Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

tiki--tak tak dobzre słyszałaś..slub palunujemy juz od dawna na lato 2007...chcielismy najpier urodzic a potem slub..ale jak widac chyba nie ejst nam dana taka kolejność...myślelismy że uda sie szybko zajść w ciaze wtedu urodziła byn na kilka iesiecy przed slubem..a tak wszystko zbiegnie sie w czasie...wiec chyba trzeba bedzie odłozyc starania na kilka mieisęcy...moze slub uda sie załatwic jakos szybciej na czerwiec to wtedy starali bysmy sie juz od kwietnia czy marca gdzieś :) wiec i tak tak źle by nie było...narazie czekam na @ zobaczy co zostanie postanowieone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko - na forum slubnm poznałam dziewczyne - tez nie mogli długo zaciążyc i rózne mieli przeboje, odłozyli ten temat na póxniej, planowali slub na październik - lada moment sie pobieraja - no i wlasnie jak zaprzestali, skupili sie na czyms innym to zaciązyli - beda bliżniaki w kwietniu, no ieraz pannna młoda nie pochula na własnym weselu :) tak to sie własnie dziej i nie zdziwie sie wcale jesli i u was tak to nastapi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a a czerwiec to najpięknieszy miesiąc na ślub :):):):) Asiku - kurka to potworne, szukać i nie móc ustalis przyczyny, koleżanka opowiadała mi o znajomej z pracy - 6 lat nie mogą zaciążyc - zrobiła kilkadziesiąt bada - znaleźli jej małego guzka w muzgu i on może byc przyczyna - to straszne tyle lat to trwa i takie coś nie pozwala na macierzynstwo!!!!!!!! Ale u ciebie napewno nic złego nie wynajda! A jesli juz to wynajda jakąś błachostke która szybko wyleczą i lada moment bedziesz mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK dziękuję. Zdjęcia dostałam. Śliczne ciuszki, ja też takie chcę! No a mamunia jeszcze piękniejsza. faktycznie nic się nie zmieniasz, poza rosnącym brzuszkiem. tak trzymać! Kamilkaaaaaaa gratuluję! Ja też miałam na teście tak mało widoczną 2 krechę, że musiałam pytać męża czy też widzi, bo nawet nie byłam pewna. A teraz to już 7 miesiąc ciąży.... Agapka foteczki świetne. Chyba się dobrze bawiliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki- tak- liczę na to. Choć czasami mozna mieć już dość. Taka bezsilność i zostają tylko łzy... do następnego cyklu i następnych wielkich nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiku 👄 jestes bardzo, bardzo dzielna i na pewno wkoncu sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki--no to super z ta koleznaka co zaciązyła :) mam nadzieje ze jak zmienie kolejnośc to potem juz pujdzie jak z płatka ;) miama--ojj wybawilismy sie tak tak :) jutro na wekend jade na uczelnie do warszawy(znowu zostajemy u kolegi w mieszkaniu) super wekend sie zapowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajowe wiesci kamila :) super napewno ta 2-a krecha z porranego moczu bedzie mocniejsza ;) wiec uwazaj na siebie i brzuszek :) no moze pazdziernik okaze sie mieiacem najwiecej zaciazanych :D wiec dziwczyny glowy do gory :) kamila jeszcze raz gratuluje i pisz co i jak u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dla wszystkich Jeszce 40 min i zmykam z pracy :D Niestety jeszcze nie na obiadek, ale do banku. Czyli podsumowując ten cykl: -nie udało się Molusi 🌻- nie martw się -udało się Kalimceeee :) - czekamy na Agapkę :) Zapomniałam o kimś??? Ja dalej czekam na @ narazie plamię po mizianiu (mam nadzieje, ze to tylko to) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez czekam na @. 100 krocia a ktorego Ty dokładnie miałas zabieg? Ja 6 września pani gin powiedziała ze od 4 do 6 tygodni powinna się @ pojawić. I kazał sie wstrzymać ze współzyciem az do @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej rosa 100krocia--tak tak czekamy na moja @ ;) jak zwykle u wszystkich sytuacja jasna i klarowna tylko ja zawieszona w prórzni jka zwykle..ale powoli sie przyzwyczajam ;) tiki---no @ powinnas dostac od 40-6 tygodni po zabiegu..mi moja doktor powiedziała ze czym wyższa ciaza tym dłużej mozna czekać mi spóxnila się 2 tygodnie czyli po 6 od zabiegu dostałam...przygotuj się na obfitośćććććććććć ;) a sexiłam sie na 1 miesiąc po zabiegu dziewczynki moje kochane jak ja nie lubie tej niepewności..buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry..:) dzieki dziewczyny za komplementy...:) wczoraj na tych kalsach rodzenia babka mowila, ze prawidlowo powinno sie przytyc od 25-30 pounds czyli jakies 11-14 kg. jeszcze malutki zapasik mi zostal-ale to jeszcze prawie 3 miechy!!! Jana tobie tez wysylalam fotki, ale przesle jescze raz-niektore maile nie dochodza-nie wiem czemu... dzis piatek i poczatek dlugiego weekendu u nas-w poniedzialek mamy wone-Thanksgiving...w koncu pospie sobie dluzej..:) w niedziele obiad u moich rodzicow-a poza tym nic nie mam zaplanowane-bo musze sie uczyc..:(( miama ciekawa jestem jak ty wygladasz w 7mym miesiacu-przyslij cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
@ nadal brak, wiec ta druga blada krecha moze jest prawdziwa :) Nie umiem się jeszcze nawet cieszyć, zresztą wolę być najpierw pewna. Zresztą jak u mam wierzyć w to, dopiero pierwszy cykl sie starałam i to wcale nie za intensywnie. Poza tym cały czas byłam mysli że tak od razu na pewno sie nie uda. Ale w niedzielę powtórzę test (teraz już z rana). No własnie powinnam dbać o siebie. Tylko jak. W pracy stres, w domu osttanio teżnienajlepiej, ehhh.... A powiedzcie mi kiedy powinno się pójś do lekarz żeby stwierdził ciążę i mógł już coś powiedzieć (licząc np. od pierwszego dnia ostatniej @). Bo ja dostałam termin do gina dopiero za 3 tygodnie :( A moze to bedzie akurat, bo jak pójde za wcześnie to gin chyba też mi za wiele nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa mi ginekolog 7 dni po spodziewnej @ zrobil badanie krwi i potwierdzila sie ciaza... Jana Twoj mail wraca-nie wiem czemu...czy zmienilas adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa do gina mozesz isc spokojne za te 3 tyg. to bedzie juz 7Tc i powinno juz bic serduszko. Tiki ja zabieg miałam wtedy co TY, 6 wrzesnia. Miziamy juz sie od dwoch tygodni (lekarz kazal poczekac 2 tygodnie). Wyydaje mi sie, ze owulacje mialam 29 wrzesnia, bo mnie brzuch bolal. Jak tak to @ przyjdzie gdzieś we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem ekipo wieczorem :) co ciekwego robicie? ja popijam herbatkę a zaraz ide do hipermarketu obok kupic cosik na jutrzejszy wyjazd do wawy na uczelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK - maila mam tego samego ale juz dostałam Twoje zdjecia :) Dziekuje! Fajny masz brzuszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! wysłałam jedną swoją fotkę, jak prosiła GOSIK. To sprzed 2 tygodni. nic nowszego na razie nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu widać u Was porządnie zaokraglone brzuszki:-) Moluś:-)super Ci w tej ciązy:-) ja też chce już mieć już takie brzucho..... dobrej nocki wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
ja tylko sie boję czy to nie za późno za te 3 tygodnie, jeśli np. jest coś nie tak. Z drugiej strony faktycznie jak pójde za szybko to pewnie nie powie za dużo i każe przyjść za jakiś czas. Zatem musze sie uzbroić w cierpliwość i byc dobrej myśli. Życzę udanego weekendu, mój chyba taki nie bedzie bo maż jest obrażony :( buuuuuuuuuu i co tu robić idę obiadek gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miama dziekuje za foteczke :) wlasnie wstalam i czuje sie jakby mnie traktorrrrr przejechal chyba najgorsze mam za mna !! temp. sie unormowala a dochodzila juz do 39,9 ufff wszystko mnie boli usta mam popekane mimo ze smarowalam kremem :( dobra koncze marudzic o mojej chorobie ;) ale wam zycze upojnych akrobacji podczas weekendu :) agapko cierpiliwie czekam na wiesci od ciebie :) powodzenia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila glowa do gory :) za 3 tyg. bedzie fantastycznie i wlacz myslenie pozytywne :) a mazem napewno szybko sie pogodzisz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobote wieczorkiem! Zmęczona dziś jestem baardzo. Wczoraj kumpel nas odwiedził, który przyjechał z Anglii i posiedzieliśmy do późna a rano jechaliśmy na grzybki... Więc bardzo się nie wyspałam.... No ale zadowolona z grzybobrania jestem :) Darka chyba jakaś pomyłka nastąpiła. Wczoraj wieczorem napisałaś że super mi w tej ciąży ;) :) Całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
dzisiaj rano zrobiłam znowu test i ...... są dwie krechy już wyraźne :):):) z jednej strony sie cieszę bardzo a z drugiej jestem pełna obaw, ale to pewnie normalne uczucie :) dziś mam juz dobry humorek i z mezem juz tez oki terz tylko czekam na 27.10 - na wizytę u gina buźki dla wszytkich miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również gratuluję! Moluś to pomyłka. Darka chyba pomyliła nas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×