Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Na razie nie :( Musiałabym zrobic, a mam paskudny dzien dzisiaj - na nic czasu.... :( Z uczelni wrocilam prawie o 21....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież się wykończysz kobieto! A teraz potrzeba Ci tylko spokoju. Dobra, jak coś będziesz mieć to wyślesz, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry we wtorek!:-) J_A_N_A- przemęczasz siebie i Justynkę! Miama- nie przejmuj się, dzidzia ma jeszcze czas żeby się odwrócić główka w dół. Będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A uważaj na siebie, żeybś nie urodziła na uczelni :P Ja już w pracy. @ dalej nie ma. Myślałam, że dzisiaj już przyjdzie, ale tempka nie spadła. Martwią mnie te plamienia, ale chcę poczekać z lekarzem do @. Pozatym umawia się kilka dni do przodu i gdybym dzisiaj zadzwoniła to pewnie trafiłoby na @, ale jak nie przyjdzie do czwartku to pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello tak właśnie JANa dziewczyny maja racje - nie przemęczaj się z uczelnią - nauka nie zając :P 100krocia - ja też nadal czekam na @, tempki na razie nie mierze, właśnie zaczne po @ robić sliczne, pożądne wykresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Daria- bardzo dziekuję za miłe słowa :) 🌼 I już podaję przepis na pizzę, przepraszam,że wczesniej tego nie zrobiłam....ale zupełnie mi to wyleciało ;) Przepis na ciasto: 70 dkg mąki 1,5 łyżeczki soli 20 g drożdży (z tego wychodzą dwie duże blachy....) trzeba przygotować zaczyn: drożdże zalać 150 ml letniej wody, dodoać łyżeczkę cukru i 1 łzkę mąki. Zostawić na 10-15 min. Mąkę przesiać do misy i dosypać sól. Do zaczyny dodoać 300 ml letniej wody i wszystko dodać do mąki. Wyrobic ciasto na kulkę i pozostawić w misce do wyrośnięcia na 1 godz. Rozwłakować i kłaść na blaszkę. Ja wczesniej smaruję blazkę oliwą i skraplam już rozwałkowane ciasto na blaszce takze oliwą.Staram sie bardzo rozciągną je na blaszce, by było jak najcieńsze. A co do składników, to już wedle uznania. :D Ponieważ mam dużo własnoręcznie robionego przecieru pomidorowego, dodoaję go właśnie do pizzy. I to dość sporo :) Ja i mój Mąż bardzo lubimy pizzę z tuńczykiem :p no i oczywiście klasyczną z szynką itp. Tak wygląda przepis na ciasto. Aha, nagrzewam piekarnikdo 220 st. C i piekę ja ok 15-20 min. (trzeba kontrolować). Daria- jak zrobisz to daj znać jak wyszła i czy Wam smakowała :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry Bobry ;) wpadłam sie tylko przywitac..mój podopieczny mikołajek(pamietacie który) jest w szpitalu złapał jakąs wirusówke i sie odwodnił..lezy pod kroplówa i nie ma siły wcale biedulek ..wczoraj bylismy u niego i płakał starsznie...lece zaraz w odwiedziny mam nadzieje ze dzis juz troche lepiej sie czuje.. a u mnie cisza..ale pewnie jutro @ przyjdzie wtedy tez w 40dc przylazła juz mam zły humor z tego powodu..bleeee ściskam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla Mikołajka! Może jednak @ nie przyjdzie, zlitowałaby sie... Kamilla- narobiłaś mi ochoty na pizzę... mniam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo milo widziec niektore niki ktore przetrwaly od poczatku topiku. Chcialam sie przywitac i przedstawic 🖐️ mam na imie Maria i mam 25 lat wlasnie postanowilismy z chlopakiem ze zaczniemy starac sie o dzidzie, zaczelismy rowniez lykac kwas foliowy w potaci foliku bardzo sie boje, na poczatku odkladalam ta decyzje z miesiaca na miesiac, bo jeszcze czas bo jeszcze czas...teraz dochodze do wniosku ze nigdy nie ma odpowiedniego czasu i pory tymbardziej odkrylam wlasnie , szkoda ze tak pozno, ze takie obawy jak mamy my z moim mezczyzna maja rowniez inni. milo bylo was czytac od poczatku juz nie moge sie doczekac za kilka dni okaze sie czy sie udalo ale to nasze pierwsze starania :D a ja mysle ze sie uda od razu , moze to troche naiwne ale czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos jest z pomorza ? :D loj u mnie jest strasznie zimno, az chce sie caly dzien spedzic w lozku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonnen- ojej czytałaś nas od początku? No to troche trgo było...:-) Zostań z nami jeśli masz ochotę i pisz o postępach w staraniach:-) Życzę ci żeby szybciutko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to że @ mam dostać 13. w piątek i co wy na to?:-) Ciekawe kto będzie miał pecha: ja czy @:-)? Myslę że jednak ja... Ostatnio dostałam @ 26 dc a to by wypadało jutro czy zaczęło się nasłuchiwanie... jakby dotychczas nie było hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
witam wszystkie. w tym miesiacu tez nic nie wyszlo. @ sie spozniala, bolaly mnie piersi i czulam ze juz nie przyjdzie.....ale.......z 10 dniowym opoznieniem. narazie odkladam starania na jakies 3 miesiace. za bardzo chcemy tego bobasa i przez to nic z tego. postaramy sie zrelaksowac. caluski dla wszystkich. PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 ..........ola .........27 .....almeria(hiszpania)...5...........02.11 joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola78
poprawiam PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................"x"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola78- brakowało nam ciebie. Przykro mi, alez ta @ jest wredna... grrr... Ale mam nadzieję że zostajesz z nami, mimo przerwy w staraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z Gretą???? Miała termin @ na 06.10 może się udało???:-) Greta, odezwij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja tylko sie zgłaszam ze zyje :) Wrocilam z uczelni, zaraz obiadek, godzinka odpoczynku i spowrotem na uczelnie :p Asik,100krocia - dam rade :D pap! Do Waszych @ - a kysz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff koniec na dzisiaj :) A zaraz z mężusiem na obiadek na miasto, bo wczoraj mieliśmy 7-mą rocznicę \"bycia razem\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
1000krocia to smacznego obiadku i miłego wieczoru J_A_N_A dbaj o sibie i malutką :) Dziewczyny czy któraś z was pracuje dużo przy kompie, bo ja niestety taką pracę mam, że praktycznie prawie całe 8 h spędzam przed monitorem, a czytałam ze kobieta w ciazy nie powinna pracować dłużej niż 4 godziny. Jak to jest u was? bo ja nie wiem co zrobić a zaraz idę do dentysty wyleczyć ząbka. Myślałam że uda mi się wszystkie wyleczyc przed fasolką, a tu wygląda na to, że fasolka wyprzedziła plany. Zresztą ja w ogóle sie nie nastawiałm na dzidzię w tym cyklu, tak wyszło spontanicznie. dziewczyny jak tu przyspieszyć czas, chciałabym już być po wizycie u gina i wiedzieć ze wszytko ok, a to jeszcze 2,5 tygodnia. Teraz tyle różnych problemów było z maluszkami i dlatego się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaaa - ja również spedzam duzo czasu przy kompie, nie pracuje tylko ucze sie ale na jedno wychodzi. Magisterke tez pisze przy kompie... Niestety nie miałam wyjscia, mam nadzieje ze mojemu dziecku nic nie bedzie :( Wiem, ze na razie jest ok. Staraj sie robic sobie przerwy czeste. Bo to chyba nie tylko chodzi o promieniowanie ale tez o siedzenie w jednej pozycji... I ja rowniez czekam na wizyte u gina. Wiem,ze jest ok, bo moja mała kopie bardzo silnie i kręci sie okropnie (ciasno jest biedaczce) ale chciałabym wiedziec jak moja szyjka (macicy). Czy bez zmian czy coś ruszyło... Eh, mam juz dość :( Puchne. Czy bedziesz miała teraz USG Kamilkaaa...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
J_A_N_A nie wiem czy będę miała usg, dowiem się dopiero za 2,5 tygodnia na wizycie. Zrestą nie wiem nawet jak wygląda pierwsza taka wizyta. Czy każdy gin robi usg? Mam nadzieję że mi nie powie że to za wcześnie, bo to już będzie 7 tydzień (licząc oczywiście od pierwszego dnia @).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na pierwszej wizycie (około 7 tygodnia) nie robił USG tylko zbadał normalnie i dał skierowanie na USG w 9 tygodniu. Stwierdził , ze ciąża wysoce prawdopodobna i tyle. Dopiero w 9 tyg widziałam pierwszy raz moją małą i jej bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po przerwie:)oczywiscie @ przyszla idealnie w terminie takze zadnych nadzieji mi nie robila choc ja i tak juz zdazylam zatestowac zanim nadszedl termin:) nakupilam sobie cala fure testow owulacyjnych i ciazowych i tak dla zaspokojenia wlasnej ciekawosci testuje sobie co jakis czas jak nie ciazowym to owulacyjnym i na cale szczescie chociaz na tym drugim raz w miesiacu wychodza dwie tlusciutkie krechy:)))......szkoda,ze tylko na tym no ale mam nadzieje,ze niedlugo to sie zmieni...... nie zagladam tu do was ostatnio bo czas niespecjalnie mi pozwala,wlasnie razem z @ rozchorowalam sie strasznie i leze w lozku ledwo zywa,do tego dzis zegnalam moja kochana siostrzyczke bo odlatywala mi po 4 miesiaach do domu:(((i smutek tym wiekszy:(leze tu sobie i poplakuje,ze ten nasz wspolny czas tak szybko minal i teraz nie wiem kiedy znowu ja zobacze........:(do tego @ i to wstretne chorobsko i jestem kompletnie pozamiatana! od tego cyklu chyba zaczne brac castagnusa bo mamusia juz wyslala i po jutrze powinien do mnie dotrzec,do tego siemie lniane na sluzik i zobaczymy co z tego wyniknie......miejmy nadzieje,ze bobo bo juz zaczynam sie niecierpliwic a co najgorsze to im bardziej nie mozesz tym bardziej chcesz i tak jest ze wszystkim.......w tym miesiacu rowniez planujemy duzo innych zmian bo dla mojego mezczyzny jest to miesiac przelomowy gdyz 16 pazdziernika wybije mu 30dziecha wraz,z ktora jak twierdzi wkracza w nowy etap swojego zycia,zrywa z nalogiem papierosowym(a wraz z nim ja) zaczyna zyc zdrowo,sportowo i powaznie(mentalnie)przygotowywac sie do roli tatusia:) zmieniamy rowniez miejsce zamieszkania i od 1 listopada przeprowadzamy sie z mieszkania do domu i bedzie kawaleczek trawki za domem i drzewka i piesek bedzie mial ucieche a my wiecej swobody i miejsca dla przyszlej rodzinki:)bardzo sie na ta przeprowadzke cieszymy bo na nowym...kto wie.....moze latwiej nam pojdzie:) a wracajac do staranek to znalazlam swietne mieszanki ziolowe dla mezczyzny i kobiety na wspomaganie plodnosci i juz zaczelismy je zajadac z ogromna wiara w ich \"fasolkujaca\" MOC:)jakby kogos interesowalo to podaje linka http://www.early-pregnancy-tests.com/fertilaid-fertilityblend.html asik-dlaczego ty nie sprobujesz sobie castagnusa i wiesiolka albo innych ziolowych specyfikow??? jesli masz takie krociutkie cykle a do tego bolesne miesiaczki to chociazby na wyregulowanie cyklu powinnas sprobowac bo ja juz tyle pochlebnych opinii o jego dobroczynnym dzialaniu slyszalam,ze mysle,iz warto dac mu szanse i jak tak wlasnie robie.....a niech tam:) szkoda czasu na takie bezczynne czekanie jak mozna delikatnie dopomoc:) pozdrawiam wszystkie dziewczeta i przepraszam za ta epopeje ale tyle sie tego nazbieralo,ze krocej nie szlo:) kamilka-piekne zdjecia,dziekuje bardzo a przepis na pizze mam zamiar wyprobowac jak tylko wstane z lozka miama-sliczny brzuszek,dzieki kamilka26-wielkie gratulacje!!!!!!!!! darka-ty tez pieknie wygladzasz w ciazy ,jak zawsze:) channah-syneczek cudenko:) agapka-trzymam kciuki lola78-olus co ty taka zrezygnowana????nie mozna zawieszac staranek przeciez i tak juz za duzo czasu spedzamy na oczekiwaniu.........kupcie sobie jakies ziolka wspomagajace i spokojnie bez napalania ale tez bez przerywania przyjcie do przodu!!!a moze castagnus??wiesiolek??? pamietaj ,ze tylko staranka moga nam przyniesc ta upragniona,magiczna dwukreskowa wiadomosc od fasolki:) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda)........3............09.11 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucielo koncowke tabelki wiec jeszcze raz PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..............Styczen07....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...28.....styczeń07....?........2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- witaj po przerwie! Wracaj szybciutko do zdrówka i do działań mających na celu przepłoszenie @:-) Castagnus i wiesiołek- od któregoś konkretnego dnia cyklu się bierze? Może rzeczywiście spróbuję... Na dniach wybieram się na te badania hormonalne, chyba że @ będzie miała pecha i nie przyjdzie. A kysz!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec asiczku castagnus to ziolo niepokalanka mnisiego regulujace cykl i bierze sie przez 90 dni bez przerwy(dopoki ciaza nie wyskoczy w miedzy czasie) od obojetnie ,ktorego dnia cyklu ,babeczki do 60kg po jednej tab.dziennie o poranku a powyzej 60 po 2 tabletki wiesiloek sie bierze od 1 dnia cyklu do owulacji bo potem moze powodowac skurcze co moze sie przyczynic do poronienia ale po owulacji mozesz oic sobie siemie lniane bo ono jest wspaniale i mozna je pic przez caly cykl,mozesz nawet zamiast wiesiolka pic siemie lniane przez caly cykl a efekt powinien byc taki sam(zalewasz wrzatkiem ze 2 lyzeczki siemienia,przykrywasz talerzykiem na ok.20min,wypijasz i sluzik sie robi:) a do tego jakie zdrowe:)same plusy wiec nie ma na co czekac:)) powodzenia asiczku i przemysl to sobie,wpisz castagnus w wyszukiwarke i poczytaj sobie o tym milego dnia babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta- dzięki! Właśnie chodziło mi o coś takiego żeby można było brać przez cały cykl bezpiecznie bo ja tak co do dnia to nie potrafię stwierdzić owulacji. Wiem że mam mniej więcej w połowie cyklu, poznaje po piersiach i temp że już owu była ale to tez nie na 100% Warto będzie spróbować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×