Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Mini czuję się dobrze, piersi bolą tylko cały czas. Mam wyniki, wszystko w normie, jeszcze tylko czekam na HBs i WR. Na grupie krwi w uwagach napisano mi że ma być kontrola serologiczna w 28 tc, nie wiem czemu bo przecież mam Rh dodatni, grupa B Rh(+). Z tego co czytałam to przy Rh(-) trzeba pilnować. A we wtorek usg - mam nadzieję że już coś będzie widać. Moluś cisza na froncie, no to dobrze, oby w końcu się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i kibicuję ciągle, no i mam wrażenie że chwilowo moje posty nie będą w temacie, więc milczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu tak cicho..... miama co u Ciebie! Pisz kobieto :) Z @ narazie cisza choć rano wczoraj i dziś pobolewał mnie brzuch. nie napalam się wcale bo czuje coś, że prędzej czy później wstrętna @ zawita!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus ja też trzymam kciuki! Dopadły mnie mdłosci i nudności, wczoraj czułam sie fatalnie, dziś troche lepiej ale też nie za dobrze :( Czytałam o różnych sposobach na mdłości ale nie pomagają. Dp pracy mi się nie chce chodzić, chyba wezmę zwolnienie na jakiś czas. No a dziś usg, mam nadzieję że zobaczę już moją fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- myslę że fasolka będzie już wyraźnie widoczna na usg:-) A tych mdłości mimo wszystko zazdroszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, u mnie dobrze. Dostałam @ i to pierwsza tak bolesna @ po porodzie, dotychczasowe były lightowe. Ale co tu się dziwić, spóźniła mi sie niesamowicie, aż 2 testy zmarnowałam. Cieszę się Aga że u Ciebie dobrze, fasolinke już na pewno zobaczysz. Zaraz sie nam pochwal po wizycie. I trzymaj się, mdłości nie trwają wiecznie, a ciąża to wspaniały stan. Asik, Moluś nie przestaję trzymać kciuków. A reszta gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
U mnie 31 dzien cyklu W sobote mnie brzuch bolal jak na @ a wczoraj mialam wieczorem taki gesty podbarwiony krwia sluz Dzis dziwnie boli mnie cale podbrzusze Kobitki ktoras kiedykolwiek take cos miala ??? robic test??? Agus- tak bym chciala do Ciebie dolaczyc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada niewykluczone........ W każdym razie życzę Ci aby tak było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada- wygląda to obiecująco:-) Czekamy na wieści:-) Moluś- ściskam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- a co u ciebie? Jak się czujesz? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Czytałam na blogu Agapki, że miła jakieś plamienia. U mnie cisza. Brzuch rano napierdzielał, że szok ale już przestał, tzn czuje go ale spokojnie. Ciekawe co jest grane. Mam przeczucie, że @ przyjkdzie tak czy siak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a ile już sie staracie? sorki ze tak pytam , pewnie pisałaś ale strasznie dużo tych postów do przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widziałam swoją fasolkę na USG! Co prawda to dopiero malutka kropeczka ale jest! Jeszcze nie widać bijącego serduszka więc lekarz nie mógł stwierdzić, że ciąża jest żywa. Ale wszystko jest ok i już na następnym usg 17 lutego na pewno będzie widać. Mam założoną kartę ciąży, termin porodu na 5 październik. Dziś mdłości mniejsze ufff... Alborada zrób teścik w dniu spodziewanej @, jak jej oczywiście nie będzie. Trzymam kciuki. Moluś a może jednak @ nie przyjdzie?! Julietta powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - super....jak ktoś mówi mi o takich badaniach to az serce rośnie :) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Czytałam na blogu Agapki, że miła jakieś plamienia. U mnie cisza. Brzuch rano napierdzielał, że szok ale już przestał, tzn czuje go ale spokojnie. Ciekawe co jest grane. Mam przeczucie, że @ przyjkdzie tak czy siak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś- nie kusi cie teścik? Kciuki ściskam i tak niezmiennie:-) Aga- super! Gratuluję jeszcze raz! To musiał byc cudowny widok:-) Julietta- powodzenia!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Agus super ze juz widzialas malenstwo:)))) ja nadal czekam na @ ale mam nadzieje ze sie nie pojawi Poczekam jeszcze do niedzieli i zrobie tescik chyba ze @ przyjdzie pozdrawiam Ps dzis znow caly dzien boli mnie podbrzusze ale to takie jakby "ciagniecie" a nie typowy bol na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś pozazdrościc! :) Super sprawa pewnie co? Ehhh Troche kusi troche nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja się tylko przywitam i powiem niewiele - mam sporo nowości, nauki ale tak to już jest, jak się zmienia \"zawód\" o 180 stopni ;) Bobs rośnie, mówi dużo, jest fajny :D będę zaglądać i kibicować :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Ja juz mam za soba test obciazenia glukoza . Drugiego razu juz nie wytrzymam:( W smaku ta glukoza nawet nie najgorsza ale strasznie po niej muli.. Dobrze ze wytrzymalam ta godzine do pobrania krwi . Potem natychmiast wszystko zwrocilam. Jak myslicie skoro miałam czym wymiotowac to czy badanie bedzie wiarygodne?? Co tam u was?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Co do kwasu foliwoego trzeba minimum miesiac przed planowana ciaza zazywac ja juz bire 2 opakowanie Folika czyli zaczy nam2 miesiac brania ale kwas foliowy wplywa tez na zwiekszenie HGB wiec nie sadze zeby zaszkodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada powiadasz miesiąc przed planowaną ciaza...a te które nie planują i mają, przeciez nie brały wiec to chyba nie jest regułą :) Czytałam że dobrze też wpływa na organizm u osób narazonych na stres, pijących kawę i alkohol w wiekszych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGa ale super, że już widziałaś fasolkę, to wspaniałe uczucie, aż chciałabym znów tego doświadczyć. trzymaj się, mdłości miną, a Ty dbaj o siebie mamusiu. Asik, Moluś wiecie co.... ;-) Ja zażywałam kwas foliowy przed ciążą przez pół roku. Dobrze wpływa na płód i również zmnijsza ryzyko poronienia.... szkoda, że przed pierwszą ciążą tego nie wiedziałam..... :-( teraz miałabym już prawie 2,5 roczne dziecko. Ale mam Emilkę i kocham ją nad życie. Byłyśmy dzisiaj na szczepieniu. Mała waży 10 kg (!!!!!!!!) i ma 77cm. Przy szczepieniu (w rączkę) darła się w niebogłosy i potem jeszcze długo długo i pyskowała po swojemu. Słodka jest. Mówi już OĆ co znaczy CHODŹ :-) Całuski i powodzonka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację, super zobaczyć na monitorze swojego przyszłego dzidziusia... aż serce rośnie! Ale powiem wam że trochę bida ze mnie, bo cały czas mam mdłości i niedobrze mi, nie mam apetytu, nic mi nie smakuje, wpycham na siłę jedzenie bo wiem że muszę jeść. Ale obawiam sie że schudnę na początku a i tak szczupła jestem... Znacie może jakieś sposoby na te dolegliwości? Poza tym zmęczona jestem i osłabiona buuu Ale nic to! Aby dzidzuś był zdrowy!!! Channah witaj! Mini badanie napewno będzie wiarygodne bo dopiero po zwróciłaś. Miama buziaki dla Emi! A co do kwasu foliowego to ja brałam już ponad 1,5 roku przed ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×