Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

Ja wiem co Agapa przeżyła, bo sama straciłam ciąże w 8 tygodniu, wiem że jest ciężko i nie da się o tym zapomnieć, bo pamięć o tym przykrym zdarzeniu powraca jak bumerang. Od utraty mojego dziecka minął równo rok i nie ma dnia, żebym o tym nie pamiętała, nie myślałą... ALe teraz zdecydowałam się dać życie nowej istocie i choć wciąż wspominam tamto wydarzenie, to wiem, że tak musiało być, nic mi tego dziecka nie wróci, pogodziłam się z tą stratą i teraz pragnę donosić tą ciąże i urodzić zdrowe dziecko, a tamten Aniołek będzie się opiekować nowym życiem które noszę pod sercem. Ufam w to, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam planujace ciaze i bedace juz w ciazy kobietki. Mam pytanie. Mam alergie na pylki roslin a rowniez staram sie o dziecko. Czy moze ktoras z kobietek starajacych sie ma podobny dylemat, tzn. przez pierwsze dwa tygodnie po zaplodnieniu zazwyczaj nie wiemy jeszcze o ciazy i czy wtedy lykajac tabletki przeciwalergiczne nie zaszkodze malenstwu? Moze jest tu na forum jakas alergiczka i odpowie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........10.05..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....3.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........10.05..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........06.05 darka..........daria.......29....Malbork.................1...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj odebrałam kolejne wyniki, mężuś bardzo zdrowy:-))ciesze się że udało mi się go namówić chociaż na te podstawowe badanka:-)) a u mnie: TSH 1.71 FT4 17,0 a więc w normie a na cytomegalię musze czekac prawie miesiąc, tak więc co ma być to będzie postanowiliśmy już dłużej nie czekać:-) a tak właściwie to mój dziś to postanowił:-))) tak więc od dziś staranka oficjalnie rozpoczęte:-))) Asik- nie bedziesz juz samotna w IItabelce:-))mam nadzieje że razem szybciej nam sie poszcześci:-)) Miama- GRATULACJE!pewnie jesteś spokojniejsza, że masz juś teraz pewność:-))teraz musisz na siebie i na fasolkę uważać :-))zobaczysz wszystko bedzie dobrze:-)) Kamilla- co u Ciebie? jak praca?mam pytanko, co to za badanka u Ciebie w tabelce:ATPO i aTG ? be resztę badanek mam za soba:-)) perfumetka- witam cię:-)) jestem alergiczką i narazie biorę tablety tylko kiedy musz, staram sie robic przerwy i czekam na deszcz:-)) ale jeśli zafasolkuje to mam zamiar przestać:-))bo nie wierze by nie miało wto wpływu na mleństwo:-)) jutro mój ma urodzinki i zaprosiłam trochę gości a on nawet się domyśla-mam nadzieję że uda się ta niespodzianka:-)) tak więc wracam do prac domowych:-)) pozdrawiam Was weekendowo i słonecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jestem przeziebiona i polamalo mnie w kosciach.nic mi sie nie chce.maz zrobil nam kalendazyk wiec go doklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka no to życzę Ci abyś zafasolkowała tak szybko jak ja, albo jeszcze szybciej. Dziękuję za miłe słowo, wiem że tym razem wszystko będzie dobrze ;-) Aleksandra nie zartuj, że Cię położyło. I co teraz bierzesz na przeziębienie? Pamiętaj o fasolce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!:D U mnie oki. Czuję sie tylko baaardzo zmeczona... Powinnam więcej pisać pracy mgr ale zmoblizować się jest mi niesamowicei ciężko! Pracę (zawodową) oficjalnie zaczynam od czerwca ale teraz jeżdżę do firmy i przyglądam się moim przyszłym obowiązkom, czyli ogólnie rzezc biorąc osfajam się z nowym otoczeniem :) darka- wow! to juz staranka rozpoczęte.... SUPER! trzymam kciukasy aby jak najszybciej zaowocowały :D A dlaczego nikt mi zdjęć nie wysłał :( , z wyjątkiem Karyn :) Aleksandra, Miama, Chanah?? Skoro nie chcecie. no to trudno, ale jest mi przykro..... :( gdyby jednak ktos zmienił zdanie to pisze jeszcze raz adres: dominika.wk@poczta.fm Oki, spadam Dziewczyny, porządeczek idę robić.... drażni mnie jak jest coś nie tak jakbym chciała.....a potem nauka angoleskiego albo pisanie pracy... :D 👄 buźka dla wszystkich Kobitek!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, Darka, pytałaś o te badanlka w tabelce: aTPO i aTG - to są hormony związne z tarczycą. Moja mama ma poważne problemy z tarczycą , niedawno wykryte, z tego powodu postanowiłam sprawdzic ją dokładnie u mnie. Idę jeszcze na usg tarczycy w maju. Ale jak na razie u mnie nic nie wykryli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumetka - jestem alergiczka i moja alergolog powiedziała, że w ciąży nie wolno brać tabletek antyal. typu Zyrtec, Amertil czy Flonidan.. Jak zaczelam starania to przestalam brac. Teraz tez nie biore i pije tylko wapno . I cierpie... Bylam nad jeziorkiem :) Opaliłam sie( bez brzucha) i popływałam rowerem wodnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla zdjęcia poszły. Sprawdź pocztę. Czekam na Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla czy ten adres na pewno dobry? Jednak mail mi wrócił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Channah bardzo dobrze, tylko zmęczenie okropne po całym dniu. Ale liczę na mojego męża, że przed spaniem wystosuje jakiś masażyk, hmmmmmm zewnętrzny, wewnętrzny, hehe ;-) może jakiś wspólny prysznic......... mniamciu, może ja już pójdę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny aleksandro--kochana pewnie ze mnie nei uraziłąś....ja pogodziałam isę ze strata dziecka,nie pąłzce codziennie nie szlocham...nawet sie uśmiecham.bow iem ze neidługo dane mi ebdzie napewno dczekac siew ymarzonego dzidziusia...ael jest mi jeszcze tarz otrzebe takie miejsce do kórgo pujde i wyżale sie,wypąłzce..ten blog naprawde mi pomga..nie pogrżżam sie..tylko zcasami jest mi ciezko a serduszku i nei chce już zadręczać bliskim ..bo nie chce aby cierpieli widząc ze ja cierpie..wiec załozyłąm ten blog aby wtedy kiedy cosik an serduchu nie tak to moge sie wyzalić i robi sie lepiej;) nie pogrązam sie..ejstem silna dam arde ale takie miejsce jest mi potrzebne....później napewno zrobi sie tam weselej...ale narazie to taki moj mały alzy;) dziekuej za miłe słowa dzieczyny ;) jaanna--😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Agapy ciesze sie ze nie jestes zla.to dobrze ze tu masz takie miejsce gdzie mozesz sobie pogadac. ja mam teraz zmartwienie, bo mysle ze cos jest nie tak.jestem na samym poczatku ciazy, ok5 tyg, i zawsze wczesniej cos czulam w brzuchu, jakis klucie, bol miesni, cos co mi mowilo, ze tam sie cos dzieje.problem jest ze od 2-3 dni nic nie czuje.boje sie ze sie cos stalo i sie wszystko zatrzymalo.nie mam zadnego plamnienia, na szczescie, ale to o niczym nie swiadczy. mysl o tym nie daje mi spokoju.pomozcie czy to normalne? na razie nikogo nie ma, wiec nie wim czy moge czekac i zaloze chyba zaraz osobny topik, albo jeszcze gdzies indziej zapytam. trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra w ciąży wcale nie trzeba nic czuć. A brałaś jakieś leki, albo robiłaś coś co nie powinnaś? Najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Wydaje mi się, że niebezpieczne byłoby jakiekolwiek plamienie, albo ból brzucha jak przy @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! Chyba piekny, słoneczny dzionek sie u mnie zapowiada.... Uwielbiam takei dni jak od samego rana słonko świeci- to niezwykle optymistyczne! :D Channah- dziękuje za foty :) Bardzo mi się podobały, brzuszek- uroczy! :) Miama- twoje fotki nie doszły....:( nadal wczekuje! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Darka- cieszę się że do mnie dołączyłaś i już nie jestem sama w tabelce nr 2. Mam nadzieję że jednak szybko się z niej wyrwę:-) Skopiowałaś chyba jakąś nieaktualną tabelkę bo mam termin @ na 02.06. Poprawię później:-) A u ciebie liczba cykli starań powinna byc moim zdaniem zero bo na razie masz za sobą zero cykli starańa z tabelki wynika że masz za sobą 1 cykl nieudany. Wpisujemy cykle które są za nami, przynajmniej tak było mówione na początku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka z okazji urodzinek Twojego Ukochanego składam spóźnione, ale bardzo szczere życzenia :D - SPEŁNIENIA MARZEŃ! i WORA KASY! Jak po urodzinkach? Kamila7 a zdradzisz sekret co to za praca? strasznie ciekawa jestem , hihi Agapa zaraz zmykam na Twój blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Fajnie Darka, że już się starasz :) A ja coś od rana niebardzo się czuje. Coś mi śmierdzi, jakby sąsiad malwał sobie mieszkanie albo co.. I jeść mi się nie chce ani zupy mlecznej ani kanapek (a nic innego w domu nie ma...). Ehh... W środe mam USG. Czekam troche z obawą. Bardzo chce zobaczy.c swoje dziecko ale odrobine sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek week minoł na edukowaniu sie na uczelni teraz siedze i nadrabiam zaległosci w czytaniu..;) buziaki śle dla każdej z was osobono:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wcieło mi połowe tekstu wiec pisze ejszcze raz,,,,,, wczoraj minoł miesiąc od zabiegu ..teraz z uteskneiniem (jak nigdy) czekam na @...pwoinna pojawić sie w pzreciagu dwuch tygodniu od teraz....bo mzoe sie 2 spóónxić..wiec czekam cierpliwie 24 maja mam wizyte u moejej gini..juz ie doczekać niemoge bo chce zobaczyc czy wszystko się wygoiło....i jeszcze mam jakis stan zapalny bo mam żólte upławy..weiec sie wkurzam,ale jak @ ise spóxni to bede musiała pzresunac wizyte u gini..wrrrrrrr jeszcze arz was mocno całuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! J_A_N_A- trzymam kciuki żeby wszystko było w najlepszym porządku. W środę na pewno okaże się że niepotrzebnie się martwiłaś i już będziesz spokojna:-) Agapa, karyn- buziaki :-) Dla J_A_N_Y oczywiście też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko daj znać czy wszystkow porządku Trzymajcie się dziewczyny, a starającym się powodzenia. Kamilla zdjęcia poszły, czekam na Twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A nie denerwuj sie na zapas, wszystko będzie dobrze. Środa już niedaleko i zobaczysz swoje maleństwo :D Agapko super blog. Bardzo ujmujący. Tak naprawdę dopiero on uswiadomił mi jak ciężko musi Ci być. Ale będzie dobrze, bardzo w to wierze. Sama mam teraz problemy, aje jakoś musimy się trzymać. Póki jest nadzieja jest dobrze. Takie to jest życie - nigdy nie może być normalnie. Asik25 jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- u mnie samopoczucie ogólnie dobre, chociaż mam chwile załamki że coś oważnie jest nie tak jak powinno i nie będę miała nigdy dzieci. Boję się co jutro powie gin. Czy cos na tym usg wypatrzy czy nie. Wydaje mi się że wczoraj miałam już bardzo płodny dzień sądząc po ilości \"kurzego białka\" i wieeeelkiej ochocie na sex:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa26
Witam was ciepltko po weekendzie. Ja jutro idę do gina na cytologię. Zapytam go przy okazji co myśli o szczepionce na zapelenie wątroby i wtedy zdecyduję czy się szczepić. Jeszcze muszę zrobić badania na toksplazmozę i tsh. A jak wrócimy z wakacji, kołow rześnia planuję zacząć staranka :) Juz sie nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........10.05..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............8...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....3.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×