Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Asik25 szybko pisałm i nie dopisałam, że trzymam kciuki, żeby wasza @ nie przyszła :) Ja jeszcze nie mogę planować maleństwa, może dopiero w następnym roku. Ja też zaraz zmykam - Wy już pewnie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak - możesz łykać coą na bazie paracetamolu, np apap, ale w I trymestrze powinno sie wcale leków nie łykać. Spróbuj \"przespać\" lub przetrzymać jakoś ból a jak juz nie ebdziesz dawac rady to dopiero łykaj, Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Wcale nie miałam udaru słonecznego jak mi sie zdawało, i za pierwszym razem lekarzowi z pogotowia. Jak gorączka podchodziła mi znowu pod 40 i pyralgin nie działał to znow pojechałam na pogotowie i tym razem zbadal mnie porządnie. Okazało sie ze chora nerka. I do szpitala. Tam dostalam w dupe zastrzyk, położyli na oddział, podłączyli do kroplówki i leczyli antybiotykami. Zrobili badania, nerka faktycznie chora, wyniki krwi kiepskie, mocz beznadziejny (czego akurat mozna sie bylo spodziewac) i na dodatek infekcja pochwy. To ostatnie wyleczyli szybko, na krew kazali duzo warzyw jesc. Dzidziulinka cała zdrowa i rozbrykana. Wypisali mnie dzisiaj bo nie moga dalej mi dawac antybiotyku zeby nie zaszkodzic dziecku. Na moj tydzien ciąży dali tyle ile mogli. Teraz zostalo mi pic ile sie da i sikac ile sie da... Napisze wiecej jak sie troche pozbieram Pozdrwiam Was WSZYSTKIE!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana...a gdzies ty te chorobsko zlapala? uwazaj na siebie-zycaze szybkiego powrotu do zdrowia-szkoda lata na chorowanie........najwazniejsze ze z dzieckiem wszystko w porzadku i te nerki jakos posrednio nie zaszkodzily Justynce -mnie ostatnio cos glowa pobolewa, ale staram sie nie faszerowac lekami- Dziewczyny 1 sierpnia ide na usg...i prawdopodobnie powiedza mi plec dziecka-ale jestem podekscytowana(tylko 7 dni!!!) i wtedy ruszam na podboj sklepow z cieuszkami i innymi pierdolami-dzis w jednym sklepie \"Fisher Price\" nie wiem czy znacie ta firme jest wielka wyprzedaz wszystko 25-50 % taniej...chcialam pojechac i pokupowac jakies bujaczki, hustawki, krzeselka...ale moja mama mi kracze nad glowa ze nie powinnam sie tak spieszyc-powiedziala ze sama mi wszystko pokupuje jak juz bedzie blizej porodu-ona nie moze zrozumiec jakie to dla mnie ekscytujace!!! dobra wrazam do roboty Buziaki:Kamilka, Asia(trzymam kciuki zeby @ sie nie pojawila) Agapak, Daria, 100krocia, Rosa, Jana, Karyn, Miama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
darka testuj bo to wyglada podejrzanie a z tymi sprawami nie ma co zwlekac i im wczesniej sie zaradzi tym lepiej trzymam kciuki za asika i 100krocie i wierze,ze nadejdzie ten czas swietowania dla was kochane bo ja mam teraz takiego stracha,ze jak zbliza sie sierpien,w ktorym staranka powinnismy rozpoczynac to ja mam 1000 wymowek zeby jeszcze przelozyc bo to czy tamto i nie wiem czy do tego dojdzie bo napada mnie paniczny strach!!!doszlam ostatnio na przyklad do wniosku,ze ja bardzo lubie swoje zycie,niezaleznosc(czyli brak uwiazania) ,spanie do ktorej mi sie zamarzy,imprezy,wyjazdy,figure,skore bez rozstepow(mam tendencje i mama cala w rozstepach po ciazach),czas na filmy i ksiazki,ktore uwielbiam ,papieroski,winko i spokoj kiedy mam na to ochote,wyjscia z domu tylko z torebka zamiast wozka z calym tysiacem gadzetow i jeszcze mnostwo innych spraw ,o ktorych trzeba bedzie zapomniec na zawsze........dziewczyny ja wariuje!!!!moje mysli mnie opetaly i nie potrafie wylowic zadengo sensu z tego belkotu jaki mam teraz w glowie,wroce jak sie otrzasne pozdrawiam was wszystkie goraco i dzieki,ze moglam sie wygadac...tak jakos lzej od razu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta...uwierz mi ja mialalm to samo...nie moglam jakos wyobrazic sobie dziecka w moim swiecie, bo dal siebie ledwie mialam czas-ale teraz mysle inaczej-przecie alkohol i papieroski wstrzymasz tylko przez roczek...a maz na pewno pomoze przy dziecku zeby miala czas na ksiazke, film czy wyjscia ze znajomymi-jezeli oczywiscie bedziesz miala ochte opuscic na chwile swojego bobasa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
gosik ja wiem,ze to wszystko prawda co mowisz i ja tez to wiem ale panika podpowiada takie niesamowite rzeczy czasem,ze az trudno uwierzyc jak sie je pozniej analizuje po ochlonieciu:)teraz mam panike przedciazowa choc nawet nie wiem czy moge zajsc w ciaze a juz panikuje!!!! kazdy ma inne jazdy i to jest normalne ale moje mnie czasem przerastaja i mam wrazenie,ze zaraz mi glowe rozsadzi od tego myslenia a nic nowego i tak nie wymysle:) papieroski i tak zamierzam odstawiac wraz z ciaza raz na zawsze bo to bedzie jedyna sensowana motywacja jaka moge sobie wyobrazic:)a bez winka tez mi sie swiat nie zawali wiem ale jak sobie pomysle o tych wszystkich naglych wyrzeczeniach to mi tak jakos dziwnie....ach my kobiety to mamy tych przemyslen:) dzieki wielkie za odzew i przesylaj foty z nowego aparatu a cala reszte dziewczyn sciskam mocarnie i zycze samych fasolek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW tiki-tak .. Kasia ... 27 .. Wrocław-Legnica....ok 3.07 kwiatek] STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............22.08 👄👄👄👄 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków........8.....16 Luty.07......?.....1. TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub No i dopadła mnie, jak zwykle wcześnie. Ale już ją przeganiam castagnusem, wiesiołkiem i wit B6. Mam nadzieję Asik, że Ty się nie dasz złapać 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW 🌻 STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............0..............22.08 🌻 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.....1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.....1 🌻 TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) dopisałam sie gdzie trzeba, ale nadal nie dowierzam normalnie. JANA - uwazaj na siebie! greta 78 - kurcze ja przezywam to samo, w sobote to nawet posprzeczalismy sie z przyszłym tatą o to, on jest bardzo zadowolony z rozwoju spraw a ja zaczełam wątpic czy napewno tego chce?, jak to bedzie? , czy damy rade i finansowo i umysłowo? że przeciez cały swiat mi sie zmieni, ze sytuacja z praca niepewna, ze przeciez nie mamy swojego mieszkanka - juz 5 rok w wynajmowanej kawalerce - 20m2 i pies i gdzie tu jeszcze miejsce znaleść na dziecko?? no i czesciej mam te smutaśne i przygnebiajace myśli:) ale zaswieca mi tez słoneczko i wtedy jest oki - wtedy sobie mysle ze wszystko sie ułozy, jestesmy młodzi i nie ma trudnosci nie do pokonania, najwazniejsze mieć obok kochajacych ludzi, checi i wiare - reszta jakoś będzie. greto życze wiec tylko takich dni w ktorych pozytywne myslenie zagóruje na wątpliwościami. ja jestem na etapie szukania lekarza, musze skonsultowac z nim tą luteine bo nadal jej nie kupiłam, zaczac robic badanka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zmienić. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około ok.30 07.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy(obecnie na claxane a staranka od sierpnia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW 🌻 STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............1..............22.08 🌻 TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.....1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.....1 🌻 TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam Asik?? Nasz dla nas jakieś miłe wiadomości z rana?? Niikola, Paulka123, ale_kotek jesteście jeszcze z nami? Odezwijcie się bo Was wykasujemy z tabelki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! @ nadal brak, ale ciiicho! Żeby nie usłyszała i nie przylazła. Ostatnio przyszłą 2 dni po terminie więc jeszcze nie ma się co cieszyć. Ale póki jej nie ma to jest dobrze. Boję się strrrasznie że przyjdzie!!! Normalnie ciągle o tym myślę! Jak bym mogła coś zmienić... Przecież jak ktoś tam jest to jest, a jak nie ma to teraz sobie nie wymodlę, nie? Całym sercem liczę że to już jest to. 100krocia- wielka szkoda:-( Ale to dopiero początek, może za miesiąc się uda! Greta- myślę że takie wątpliwości dopadają od czasu do czasu każdą z nas. Czas wszystko pokaże, a jak już będziesz miała dzidzię to na pewno nie będziesz żałowała. Może po prostu potrzebujesz jeszcze chociaż miesiąc luzu. J_A_N_A- kurcze, to poważna sprawa! Wracaj szybciutko do zdrowia i dbaj o siebie! A co konkretnie masz z tą nerką? Gosik- czekamy z niecierpliwością na 1 sierpnia, żeby też dowiedzieć się czy będziesz miała córeczkę czy synka:-) I czekamy na zdjęcia domu i oczywiście Twoje!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Asiku--trzymam kciuki🌻 100-krocia--napewno w nastepnym miesiącu sie uda;) upał sie znowu zapowiada niemiłosierny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- dzięki, trzymaj, trzymaj!:-) Zapomniałam napisać że wczoraj o swojej zwyczajowe porze, czyli popołudniu miałam temp 37,3. Choć wiem że to tez o niczym nie świadczy bo zdarzyło się już że temp nie spadła nawet jak już dostałam @... Nadal czekam i licze na nieprzyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - i ja trzymam kciuki zeby @ nie przyszła i zycze Ci tego serdecznie!!!! 🌻ki - dla ciebie. ja wczoraj wieczorem tez zmierzyłam temperature - 37,3. a wiecie nadal jakos nie dowierzam, dzis kupie jeszcze test i jutro rano zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- ciąża to tak wielkie szczęście że też bym niedowierzała:-) Chociaż w twoim przypadku to pewne, w końcu potwierdził to lekarz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik - fajnie ze @ nie ma :) Oby wcale nie przyszła! Wierze ze tak bedzie :) W nerce mam zastój czegoś tam nie pamietam czego a nie mam przy sobie wypisu ze szpitala, ale ona sie po prostu zatkała i zrobila sie infekcja. Boli dalej :( Ale przynajmniej tempka w normie. 36,7 pod pachą. Justynka czuje chyba ze jest w domu bo duzo sie rusza i puka w brzuch. W szpitalu udawała ze jej nie ma (jak przy gosciach) :) Mam bardzo nieśmiałe i domatorskie dziecko :) tiki-tak - uwazaj bardzo na siebie, pierwszy trymestr jest bardzo niebezpieczny! Traktuj siebie szczególnie i każ sie tak traktowac. Mi kiedys bylo glupio z tego powodu ale teraz mam to w nosie. Dziecko jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- na pewno niezbyt przyjemna przypadłość... Dobrze że jest już lepiej i oby się nie powtórzyło! Musze was ostrzec że jutro albo na dniach moge miec kilkudniową przerwę w dostępie do internetu. Ale wrócę, obiecuję:-) Zresztą może ona nastąpić dopiero w przyszłym tyg albo i wcale:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Asiku - lekarz nie potwierdził:( było tak: 1 test - 28 dzień cyklu - I kreska 2 test - 40 dzień cyklu - I kreska wizyta u lekarza - 47 dzień cyklu - niewiadomo, , lekarz stwierdził , że może być a może nie być, ze jestem rozpulchniona, zapytał czy chce luteine - mówiąc ze jesli jest ciaza to podtrzyma a jak nie ma ciazy to wywoła miesiaczke-wiec czy ja chce? odpowiedziłam ze nie wiem, że to on przeciez sie zna i powinien zadecydowac! no wiec przepisał mi luteine, dał recepte i kazał przyjsc za tydzien. i tyle. a ja na to no a jesli jestem w ciazy to moze jakies badania powinnam zrobic? no tak tak odpowiedział i kazł mi zapisac co wykonac i tyle. wkurzył mnie ten lekarz wogole to byl zdziwiony ze ja sie ciesze jesli bedzie ciaza i czemu ja wogole tabletki odstawilam i czy nie chce znów?? - taka byl gatka. wyszłam od lekarz i dalej nic nie wiedziałm wiec podstanowiłam ze jade zrobic betaHCG - znalazłam laboratoium całodobowe i pojechalismy. czekałam 2 godz na wynik:-o wyszło 555 mlU/ml i tylko ten jedyny wynik potwierdza ciaze, nic innego dlatego mam watpliwosci jeszcze, dlatego chce jeszcze zrobic test i czym predzej isc do jakiegos innego ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........sprostowanie ....... kazał przyjsc za miesiac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- aha, już pamiętam. Ten wynik z krwi wskazuje na ciążę a lekarza też bym zmieniła na twoim miejscu! Jakiś niepoważny. A test zrób- będziesz miała widoczny dowód dla siebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczku znowu trzymam mocno kciukasy, zresztą cały czas trzymam. Jana pij tyle wody ile tylko zdołasz. Trzymaj się dzielnie. Dziewczyny mam kontakt z Mikołajką. Oczywiście pozdrawia nas i przesyła buziaki. Pisze że bardzo jej brakuje kontaktu ze światem a szczególnie z kafe. Strasznie się nudzi w tym szpitalu. Cały czas robią badania, podłanczają do KTG - serduszko bije jak dzwon u dzidzi. Ma skurcze i napina się jej brzusio, ale dostaje leki i jest poprawa. Straszne ma telepawki po leku, ale tak ponoć musi być. Tyle. Jak będą jakieś nowe wieści napisze. A u mnie też w porządeczku tylko strasznie boli głowa, chyba za długo spałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobra wiadomosc ;) właśnei dostałam @ :) wiec zaczynam swój wyczekiwany cykl ;)..jejuuuuu juuppiiii nareszcie ;) :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH Moluś..........Joanna.....29....Koło.............po 20.VIII.................- Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........14.08.........cytologia, tsh, toxoplazmoza, WZW B gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.08.......jeszcze zadne Kasik26.....Kasia....26...łódzkie.....ok.23.06...morfologia,tokso,rózyczka,WZW STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........7.08 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........25.07 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........08.07 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. Paulka123.....Paulinka...20.....Kraków................9...............? ale_kotek.....Agnieszka..25.....Poznań................1...............???? 100krocia....................24.....Rybnik..............1..............22.08 Agapka..........Emilia.......22.......Płock....wkońcu ...1.........23.08. TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa..........25....15pażdz......chłop...3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...26.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07.......?.....5 Miama.......Lidia......26......południePL...17.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......8........16Luty.07......?.....1. tiki-tak .. Kasia .... 27 ... Wrocław-Legnica...marz/kwie 07...?.....1 TABELA IV MAMUSIE nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- pozdrowienia dla Mikołajki, niech się trzyma dzielnie i szybko do nas wraca:-) Agapko- super! Staranka czas zacząć!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×