Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Kamilkaaaa26
Agapka i darka świetne fotki :) ooo widzę że nie tylko ja mam termin @ na 02.10. Ciekawe co z tego wyniknie :) Mnie osatnio pobolewa podbrzusze, tak włąsciwie mnie ćmi. Ciekawe cóż to moze być. , na @ to na pewno jeszcze za wcześnie, tym bardziej ze tak juz jest od kilku dni. A jutro planujemy wyskoczyc na kilka dni w górki. Wzięłam sobie pare dni urlopu :) Już sie nie mogę doczekać pozdrowionka dla wszystkich. Asik widzę że ty ostatnio w dobrym humorku jesteś. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo ale dzis u nas goraco-20stopni a ja ubralalm sie jak na zime..;( Miama-mnie sie Emilka nie bardzo podoba-a to oczywiscie przez skojarzenie z osobami o tym imieniu-nie za bardzo pozytywne...najwazniejsze zeby tobie i mezowi pasowalo! My nie bardzo sie zgadzamy w tej kwestii, chociaz moj chlopak powiedzial, ze i tak pewnie nie bedzie mial duzo do powiedzenia w tej kwestii-ale ja chce zeby czul sie komfortowo z tym wyborem-i nnie chce go do nieczego zmuszac...Ostatnio na tapacie jest Jacob, Nathan i Caden...ja oczywiscie caly czas mysle o Joshua-ale wiele osob mi mowi ze jest ono za bardzo zydowskie...juz sama nie wiem Agapa-czyje to mieszkanko-wasze? fajny widoczek z balkonu! Molus-moze na ten test bylo jeszcze za wczesnie...odczej jeszcze trochce... Kamilka jestes na polmetku wiec niedlugo beda wyrazne ruchy dziecka-niesamowite uczucie-moj synk mi wlasnie rozrabia-i skacze po pecherzu-wiec znowu musze biec do kibelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gosik- mnie się Joshua podoba:-) I Nathan też ładne. O imieniu Caden jeszcze nie słyszałam. Pamiętaj o mnie jakbyś miała jakieś nowe zdjęcia:-) Kamilkaaaa- staram się mieć dobry humor:-) Dosyć dużo się ostatnio dzieje, ciągle jakieś wyjazdy, coś do zrobienia, jakieś spotkania z rodziną lub znajomymi i tak jakos leci:-) Chociaz ta sprawa z moim brakiem ciąży potrafi skutecznie podciąć mi skrzydła... staram się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Super sen miałam! Śniło mi się, że urodziłam córke i mówiłam do nij Lusia! Była taka malutka i to wszystko było takie prawdziwe!Poprostu fantastyczne! Problem był tylko z ciuszkami bo kompletnie nic nie maiałam! Nawet pieluch! Może i faktycznie, ze za wczesnie na test był.... @ nadal brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiłyście coś o jakimś badaniu krwi które rozpoznaje ciaze. dobrze mówie? Nie znam sie na tym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus- piekny sen.... Jak @ nadal nie ma to znaczy że nadzieja jeszcze jest, a testy często nie pokazują ciąży nawet w dniach których teoretycznie powinny. Niektóre kobiety mają mniejsze stężenie horonu ciążowego na początku ciąży i testy nie wykrywają ciąży mimo że ona już jest:-) A to badanie z krwi to beta HCG i jest wiarygodne i szybko \"rozpoznaje\" ciążę, nawet przed spodziewaną @. Może rzeczywiście zrób sobie? Wniesiesz trochę radości na nasz topik...:-) Życzę ci tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus i ja też Ci bardzo tego życze, ja płaciłam ze beta HCG 30 zł i ono wykrywa z tego co tam napisali już 1,5 tygodniową ciąże. Asiku zgubiam ta kartke gdzie sobie zapisałam:(:( ale ja Ci to znów poszukam alebo sie tam przejde i spisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki laseczki! A czy musze miec na to badanie skierowanie? Ale jak prywatnie to nie przeciez prawda? i czy naczczo trzeba byc? Boże jaka ja jestem tępa w tych sprawach😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- nic się nie stało, nie ma pośpiechu, w październiku jeszcze i tak się chyba nie wybiore. Moluś- zrób betę...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- to jest badanie płatne, przynajmniej u nas i skierowania mieć nie trzeba. Myślę że na czczo też nie trzeba być bo to chyba nie ma związku, ale może niech sie wypowie ktoś kto robił to badanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) Moluś -super sen :) Właśnie, zrób betę! Skoro nadal nie ma @.....:D Daria- nic się nie martw, bo z dzidziunią wszystko jest ok!Zobaczysz jak Ci zleci szybko czas i ani się obejrzysz i będzie 20 t.c :) Podejrzewam, że wcześniej poczujesz ruchy dzidzi!Ja poczułam je dkoładnie 17t.c i 5 dni.:D Gosik- Maluszek już wyraźnie daje o sobie znać ;) Ja bym postawiła na Joshua.... Agapka- super fotki! odzywaj się do nas częściej, bo nam tęskno za Tobą! Miam- gratuluję dobrych wyników! Mi się imię Emilka podoba :) Kamilkaaa-dobrej zabawy w górach :) Channah-jak tak Kubuś, jak mu poszło zasypianie sam na sam w łóżeczku ?I co tam u was słychać, zakupiłaś już nowy wózeczek? Właśnie Asiku- mi też się wydaje, że humorek dopisuje - i tak trzymaj!!!! :D bużka dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak już druga osoba zauważa że polepszył mi się humor to cos w tym musi być:-) Teraz niech tylko dzidzia do mnie przyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane :) a wiec pytałyście czyje to miekzanko w wawie..a wiec to mieszkanko naszego dobrego kolegi(raczej takiego pzyszywanego brata mojego Radka) który pochodzi z płocka tak jak my ale od jakiegos czasu mieszka w stolicy...a na wekendy zjeżdza do płocka wiec mieszkanko stoi puste...wiec zostawia nam klucze :) i sobie tak pomieszkujemy jak mam zajecia w wekendy :) ziekuje za komolemenciki❤️ kochane jestescie :) Ja mam etrmin (tak jak niektóre dziecwyznki) na 2 oaździerika licząc że cykl bedzie 30 dniowy..ale jak wtedy @ nie pzyjdzie to nie bede sie napalac tylko grzczenie czekac bo pamietacie jak było w tamtym miesiacy..cykl miałam 40-dniowy...wiec poprostu czekam ;) jana--pytałąs co pije na jednej z fotek to kaffaka \"latte\" pyszna :) darka--poczekaj cierpliwie a i ty bedziesz czuła maluszka jak bryka i bryka ;) mlus--super ze @ jeszcze nie ma...może faktycznie idz na bete...i bedzie wszystko jsne :) rzymam kciuki kamilko---miło mi słyszec ze komus za mna teskno :) ściakm cię mocno❤️ dla każdej kochanej mordeczki sle całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne zdjątka, a ta trawka jaka zielona....... ;-) Mnie dziś czeka bardzo pracowity dzień, aż się nie chce. Ufffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też baaardzo lubie oglądać zdjęcie :), jakiekolwiek, a ze slubów....ło matko- uwielbiam :D także Agapko sprawiasz nam radochę ;) A twój podopieczny Mikołajek jest starsznie słodki!!!! super chłopczyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane... Ja tak tylko cichutko do Was zagladam... czytam i tez lubie ogladac Wasze zdjecia i zagladam na blogi... Bije od Was ciepelko...i jest milutko... a jesienna slota przed Nami ... Ja mecze sie z kolejna @... a juz mialam nadzieje... @ opoznila sie tydzien... tak bardzo chcialam... lecz nie trace nadzieji... czas sie leczyc... Caluje i zycze milego slonecznego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elunia- trzymaj sie i nie poddawaj się. Jak skończy się @ to idź do jakiegoś dobrego gina nich cię nakieruje, przebada, doradzi. Będzie dobrze!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Chanah! Cieszę się że u was oki:-) Koniecznie prześlij jakieś nowe fotki. Nowy wózek tez chcę zobaczyć:-) Pozdrowienia i buziaczki dla Kubusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadaaaamy :( Jeszcze godzinka męczarni. Jutro i pojutrze mnie nie będzie, bo mamy wyjazd z firmy na warsztaty integracyjne do Szczyrku. Tylko kto wymyślił ta sobota!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) mialam gosci dwa tyg. no troche utknelam na tym 28 :P ale o was pamietam :) 100krocia dziekuje za jezyk dwulatka :) i pamiec :* darka dzieki za fotki bommbowo wygladasz agapko super fotki a cala reszte mocno sciskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 krocia to wpadnij do mnie, to niedaleko. Jakieś 30 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piąteczek! Już myślałam że nas nie znajdę, tak daleko nasz topik spadł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×