Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Gość Alborada1983
Molus glowa do gory Sciskam mocno Aga79 mam nadzieje ze czujesz sie lepiej A mnie ten brzuch tak boli i boli... Oby do piatku i wizyty u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka znów mi wsadziła łapsko do kupy, ehhhhhhhhhh, znacie jakiś sposób, żeby ją oduczyć wsadzania rąk do nocnika? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jak chcesz, to Ci podrzucę rozrabiarę mała na kilka godzin :-P ;-) Mini zabieram się za lekturę dzięki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu tu znowu pustki zapanowały?? U mnie przeziebienie na calego :( Lecze sie sokiem malinowym i herbatą z cytrynka :D Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja jestem, tak z doskoku :) z Bobsem siedzącym mi na biurku :o muszę się zmobilizować i pokazać Wam zdjęcia znad Wisły ... w sobotę taki nam wyszedł spontaniczny spacer (miały być zakupy tylko i plac zabaw ale jak poczuliśmy an twarzach to słoneczko wiedzieliśmy, ze mamy cheć na eskapadę) przy okazji odwiedziliśmy moją Mamę (i załapaliśmy się na obiad :p) a poza tym czuję wiosnę - objawia mi się to ohtąna ubraniowe zakupy i ... zmianę fryzury (to drugie ku rozpaczy mojego Męża - lubi jak mam długie włosy ) nic, zaczynam szykować dom do \"zaciemnienia\" :p buziaqi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini nie wymiotuję (na szczęście), no i dzięki za pocieszenie, trzymam się i się nie daję :) I ty się nie dawaj przeziębieniu! A tak wogóle to dziś był dobry dzień, prawie bez mdłości i zjadłam więcej i czuję się normalnie, a może już po moich mdłościach??? Alborada gin na pewno wyjaśni twoje wątpliwości, powiedz o tym bólu brzucha, ale myślę że to nic złego się nie dzieje, każdy organizm reaguje inaczej. Moluś, Asik, Miama, Channah pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- fotki podobają mi się jak zwykle- wyglądacie po prostu pięknie:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Aga79 to super ze mdlosci miaja:) Bylam wczoraj na usg i widzialam po raz pierwszy malutka istotke az mi łezka poleciała :) Lekarz mowi ze to 6 tydzien Rano troche mi niedobrze ale nie wymiotuje narazie PS Aga a u Ciebie ktory tydz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Walentynkowo!!! Alborada lekarze liczą od ostatniej @ i u mnie był by to 7 tydzień, ale tak naprawdę to do zapłodnienia doszło gdzieś w połowie stycznia więc faktycznie teraz leci 5 tydzień, zresztą w mojej stopce jest suwaczek i można podglądnąć :) Dzis czuje się znowu dobrze, może rzeczywiście mdłości mi odpuściły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Lakarz na usg powiedzial mi ze wg ostatniej @ to jest 5 tydz i 2 dni a wg wielkosci pecherzyka to jest 6 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada no to jesteśmy mniej więcej w tym samym miejscu :) A na kiedy masz termin, bo ja na 5 październik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Aga mam termin na 8 pazdziernik:) ps nie orientujesz sie czy jezeli pojde do gin i powiem ze mecza mnie mdlosci (a pracuje w szkole) to da mi zwolnienie jesli ja poprosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to super ze mdlosci Ci mijaja :D Alborada dopadły Cie juz jakies dolegliwosci cIazowe ?? To dla was stronka polecam bardzo fajna http://www.babyboom.pl/ciaza/kalendarz_ciazy_hit/kalendarz_ciazy_i_trymestr.html Channah fotki REWELACJA - A Bober ma super oczy :) U mnie juz pomalu przeziebienie slabnie :D jeszcze troche kaszle , mam katar, ale gardziolko juz nie boli ... Puki co z domku nie wychodze - zreszta przed chwilka sypał u mnie snieg ;) Pozdrawiam serdecznie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
mini55 dzieki wlasnie "wracam" z tej stronki-naprawde suuuper!!! wszystko wyjasnia w sposob prosty i przejrzysty:) Dodalam do ulubionych:) U mnie- bol brzucha( takie jakby kłucie), rano mam okropne mdłosci ale nie wymiotowalam narazie.. poza tym bola mnie piersi, mam zawroty glowy i caly czas jestem senna. jestem teraz chwilowo na zwolnieniu od lekarza rodzinnego bo mam zapalenie gardla a wiadomo lekow nie mozna za bardzo brac. Ale nie chec narazie wracac do pracy bo nie wiem jak dam rade przez te mdlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och kochane ależ macie fajnie, pierwsze chwile z maleństwem w brzuszku, troski i niepewności, odległa, acz rzeczywista wizja porodu i maleństwa na rękach, jakie te chwile są piękne i godne zapamiętania... Pozazdrościć... Channah super fotki, jaki Boberek już duży! A my? Z Emilką nie ma mowy żebym usiadła i spokojnie napisała, bo zaraz chce na kolana i wrzeszczy. Więc włączam komp dopiero jak zaśnie. A przed chwilą dostała takiego jakiegoś napadu płaczu bez widocznego powodu, że nie mogłam sobie z nią poradzić. Dopiero dałam smoka i zasnęła mi na rękach. A my niestety przeziębione, Emilka nawet nieźle, tylko ciągle kaszle, ja gorzej, doszedł katar. Do tego jestem totalnie rozbita, nic mi się nie chce, a tu trzeba się małą zająć, domem, a ja marzę tylko o wyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama - no ja juz coraz bardziej oswajam sie mysla ze to wlasnie mnie czeka ;) Nieprzespane noce , absorbujace dziecko . Z jednej strony troche sie tego obawiam ale z drugiej juz coraz bardziej nie moge sie tego wszytskiego doczekac ...Duzo cierpliwosci zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada gin na pewno da ci zwolnienie bez problemów. Ja odpukać juz takich okropnych mdłości nie mam i mogę prawie normalnie funkcjonować. W niedzielę mam usg, juz powinno bić serduszko, ach... nie mogę sie doczekać... Mini fajna stronka, już ją kiedyś czytałam. Dużo zdrówka! Miama dla ciebie i Emi też duuużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alboarada1983
Dziewczyny bylam dzis u gin powiedzialam o tym bolu brzucha i pani dr dala mi duphaston na podtrzymanie Powiedziala ze tzreba na zimne dmuchac szczegolnie ze to moje pierwsze dziecko Ale sie troche przestraszylam Za tydz mam pojsc z wynikami-morfologia, WR, toksoplazmoza, glukoza i grupa krwi. aha biore tez no-spe. Mam tez dostac zwolnienie z pracy. Boje sie o malenstwo:( Wzielam no-spe o 13tej i nadal boli...Mama nadzieje ze to tylko powiekszajaca sie macica tak boli a nie jakies zwiastuny poronienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada przede wszystkim nie stresuj się, bo to nic dobrego. Wzięłaś leki, to dobrze, to już jesteś na dobrej drodze do utrzymania ciąży. teraz Cię pocieszę... ja poroniłam 2,5 roku temu i u mnie najpierw było plamienie, które w kilka godzin przerodziło się w krwotok i ostry ból brzucha i wtedy już było po wszystkim. tak więc u Ciebie to już trochę trwa, więc nie sądzę, żeby zbliżało się najgorsze. Łykaj leki, witaminki i wypoczywaj. Relaksuj się i staraj nie denerwować. powodzenia!!! Mini dziękuję. Doczekasz się, zobaczysz i jeszcze zatęsknisz za tym czasem, kiedy małe siedziało w brzuszku i nie darło się w niebogłosy ;-) Ja już 13 miesięcy mało sypiam po nocach, co nie znaczy, że Ty też będziesz. Akurat moja Emilka to nie jest śpioch. powodzenia! Aga Tobie również dziękuję. Oczywiście melduj zaraz w niedzielę, jak tam po usg... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alborada1983
Miama dziekuje Ci za slowa otuchy :) Troche mnie uspokoilas Staram sie duzo wypoczywac ale zauwazylam ze im wiecej sie martwie tym czesciej boli Nie wiem czy to ma jakis zwiazek ale moze ja za bardzo sie stresuje i to powoduje te dolegliwosci Jestem natomiast wdzieczna mojej pani dr ze nie zlekcewazyla tych bolow Ps Od 5 tej rano codziennie ten sam scenariusz: mdlosci, goraca herbata, herbatka z imbiru ;) brak apetytu itp Ciekawe ile to jeszcze potrwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama cos czuje ze moje dziecie tez nie bedzie przesypiac nocy - mam jakies takie dziwne przeczucie ;) Alborada no to sie doczekałas ;) Trzymaj sie cieplutko -Ta herbatka imbirowa Ci pomaga?? Mnie nie pomagala niestety:( No i uwazaj teraz na siebie szczegolnie - nie dzwigaj , nie przemeczaj sie . Pozdrowionka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alborada będzie dobrze! Odpoczywaj i myśl pozytywnie, zwolnienie dobrze ci zrobi, im mniej stresów tym lepiej. Ja mam dość stresującą pracę i też myślę żeby na zwolnienie iść, ale w sumie już czuję się dobrze więc nie wiem... Na pewno w czwartek i piątek wezmę sobie urlop bo w czwartek idę do gina, odpocznę trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Ledwo skończyły mi się mdłości a zaczeła się zgaga! Mam teraz straszną zgage, tabletka trochę pomogła i o dziwo ciepła herbata z cytryną. Naszczęście nie dające żyć mdłości poszły w niepamięć po prawie 4 c-cach. Wyniki mam rewelacyjne, nawet badań nie muszę robić co miesiąc. Toxo już mi nie grozi :) tylko męczy mnie śpiączka, zgaga i wielki głód. Alboarada1983 bólami tak się nie martw, ja miałam bóle do 4 m-ca i straszne mdłości, które trwały nawe cały dzień. Na ból dostałam no -spe 2x dziennie po pół tabl. Te bóle oznaczają rozciągającą się macicę i wiązadła a kobiety które są bardziej \"czułe\" mogą odczuwać bóle. Ale obserwuj się. Bo ja usłyszałam, że nic nie powinno boleć , ale widocznie taka nasz \"uroda\". A na mdłości bardzo pomogły mi migdały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×