Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Jana-rozumiem ;) a ja dostanę jakieś fotki :p, przypominam adres : dominika.wk@poczta.fm 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadnak zrobiłam dziś te badanka:-))jakoś przeżyłam:-)) cytomegalia to koszt ok 100zł !, uważam że to troche dużo, nie wspomne już o reszcie:-))ale udało mi się namówić dziś mojego na podstawowe badanka, to mój dziesiejszy sukces:-)) muszę spadać, dziś 10 -więc zusy i wszystkie inne opłaty:-(( poczytam Was wieczorkiem i cos jeszcze do Was napiszę ... 🌻miłego dzia wszystkim kobitkom🌻 ja też chce fotki daria.d2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foty wysłałam dla Agapy, Kamili7, JANY, GOSIK, Channah, Darki, Aleksandry78, Miamy :) Znów mam urwanie głowy w pracy (ale to dobrze, bo jeszcze będę pracować) dlatego później wysłałam zbiorczo jednego meila :) mam nadzieję, że dojdzie. Jakby co to dajcie znać. Jeśli jeszcze kogoś pominełam to prosze się przypomnieć :D JANA ja tez sie nad tym zastanawiałam, ale myślę , że później nie ma takich obaw. Te spanie z maluszkiem wychodzi tak naturalnie. Zresztą zawsze można dzieciątko położyć w łózeczku przy łóżku . A jeśli chodzi o staranka to narazie odłożone, chyba do nastepnego roku :( Asik25 jeszcze kiedyś będziesz mówiła - jak ja tak mogłam twierdzić, że dolegliwości ciążowe są fajne? ... zobaczysz ❤️ Darka strasznie drogo! jedno badanie...kurcze :O aż stówe? szok, ale cóż jak trzeba to trzeba. Chyba czas na kawkę, jakaś zmęczona jestem (a utrzymuje mi się taki stan od 2 tygodni :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- ja tez chcę zdjęcia! Przypominam mój adres asiaburza@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Czesc dziewczyny, fajnie macie. aj na razie dalej leczę te moje bakterie w gardle, w poniedziałek ide na kontorlę do laryngologa i zobaczym\y. A w środę idę zrobić cytologię. Na razie czekam jeszcze z badaniami na toksoplazmozę - bo to byłoby trochę za wcześnie (starania o dzidzię planuję na wrzesień/październik). Już sie nie mogę doczekać a z drugiej strony mam straszne obawy. Nie iwem tylko co robić ze szczepiomko na zapalenie wątroby, bo w sumie do września mogłabym wziąc tylko dwie dawki. A co z trzecią? Dobiero po urodzeniu dzidzi? Czy to nie będzie za duża przerwa, bo przecież nie wiadomo kiedy starania zakońcą się sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIAMA- fotki dostałam:-) miło was widzieć:-))super!a gdzie budują taki most??? Karyn- e-mail doszedł ale niestety bez fotek:-(( brak załącznika:-) a jak u innych doszło?proszę spróbuj jeszcze raz:-)) +odpoczywaj ile możesz:-)) cdn.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! jak zwykle z parogodzinnym opoznieniem....;) Karyn...maila dostalam ale bez zdjec..:( ja wczoraj zajezdzam do dom a tam...HAMABURGERY!!! zjadlam dwa wielkie, ze potem sie ruszyc nie moglam...chyba musze pochamowac swoje zadze bo bede jak bela... za chwile cos napisze bo musze isc cos zrobic,paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik25 kochana, jak ja mogłam przeoczyć Ciebie ? już wysłałam foty Kurcze, wysyłałam z o2 ale widocznie coś ze skrzynką nie tak. Zaraz prześlę jeszcze raz z gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- ja chcę zobaczyc ten uroczy brzuszek:-))) i poznać Ciebie i Twojego synka:-)) my się chyba jeszcze nie \"widziałyśmy\":-)) daria.d2@wp.pl Karyn-sprawdż pocztę, wysłałam fotki:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn-dziekuję bardzo za fotki! Baaardzo mi sie podobały!super! :) Jeśli któraś z Dziewczyna ma jeszcze jakieś fotki do przesłania to chętnie obejrzę!!! ;) Jana-moja znajoma czasem śpi z córeczką w łóżku. zdarza się zę śpią we 3k-kę (mam, tato i córeczka). Ponoć można tak spokojnie spać i nic się dzidzi złego nie zrobi...-tak przynajmniej słyszłam! Dziś robię obiadek w domku! :) Także biegam między kuchnią a pokojem, w którym mamy kompa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze ja na chwilke...bo dzis -jak nigdy-mam sporo roboty... Asia...a moze byc sprobowala sie przebadac u jakiegos homeopaty-ja tu chodzilam do jednej babki-to jest medycyna naturalna-a oni czasami znajduja rzeczy ktorych lekarze ogolni nie uwazaja za choroby...dalaby ci jakis ziolek czy cos...U mnie wszystkie babki sie lecza u homeopaty-bo ci ogolni lekarze to wszystko bagatelizuja... Dominika...a co robisz dobrego na obiad???? ja juz wczoraj zaspokoilam swoje zadze i dzis mam spokoj..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu- na obiadek dla każdego coś dobrego tzn. dla Męża pieczone udko kurczaka (bo bardzo lubi), dla mnie pierś z kurczaka z duszonymi wrzywami. Także \"kurczakowo\" dziś u mnie :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie mój brat i bratowa też śpią z córeczką, ale mój brat waży troche ponad 50 kg, a mój mąż ponad 80 i często się budzę z przygniecioną ręką czy nogą z której całkiem odpłynęła krew... Wolę chyba nie ryzykować :p A faktycznie łózeczko bedzie stało tuż przy naszym łóżku, bo mamy kawalerke póki co :) Już nie mogę się doczekać nowego mieszkania (planujemy kupno trzech pokoi gdzieś tak za 2 lata) channah - ja bym chciala zobaczyc Twojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka, jeszcze zdjęcia od Ciebie nie doszły. Przed chwilą wysłałam zdjęcia, powinno być 5 szt. Kurczaczki mniam, moje i męza ulubionew danie. Kurczak w każdej postaci :) Dziewczyny tak nie ładnie o takich pysznościach pisać jak ja w pracy ... najpierw lody, grill teraz kurczak... jej a ja dziś o \"suchej kanapce \" :D J_A_N_A super sprawa własne m3. Oby wcześniej Wam się udało :) Dzieciaczek będzie miał swój pokój i dla braciszka/siostrzyczki jeszcze zostanie jeden pokoik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszalałam i kupiłam dziś 2 gazetki \"ciążowe\" :-))) * \"dziecko zakupy i my\" -super, 1 nr,cena-3.90zł, polecam!mnustwo porad dotyczących zakupów dla dzidzi:-)) info o wózkach,łóżeczkach itp.są też podane cenki * Olivia-ciaża\"-cena4.50zł,warto!jest tam wiele cennych rad,badanka,dolegliwości ciążowe,dieta,sex,co zabrać do szpitala,poród, ciuszki itd... tam właśnie wyczytałam, ze na nudności i wymioty pomaga jedzenie często a moło, nie myć zębów tuż po wstaniu, i zjeść coś zanim podniesiemy się z łóżka, co podnosi cukier np banana, i podobno pomaga imbir, czyli herbatka imbirowa, może poskutkuje i pomoże wszystkim cierpiącym:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
channah -fotki dostałam, odesłałam swoje:-), jak Ty ślicznie wygladsz z tym brzuszkiem:-)))śliczne zdjecia:-))dziekuję dopiero nadrobiłam zaległości i doczytałam wszystkie wasze posty:-) Asik- ah, faceci!nie przejmuj się do wieczora pewnie oboje już zapomnicie o co poszło:-)) miłego dnia🌻 JANA- cieszę się że przybierasz na wadze! z tego co widziałam na fotkach jesteś drobna kobitką:-)) i zmatrwił mnie ten -1kg ! a jeśli chodzi o spanie razem, to oczywiste że dzidzia woli spać z nami:-)) i jak tylko pokażemy że tak można to pewnie bedzie sie tego domagać:-))tylko od nas zależy czy tego chcemy:-))a potem trudno to zmienić, bo i mamom jest łatwiej:-))moja kuzynka 3 lata śpała z synkiem, a mąz tam gdzie było miejsce:-))i właśnie faceci cierpią na tym najbardziej:-)) a to żle dla związku:-) Kamilka 26- weż szczepionke jak najszybciej, ja tez jestem po 2 dawkach, 3 dopiero w sierpniu, ale po 2 już można zacząć staranka, więc nie czekaj:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka zdjęcia doszły. Piękne! Ależ super wyglądacie. Jak para aktorów normalnie :D To ja jakieś zdjęcia z kniejów wysyłam, w roboczych ciuchach prawie :) a Wy taka klasa... te moje zdjęcia to takie słabusie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- fajnie że znów tu jesteś :-)) brakowało tu Ciebie🌻 channah- niestety ja muszę jeszcze trochę poczekac na swoje mdłości:-)) Karyn- fotki doszły:-)) super jest Was wszystkie widzieć:-)) fajna z Ciebie kobitka, łowisz rybki czy tylko asystujesz??? czy mam jeszcze raz wysłać swoje? GOSIK- dogadzaj sobie ile możesz:-)) trzymaj się dzielnie za oceanem🌻 Aleksandra- chyba tylko Twoich fotek nie mam:-)) podaj proszę jeszcze raz swojego maila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowie, łowie a jakby inaczej :) i bardzo dobrze, bo mamy razem jedno hobby. Jak tylko troche wolnego to jedziemy połowić. Przynajmniej nie zostaje sama w weekendy :) Gracie dziś w totka ? chyba 8 -ka do wygrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- masz śliczne zdjecia na łonie natury:-))a miałam racje że Ty fajna kobitka jestes:-)) rozbawiłas mnie swoim postem:-)) bardzo! szczególnie o tych \"aktorach\":-) nie wiem czy wiesz że między mną i moim jest spora różnica wieku, jestem starsza od mojego:-)) albo on ode mnie młodszy o prawie 6 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- ja niestety nie mam takiej cierpliwości do rybek:-))a mój woli raczej jakies extremalne sporty i nie może usiedziec w jednym miejscu:-) super że macie wspólne hobby :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka serio? wcale nie widać różnicy wieku. Wyglądacie jak równolatkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn dzieki za fotki...super, na lonie natury.....az mi sie zatesknilo za Polska........ ale co tam...teraz pewnie nie szybko wybiore sie do Polski... daria...niezle taki mlodzieniaszek Ci sie trafil...zaupelnie nie widac roznicy-to Ty tak pieknie i mlodo wygladasz...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka napewno macie większe pole do popisu, niedaleko morze, pełno rozrywek. Nawet sam fakt, że tyle fajnych knajpek w okolicy, pewnie dobre kino, jakiś teatr do wyboru. U mnie to albo ryby, albo las i to wszystko. Naszczęście mój mąż jest abstynentem bo pewnie byłaby budka z piwem... Ale bardzo lubimy przyrodę, dlatego remontujemy dom na wsi (10km od miasta w którym teraz mieszkamy) i mamy nadzieję przenieść się jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G*O*S*I*K kochana, takich fotek to mogę kilkanaście przysłać (bo takich na łonie natury mam dużoooo). Ostatni mój nabytek to sowy i bocian, który je... małego kurczaczka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda i jeśli ktoś nas nie zna to nawet nie wie choć wcale tego nie ukrywamy:-)) ja oczywiście miałam długo wątpliwości:-))za to mój nigdy:-) jest bardzo dojrzały, a ja nigdy bym nie wymysliła że tak włśnie bedzie, ale pomieszkaliśmy razem przed ślubem jakies 3 lata, i sporo razem przeżylismy:-) i wiem że co ma byc to będzie bez względu na wiek:-))a jak do tej pory jest SUPER:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- w jakim mieście mieszkasz?moje misto jest niewielkie, fakt do Morza bliziutko ale reszta rozrywek to też trzeba kawałek pojechac:-) najcześciej trójmiasto. kochana a domek za miastem to marzenie milionów:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki most budują między Koniakowem, a Milówką. Ale to nie jest zwykły most tylko część autostrady ze Zwardonia do Bielska Białej. Karyn chyba musisz raz jeszcze wysłać, zapomniałaś o załącznikach :D Ja też chę zobaczyć brzuszek Channah Jeszcze raz dla wszystkich przypominam adres: lidus@o2.pl Moja szwagierka kiedyś położyła swojego synka spać z mężem, który wrócił po nocce i poleciała do sklepu. Jak ten mąż się przebudził to zobaczył, że mały ma poduszkę na buzi, ale na szczęście nic się na stało. Jeśli o mnie chodzi dziś to mam straszliwego doła i jeszcze przed chwilą płakałam sobie do poduszkim ale bez powodu. Przyszłam do Was żeby się trochę pouśmiechać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn jednak są. te drugie przeszły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki poczekam i też Ci się przeslę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×