Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Witam, dziś mija dokładnie miesiąc, jak straciłam ciążę:( jutro- miesiąc od zabiegu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - 👄 ściskam cie mocno. U mnie wczoraj mineło równo pięć tygodni od zabiegu :( a dziś mija równo 6 tygodni odkąd się dowiedziałam, że mojemu maleństwu nie bije serduszko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, mam nadzieję że 5takich smutnych wspomnień będzie coraz mniej, bo zostaną wyparte przez te dobre. Już niedługo Tiki- tak i Joka- będą szczęśliwe i będą nam dostarczać świeże wiadomości o swoich szczęśliwych ciążach i dzidziusiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Wam Wszystkim za dobre słowo.....kochane jesteście:-) potrzebuje tego i ciesze się że zawsze można na was liczyć:-) i tak sobie myślę że to takie fajne że pomimo tego iż kazda z nas ma inną sytuację i tak bardzo różną....i przed i po i w trakcie i po stracie......to potrafimy sobie o tym tak po ludzku pogadać..... ciesze się że trafiłam na ten topik:-) miłego dnia dziewczyny:-) ja do gina dopiero na 13! więc dopiero póżniej napiszę co i jak.....i wciąz sie boję.... i tak sobie pomyślałam że może w IIItabelce ułożymy siebie w kolejnośći dat porodu....będzie dokładnie wiadomo kto kiedy i po kim..... Jana:-)zobaczysz jak ten czas szybko zleci.....czekamy na relację z porodu i fotki Justynki oczywiście....a w nocy to dopiero zacznie się budzić....tak już Cię przyzwyczaja....zazdroszczę ci że to już tuż tuż:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już dziś na 1 zajęcia ze szkoły rodzenia. mam mieszane uczucia. Czekamy na Justymkę teraz a potem ja i moja Emilka ;-) Strasznie ten czas leci, dopiero się starałam, dopiero zrobiłam test..... Zobaczycie, że wszystkie się doczekacie napewno. Ten topik mimo ostatnich wydarzeń na pewno jest szczęśliwy. Tego wam życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- ja tez uwielbiam ten topik:-) I chętnie podzieliłabym się z wami wrażeniami z ciąży... W takim razie może poprawisz tabelkę według swojego pomysłu? Tak będzie lepiej i jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane moje :) co do przykrych wspomnien to u mnie dzis mija pół roku od kiedy sie dowiedziałam ze maluch nie zyje i że nie bije serducho❤️ a po jutrze 14 miałam zabieg.........czas biegnie ale rany w sercu zostana na całe życie...i jeszcze niebawem mój termin porodudokładnie w nastepną sobote....... A oto niusy o mnie...@ nadal brak dziś 41dc...byłam na becie i wyniki jutro ...nie nastawiam sie na nic..poprostu czekam grzecznie.... ..i tak jak cos to ide do ginki aby wyregulowała mik cykle bo zawsze 30-dniowe a teraz to juz nie wiem co jest grane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- niestety przykrych wspomnień nie da się wymazać z pamięci... Mam nadzieję że jutro nam podasz swój wynik bety i będzie on baaardzo wysoki:-) Darka- jak wrócisz od lekarza to też szybciutko proszę podawać dobre wiadomości! Czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Daria-jak tam po wizycie u doktora??? mam nadzieje ze same dobre wiesci! wstawiam swoja ostatnia date porodu jak bedziecie poprawiac tabelke..teraz to chyba kolej na Jane a potem ja!!!-albo Miama zobaczy sie..;) PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.........?........TSH,T3,T4,ATPO,WZWB, GrupaKrwi,morf tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn.......27 Grudnia 2006 ....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria kiedy masz urodziny...co za zbieg okolicznosci moja sostra ma na imie Daria-jest w Twoim wieku i ma urodziny w Pazdzierniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Mikołajko wielkie gratulacje dla dzielnej kobitki i twojego maleństwa. Czekamy tu na Ciebie niecierpliwie. Dareczko kochana a jak tam po wizycie u gina? Ja wierzę że wszytko jest w porzadku i maleństwo ma się dobrze. A ja nie wiem czy faktycznie u mnie to ciaża czy nie. Praktycznie nie mam żadnych objawó, wiem, że to dopiero poczatek ale jakoś nie mogę mysleć inaczej. No ale nie pozostaj mi nic innego jak tylko czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilikaaa ja tez tak mialalm przez pierwsze kilka tygodni-zadnych objawow- myslalam ze uroilam sobie ta ciaze...:) potem przyszedl wstret do kawy(w moim przypadku bardzo dziwne) i inne dolegliwosci...a jak nie dowierzalam to siegalalm po moje dwa tesciki-jeszcze je mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapka to super,ze wreszcie poszlas na bete:)trzymam kciuki z calej sily i mam nadzieje,ze dzidzi siedzi sobie w brzuszku:)kiedy odbierasz wyniki,o ktorej godzinie?juz sie nie moge doczekac bo licze,ze wreszcie bedzie ta fasolka u ciebie agapko,tym bardziej,ze ty codziennie klujesz ten swoj biedny brzuszek.....przesylam same pozytywy darka czemu nic nie piszesz??????????????halo dareczko jak tam twoje dzidzi??????????mam nadzieje,ze ma sie wysmienicie bo inaczej byc nie moze!!!!!pisz kochana pisz bo ja sie tu niecierpliwie!!!!!!buziaki dla ciebie i okruszka lola-bawcie sie dobrze w madrycie i swietujcie rocznice jak najhuczniej sie da:)kochajcie sie bo z milosci sa najpiekniejsze owoce.........powodzenia w nowej pracy i glowa do gory bo wcale nie jestes stara ani twoj Paco tez nie jest a takie myslenie tylko pogarsza samopoczucie.......bawcie sie dobrze i wyluzujcie a co ma byc to bedzie:)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam powiedziec dobrej nocki kochane..:) jutro mam zadzwonic po wyniki okolo 14 jak beda to mam odebrać ale mój R bedzie koło szpitala rano wiec wejdzie i zapyta czy juz są :) jutro piatek 13-nastego...ale ja się nie boje bo ja 13-nastego rodzona :) ściskam Was mocno:) Gretko--😘 dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka ja też z 13. Urodzinki za miesiąc ;-) ja dziś byłam na 1 zajęciach w szkole rodzenia. Jest nieźle i na pewno do czegoś mi się to przyda. GOSIK wreszcie napisałaś swój termin porodu, nie wiedziałam, że mnie wyprzedziłaś... To pewnie będziesz po JANIE. Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem.... dopiero dotarliśmy do domku.... musieliśmy pozałatwiac jeszcze parę spraw.... a z dzidzią wszystko OK to była szybka wizyta ale lekarz przepraszał, bo przyjął mnie tak ekstra pomiędzy juz wczesniej umówionymi kobitkami :-) zbadał na fotelu i na króciutko przyłożył głowicę USG do brzuszka:-) zamierzył tylko tetno:140 uderzeń na min.czyli prawidłowo... powiedział że wygląda wszystko OK a więcej powie następnym razem czyli w 23 tygodniu.... uspokoiłam sie bardzo.....nie musze chyba Wam pisac co przeżywałam od wczoraj.... dzięki za to że tu jesteście🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosik:-) imieninki mam 25 X a urodzinki 29 X ....fajnie by było ja poznać....a ile ma lat? Agapa:-) trzymam kciuki za wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria-ufff, super ze wszystko z wami dobrze!!! moja Darcia 7 pazdziernika skonczyla 30 lat-tylko rok starsza ode mnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, Darka- cieszę się że wszystko dobrze z WAMI:-) Ale tak po prostu musiało być:-) Agapko- mam nadzieję że jeszcze tu będę jak będziesz pisała o wyniku bety. Jak nie to dowiem się dopiero w poniedziałek. Lola- ale masz fajnie- Madryt- super wycieczka:-) I gratuluje nowej pracy! Gosik- ale czas zleciał, dopiero pisałaś że jesteś w ciąży a tu już niedługo będziesz tulić synka:-) Pogłaskaj brzuszek ode mnie!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana w piątek 13-stego (mam nadzieję, że to będzie szczęśliwy dzień dla Agapki). Dobrze, że wszystko dobrze Darka :) Agapko, masz już wyniki??? Ja byłam dzisiaj na pobieraniu krwii: LH, TSH, FSH, PRL, CMV i TOXO wyniki w poniedziałek po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........27.07.....ogólne, TSH 100krocia.....................25....Rybnik.o......08.11.....TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,Toxo,Cmv tiki-tak.....Kasia...........27....Wrocław/Legnica..... joka............Agnieszka..30.........starania zawieszone --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ greta78......karolina.....28.....destin(floryda).......2...........06.10 Rosa...........Bozena.....28......Rybnik................\"x\"...........27.10 Asik25........ Joanna.....26......DolnyŚląsk.............13...........13.10 Agapka.........Emilia......22.......Płock... ..............2.........2.10. lola78 .......ola .........27 .....almeria(hiszpania).starania zawieszone Moluś...........Joanna......29.......Koło.............1............26.09 Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska..........1............02.10 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS darka...daria........29.......malbork.......17....15marzec.......?........2 Mikołajka...Monika..26.....Wa-wa......... 38....19pażdz......chłop....3 J_A_N_A...Joanna...23......ZielonaGóra...36.....3/4list.........dziew...6 G*O*S*I*K...Gosia....29.......Olsztyn.......27 Grudnia 2006 ....chlopiec......5 Miama.......Lidia......26......południePL...29...2 styczeń07....dz......2 Kamilla7...Dominika...23.....Kraków......18.......16Luty.07......?.......1. kasia...... Marta...23... Warszawa...4....ok. 20.05.07....?....trudno powiedzieć diddlania.......ania........25.....siemianowice.....6/7.....03.05.07....? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV MAMUSIE Nick..............dzień porodu.....imię channah .......04.07.2006........Jakub mikolajka......11.10.2006........kacper Co jest z Karyn ??????? Kamilkaaaa26, przenieś się do drugiej tabelki. Lola, przeniosłam Cię do mnie i Tiki do tabelki I, mam nadzieję, że się nie obrazisz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh, ten piatek 13-tego... Mam nadzieję że to @ będzie miała pecha a nie ja. Póki co jeszcze jej nie ma, piersi nadal większe i bolące troszkę \"w środku\", brzuch wcale nie boli, żadnych bóli przepowiadających @, wczoraj temp 37,0 st. Dzisiaj jakoś mi tak dziwnie, jakby trochę słabo, zakręciło mi się w głowie ale może sobie to wmawiam? Pojawiło się trochę wodnistego śluzu, białawo- przeźroczystego. Oczywiście cholernie się napalam... a to dopiero 28 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w piąteczek!!! Asik, Agapka- mam nadzieję, że 13-sty bedzie juz od teraz waszym szczęśliwym dniem!!!! Za co (jak wiecie) trzymam mocno kciuki!!!! :D Ja za to wyczekuje Męża, który niestety dopiero póxnym popołudniem dojedzie do domku....ale zaplanowałam sobie kilka rzeczy do zrobienia na dziś, więc czas szybko zleci! Jedną z tych rzeczy jest jakieś pyszne jedonko dla ślubnego :D daria- ja wiedziałam, że wszystko będzie dobrze....nie miałam cienia wątpliwości, ale ważne że ty w to takze uwerzyłas i znów jesteś spokojna :) Niedawno pojawiła sie u mnie na brzuszku ciemna kreseczka :) Nie jest bardzo wyraźna, ale jest :) Pytanie do zaciążonych: czy wy też taką macie, jeśli tak, to od kiedy? miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla7- dzięki! Trochę mi sie w głowie kręci i leciutko mi niedobrze. Ale sztukę wmawiania sobie ciąży opanowałam do perfekcji;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewxczynki :) Dareczkoa mówiłam ze wszystko bedzie dobrze :) super ;) dziewczynki kochane miło mi ze jestescie takie nastawione na moje dobre wyniki...powiem wam kochane ze ja wogóle sie nie nastawiam..przeciez test w 34 dc wyszedł negatywny to jhakim cudem teraz beta wyszła by dobra...mówie wam pewnie beta wyjjdzie ujemna...ale dzieki za kicuki...mam zadzwonic tak w granicach 14-nastej..ale R jedzie tam przed połódniem to może mi odbierze jak juz bedą....ja pełen luzik bo napewno beta bedzie ujemna...mówie wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×