Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość 5baies
jesli chodzi o szczepienia n p przciw rozyczczce lub jakiekolwiek inne szczepienie to nalezy powstrzymac sie od prob poczecia dziecka co najmniej 2 miesiace po szczepieniu, a najlepiej 3 miesiace ... i oczywiscie wyeliminowac mozliwosc, ze jest sie w ciazy w miesiacu poprzedzajacym szczepienie! nigdy nic nie wiadomo! dla atych ktore nie wiedza: jakiekolwiek szczepienia sa zabronione podczas calej ciazy! bardzo wazne jest przyjmowanie kwasu foliowego juz na 4 miesiace przed poczeciem (a dlaczego? poniewaz kwas foliowy potrzebuje wlasnie 4 miesiecy do kompletnego wypelnienia jego brakow w organizmie ) i nie jest mozliwe przedawkowanie 0,4 czy 0,8 - bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka 🌼 dobrze, że już jesteś... Dla całej ekipy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołajka:-)dobrze że jesteś już w domeczku:-)wszystko będzie dobrze:-)ty też musisz dbać o siebie i maleństwo:-) a ja najchętniej cały czas bym tylko spała i jadła na przemian:-) teraz też wróciliśmy z obiadku u mamy i marzę tylko o spaniu...... i waże już 3 kg więcej......a co bedzie potem????bedę jak słoń.... a tak na poważnie to chyba mój organizm miał jakieś braki...byłam szczupła i nie zawsze jadłam tyle ile trzeba...za to teraz z apetytem zdrabiam...staram sie jeść dużo ważyw i owocow i unikac słodyczy...to może nie rozrosne się tak szybko:-)i jak narazie żadnych oznak mdłośći...oby tak dalej:-) cudowne jest to jak wszyscy teraz o mnie dbają- mąż, rodzice, teście... w poniedz. idę do mojej lekarki-ogólny, wczoraj robiłam badania ( krew,mocz,cukier) a że mój gin na urlopie to ide z wynikami do mojej lek. kolejna wizyta u gina: 21 sierpień a już sie nie mogę doczekać....choć już widzieliśmy nasze maleństwo:-) pozdrawiam Was wszystkie kochane🌻 i spokojnego weekendu...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- fotki cudne:-)oglądam je czesto....mają w sobie taka dobrą energię i nastawiają tak pozytywnie...czekamy na jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello u mnie juz spokoj goscie pojechali :) moj kubus naj szczesliwszy bo zabawki naleza juz tylko dla niego :) ale frajda jest miec 2 -e :) dusnooooooooooooooooooooo umieram chanah cudne fotki a kubol przesliczny ;) mam nadzieje ze bedzie oszczedzac mame te upalne dni a jesli ma kolki bardzo polecam kropelki sabsimpex rewelecyjne ;) 100krocia pewnie ze pojdziemy razem na zakupy ;) najpierw musimy sie po starac :P darka ;) ups a ja myslalam ze sie napracowal :) buhaha pozdrawiam a za byki przepraszam ale padam duchota jest straszna prosze o deszcz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie impreska imienonowo-urodiznowa mijej mamy w toku ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
100krocia wielkie dzieki za niespodzianke ;) no pewnie ze sie przyda 👄❤️ jak zdobedziesz jej inna ksiazke to nie zapomnij o mnie :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiejszy wieczor spedzam sama (z pieskiem), bo maż poszedl na kawalerskie brata. Za te korzystam póki mogę i objadam się czekoladą i chipsami :) Co prawda z łatwością bym z tego zrezygnowała (tak myślę :P) na rzecz fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam was babeczki:) u mnie sezon w pelni i pracy pelne rece az sie wszystkiego innego odechciewa:( no ale za to prace ma sie ukochana place tak wiec jest OK :) jeszcze troche i sie to szalenstwo skonczy ,dzieci pojda do szkoly (ok 10 sierpnia tutaj) i turysci pojada do domow i wreszcie daja nam odetchnac:) :) :) a wy dziewczynki weekendujcie sobie leniwie bo w poniedzialek role sie odmienia i ja bede odpoczywac a wy pojdziecie do pracy:) darka napisz mi wiecej na temat tego pamietnika ciazowoego,jak chcesz go poprowadzic?co w nim zamiescic?i jakie tam jeszcze masz pomysly bo ja juz o swoim mysle a nawet nie mam fasolki:)pisz jak sie czujesz i rob foty!!! cala reszte sciskam mocarnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria...jak czytam cie to tak jakbym o sobie czytala..:)) ja teztylko spalam i jadlam...nie martw sie to minie-mnie juz minelo....a na poczatku myslalam ze zwariuje...wiecznie siedzialam w ldowce...najchetniej to bym tam sobie lozko przyniosla i spala w kuchni...:) teraz jem juz normalnie-nie objadam sie ale staram sie jesc zdrowo...wiem ze trudno sie zmusic jak sie jest staale sennym i zmeczonym-ale staraj sie duzo ruszac, chodzic na spacery czy rowerek...pomaga! Buziaki,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK:-)właśnie dziś rozmawialiśmy z moim czy wybierzemy się jeszcze razem gdzieś na rowerach:-) ale ponieważ ostatnio miałam lekkie plamienie to lekarz kazał szczególnie uważać przez kolejne tygodznie...więc sama nie wiem:-)a ty jeżdziśz na rowerze?stacjonarnym czy normalnym? Greta:-)pamiętnik pisze tak bardzo spątanicznie, kiedy mam ochote i co mam ochotę:-) ale ten notes jest dla mnie szczególny:-)a już od dawna zapisuje w innym ważne rzeczy związane z tematem, krore gdzieś wyczytałam:-) pisze tam np. co chciałabym kupić dla dziecka, co mi się podoba itd... a ten nowy to będzie bardziej uczuciowy, zwiazny z tym jak sie czuję, co robimy i myślimy:-) Agapka:-)udanej imprezki i wszystkiego Naj dla Mamy:-) dla całej reszty🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa już po impressssce :) goście z daleka wiec zwineli sie szybciutko..ale było sympatycznie ;) mówiłam już ze wysłałam Radka dziś do sklepu po tort dla amy na ta impressske ..kupił nie dosć ze mały(miał być duży) to teraz najlepsze...kupił swieczki ..na 50-dziesiate urodziny.... z cyframi \"40\"..no myslałam ze się położe ze śmiechu..jak wszłam z tym tortem przy gosciach...wszyscy w śmkeich..no ubaw po pachy....zięciu odmłodził tesciówke o 10 lat ;) heheheheeh normalnie śmiech na sali :) hee to by było na tyle na dziś...uciekam spaciulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja sie tylko melduje ze zyje. Duzo teraz leże w wyrku i grzeje nerke zeby wyzdrowiec. Dzisiaj znowu mialam nawrót choroby, bolało straszliwie, ryczałam z 2 godziny az wzielam pyralgin :( Nie bylo wyjscia, bo juz mąż chcial mnie znowu na pogotowie wieźć, a tam tez by mi dali to samo tylko w zastrzyku... agapa - ah jak ja bym torta zjadła... channah - prześliczne masz maleństwo :) darka - lepiej nie jeźdź rowerem, moja znajoma od tego dostała krwawienia silnego i jest na podtrzymaniu...Niby wolno ale...No nie wiem, ja bym sie bała. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello agapko twoj radek to ma mistrza :):):) usmialam sie:):):)ale jak by moj taki nr wycial to pewnie bym sie wsciekla;););) jana bidulko lecz sie i szybko zdrowiej :) trzymamy kciuki za szybkie wylecznie nereczki ❤️ a ja dzis mialam cudny sennnnnnnnnn :P:P:P ale nie opowiem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TO CHINSKI KALENDARZ PLCI :):):) mi sie sprawdzilo :) i wszystkim znajomym ktorym sprawdzilam tez moze cos w tym jest !? same sprawdzie ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 - + - + + + + + + + + + 19 + - + - - + - - - - + + 20 - + - + + + + + + - + + 21 + - - - - - - - - - - - 22 - + + - + - - + - - - - 23 + + - + + - + - + + + + 24 + - + + - + + - - - - - 25 - + + - + - + + + + + + 26 + - + - - + - + - - - - 27 - + - + - - + + + - + + 28 + - + - - - + + + + - - 29 - + - + + + + + + - - - 30 + - + - - - - - - + - - 31 + - + - - - - - - - + + 32 + - + - - - - - - - + + 33 - + - + + - - + - - - + 34 + - + - - - - - - - - + 35 + + - + - - - + - - - + 18-35 skończone lata matki w czasie poczęcia dziecka 1-12 miesiąc poczęcia + chłopiec - dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynikalo by, że jak mi sie uda w tym roku to bede miala dziewczynke :) Ale raczej szanse male, bo w rodzinie sami chlopcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...A ja nie wiem, bo do poczęcia doszło około 9 lutego - w moje urodziny - ale dokładnie nei wiem czy przed czy po :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mi wychdzi że jak zajde w sierpniu to dziewusia bedzie :) wyspałam sie..ale ejszcze czuje to przejedzenie wczorajsze.... Dzies u mnie na plazy nad wisła koncert który bedzie pokazywany tez dziś w tvp2 wiec oglądac mi tam wieczorkiem bede do Was machać ;) ;:P hehehehehe zaczyna sie o 19.00. a w tvp2 bedzie o 20.00. ;) bedzie ..szymon wydra,mandaryna,kasia cerwkwicka,kombi i wiele innych śpiwakow ;) @ juz sobie poszła wiec od jutra staranka pełna parą :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--❤️ no i tak powinno wygladac macierzyństwo..pełnia szczęscia ;) gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- gratulacje:-)ja tuż po papierowej zobaczyłam II kreski:-) Wam też tego życzę :-) Agapka-:-) udanych staranek:-) Rosa-:-) u mnie wychodzi że to bedzie chłopiec....i chyba tak będzie a ja tak chciałam dziewczynkę:-) ale teraz juz o tym nie myślę:-)i martwie się tylko o to by było wszystko OK JANA:-) kuruj się bidulko i dbaj o malutką:-) Channah:-)podziwiam Cie za Twoja determinację:-) a Kubuś najlepiej czuje się z Wami bo przecież mieszka już z Wami od tak dawna:-)napisz w czym pomaga ci \"Tatuś\"? ja już teraz dużo więcej przebywam z moją mamą bo ufam jej i wiem że nigdy nie zrobiłaby nic przeciwko mnie:-)i bardzo chciałabym by mi pogała przy dziecku:-)moi rodzice miszkają tuz obok:-)mamy do siebie 3 min:-)a teście są na codzień bardzo zajęci...więc i tak nie będą pewnie mieli za dużo dla nas czasu:-)ale pomagaja nam jak tylko mogą:-) mój pojechał dziś zawieść swojego brata na wakacje:-) wcześniej planowaliśmy jechac razem i zostać tam na cały dzień...ale w tej sytuacji postanowiłam zostać, bo to jakies 3h jazdy w jedną strone:-)zaraz spadam do mamy na jakis pyszny obiadek:-) az mi ślinka cieknie na samą myśl.... zupka buraczkowa z warzyw z działki...marchewka na gęsto,słodziutka i kurczaczek:-) pycha:-) pozdrowionka dla Was dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam też z dzieckiem będzie pomagała moja mama,która z nami mieszka. Macierzyńskie jest krótkie i póżniej będę musiała pójść do pracy, a lepiej zostawić dziecko z rodziną, niż z obcymi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz najedzona na ful wróciłam od mamy:-) i jeszcze ciasto było na deser:-) i jeszcze do domu dostałam kawałek:-)dla mojego...ale nie wiem czy doczeka bo wróci dopiero za ok.godz...nie wiem czy wytrzymam by nie zjeść:-) będę gruba jak słonica:-) 100krocia-:-)przeciez mama to mama:-)w końcu i nas też wychowała:-) choć moja już mówi że nie będzie mi nic narzucać ani sie wtrącać bo teraz to już zupełnie inne czasy:-)wszystko można kupic i sprawdzić w internecie:-)mówi że będzie robić wszystko tak będziemy my tego chcieli:-) Agapka:-) właśnie oglądam co sie dzieje u ciebie na koncercie:-)fajnie i ludzi fulll....tez bym chciała tam być:-) baw się dobrze:-)i machaj nam machaj machaj:-) trzymajcie się ciepło i dbajcie o swoje fasoleczki:-) czy rozmawiacie ze swoimi brzuszkami:-) ja pomału zaczynam:-) choć czasami jeszcze do mnie nie dociera że tam już ktoś sobie mieszka:-) no i jak narazie czuję się super:-)i nawet bez spanka dziś się obyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wyszło że będzie dziewczynka...... Zobaczymy. Przyszłam zawołać że u nas oki i uciekam dalej. Pozdrówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, moja mam napewno sie nie bedzie wtracac, tesciowa tez sie nie wtraca do zięcia, więc będzie ok. Teślie mieszkają od nas 100m, więc w razie czego będzie też można liczyć na ich pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhe ja juz po koncercie ;P było zarąbiscie...machałam wam..taka z kapeluszem przed prawie sama sceną to ja ;) heheh buziolki..ale pieknie było a ludzi ze ho ho ho;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×