Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Hej 100krocia! A może jednak nie... niech te @@ dadzą nam wreszcie spokój! Grrr... Ja wczoraj miałam 37,2 ale to u mnie różnie bywa, czasem temperatura robi mi figla. Któregoś razu wogóle mi nie spadła, dopiero po 2-3 dniach jak już miałam @. A co to jest ten drugi specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Castagnus jest m.in. na regulację cyklu, a dokładnie na wydłużenie drugiej fazy. Ja mam ją bardzo krótką (ok 9 dni) co może powodować niezagnieżdżenie się jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak nie mam takich wysokich temp. Przed jajeczkowaniem mam 36.4 - 36.5 a po 36.7 - 36.9 No ale skok jest widoczny. Może mam tak niską, że zawsze mierzę bardzo wcześnie (6.20) i jestem osłabiona 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia mi też przeważnie spada, ale właśnie raz czy dwa zrobiła mi psikusa, nie spadła a @ przyszła. I tak mierzę od czasu do czasu żeby sprawdzić czy nie spadła:-) Kurcze, jak ja nie chcę tej @!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- myślę że z twoją temp jest wszystko ok. Jak jest 36,9 to już jest podwyższona i wiele osób tak ma, ja też czasami tak mam że w tej fazie wzrostu mam 36,9 w porywach do 37. Pare dni temu jak mierzyłam przez 2-3 dni to miałam wyjątkowo 37,4 a wczoraj i przedwczoraj albo może w sobotę 37,2. Tzn miewałam już takie wysokie ale przeważnie to było 37,0- 37,1. Pozostało czekać na @ a najlepiej na jej nie przyjście... Och jak bardzo chcę żeby nie przyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trzymam za was dziewczynki kciukaski MOCNO!!!!!!!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agapka! Ja tez za ciebie trzymam kciuki! Nowy cykl tuż tuż, przyjemność staranek i wielkie oczekiwanie aż do dwóch kreseczek na teście:-) Życzę ci ich jak najszybciej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Ja też trzymam za was kciakski. A wy trzymajcie za mnie jutro przed biopsją. Dzisiaj w końcu nieco chłodniej, ufff w końcu zaczyna życ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz stracilam nadzieje :( Siedze w pracy i czekam na @ :( Ale Tobie Aik napewno się uda, skoro tempka jeszcze nie spadła i mówisz, że miałaś wyższą niż zazwyczaj 🌻 Trzymam dalej kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też trzymam zaWas mocno kciuki!!!:) Jak zaczne znowu strania to tez chyba zaczne mierzyć tem. Nigdy tego nie robiłam i nie wiem co i jak. Macie może jakieś stronki z opisem co i jak? A czy termometr tez musi być jakiś specjalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- ja mierzę od przypadku do przypadku i to popołudniu albo pod wieczór a powinno się mierzyć z samego rana przed wstaniem. Ale przeważnie wszystko się zgadzało, w drugiej połowie cyklu temp rosła i przeważnie dzień przed @ spadała. Ale nie zawsze:-) Poczekamy zobaczymy:-) Kamilkaaa- pewnie że trzymamy kciuki, oczywiście za pomyślne wyniki!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja oczywiście wiernie Wam kibicuję, niestety mam teraz mniej czasu, ale to minie ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik-nie możemy jednocześnie trzymać kciuków i pisać:-) ja też trzymam kciuki za Was:-) u mnie właśnie tempka spadła z 37 w ostatnich dniach na 36,6 czyli norma a @ jakoś tak nie może się rozkręcić....niby jest ale jakaś taka dziwna......mój organizm zwariował a ja razem z nim........ pozdrowionka babki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- może powinnaś się skonsultować z gin. To już chyba druga @ tak spóźniona, a i @ tym razem inna... Może jednak jesteś w ciąży albo dzieje się coś niepokojącego? Może lepiej to sprawdzić. A kciuki trzymać, trzymać! Mam nadzieję że jutro nie będę wyć na topiku że @ przyszła... Jak ona przyjdzie to ja wychodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kobietki - jakie leki przeciwbólowe mozna łykac ??? - dzis tak strasznie strasznie boli mnie głowa, juz nie wyrabiam :(:(:( pomocy! co moge łyknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- ja dokładnie nie wiem. Na pewno nie można brać ibupromu. CHYBA można apap, ale nie jestem pewna czy czasami dopiero od któregoś miesiąca ciąży. Głowy nie dam. Dlaczego tu takie pustki ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno można brać leki na paracetamolu, ale też nie wiem, od jakiego miesiąca. Chyba od 2 trymestru. Asik, ja jestem cały czas i Ci kibicuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- dzięki! A jak twoja @, przyszła? Czy tylko chciała postraszyć żebyś miała później niespodziankę?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie ma, ale brzuszek trochę boli, więc pewnie czeka za rogiem, żeby mnie dopaść w naj mniej spodziewanym momencie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami tak bywa że ten ból taki małpowaty jest taki sam na początku ciąży. Mnie też chwilami pobolewa, więc boję się że znowu nie wyjdzie. Ale przecież te objawy mogą być takie same jak na @ i to mnie trzyma przy życiu... Nie chciałabym się rozczarować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście tez trzymam kciuki, żeby @ nie przyszła, ja właśnie czekam na swoją. Mam dziś dużo pracy. Zmykam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100krocia- niestety nie znam się na tych wykresach... Karyn- czyżbyś zaczęła już po cichutku staranka?:-) Chcesz przeskoczyć drugą tabelkę tak jak Kamilla7?:-) Oczywiście życzę ci tego! Zaoszczędziłoby ci to wiele nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jestem w pracy, ale dzis jest luz... U mnie z mdościami różnie bywa; są te lepsze i te gorsze chwile. Ale jem już zdecydowanie więcej niz na początku. W pracy to głównie kanapki z białym twarożkiem i dużo owoców. Nawet udaje mi się zjeść dwudaniowy obiad. Brzuszek już własciwie widać choć to dopiero 11 tydzień :D Jest większy wieczorami :p :D Asik, Darka, 100krocia- TRZYMAM MOCNO KCIUKI! Proszę zasilać III tabelkę jak najszybciej!!!!! Pozdrawiam WAS goraco (miomo upałów :p ) !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamilla! Cieszę się że u was wszystko oki:-) A ja zaraz zmykam z pracy:-) Hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×