Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

U mnie też trochę tradycji, związanej z liczbą 13. mianowicie ja jestem z 13, moja Chrześniaczka jest z 13, Chrześniak męza też z 13, poznaliśmy się z moim także 13. Ja obstawiam poród na 13 stycznia :D W rodzinie kolejarzy brak ;-) Channah zaciśnij nóżki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn--😘 chanach--😘 a co do 13 to ja jestem tatalnie nia zawłądnieta...... ja urodzona 13.....moja przyszła tesściowa też z 13 i to na dodatwk z tego samego miesiaca !! :P a teraz pechowiej....poronienie miałam wywoływanw 13--tego...a nastepnego dnia o godzinie 13 pojechałam na zabieg ....w wesząłm już wtedy w 13 tc...niexle jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znów was kobitki opuszczam... ale tylko na kilka dni.... wyjazd i tym razem daleko...znów do Holandii... jak wtedy wróciłam to III tabelke powiększyła nam Kamilla:-) teraz jak wrócę chcę zobaczyć Asiczka w tej szcześliwej tabelce:-) pozdrawiam WAS WSZYSTKIE gorąco i serdecznie... musze juz lecieć... do napisania wkrótce... TRZYMAJCIE SIĘ Channah-Kubuś chyba jeszcze kilka dni poczeka:-)buziaczki pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ponawiam pytanie o szczepienia przeciwko WZW typuA i B tzn. czy starając sie o dziecko można sie zaszczepic przeciwko zółtaczce? czy to juz troche za pożno? skonsultuje to z lekarzem ale to dopiero za pare dni- moze ktoras z was zna odpowiedz? z gory dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do halinamalina
Kilka razy ten temat był juz poruszany na tym topiku, wiem że to trudne zadanie ale przejżyj sobie te stronki i na pewno znajdziesz odpowiedz. I nie miej nikomu za złe, że Ci nie odpowiadają dziewczyny bo ilez można pisac o tym samym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski, ale sobie wypoczelalam w weekend-bylismy nad jezirkiem cale 2 dni-piekne miejjsce, piekna pogoda, czusta i cieplutka woda-ja tam sie kapalam-nie wiem czy sa jakies przeciwwskazania.... chcialam powiedziec, ze cera mi sie pogorszyla, mam pelno jakis wypryskow-moze to od tych upalow, a moze jakies zmiany skorne w ciazy-macie cos takiego? Halinamalina-ja tez nie robilam zadnych badan wiec nie wiem...moze Kamilka ci pomoze, bo ona robila caly stos badan Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! @ JESZCZE nie ma, ale jeszcze ma czas pare godzinek, choć poprzednio przychodziła raczej rano. Darka- z przyjemnością przeniosę sie niżej, nie mam nic przeciwko temu!:-) Przyjemnej podróży i wracaj do nas szybko! G*O*S*I*K- tez bym chętnie zanużyła się w jakimś pieknym jeziorku... może niedługo gdzieś wyciągnę męża... Halinamalina- wg połoznej i pani która szczepi można się starać, już po dwóch dawkach jest się bezpieczną przed wirusem. Po dwóch dawkach jak się uda zajść to trzecia jest dopiero po porodzie. A jak nie to bierzesz trzecią i dalej się starasz- tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, staram sie nie mysleć i nie napalać, ale jednak drżę za każdym razem gdy idę do wc. Na razie @ nie ma. Boję sie rozczarowania. Pewnie się zaczaiła na mnie tylko czeka żebym się bardziej napaliła i żeby bardziej bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik trzymam za Ciebie mocno, oby już nie przyszła. GOSIK ale Ci fajnie z tym wypoczynkiem. W sprawie wyprysków, to mi się też pojawiło dosyć dużo czegoś. Darka trzymaj się dzielnie. POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ASIK ale ty nas trzymasz w nie pewnosci :) hihih lec po test i zrob go i szybciutko potem tu napisz wynikkkkkkkk plisssssssssssssss moja cierpliwosc jest na kapitulacijjjjjjjjjjjjjjj karyn wiesz co balam sie zeby z radosci nie spadl ;) bo to wkoncu 10 p. :P ale naszczescie z radosci wylal tylko szampana na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa, nie kuś mnie! Żartuję:-) Jakoś nie wydaje mi się żebym potrzebowała testu. Pewnie cholera przylezie. Fajnie się zajęłam czymś innym żeby nie myśleć... poczytałam broszurkę o ciąży... Mądra jestem, nie ma co:-) Miama- trzymaj kciuki trzymaj i emanuj fluidkami w moją stronę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana...no moze raczej pzred połódniem ;) wróciłąm juz z rannego spaceru z Mikołajkiem,a teraz bede kąłdła go spać ..:) @ nadal nie ma...nawet wczoraj zatestowąłm wieczorem i jedna krecha jeszcze sie nigdy tak nie cieszyłma z jednej krechy:):):) no bo teraz cierpliwie poczekam na @ i zaraz po niej zaczynam się kłuc...;) miłęgo pzredpołodnia kochane babaczki;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa- staram się mieć cały czas groźną minę specjalnie dla @, żeby się przestraszyła i przez ok rok omijała mnie szerokim łukiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- proszę się pojawić i postawić mnie do pionu, bo zaraz zawału dostanę! Kamilla7 i J_A_N_A- wy też zawsze potrafiłyscie mnie uspokoić i sprowadzić na ziemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Asiku! :) Mam nadzieje ze małpiszon nie przyjdzie! Ale jeśli nie chcesz robic testu to moze zmierz sobie tempke. Jesli wysoko to hmmm :D Jesli nisko, to tez wiadomo... Teoretycznie powinno sie mierzyc po wstaniu z łóżka ale ja mierzylam poźniej rowniez i zawsze i tak sie zgadzalo. Ja wrocilam z pobrania krwi. Jak zawsze zrobili mi krwiaka :o I jem, bo czuje ze zaraz zemdleje (musialam isc na czczo) PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz J_A_N_A- to aż niemożliwe ale ja zupełnie zapomniałam żeby zmierzyc temp i że po tym też prawie zawsze (bez jednego wyjątku) wiedziałam czy mam się spodziewać w tym dniu czy nie. A teraz jestem w pracy i i tak nie mogę zmierzyć. Nie ma wyjścia, trzeba czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A @ dostawalas bez względu na pore dnia? Bo ja zawsze dostawałam rano, nie wiem czemu... Mam przeczucie ze tym razem Ci sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ostatnio i poprzednio chyba też i być może jeszcze poprzednio? Nie chcę teraz skłamać, ale z tego co pamiętam to albo budziłam się z początkami @ albo dostawałam ją do południa. No i wcześniej tak nawet 1 dzień przed pojawiał się lekko zaróżowiony śluz. A tym razem cisza. No i brzuch można powiedzieć że siedzi cicho. Nic nie daje żadnych sygnałów, boza bardzo nielicznymi których w zasadzie się niepamięta bo były tak mało wyraźne. Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, Channah- tylko 10 dni! I będziesz miała Kubusia osobno:-) Wracaj szybko ze sklepu bo nadal upalnie na dworze!:-) Jejku, jak ja chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah - to na ile dni przed porodem ma sie takie skurcze..? Ja zawsze myslalam ze jak sie ma skurcze to juz poród! Jej, ja to jednak jeszcze ciemna jestem, a wydawało mi sie ze sie dokształcam w sprawach ciążowych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- podoba mi się bardzo Twoja wersja na moja najbliższą przyszłość:-) Ja się zgadzam i poproszę żeby tak było:-) Teraz się musisz szczególnie oszczędzać, bo jeszcze Kubuś sobie wymysli że to znak od Mamy że ma już wychodzić..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh chanach juz sie nie moge doczekac jak na swojego Kubolka pokarzesz i opiszesz jak to cię wymeczyli na porodówce ;) super a to juz tu tuz...zleciało jak niewiem co...szybciutko :) Asik---trzymam kciukaski.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam teraz chwilę wolną - wakacje - to mogę Was powiadomić że zaczeliśmy starania o dzidziusia, to dopiero pierwszy cykl ale mam nadzieje że bardzo długo to nie potrwa:-) nie mamy jakiegoś sprecyzowanego planu miłości, nie wiem czy to dobrze czy źle, jak mamy ochote to przystępujemy do działania:-)strasznie to miłe taka miłość:-) pozdrowionka, u nas baaaaardzo upalnie, 36 stopni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia80--wiec zycze owocnych przytulanek i szybkiego zafasolkowania ;) dziewczyny powiedzcie mi pzred @ szyjka powinna byc twarda??tak??/...bo rozpulchniona jest jak zapowiada sie na ciazę??? ja mam twardą...wiec zcekam na @ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
Mam nadzieję, że to nie zbyt intymne pytanie...ale może mi ktos powiedzieć jak się bada szyjkę macicy?? Jakoś nie bardzo sobie z tym radzę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa - ja nie mam pojecia jak z szyjką. Zawsze jak sobie badalam to mialam wrazenie ze co chwila jest inna. Teraz mam wrazenie ze jest taka jak przed ciąża, a z całą pewnościa nie jest! :D Takze nie pomoge... Byle do 30 tygodnia. Boje sie przedwczesnych porodów, za duzo naoglądałam sie telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia- życzę ci żebyś nie musiała tak długo czekać jak ja. Mam nadzieje że czekanie u mnie zakończone. (Ciii....!) Agapa- trzymaj kciuki, trzymaj! A co do szyjki to z tego co czytałam to chyba masz rację, ale sama nigdy nie sprawdzałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- ciekawy scenariusz porodu:-) W sumie nie byłoby źle, nawet dobrze bo szybko:-) A zapomniałabym: @ nadal brak. Bojęsię że jak tylko zacznę się cieszyć to wyskoczy z triumfem i powie: jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- chętnie będą ta która rozesle radosną wiadomośc i pierwsze zdjęcia Mamy z Maleństwem:-) Czy teraz już będziesz dostępna pod tym drugim nr tel, czy nadal tym pierwszym, w razie czego? Mam ogromniastą nadzieję, że ta @ ma podobne mysli do Twoich i pojawi się dopiero za dłuuugi, dłuuugi czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×