Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Miama pozdrów Mikołajkę :) Agapko, to będziemy się wspierać nawzajem, bo mamy @ w tym samym czasie, a Asik napewno już długo nie będzie miała @ :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--no janwyższy czas ;) hehehe nreszcie :) 100-krocia--no to idziemy łep w łep ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wam z całego serca żeby wam się udało... i mnie też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Już po biopsji, pokłuli mnie dziś trochę, ale jest ok, myśłalm że będzie gorzej. Teraz czekam na wyniki, ale jestem dobrej mysli :) @ trzeba pogonić, ale co zrobić jak nawet niechciane przychodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że pozdrowię ;-) Dziewczyny trzymajcie się, na pewno się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
dziewczyny moje kochane dzieki za pocieszenie,dobrze jest wiedziec ,ze ktos tez mysli podobnie i ,ze obawy nie sa wam obce:) ja dostaje @ w przyszlym tygodniu ale czy sie zdecyduje rozpoczac staranka to jeszcze nie wiem bo strach mnie paralizuje,szczegolnie,ze jestem tu na drugim koncu swiata i do mamy i taty daleko a z nimi zawsze latwiej wszystko pokonac:) asik25-nawet nie wiesz jak ja ci kibicuje dziewczyno!!!!ty z takim wsparciem to uwazaj zebys dwojaczkow nie miala:)cala banda forumowiczek kciuki po calym swiecie sciska wiec blizniaki murowane:) zeby to juz asik:) 100krocia-pierwszy cykl to zaden powod do zmartwien kochana wiec glowa do gory wiesiolek pod pache i do dziela:) agapka-to wspaniale,ze doczekalas swego wymazonego cyklu:)informuj nas na bierzaco i nie proznuj w tym wyjatkowym cyklu:) darka-halo halo czy ty wreszcie zatestujesz kobieto czy mam tam przyleciec do ciebie??????pisz co tam u ciebie i sie nie ociagaj z tym testowaniem!!!!!!!buziaki pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej :) ale sie rozpisalyscie :P :(:(:( a o mnie to juz wszyscy ZAPOMNIELI :(:(:( 100krocia napewno nastepnym razem sie uda :) asik bardzo mocno trzymam kciuki :):):) i szybko daj znac juz szykuj test :) jana ah ci lekarze :):):) lecz sie :) 👄 darka no ta twoja @ jest nie zla ;) reszte pozdrawiam :) dalej mam gosci :) kuzynka ma cyfrowke wiec porobie fotki i wam przesle tylko sie nie przestraszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! ale u nas dzis goraco...! Asia...dobry znak ze @ brak...oby w tym miesiacu sie udaly-fajny miesiac na poczecie dziecka...:) Rosa, rob zdjecia i wysylaj, ja nie mialam okazji dostac jakichkolowiek zdjec od Ciebie, wiec nie mam pojecia jak wygladasz...ja dzis wam mojej kochane wysle swoje foty z domu... a potem z weekendu-mowialam wam ze jedziemy na dlugi weeknd do Niagary...biore 31 lipca i 1 sierpnia wolne-oczywiscie na 1 wszego musze byc z powrotem-bo to wielki dzien USG! Jana jak sie czujesz-czy ta nerka dalej dokucza...nie moge jeszcze uwierzyc, ze pomyslili udar sloneczny z nerka-co za lekarze.. dobra szykuj sie do domciu...dzis moja mama zaprasza na obiad-ja tam nie protestuje..;) dziewczyny czy wierzycie w te zabobony zeby nic nie kupowac przed narodzinami dziecka-bo to pech??? moja mama ostatnio od kogos to uslyszala, i zabronila mi cokolwiek kupowac-ale ja nie moge sie opamietac...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik, jak tylko się dowiem, ze jestem w ciąży to napewno będę wszystko kupować. Nie wierzę w zabobony. Rosa, dawno cie nie bylo, przesyłaj zdjęcia. jak tam lipcowe staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nowina, Daria jeste w ciazy !!!!!!!!!!!!! starsznie sie ciesze! laski poslalam dla was fotki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej! Darka- ty szczęściaro!!! Ja też chcę!!! Super! No prosze to tylko ja tyle musze czekać i nie wiadomo kiedy się doczekam... Ale wspaniała nowina:-) Na zdjęciu widać też wydruk z usg? Byłaś u gin? Który to tydzień? Gosik- dzięki za fotki:-) Piękny dom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) darka - naprawde? melduj tu predziutko! to my w tym samym czasie bedziemy rodzic:):):) czy ja moge dostac jakies zdjecia - jestem namietnie przez was pomijana:( tytlko asik i channah o mnie pomyślały 🌻 - ki dla was. JANA - z nerką lepiej? powraca do formy?? Asik - @ nie przyszedł? I NIECH NIE PRZYCHODZI!!! Miama - pozdrów Mikołajke:):) Kamilkaaaaa - kiedy wyniki z biopsji? a wogóle sama sobie wykryłas cos czy lekarz?? greta - działaj dziewczyno, juz młodziutkie nie jestesmy a tu jakies watpliwosci, nie ma na co czekac!! Rosa - to ile juz u Ciebie ci goscie siedzą?? bardzo długo! a ty urlop masz czy jak? GOSIK - mozna spytac gdzie mieszkasz? skoro wekkend nad Niagara? Kanada?? channah - jak wam dni z Kubutkiem mijają??? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty Asik kiedy testujesz?? Zadużo nas w II tabelce. Jak ktos bedzie ja poprawial, to niech usunie te dziewczyny, ktore sie nie odzywaja (@ z ?). Jak się pojawią, to zawsze można dopisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Darce dobrze... zazdroszczę w pozytywnym sensie oczywiście... U mnie @ nie ma, dzisiaj jest 29 dc, ostatnio jak się spóźniła to dostałam właśnie w 29 dc. Także pietra mam wielgachnego i modlę się żeby poczuć szczęście które zawitało do Darki. Wczoraj temp miałam 37,1. Darka- masz jakieś objawy? Kamilkaaaa- czekamy na wyniki biopsji. Muszą być dobre!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia ja tez jestem za usunięciem dziewczyn które już bardzo długo nas nie odwiedzają, najwyżej wpiszą się jeszcze raz. Ja bym bardzo chciała, o ile @ pozwoli, zatestować w piątek lub sobotę... @- jeśli mnie słyszysz, bądź tak uprzejma i pozwól mi na to. Zaprosze cię za jakiś rok i nawet się wtedy ucieszę jak przyjdziesz, obiecuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane ja tez jetem za usunieciem osób z tabelki które sie tu nie pokazują...najwyżej dopisze się je jeszcze raz ;) Druga tabeleczka zapełnia się w bardzo szybkim tempie :) mam nadzieje ze i ja za miesiąc do was kochane dołacze a jak nie za miesiac to za dwa ;)..ale mam nadzieje ze szybciuchno ;) Asiku--dobry znak jak @ nie przychodzi :) 100-krocia ,a który dzień cyklu mas zi ile u ciebie trwa cykl?? Darka--jeszcze raz gratuluje:)tak sie ciesze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka--jeju dopeiro teraz zobaczyłam maila ;):):):) cudna fotka z usg ;) i teścior rewelacja...Darka a ja to normalnie widze dwa jakieś pęcherzyki na tym zdjeciu usg??!!! czy może źle widze i to tylko ciałko żółte?? ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko, teram mam 3DC jak widać na moim suwaczku. Ostatnio mam krótkie cykle (25-27) dni. Mam bardzo krótką II fazę cyklu (9-10) dni, ale teraz biorę castagnusa i mam nadzieje, ze się wydłuży. W tabelce wpisalam nowa @ po 28 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja naprawdę nie wiem jak znosę kolejną porażkę... Aż się boję o tym myśleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Darka cudowna wiadomość, buziaki dla Ciebie i fasolki. Tiki-tak sama wyczułam sobie tego guzka. Ale miałam dużo problemów żeby zdobyć skierowanie na usg. Jeden gin nie chciał dać w ogóle skierowania (bo niby on nie wydaje), drugi gin (wstrętne babsko powiedziała że ona nic nie czuje), potem cudem wydęnbiłam to skierowanie. Zrobiłam usg i trafiłam z nim do onkologa, który zalecił biopsje. To tak w skrócie moja historia :) Asiczku a ty na razie staraj sie być dobrej myśli, bo moze akurat ... :) Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale ja chyba też mam krótką II fazę, bo @ zazwyczaj miałam co 24 dni a ostatnimi czasy mam co 21 dni. Dziewczyny a o co chodzi z tym wiesiołkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka WIEKIE GRATULACJE!!! :) Asik nie dołuj sie! trzymamy kciuki! Miłego dnia laseczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to wyscie dostały maile z usg darki dlatego wiecie! :(:( ale i tak GRATULUJE :) pomimo ze nikt o mnie nie pamieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa26 wiesiołek jest na poprawę jakości śluzu, żeby był taki jak białko z jajka kurzego. Wtedy plemniki mogę dłużej przetrwać. Jak wiesz kiedy masz owulację lub mierzysz tempkę to policz, ile masz dni po owu do @. Jeśli mniej niż 10 to znaczy że masz krótką II fazę i zapłodnionw jajko może nie zdążyć się zagnieźdźić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik---- :( ................................................... ... 100-krocia--wiec mamy tylko jeden dzien różnicy bo ja ma 2dc ;)..a suwaczka twojego nie zauwazyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×