Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

darka, tym razem sie udało! Z tego wynika, że IGG may taki sam, bo ja też < 5,00. Nie robiłam IGm, bo gin powiedział, że skoro jeszcze nie jestem w ciąży to tylko IGG (tak samo z cytomegalią, rózyczką). powiedział, że kobietą w ciąży robi się też IGM.... także nie wiem jak to jest?! Po tych badaniach nie byłam jeszcze u gina, bo mam jeszce parę badanek do zrobienia. Pójdę do niego jak już będe mieć cały zestaw zrobiony. wstepnie jestem zapisana do niego pod koniec kwietnia, ale nie wiem czy zdążę. Mimo, iz chodze prywatnie to musz eczasem długo czekać ..... agapa- miło słyszeć, że czujesz się lepiej ❤️ Czas szybko zleci do staranek, szczególnie, że czeka Cię remont. Czas podczas remontów szybciutko umyka (wiem z autopsji....) :) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapka- :-))będzie dobrze, bo musi byc!!!bo teraz moze być juz tylko lepiej :-))nie siedz w domku, sprobuj sie czymś zająć...a każdego dnia będzie coraz lepiej...może będziesz pisac jakiś dziennik by łatwiej było Ci sie pożegnac z Waszym Aniołkiem...a może coś narysujesz, namalujesz...mnie to bardzo pomaga...gdy mam w sobie emocje z ktorymi nie potrafie sobie poradzić to siadam i maluję...uwielbiam to robić... nie wiem czy chcesz o tym mowić-pisać, bo to straszne co przeżyłaś...ale wciąż zastanawiam sie jak to jest...co się dzieję z płodem tuż po, czy widziałaś płód,jak lekarze, szpital, czy płód jest traktowany jak istota ludzka czy nie.. , czy wsrod lekarzy miałaś pomoc ze strony psychicznej, jak to przeżywa facet itd...a jak ty teraz myślisz o swojej utraconej dzidzi...oczywiście jeśli nie chcesz to nie musisz nic o tym pisać:-))to zrozumiałe... a jeśli cię uraziłam tymi pytniami, jeśli jestem zbyt bezpośrednia to przeprzaszam:-)poprostu nie potrafię sobie nawet wyobrazic jak to jest gdy nagle tak wali się świat....pozdrawiam cię mocno i gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, już wysłałam, nie mogłam wcześniej bo musiałam wyjść z domu, sorki :) Hmm jem faktycznie niewiele, ale to przez to, że jeszcze miewam mdłości, na szczęście tylko wtedy jak mi coś śmierdzi... Brzuszka nie widać, ale ja go już czuje :D Ale i tak mam wrażenie że ta ciąża bedzie trwac w nieskończoność... Ja badania na Igm odbieram dzisiaj lub jutro. Faktycznie jeśli nie jest sie w ciąży to chyba nie trzeba ich robić. Odświeżam tabelkę (i przenoszę Agapke na razie do tabeli I a potem przejdzie do tabeli II) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......10.05.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 02.04........ogólne Agapka.....Emilka....22........Płock..............?................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....12.....4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka--kochana nie uraziłąs mnie pytaniami...mój zarodek mial 12 milimetrów wiec był malutki okrelsono go na 7tydzień i 5 dni a byłam w 12 tygodniu ..ale komórki u mojego zarodka pzrestały sie dzielic w prawie 8 tygodniu.....co do zabiegu to nie miałam go odrazu robionego ,najpierw załozono mi na szyjke macicy taka specjalną tabletke \"cytotek\" (w innych krajach to tabletka poronna) i po tej tabletce wywołano mi sztuczne poronienie....czyli wywołąno to okropne krwawienie...i jeszcze druga taką taletke dostałam na syzke aby wywołąc skurcze macicy.to było okropne..ale da sie pzrezyc jak wdac...pzred samym zabiegiem mocno się denerowowałam,ale nic nie widziąłm ani nie czulam poniewa zbyło pod narkoza ..oczyscili mi maice z tego coc zostało..abym nie miałą komplikacji przy anstepnej ciaży......to wszystko naparwde było okropne i tragiczne,az ściska za serce jak treraz pisz,ale jak sie wypisze to zuje sie lepiej ....choc na troche.....z całej tej styuacj najgorszy był dzien w ktorym szczęśliwa słam n awizyte u ginia aby zobaczyć jak rośnie maleństwo,a tu taki cios okropny....ze \"brak tentna\" coś straznego i niewyobrarzalnego......potem jeszcze te krwawienia,ale sa zabieg ...pzrez te kilka dni w szpitalu zdołąłąm jakoś sie nastawiac ,ale i tak bardzo sie baąłm i łzy ciagle płyneły...płyną zresztą cały zcas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny właśnie sobie uświadomiłam ze po odstawieniu tabletek antykoncepcujnych miałam przezroczystą wydzieline z piersi...byłam z ty u mojego ginekologa i pwoiedział wtedy ze to reakcja na odstawienie tabletek...potem w 3 cyklu od odstwienia zaszłam już w ciazę...jejku a jak to była podwyższona prolaktyna?? bo chyab takie sa efekty prolaktyny co?? moze wiecie cos na ten temat???? jejku ja prosiłam wtedy elkarza o badania hormonalne,ale powiedział zę sam sie wszystko unormuje ..a tu etraz taka tragednia.masz ci los...nie wychodzi mi to z głowy... buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z nas ma jakiś swój \"krzyz\" ... ja mam doła wielkiego...:( TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......10.05.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........18. 05.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 02.04........ogólne Agapka.....Emilka....22........Płock..............?................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....12.....4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2 Dziś jestem umówiona na oglądanie gospodarstwa agroturystycznego w którym robimy przyjęcie weselne. Odrazu popytamy właściciela jaki ceny i jakie jedzonko oferuje. Czas najwyższy wszystko załatwiać. Czy któraś z Was brała ślub kościelny? Jeśli tak to jakie papierki trzeba zanieść do księdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapka-:-))nie mozesz sie teraz zadreczać tym co było i co by było gdyby.......a nikt napewno nie chciał Cię skrzywdzić:-)) teraz myśl tylko o tym co możesz zrobic teraz dla swojej dzidzi....zrób potrzebne badanka i do dzieła :-))) Karyn- uszy do głóry:-)))jutro bedzie lepiej!!!:-) my bralismy slub kościelny...i jeśli nie bedzie to w Twojej parafii to jest troche biegania :-((..ale da sie przezyć, po drodze wszedzie zostawiajac \"co łaska\"...zacznij od pójścia do parafii w ktorej planujecie brać ślub,tam powiedzą dokładnie co ptrzebujecie, potrzbujecie świadectwa chrztu i berzmowania,ksiażeczke z odbytymi naukami przedmałżeńskimi(około10 spotkań),potem papiery z USC, potem w Twojej parafii wypełniacie oboje jakby umowe małżeńską...i tam dostaniesz pozwolenie na zawarcie związku małżeńskiego w tej parafii, ktotrą wybierzesz,z tym wszystkim dopiero mozna iść do ślubu :-)))takze jak sama widzisz nie jest tak prosto,u nas tak było bo wybralismy sobie inny, stary zabytkowy kosciół przy Zamku Krzyżackim..., a sesja zdjeciowa była oczywiście na zamku :-)) więc zaopatrzcię się w cierpliwość i zacznijcie załatwiać co trzeba:-))powodzenia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana AGAPO czytam twoje wypowiedzi od pierwszego wpisu i uważam ,że jesteś wspaniała osobą.Jest mi bardzo przykro,że przydazyło ci się cos tak strasznego ale z całego serca trzymam kciuki żeby udało ci się poraz drugi.Ja też z moim misiem staramy się o dzidzię już 6 miesięcy i ciągle nic ,ale mam nadzieję ze w końcu się uda.żYCZę powodzenia wszystkim dziewczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betacia--❤️ dziekuje,musze byc silna.....bo wart❤️ uciekam spac kochane ....moze przysni mi się coś pocieszającego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agapko
nie zadreczaj się- wysoka prolaktyna może przeszkadzać w zajściu w ciąze, ale jej nie zaszkodzi. Zrób badania toxo, cytomegalii, tarczycy i zyczę Ci abyś już niedługo cieszyła się dobrze rozwijającą ciążą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! J_A_N_A- dziękuje za zdjęcia, piękne i widać szczęście na twarzy:-) Agapka- buźka dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane❤️...strasznie ejstem osłabiona i blada ze każdy móie ze jak ściana...ale w końcu tyle krwi ze mnie wyleciało i jeszcze krwawie,juz mało ale coś zawsze jest...zaczełam łykac \"falvit\" no i kwas foliowy obowiązkowo biore! Staram sie cos jeśc ale apetytu brak :( jana--czy mogła bys mi tez podesłąć fotki z twojego ślubu? bardzo proszę🌻 eemisiaa@o2.pl 🌻 dla was dziewczyny!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Jana- dziękuję pieknie za fotki! Ślicznie wyglądałaś!!! Widać szczęście na waszych twarzach ❤️ :D U mnie dziś trochę ponuro za oknem... Karyn- z jakiego powodu ten dół ?? Uszka do góry, będzie lepiej :) Miłego dnia dla wszystkich lasek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko - przesłałam :) Dziś znowu mnie mdłości biorą... :( Czasem mam wrażenie , że to się nigdy nie skończy. Chociaż jest już i tak lepiej. W czwartek przed ślubem miałam takie sensacje żołądkowe połączone z migreną, że odechciało mi się ciąży na 10 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- bądź dzielna, mdłości powinny przejść w najbliższym czasie. A najlepiej to oddaj je mi..... proszę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--slicznie wyglądaliscie,wszystkiego naj an nowej drodze zycia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich:-)) Kamilla- SLICZNA FOTKA!!!!!!! dziękuję :-))wygladasz jak ksieżniczka z bajki:-)))poprostu cudnie....oboje wygladacie super:-)) oh to musiał byc cudowny ŚLUB :-)) i ładny bukiet ślubny:-))tesciowie maja kwiaciarnie i zawsze patrzę na kwiaty:-))zaraz cos poszukam z naszych fotek...niestety te najpiekniejsze z sesji zdjeciowej na zamku mamy w albumie a ja nie zeskanowałam ich do kompa....ha ja tez miałam taki bajkowy welon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- bardzo dziekuję za komplement, jest mi niezmiernie miło :) :D :) Czekam na twoja foteczkę :D !!!!! Betacia, zapraszamy do nas! wpisz się do tabelki :) Dziewczyny, muszę zmykać! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betacia- dopisz się koniecznie i zostań z nami:-) Kamilla- ja też chcę dostać twoją fotkę ze ślubu!!!! Darka- przyslij mi też swoje zdjęcie, bo jeszcze cię nie widziałam:-) Ja wyślę tobie w poniedziałek, jak uda mi się nie zapomnieć przynieść płytki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beacia- :-)) witam Cie i wpisuj sie śmiało do tabelki!!! u mnie rozszalała sie burza, taka prawdziwa na niebie!bo w zyciu to raczej spokojnie:-))właśnie moj wpadł niespodziewanie na chwile z piekną rożą:-)) a ja zamowiłam dziś chińskie jadzonko i dalej do kompa...na szczęście pracuje w domku...zjem i zaraz wysyłam fotki... 🌻dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka dzięki za info. ale dużo załatwiania, a ja za bardzo nie mam kiedy bo kancelaria otwarta do 16-stej, a ja w pracy do 17-stej . Ale coś sie wymysli. JANA super zdjęcia! Pieknie wyglądacie razem, a i rodzice zadowoleni (widać) :) Agapa, Jana odpoczywajcie jak najwięcej! Kamila7, Asik25 ściskam mocno {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskie kolezanki..! nie bylo mnie troszke ale caly czas o was myslalam...a szczegolnie o Tobie Agapko...mam nadzieje ze optymizm cie nie opuszcza...:) JANA-wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia!!!! troszke spoznione-ale na najbardziej szczere!!! ja tez poprosze o fotki-jgoha@yahoo.com Dziewczyny a co to za badania toxo i cy...cos tam...czy to sa badania krwi? bo ja mam skierowanie 3 dnia okresu na jakies badania krwi-ale tylko sktroty jakies sa napisane wiec nie wiem o co chodzi.. chyba od swiat mnie nie bylo, bo nie pisalam wam ze siwateczny obiad byl u nas...bo teraz mamy najwiekszy dom, wiec moja rodzinka i mojego miska w koncu sie poznaly...bylo calkiem milo, ale zauwazylam ze duzo rzeczy mi brakuje(tu moja mama okazala sie bardzo pomocna...;)) poza tym w koncu zaliczylam moja rachunkowosc i oficjalnie mam wakacje-od szkoly! Kamila-ja tez chce zdjecia z wesela-musze zobaczyc ta ksiezniczke..! Buziaki dla wszystkich ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, Kamilla- fotki wysłane, dajcie znac czy doszły:-)) GOSIK- toxo to toxoplazmoza- proste badanie z krwi, mozna zarazic sie od kotka, miesa surowego lub ziemi, jest groźna dla płodu:-( , niesety nie ma na nią szczepienia wiec trzeba sprawdzic przed ciaża lub juz w czasie ciąży...myslę że nazwa pochodzi z łaciny wiec i u Ciebie powinna się podobnie nazywac :-)) karyn- :-)) czekam na Wasze fotki- fajnie byłoby Was zobaczyc:-)) daria.d2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIK- wysłałam fotki ale niestety chyba nie poszło:-(( daj znac , podaj jeszcze raz maila:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×