Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

wiecie ja cały czas czuję taki ścisk w brzuchu i mam takie uczucie jak by mi żołądek do góry wędrował, moja kolezanka też tak miała jak była na początku ciąży ale ja nie wiem czy to objaw ciąży czy to tak ze strachu żem może nie być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czuję taki niepokój w żołądku i okolicy serca jak przed egzaminem:-) Ale @ jeszcze nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dlaczego nikt nic nie pisze? Pewnie nie macie czasu. Ja tez powinnam nie miec ale nie mogę się na niczym skupić, myślę ciągle o jednym i tym samym. Żeby @ nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik nie może przyjść @ ani do Ciebie ani do mnie ale to jest bezsens naprawdę zawsze rwałam się do testów żeby sprawdzic a tym razem wogóle mi się nie chce robić tego testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia, nic się nie martw. @ nie przyjdzie a test będzie tylko formalnością:-) Gdybyś jednak się zdecydowała zrobić go jutro rano to mam nadzieję że obie będziemy skakać pod sufit kafeterii z 2 krechami na teście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie asik jutro jednak go nie zrobię poczekam jeszcze , jutro jak będę wracała z pracy to kupie a zrobię go w środe rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uważasz, na pewno wynik będzie pewniejszy im później zrobiony test. Wątpię żebym dłużej wytrzuymała, mam nadzieję że @ mnie nie wyprzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że wynik testu powinien już być wiarygodny tylko że ja poprostu się boję go zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię Emilcia, aloe jednak u mnie wygra ciekawość (albo @). Jężeli oczywiście zdążę rano zrobić bo przewaznie rano to mam taki sprint zeby dzążyć do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty rób jutro ja zrobię w środę no i w ten sposób będziemy swiętować dwa dni pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zrobiłam rano test- negatywny, ale @ jeszcze nie ma i to mnie trzyma przy życiu... Zawsze miałam @ albo w terminie albo troszkę wcześniej, czyżby tym razem chciała mi spłatać figla i pozwolic żebym uwierzyła że jestem w ciąży? Poczekam jeszcze 3 dni z kolejnym testem, chyba że przebrzydła @ przyjdzie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asik!! Nie przejmuj się tym testem, bo najważniejsze że tej małpy nie ma....I to dobry znak, tym bardziej, że przychodziła w terminie (albo nawet przed) ! Nie chcę zapeszać ani nakręcać Cię, ale..... dobra-wstrzymam się z gratulacjami! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę mi skrzydełka podciął ten test i trochę juz nie wierze że się udało, ale nadziei nie tracę:-) Zowu będę co chwilę latać do toalety sprawdzac czy @ nie przyszła. Koleżanki z pokoju będą patrzec na mnie podejrzanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, nic się nie martw, dopóki nie ma @, jest sznasa.... i tego się trzymaj! Poza ty pomyśl, ze dziś Walentynki i napewno miutko spędzisz czas z mężęm!:D Ja zresztą też nie moge doczekać się popołudnia, kiedy Mężuś wróci z pracy.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, pocieszam sie że po prostu ciąża jest zbyt wczesna aby test ja wyczuł:-) Niby w dniu spodziewanej @ powinien wykryc ale u wielu kobiet test wykazuje ciążę dopiero po kilku dniach od spodziewanej @:-) Dzień z mężusiem na pewno będzie udany, choć jeszcze nie wiem jak go spędzimy:-) Coś wymyślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Channah! Bardzo cieplutki post przysłałaś:-) Te wszystkie życzenia na pewno bardzo nam się przydadzą i oby szybko się spełniły... Trzymaj za nas kciuki i zaglądaj do nas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej channah! Odwiedzaj nas tak często jak tylko masz ochotę!A może wpiszesz się do naszej tabelki III (bo rozumien że nisisz pod serduchem dzidzię) :) Asik, i wszystkie pozostałe dziewczyny-czemu sie nie odzywacie?...:( PIszcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach---:) ❤️ jejku jak to cudnie że twoja dzidzia juz kopie :)cudnie poprostu cudnie..a ja narazie czekam :)..dziś 32 dc ale narzie @ nie widać..:)..ale się nie napalam bo ostatnio w 34 dostałam..wie zcekam buziaki dla Ciebie i twojej kruszyny pos serduchem:):):):)😘 buziaki dla was kochane dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem, miałam trochę pracy:-) Agapa- może obie się nie doczekamy @ tym razem:-) U mnie tez nadal brak:-) Za to czuje sie skołowana, zakręcona i w ogóle jakbym dostala w łeb obuchem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--oby..❤️ a powiedzcie mi jaka powinna być szyjka macicy we wczesnej ciazy???ja mam taką miękką i napuchnieta jakby,taka gąbczasta i mięciutka...aka powinna być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- ja sobie nigdy nie badała, ale z tego co słyszałam to we wczesnej ciąży jest rozpulchniona:-) To chyba dobry znak:-) Moja koleżanka jak była w ciąży to gin jej powiedziała podczas badania że ma rozpulchnioną szyjkę macicy albo macicę, co świadczy o wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! W końcu jestem - odcięto mnie przypadkowo od internetu! Oczywiscie bede to reklamowac.. Dzisiaj mam już jeden egzamin z glowy, zdalam na 4+ - jeszce jeden zostal poprawkowy i dopytka. Juz troche ze mnie zeszlo, bo wczoraj czulam sie fatalnie. Owulacji juz raczej w tym cyklu miec nie bede i juz nie mam nadziei na dzidzie na razie. Ale to dobrze :) Doprowadze sie do porzadku, dojde do normalnej wagi i moge sie znowu starac Asik25 - Jak nie ma @ to znaczy ze za wczesnie ten test robilas! I sie nie liczy! :) Troche w domu zamieszania jest bo brat i bratowa przyjechali z mała córeczką!! 11 miesiecy ma prawie i jest SŁODKA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channach--slizce to co piszesz..tez bym tak chiała...ale nie nastawiam sie odrazu..bo wiadomo tylko spokój..;) Asik--to chyba dobry znak z tym rozpulchnieniem..:) ale ja wiem moze wcale nie... jana--😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ale daleko topik odpłynął- trzeba trochę podnieść. Jeszcze @ nie dostałam i wcale na nią nie czekam:-) Czekam za to do weekendu aby powtórzyć test. J_A_N_A- obyś miała rację, że na test było jeszcze za wcześnie. Co prawda robiłam bobo-test, który niby potrafi wykryć 6- dniowa ciążę, ale myślę że to tylko chwyt reklamowy. Ja robiłam 2 dni po terminie @ i nic nie wykazał, nawet żadnego cienia. Ale @ nie ma a to dobrze wróży. Przeciez nigdy mi się nie spóźniała (powiedzmy od ok. 2 lat), zawsze albo w terminie albo wcześniej. Agapa- trzymam kciuki, myślę że to rozpulchnienie to jest to co powinno...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Asik, ja równiez twierdzę, że temu testwi nie należy zawierzać.... Najważniejsze, że nie ma @.... i nie będzie :) Trzymaj się mocno, bo domyśłam się jak trudne jest życie w tej niepewności!!! Karyn, co jest z Tobą, czemu się nie odzywasz??!!Proszę, szybciutko napisać co u Ciebie!! I gdzie reszta Dziewczyn!? Miłego dnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilla! Zaczynam sie strasznie cieszyć i ten stan przedzawałowy :-) trochę zaczyna mnie już puszczać, choć wiem że jeszcze nic pewnego i wszystko może się zdarzyć. Ale jestem dobrej myśli:-) Karyn- cos nam zniknęłaś na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki :) u mnie 33 dc narazie @ nie widać..a najlepsze jest to ze wczoraj cały wieczór miłam zgagę...pierwszy raz w życiu...chyba to zgaga bo tak pikło w pzrełyku...;) tepmpka 37,4 ..:) ale nie zapeszam oczywiście... trzmam za Was kochane kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 - to na pewno już dzidzia :) A może zrób betę? Bedziesz wtedy na 100% pewna... Ja też czekam na @, tylko nie wiem kiedy przyjdzie, pewnie gdzieś za tydzień i to na 100% bo owulacji nie miałąm. Trudno się mówi... Raz na rok brak owulacji się może zdarzyć... U mnie ciągle goście i nie mam czasu za bardzo żeby tu zaglądać.. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej agapa 🖐️ trzymam za ciebie kciuki, moze tym razem sie uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, trzymamy kciukasy.....:) Asik, pomysł z beta nie jest zły, Jana ma rację-będziesz miała pewność!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×