam datę orientacyjną, bo nie wiem kiedy przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, ja też liczyłam kalorie aby przytyć....:D i nic to nie dawało.... Aż w końcu obiadki teściowej zrobiły swoje :D :D :D I w końcu mam normalną wagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
To widzę że nie jestem sama....:) Ja też nigdy nie liczyłam kalorii i kiedy wsyscy dookoła chcieli sie odchudzić za wszelka cenę...to ja z chę cią przyjełabym te kalorie...coby troszkę przytyc....bo przy wzroście 170 cm, obecnie ważę 50kg...no to sobie możecie szybko obliczyć moją niedowagę....:) Ale już niedługo moja FASIOLKA będzie przybierać na wadze....wszystko inne też wiec i co za tym idzie ja też!!!;) A przed moim ślubem to ja raczej jeszcze schudłam....:( Ale już wróciłam do normy dość szybko i czekam na dodatkowe kilogramki...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×