Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Kamilkaaa26 - najlepiej być zupełnie i całkowicie zdrowym zanim zaczniesz starania. Żebyś potem nie miała problemów i nie martwiła się o dziecko.. Agapka - chyba każdą ciąże przechodzi się inaczej. mnie np piersi wcale nie bolały... U mnie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś:-) Tiki-Tak:-) udanych wakacji w Tatrach:-) ja Zakopane odwiedziłam w lutym:-)a teraz to pewnie już długo, długo sie nie wybierzemy..... Asik:-)nadrabiej nadrabiaj zaległości:-) i pisz co u Ciebie:-) Channah:-)nie powiem , ciężko:-( i mnie pewnie czekaja podobne sytuacje w przyszłośći...ale najważniejsze to chyba szczerze powiedzieć o co chodzi....choć nie każdy to rozumie....Channah,nie martw się masz do tego prawo...przecież to WASZ SYN:-) Rosa:-)to wyślij choć 1 zdjęcie:-) Kamilkaa:-)kuruj się a zobaczysz niedługo zaczniecie staranka:-) 100krocia:-)czasami nie ma żadnych objawów:-)a dzidzia pojawi sie kiedy będzie dla niej najlepiej:-) Tiki-tak-czekam na fotki daria.d2@wp.pl Jana:-) Miama:-) KAmila:-) Agapka:-) Greta:-) Gosik:-) Karyn:-)martwimy sie o Ciebie a u mnie lato wróciło:-)ja niestety wciąż w domku...może na balkon sie chociaż wybiorę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki-Tak:-) fotki doszły, dzięki:-)no to teraz już wiemy jak wyglądasz:-) fajna z Ciebie dziewczyna:-)i super zdjęcia:-)i psiak widac że kochany.....a kiedy mieliście ślub? pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie obiadax :) i patzre co u Was..piersiatka mnie bola ale zupełnie mniej i inaczej niż wtedy jak byłam w ciazy...wkurzam sie troszkę bo bardzo bym chiąła..a obiawy ajkieś dziwne takie...tempki ogólnie nie meirze bo bym sie stresiwała ale dziś zmierzyłam i było 37,4...to jeszcze o niczym nie swiadczy bo spada zawsze na dzień pzred @..wiec zierze w dzień @ jak bedzie wysoko to dobry znak ;) obaczymy..jeszcze troszke do zcwarteczku..sfiksuje chyba :) ale pełen luz próbuje utrzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.corfamed.pl/ PRZESYŁAM TEGO LINKA DLA PLANUJACYCH JUZ ZACIĄŻONYCH POD ZAKŁADKĄ ŚWIADCZENIE/OPIEKA NAD CIĘŻARNĄ ZNAJDUJE SIE PROPONOWANY ZAKRES BADAN W POSZCZEGÓLNYCH TYGODNIACH CIAZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chanah:-)suwaczek śliczny:-) a tu jak zawsze pustki....tylko ja biedna wciąż w domku siedzę:-) choć dziś może uda nam się wyjść do kuzynki wieczorkiem:-)mieszka bardzo blizko.... :-)buziaczki dla Was Kochane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach-no to super ze tatuś sprawdza się w swojjej roli ;) a ja obaidek bed ejadłą..mniammm rosołek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki moje mile:) tiki-tak-dziekuje za sliczne fotki,nareszcie sie doczekalam:)!!!!zawsze jak bedziesz miec cos nowego to dawaj:) channach-tobie tez wysle foty tylko teraz nie mam czasu bo weekend i w pracy jazda:)ale obiecuje,ze w pon. beda foty jak malowane:) a co do twoich wywodow ostatnich to tez mam ci pare rzeczy do powiedzenia ale tez nie dzis bo czas nagli a poki co sciskam ciebie i twojego prosiaczka kubusia,buziaki darka pisz do nas co ci tylko przyjdzie do glowy bo my chetnie poczytamy a tobie czas milej zleci:)dbaj o siebie i melduj na biezaco co sie dzieje,usciskow moc:) agapka to juz niedlugo!!!!!!!!!do czwartku juz sie nie moge doczekac:)trzymam kciuki za .......... powodzenie :) gosik piekny wypoczynek nad woda na lodeczce,ja tez tak uwielbiam sie odstresowac jak tylko jest okazja oczywiscie,relaksuj sie ile wejdzie ty i twoj synek i jego tatus oczywiscie:)i jeszcze mam pytanko jak jest wiesiolek po angielsku bo nigdzie nie moge znalezc tego slowa ja lece a wam zycze udanego weekendu,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Greta78 spróbuj: Oenothera Właśnie skończyliśmy kłaśc panele i cokoliki w drugim pokoju. Dociełam też nadmiar tapety wchodzącej na pasek u góry i podkleiłąm rogi. Teraz tylko trzeba wnieś meble i wszystko poukładac (ale to juz nie dzisiaj) Narazie padam :( Dalej nie mam zdję od TikiTak oraz Grety :( (adres w wizytówce) Idę spac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na nogach:-)jak nigdy w niedzielę:-) mąż sprząta a ja zabieram się za pakowanie:-) piszę teraz bo na kilka dni przenosimy sie do teściów.... wyjeżdzają a my zostajemy z męża bratem,psem,domeme i sklepem:-)tzn.mój ma to wszystko na głowie, bo ja nie mam zamiaru szaleć:-) nie wiem czy u nich dobrze działa net, bo otstanio kupowali nowy komp. więc może mnie nie być kilka dni... jutro mam wizytę u mojego gina.... boję sie bardzo, co powie.... jak tylko będę miała net dam znać:-) miłego weekendu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czesc dziwczyny :) tik-tak ja tez nie odstalam zadnej foteczki :( a ja od dzis zaczynam wysylas moje i kubola :) wiec sprawdzajcie poczte !? 100krocia super ze juz jestes po remoncie gratulujemy tesu nie robilam !? a dzis wypada mi \"o\" a mojego posialo :( pojechal na zuzel :(:(:( pozdrawiam goraco agapko i co jak tam .... cala reszte 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asik witaj 👄 ale sie stesknilam za toba ... jak tam co slychac przepedzials juz te@@@@@@@@ wsteretna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloww u mnie chyba wszystkie możliwe obiawy ciażżowe..wczoraj dołączyło jeszcze czeste oddawanie moczu..ojjj mam andzieje ze to ciazowe to wszystko ;) w czwartek testuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moje Kochane! Wróciłam! Góry pozwoliły mi odetchnąć pełną piersią. Jestem zregenerowana i gotowa na dodatkowe kilogramy kochanego ciałka! Serdecznie pozdrawiam i niebawem się zjawię znów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej jesli ktos nie dostal moich foteczek zglaszac sie a wysle napewno greta78 od ciebie non stop dostaje jakies e-mila ale nic z nich nie rozumie :( agapko jeju 3mam mocno oby oby :):):) pozdrawiam goraco :) miama witaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tik-tak podaj mi twoj e-mail bo w wizytuwce brak :) prosze o twoje foteczki :) bo ja nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greta--ale z Ciebe Laseczka niezła :) supe fotki ;) pozdrawiam buziaki:)..a mozęsz podeslać taką bez okularków :) miama--świetnie ze wypoczełaś,odetchnełaś ;) sciskam mocno roska--buziaole:************* ogrome:)))))))) ide spać bo brzusio zakłuwa aaa chanach--kubolek pierwsza kalsa ..boski!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosa-tam sa zalaczone zdjecia,nie ma nic do odszyfrowywania:)musisz zjechac na sam dol i tam sa fotki:)jak juz otworzysz to daj znac a za twoje zdjecia bardzo dziekuje,nareszcie sie doczekalysmy na twoje oblicze a teraz czekamy na kubusia twojego,po tobie widac,ze wesola z ciebie babeczka bo masz taka sympatyczna buzke:) agapka-tam jest jedno bez okularow w takiej kolorowej sukience w klubie,na bank je dostalas tylko dobrze popatrz:) a co do tego zakluwania to ja nic nie chce mowic ale chyba w czwartek zmieniamy tabeleczke moja droga!!!!!!!!buziaki cala reszte serdecznie pozdrawiam i ide sie delektowac swoim wolnym niedzielnym wieczorem bo caly przede mna,nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno:)100krocia dzieki za nazwe ale czy jestes pewna,ze to tak wlasnie potocznie wystepuje w angileskim czy to taka oficjalna naukowa nazwa???bo to tez znalazlam ale nikt nie wie o co mi chodzi wiec podejrzewam ,ze musi pod jakas bardziej ludzka nazwa wystepowac,jakbys gdzies do tego doszla to daj znac i mam pytanie do was dziewczyny odnosnie owulacji,mianowicie w ktorym dniu cyklu najpozniej u was wystapila bo u mnie w tym miesiacu(pierwszym miesiacu staranek) nie moze przyjsc a zawsze byla ,najpozniej w 21 dc mialam ale teraz 22 juz sie konczy a jej ani widu ani slychu,nawet nie nadchodzi bo tescik by pokazal,bardzo jest to podpadajace,czyzby sie wystraszyla?????:) napiszcie jak to wyglada u was bo bardzo mnie to ciekawi buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! Dość wcześnie dziś wstałam i od razu tu do Was zaglądam :) Mój Mąż po 3 tygodniach laby poszedł po raz pierwszy dziś do pracy.... moje biedactwo! A ja leniuchuje w domku!!!! Hurrrrra! Asik- witaj! Nareszczcie jesteś! :) Daria- obiecuje, ze w tym tygodniu wyslę fotki mojego brzunia i nietylko! Pisz jesli to tylko możliwe jak tam wizyta u gina! czekam na dobre wieśći!!!!! Channah- Kubuś jest przekochany!!Ta fotka, na której robił za prosiaczka-BOMBA!!! Agapka- ...chyba nie musze pisać, że kciukasy zaciśnięte za czwartkowe testowanie..... Pozdrawiam WAs wszystkie! aha, jeszcze prośba: JA TEŻ CHCE ZDJĘCIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzednim poście napisałam mial i jakimś \"cudem\" go tam nie ma..... ok, podaję go raz jeszcze i proszę o FOTKI!!!! mój mail: dominika.wk@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam rano:) Ja znowu w pracy :( ale mi się nic nie chce Greta, Rosa dzięki za zdjęcia. Brakuje mi jeszcze TikiTak i G*O*S*I*K (plizzzzzzzzzzzz) Teraz mam w domciu duuuzo sprzatania. Trzeba wszystko do szafek poupychać, ale nareszcie grube roboty skończone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie ranne ptaszki napiszcie mi prosze co wy sadzicie o tej owulacji bo ja juz sama nie wiem czy ja jakas dziwna jestem czy to jest normalne,ze ona przychodzi tak pozno czasem?????ja juz ide spac bo u mnie 2 w nocy ale jak wstane to chce poczytac wasze opinie i doswiadczenia w tej kwestii dzieki wielkie do jutra babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello greta! Co do owulacji, u mnie występowała ok 13-14 d.c - wiem to po obserwowanych objawach i podczas wizyt gin potwierdzał poprzez robine usg. Dni płodne zaczynały się ok 10-11 d.c. W sumie to scenariusz zawsze wygladał tak samo...więc do 14 d.c najpóźniej występowała owulacja. Może w tym miesiącu wydłuży Ci się cykl dlatego owu też będzie później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×