Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

A co do rychu.....- to u mnie cieniutko, kiepska kondycja tak że hej!!! chciałbym jescze przed ciążą (i latem) chodzić na jakis step lub areobic, ale nie wiem czy się zmobilizuję! Asik, mi się wydaje, że takie spokojne ćw nie powinny wpłynąc na owulację (może siłownia tak), a dobra kondycja zawsze na dobre wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z siłownią radzę uważać, miałam kiedyś na siłowni wypadek przez źle dobrane do wzrostu i niezabezpieczone urządzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- normalny aerobik myślę że nie powinien zaszkodzić ale moja instruktorka od stepu prowadziła tak zajęcia że wszystkie byłyśmy dokładnie mokrusieńkie, wszystkie mięśnie roztrzęsione na granicy wytrzymałości, poza tym dużo skakania, ciężarków i za każdym raze a chodziłam 3 lata było delikatne przegięcie. Nigdy nie było tak że już po tak długim czasie spoko nic mnie nie boli, nie zmęczyłam się. Zawsze było bardzo ale to bardzo intensywnie. Ale cudownie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chyba ze tak to wyglądało... to rzeczywiście ciąża i taki step to niedobre połączenie!! W takim razie joga- nawet dla ciążówek :) Nie codziła nigdy, ale moja kumpela w ciąży chodziła i mówiła mi, że było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Dziewczyny, wielkie sory za byki, ale jak szybko piszę to tak to właśnie wygląda.... !! zmykam na uczelnię.... pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett26
My z m ężem też staramy sie o dzidziusia, jesteśmy gotowi... ale od 8 miesiecy nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie od jakiegos czasu zastanawiam się nad jogą, tylko tak myślę że jak pójdę to juz dziewczyny wiedzą co robić a ja nie mam nawet podstaw. Ale bardzo bym chciała i jak będzie gdzieś dla początkujących od 1 lekcji to się chyba zapiszę. Podobno dobre jest jak ktoś chce zajść, bo to nie tylko usprawnia fizycznie ale dobrze wpływa na psychike, wycisza itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Anett26- witaj w gronie. Ten topik przyniesie szczęście nam wszystkim- zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ale od rana naprodukowałyście, hihi, super. Czytam, że zajadacie już pączki. Ja nie stety nie potowarzyszę Wam, bo nie lubię pączków. A w zasadzie to mam tu i ówdzie o kilka cm. za dużo i niejedzenie pączków wyjdzie mi na dobre. A do cwiczeń to nigdy nie miałam zapału . Ale przecież wskazane są relaksacyjno-rozciągające ćwiczenia (oczywiście w czasie ciąży). Chociaz miałam sąsiadkę, która w 9 m-cy grała w tenisa i skakała przez płot ( wiedzie jak to wyglądało), hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett- chyba zrezygnowała... Agapa- odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett26
Jestem jestem i starać się o bejbi nie przestaję, ale na pączka wyskoczyłam....tradycja, tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anett- może zostaniesz z nami? Napisz coś o sobie i dopisz się do tabelki jeśli masz ochotę. Mam nadzieję że i tobie i nam uda się w niedługim czasie zajść w ciążę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz zmykam do domku, więc wpadnę tu dopiero jutro, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam : TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.......17.03..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia.....Nina..........24....Rybnik.......18.03.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........8. 03.....ogólne, TSH --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ agapa........emilka.......21....płock....................3.........12.-15.02 J_A_N_A......Joanna.....23....Zielona Góra............5...........24.02 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............6...........16.03 Moluś..........Joanna.....29....Koło.....................7............1-3.03 julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02--------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania......24..........Śląsk.......5......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30..........Śląsk.......?......pażdziernik...?..... Mikołajka..Monika...26........Wa-wa....6/7....pazdziernik...?...... Ja już też po pączku :) Też myślę o aerobiku. Jestem szczupła, ale coś ostatnio brzuszek mi wychodzi :) Trzeba się wziąć za siebie i trochę rozruszać. Podobno poród szybszy i łatwiejszy jak dziewczyna jest wysportowana, więc trzeba myśleć przyszłościowo :) Narazie jestem chora, ale od przyszłego tygodnia chcę ruszyć :) Gratulacje Mikołajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folikk
Witajcie! Do strachu o moje Maleństwo z powodu krwiaka doszły jeszcze straszne mdłości :-( trzyma mnie już od kilku dni..ale najgorsze jest to, że nie przestaje nawet na chwilę..cały czas mam mdłości..nawet w nocy jak się przebudzę to ledwo wytrzymuję.. :-( Kwiat4 ja jestem z Pszczyny..napisz proszę jak długo Cie trzymała z tymi mdłościami..i jak sobie radziłaś..co do spotkania to bardzo chętnie..ale dopiero jak wszystko sie ustabilizuje..na razie ginek powiedział, że nawet szklanki z wodą nie wolno mi podnieść..cały czas leżenie :-(..dlatego tez nie będę tutaj częstym gościem.. Pozdrawiam wszystkie cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja wieczorkie:) nadal @ brak....;) jutro 42 dc...piersiątka obolałe..tempka dziś rano 37,4,brzunio zakłuwa...ale nie napalam sie w niedziele testuje poraz kolejny ;) buziaki dla wszystkich channach----fajaowy twój brzunio...porzycz go na 9 miesiecy...potem oddam ;) heeeeeeeeee dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folikk- trzymaj się i oszczędzaj maxymalnie tak jak kazał gin. Dla dzidzi warto:-) 100krocia- fajnie że się odezwałaś, bo dawno cie nie było:-) Agapa- kurcze, super! Tyle czasu bez @! Twoje szanse są ogromne!:-) Szczerze- bardzo bym się ucieszyła:-) Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--a jak ja bym się cieszyła ;)..hhheeheheh zobaczymy,dziś 42 dc..nadal @ brak,37,4 tepmka....wiec wszystko po staremu..a i piersiątka takie jakiś ciężke mi sie wydają ..obolałe lekko .. wiec super..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w poniedziałek oczekujemy wybuchu radości na kafe:-) Będziemy wszystkie swiętować twoje szczęście:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Agapka, wszystko wskazuje na to, że w tabelce III pojawi się kolejna \"mamusia\" :) Czekamy na wieści i trzymamy kciuki ;) Folikk, trzymaj sie mocno i bądź dzielna. Napewno nie jest Ci łatwo ale masz pod serduszkiem maluszka i dla niego warto to wszytsko znieść!!! Pisz do nas kiedy tylko możesz.... 100krocia, cosik rzadko się tu u nas pojawiasz, pisz co tam u Ciebie częściej :) Karyn, więc jednak staranka w czerwcu?? Ja wczoraj objadłam się poączkami niesamowicie, bo babunia zrbiła ich całe mnóstwo.....uff. A żeby było śmieszniej drugie tyle zapakowała na wynos :D... Ale wczoraj wieczorkiem spaliłam z mężem nieco tych kalorii ;) :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nareszcie piąteczek :) Dzisiaj tylko do 14:45 :) Mam strasznie dużo pracy ostatnio, więc nie mam czasu pisać. Poza tym mam jeszcze 4 miesiące przed rozpoczęciem starań więc narazie staram się nie myśleć o tym za dużo, żeby mi się bardziej nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziś umieram z przejedzenia ( wczoraj były urodziny teściowej) ... Kamilko raczej czekamy do czerwca! :) co ma być to będzie. Jest mi tak cięzko, że nie dam rady pisać na klawiaturze :( Używałyście kiedyś tabletek \"odchudzających\" - wspomagających spalanie tłuszczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- zawsze potrafisz mnie rozbawić:-) Bardzo mi odpowiada twoje poczucie humoru:-) Pisz częściej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa---- juz strasznie dlugo ten brak @ 42 dzien u ciebie to powinien juz cos znaczyc... a kiedy test robisz???? daj koniecznie znac bo my z padlinka trzymamy mocne kciukasy za ciebie :-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat4
Witam. Folikk współczuje, ale leż i dbaj o fasolkę. Moje mdłosci też trwały non stop nawet w nocy tak jak u Ciebie. po około 2 tygodniach przeszło. Muszę Ci powiedzieć żebyś co 2 godzinki coś zjadła ale małe porcje to tak nie mdli. Dobrze też robi zimny napój. Jeśli to również nie pomoże zapytaj w aptece o IGNATIA AMARA i o IPECA jedno jest na mdłości jedno na smaki ciążowe. Wskazane w ciąży pomaga i nie szkodzi naszej fasolce. Koszt 1 szt ok.6 zł. Mnie narazie sa nie potrzebne to mogę Ci posłać jakbys nie dostała w swojej aptece. Dziewczyny dziś byłam na badanich, krew, mocz i pani mnie tam wystraszyła. Mój mocz wyglądał jakby sok z pomarańczy z osadem. Az się boje o moja fasolke a wizyta u gina dopiero we środę. Ale coś wesołego jutro moje maleńswto będzie miało 11 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- to bardzo wzruszające, smutne ale dające nadzieje, sama nie wiem jak to określić. A humoru nie trać nigdy bo wspaniale się czyta twoje posty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- trzymam kciuki za niedzielny teścik:-) Pa pa- do \"zobaczenia\" w poniedziałek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):) :P:P:P:P:P chanach-- Ty to kochanie potafisz mnie rozbawić..ze normalnie mucha nie syiada ;)..ryłam tu jak kret z Ciebie ...a dokłądniej z Twojego pytania do ginia..nei no nieźle ..;) a w Lublinie nigdy nie byłam..a z tamtąd Beatka Kozidrak(moja ulubiona) pochodzi..wiec ąłpie herbatniczki holenderskie i soczek i lecęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę :P brednie--mam nadziejeę ze teścik niedzielny mnie nie zawiedzi...bo inaczej to chyba tylko nutelke cała se kupie i zjem na raz :P:P asik--dzia za kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chnna---żartowałam z tym przyjazdem...mam nadzijeę ze juz nie stoiz w oknie i na mnie nei wygladasz...;P heeeeeeeeee ale smaka to neizłego mizrobiąłś na herbatniczki holenderskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah :) zazdroszczę poczucia humoru! Ja zawsze taka poważna...zazdrościłam ludziom którzy potrafią żartować w każdej chwili. To dar! Agapa też trzymam kciuki, bardzo, bardzo mocno! Kwiat4, na początku zawsze wyniki są gorsze. Nic sie nie martw, strzel piwko bezalkoholowe i będzie ok z moczem. ❤️ Aski25, Kamila7, Agapa, Kwiat4, Channah i wszystkim Dziewczynom życzę miłego weekendu 🖐️ a ja lecę sie kurować (choć dziś mini imprezka), łamnie mnie w kościach, gardło i głowa boli...:( Do poniedziałku , pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×