Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Mi sie dzisiaj śniło,że stawiam dwie połówki żulkowi spod sklepu :p Serio... Raczej takie nieciążowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, zrobiłam dziś znów poziom bety, wyszło 1,8- norma dla kobiet nie będących w ciąży... zastanawiam się, czy iść do lekarza, czy dać sobie spokój... czasem mam już dość:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--zaraz lece sprarawdzic poczte :):):) Molus--czekaj spokojnie kochana....;)mówie to z własnego doświadczenia.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--ale masz juz duzego mężczyzne !!!!!! urusł duuuuzo :) super chłopak z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dzis ponury dzien, pada i pada...:( ja zaczynam juz zakupy na calego, coraz ciezej mi sie chodzi-to znaczy mam problemy ze schylaniem, wiec nie bede czekala do ostaniej chwili-chce pokupowac takie wieksze rzeczy jak mebelki do pokoju dziecka, posciel, kocyki...mama ma mi kupic wozek, krzeselko do samochodu i taki play-pen(to cos takiego jak lozeczko-ale skladane -przydatne na wyjazdach..Pozostale pierdoly typu wanienki, monitorki, ubranka pewnie dostane na babyshower... Kurcze, ale mnie dzis plecy bola nie za bardzo sie wyspalalm przez ta burze Miama-ja juz mam 8kg. i czuje ten ciezar-najbardziej jak chdze po schodach JANA zazdroszcze ci ze to juz niedlugo dla Ciebie...ja jeszcze prawie 3 miesiace...na pewno szybko zleci, ale ja jestem starsznie niecierpliwa..;) daria ty nic sie nie martw jeszcze poczujesz nie raz kopniaczki-tylko mysl pozytwynie-wtedy wytwarza sie jakis dobry hormon-tak slyszalam Pozdrowienia dla wszystkich***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a...jeszcze pyanie do mamus Channah, Rosa-moze mi pomozecie...jakie wozki macie...tutaj najbardziej polecane sa PegPerego, ale ja uwazam ze sa zbytnio przereklamowane...Graco-mowia, ze sa tanie i niesolidne-a pamietam ze kilka moich kolezankek w Polsce mialo wlasnie takie...nie wiem czy jakos moze sie tak roznic na kontynentach...Pewnie Eddie Bower nie ma w Polsce...Napiszcie mi co dla was bylo najwazniejsze w zakupie wozka-waga, ilosc kieszone, kola(wlasnie jakie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - u mnie to nie tak zaraz, cały miesiąc przede mną... :( Mikołajka bedzie szybsza ode mnie :) Ale fakt ze mi tez juz bardzo cieżko. Tylko teraz wolałabym nie rodzic, póki paru spraw na uczelni nie pozałatwiam... Dobrze ze juz zbierasz wyprawke bo mi im później tym trudniej sie za tego typu rzeczy zabrac. Żałuje ze nie kupilam wszystkiego jak byłam w 4 miesiacu :) Teraz nawet mi sie nie chce isc do apteki po spirytus do pępka. Bo tego mi brakuje. I jeszcze podkładów poporodowych i rękawiczek-niedrapek dla maleństwa. Pytanie do Channah - ile na początek kupowałaś pieluch nr 1 ?? Bo mam z Pampersa tylko jedną paczke (szt44) i myslalam zeby dokpic jeszcze z Belli... Na ile starczy taka paczka 44 szt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze JANA skad ty to wszystko wiesz???? rekawiczki niedrapki(??)albo spirytus do pempka....??! mam nadzieje ze to wszystko nam jeszcze opowiedza na tej szkole maciezynstwa, a jaki wozek kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - jeśli coś wiem to tylko z forum listopadówek :) A o spirytusie wiem od brata. Trzema smarować pępuszek spirytusem rozcieńczonym do 70% az do wyschniecia i odpadnięcia kikuta. Wózek kupiłam Elcar. Najtańszy jaki mieli w sklepie. Wiecej wole zainwestowac w dobrą spacerówke jak Mała bedzie juz większa.Ale podobał mi sie bo jest na paskach zawieszany i świetnie sie buja. Dość masywny ale taki chciałam, bo bede miec jesienno-zimowe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Channah- ślicznego masz synka!:-) Rzeczywiście niesamowicie podobny do Ciebie:-) Ja też nigdy nie widzę podobieństwa u tak małych dzieci ale w waszym przypadku nie da sie niezauważyć:-) Gosik- ostatni trymastr szybko zleci i będziesz tulic malutkiego synusia:-) Moluś, Agapa- trzymam kciuki za was!!! Żeby wasze @ przyszły do was, ale... najwcześniej za rok!:-) Darka- nic się nie martw, wszystko będzie dobrze i z dzidzią i z tobą! Musisz w to wierzyć i nie zamartwiać się na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa- popraw tabelkę!!! Coś Lola się dawno nie odzywała a tez ma termin na 02.10. Kamilkaaaa- jak tam?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Osotanio dużo jeżdżę na uczelnię do promotora....chcę się z nim skonsutować w sprawie pracy. Co do Dzidzi do oki, uwielbiam jak się rusza i kopie :D Nie moge się doczekać usg, które prwdopodobnie bedzie 16.10. Co do wyprawki to staram sie kompletowac powoli rzeczcy.Ubranek ma full.... Niedość, że ja kupuje (nie moge sobie odmówić tej przyjemności:D ) to moja mama systemtycznie jest w sklepach dla dzieci i zawsze coś wypatrzyi, do tego siostra mi dużo dała.... Jest tego naprawde sporo, ale fajne jest to, że ubranka mam w różnych rozmiarach. Fotelik do samochodu też już mama- Bebe Comfort. Łóżeczko turystyczne (na wyjazdy) mają moi teściowie.Bardzo ładne. Także albo w paździeniku albo w listopadzie wybieżemy się z Mężem po łóżeczko i wózek. W najbliższym czasie chciałabym pokupowac takie rzeczy jak ręczniczki frote po kapieli, prześcieradełka do łóżeczka (pościel +wypełnienie już jest). Oststnio przekonałam się, że dobrze robie kupując to już teraz, bo ...puchną mi nogi :o I właśnie tu mam pytanie do zaciążonych, bardziej dośiwdczonych ode mnie; od kiedy i czy w ogóle puchły wam noczy czy ręce (dłonie)? Naprawde chciałabym miec juz wszystko co potrzene w domku... ale to jeszcze potrwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia28
Gratuluję z całego serca dzidzi ;-) Ja stam się od 3 miesięcy i nic dziś właśnie dostałam@ ;-( Mocno Cię Niunia kopie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- to pracowicie spędzasz ciążę... Fajnie że kupujesz sobie (tzn dzidzi) już wyprawkę. Tak chyba lepiej niż później wszystko na raz. Wygłaskaj ode mnie brzuszek! Ciekawe czy to chłopczyk czy dziewczynka:-) Może 16.10 pokaże kim jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku- ❤️ dziekuję, brzusio wygłaskany, a Maluszek w odpowiedzi szturchnął kilka razy:) Co do wyprawki to niewyobrażam sobie chodzenia później skoro po godzinie, max. dwóch mam dość.....i uciekam do domku odpoczywać ....poza tym te puchnące nogi.... Też jestem tak strasznie ciekawa jakiej płci jest nasz mały ludzik.... Ciekawe czy coś się dowiemy tego 16.10. 👄 Asik- jak tam badanka, robiłaś już jakieś? Madzia28- życzę, by udało się jak najszybciej zafasolkować, choć te 3 miesiący to niedużo (tak się wypowiadają lekarze...), wiem ,że łatwo mówić, ale bądź dobrej myśli! Co do kopniaczków Maluszka to nie są one silne, ale czuję, że powoli staja się coraz mocniejsze... Teraz bardzo mi się to podoba, ale jak piszą nasz doświadczone mamy, kopniaki po pęcherzu nie należą do najprzyjemniejszych ;)Ale w tej kwestii jeszcze się nie wypowiadam... Może zostaniesz u nas? Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest szefowo asik juz poprawiaone !? PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...4...........02.10 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik ja mialam wozek firmy tako super wygladal ;) kolka duze pompowane i dobrze sie go prowadzilo do przodu ;) ale tylko do przodu bo jego zwrotnosc ma duzo do zyczenia :) dlatego niezabardzo polecam :) dlatego jak kupowalam spacerowke to wiedzialam juz co sprawdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Channah, może wpadne do Rossmana wyszukać taki kremik.... ....mam już problemy z pamięcią, ...nie napsiałam, że: dziękuję za fotkę Kubusia- ja też potwierdzam, iż jest bardzo podobny do Ciebie :) - to była moja pierwsza mysl jak zobaczyłam twojego synusia na zdjęciu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- serio, serio, bardzo bodobny:-) Kamilla- z kolejnych badań zostały mi tylko hormonalne, które mam zrobić 2-3 dnia cyklu czyli ok. połowy października. I to jest wszystko co mogę zrobić w moim mieście, przynajmniej wg mojej gin. Jak zrobie sobie te badanka i będę miała już wyniki to pójde jeszcze do innej gin w moim mieście i jak ona powie to samo to jadę na Wrocław:-) Nie muszę dodawać- oby nie trzeba było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny :) dzieki za kicukaski :) narazie cisza...mam nadzieje ze nie przed burza ;) czekam spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie jak u Agapki nadal cisza....(38dc) Z braku kasy nie ide narazie Bete. Jutro raczej wybiore sie do lekarza... Pozdrawiam i miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus--wiec stoimy w tym samym punkcie ;) trzymam mocno kcuki za wizyte ....;) a co tu tak pusto dzisiaj? ja gotuje obiadek dzis fasolka po bretońsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Agapko, przed pierwsza @ po zabiegu miałaś jakieś plamienie? Bo ja wczoraj miałam, a @ dalej nie ma. Nigdy nie miałam plamien przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka, Moluś, Kamilkaaa, Lola- ja sytuacja na froncie!!!!? Proszę o szybkie meldunki o ciągu dalszym braku @!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Już melduje :) Wczoraj bardzo bolał brzuszek i byłam pewna na 100% ze dostane @ a tu nic. Miałam rano zrobić test ale wstałam taka zakręcona, że zapomniałam. Ale na 15;45 ma umówioną wizyte do gina więc powinno się kazać co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Moluś- podgrzewasz emocje bardzo skutecznie:-) Może już jesteś 2 w 1:-) Ale by było super!!:-) Trzymam kciuki i nie moge się doczekać jak jutro przeczytam radosną nowinę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×