Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hej wwzystkim karyn--dziekuje ze zagląDASZ DO MNIE NA BLOGA ;) I DZIA ZA WPIS ;)BUZIAOLKI aSICZKU-- I DLA WSZYSTKIC BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapko nie mogło byćinaczej :D Masz super blog, ale trochę ciemny. Super zdjęcia wstawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, to zabrzmiało \"super blog\" - miałam na myśli szatę graficzną nie treść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........10.05..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............9...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....3.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 Hej! Znowu mi ktoś zmniejszył liczbę cykli starań więc juz poprawiłam:-) Kamilla i Karyn- uaktualnijcie swoje dane... no chyba że jeszcze się nie doczekałyście na @ :-) Ja i Darka będziemy razem w jednym czasie obgryzać paznokcie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilkaaa ja robię tak: Dla 4 osób 2 cebulki szklę na patelni, daję 2 papryki pokrojone w paski, 0,5 kg mięsa mielonego (albo jak nie mam to kiełbasy albo nic, jako danie jarskie) z 5 pomidorów, 2 ząbki czosnku, przyprawy. No i to wrzucam jako sosik na makaron i posypuję serem. Niebo w gębie, mówię Ci. Wole to niż jakiś sos ze słoika. No i to jest mój przepis :D Jak dziś robiłam obiad, to mnie straszne mdłości dopadły, myślałam że zwrócę śniadanie. Wczoraj bym jadła bez opamiętania, a dziś za bardzo nie dam rady ;-) A teraz tabelka, bo to już nie 3 a 6 tydzień. TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........10.05..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............9...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaa26
dzięki Miama, muszę wypróbować. Bo ja zawsze tylko podsmazałam mięsko i dodawałam te sosy ze sosy ze słoika. A tak będzie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, daj znać jak wyszło........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Ja już po USG! :) Moja dzidzia jest zdrowa! Ma 10 cm, nózka ma 2 cm, a głowka coś ponad 3 cm ! :D Idealna jak na swój wiek czyli 16 tydzień.Serduszko słyszałam, bije jak należy, czyli prawidłowo zbudowane. O mało tam sie ze szczęścia nie popłakałam jak ją zobaczyłam, wszystko było widać - kręgosłup, rączki i nóżki. Przez chwilę ssała palca u ręki, a zaraz potem wyciągnęła rączkę na całą długość, tak że wszystkie jej kości było widać! :D To było takie słodkie.... Mam się nie martwić, że nie tyje, dopiero od połowy ciąży przybiera sie na wadze ok.2kg/mies I wszystko jest OK :) Tylko płci jeszcze nie było widać. Jakby się dzidziulinda dobrze ułożyła to pewnie i byśmy się coś dowiedzieli, ale nóżki miała ściśnięte :) to najsłodsza istotka jaką w życiu widziałam !!! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey JANA czekałam na twój wpis:-)i relację z wizyty:-))ciesze się że wszystko dobrze:-))to wasze maleństwo tak jakby Ci pomachało rączką :-))no i to juz całkiem duże maleństwo:-))a z Twojego wpisu to aż bije szczęście:-))tak trzymać:-))gratulauję!i zazdroszczę że już mozesz oglądać swoja dzidzię:-)) JANA czy to było twoje pierwsze usg?tak sie zastanawiam kiedy i ile usg powinno być w czasie całej ciazy?w Anglii lekarze odradzają częsty skan tlumacząc że to nie zdrowe dla płodu a u nas chyba robia ile się chce?i czy to prawda że NFZ płaci tylko za 2 usg w czasie całej ciązy?no i ciekawa jestem ile kosztuje u nas tyakie usg? ostatnio zostawiłam u gina 100!ale to był full serwis,usg piersi, usg dopochwowe,badanie,cytologia no i długa rozmowa więc w sumie chyba ok. mój z kolegami obawiazkowo meczyk dziś ogląda więc ja okupuje dziś wieczorem kompa:-) buziaki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karyn--;) spoko...ciiemny narazie z zcasem napewno cosik sie pozmienia ;) i bedzie kolorojej...ale potrzeba na to czasu buziaki dla ciebie kochana ;) całuje was mocno i życze kolorowych snów ..każdy dzien przybliża mnie do mojego szczęścia ;)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka - na NFZ są 3 USG. To było moje drugie. Te pierwsze mnie troche przestraszylo bo doktor powiedzial ze dzidzia jest o 4 dni za mala, ale widac juz podgonila rówieśników :) Ja tez placilam 100zl za full serwis, ale samo USG u niej byloby 30 zł . Za miesiac bede miala kolejne USG na NFZ tym razem. Pytalam sie babki czy USG szkodzi, a ona powiedziala ze nie, ale ze standardowo robi sie tylko 3, ale jak chce moge czesciej :) Wlasciwie to sie juz uspokoilam i nie potrzebowalabym tego USG za miesiac, ale jesli mi przysluguje to skorzystam :) Chcialabym znowu zobaczyc moje malenstwo... Mój nie lubi meczów (dziwne jak na faceta :p )... ja zaraz ide spac bo padam ze zmeczenia.. DOBRANOC!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! J_A_N_A- wiedziałam że wszystko będzie dobrze:-) Tak musiało być i nie była mozliwa żadna inna opcja:-) Ależ to musi być niesamowite wrażenie zobaczyc swoją dzidzię:-) Ja się prawie wzruszyłam jak mi ginka pokazała na monitorku jajko:-) Tzn dojrzały pęcherzyk z którego mam wielką nadzieję będzie dzidzia!:-) Oh, żebym już tak nie musiała dłużej czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jena--no to super ze wszystko wporządeczku ;) cieszę sie bardzo ;) a ja nadal @ nie mam ...jejku niech ju zprzyjdzie no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! :) Januś- jak miło czytało się twoją opowieść po usg....- naprawdę to było wzruszające :D Ciesze się, że wszystko oki. Napisz mi, czy w 16 tc widać brzuszek; i czy jest już on widoczny? Kamilkaaaa- a proponował Ci ktoś wycięcie migdałów? Co do spaghetti to ja Dziewczyny, polecam z tuńczykiem, zamist mięsa- pycha! Wczoraj byłam w firmie i dużo obowiązków wykonywałam sama (choć jeszcze oficjalnie tam nie pracuję....) było spoko, ale boje się jak zostanę sama (dzieczyny którą będę zastępować nie będzie od czerwca) -to chyba umrę ze stresu .... W niedzielę mam ustny FCE.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA aż mi się milutko na sercu zrobiło, jak przeczytałam Twoje sprawozdanie z wizyty. Uświadczyło mnie to w przekonaniu, że i ja zaniedługo zobaczę moją dzidzę, jak ssie paluszek i bedę równie szczęśliwa jak TY. To piękny cud. Aż się wzruszyłam. Pozdrawiam i życzę Ci wszystkiego najlepszego. ;-) 🌼 i pozdrawiam cały topik :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama- dzięki! :) Faktycznie czas szybko leci, tez szybko zobaczysz to co ja :) A może więcej, bo moja dzidzia troszke ospałą była :) Kamilla7 - Brzuszek już troszke mam, ja go widze, ale inni nie :p ale to nie przez kilogramy ale powiekszenie sie macicy raczej. Z tym brzuszkiem to jest różnie, u niektórych szybko widać u innych bardzo późno.. Właściwie to dziś zaczął mi się 17 tydzień ale jeszcze nie zmieniłam stopki. Co to jest FCE?? agapka - @ szybko przyjdzie i ani się obejrzysz a zaczniesz staranka!!! :) Wiosna i lato mają to do siebei że za szybko mijają, to tylko zima tak się ciągnie... Asik25 - Twój pęcherzyk to na pewno Twoja przyszła dzidzia! :) Zobaczysz! Idę na uczelnie. Papatki! PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- FCE to egz z angielskiego, który zdaję na przełomie maja i czerwca, składa się z 4 części. Boje się,..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana--no mi tez ato szybciuchno zawsze mija :) wiec do staranek w lipcu szybko zleci ;) buxka kamilko--trzym sie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........10.05..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf.,aTG,toxo, CMV,róż,HBS,antyHCV 100krocia......................24....Rybnik.......05.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 05.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock..............?.........tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,krupa krwi,morfologia Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.........Ania.......małopolska.........27.05.........cytologia --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............9...........02.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....15.....4listopad.......?.....6 G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn........Styczen 07.................5 Miama.......Lidia......26......południe PL....6.....styczeń 07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.........5 J_a_n_a CIESZĘ SIĘ BARDZO że wszystko ok! Kamień z serca... Kamila7 poradziszs sobie, dobrze, że jesteś teraz na \"przyuczeniu\". Nie jest źle, byłoby gorzej jakbyś została \"zucona na głeboką wodę\" . jak zawsze będę trzymać kciuki, tym razem za egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila7 nic sie nie martw, ja tez zaczynam nową pracę, coprawda dodatkową ale też się ucze. Własnie planuję 2 kawę :) Miałam dziś dziki poranek i krótko spalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A- super! Wiedziałam że wiadomości dot. twojego usg mogą być tylko dobre! To musiało być niesamowite uczucie i wrażenie:-) Agapka- tak jak pisała J_A_N_A- czas szybko zleci i ani się obejrzysz przyjdzie @ a później maleństwo:-) Channah- ano pracuję sobie, ale staram się zaglądać tutaj jak tylko mogę. Może to ta sałata w połączeniu z wodą? Ja bym nie ryzykowała takiej mieszanki:-) To na pewno nie Kubuś! Znam go i wiem że jest grzeczniutkim chłopcem:-) Kamilla- jestem dziwnie pewna i spokojna że z tym egzaminem sobie poradzisz bez problemu:-) Ale wierzę że stres jest na pewno ogromny. Ale zobaczysz, ten czas szybko minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, chyba się powtórzyłam z tym co napisałam do J_A_N_Y:-) Ups... Myslałam że tamtego nie zdążyłam wysłać bo akurat kierowniczka przyszła... No, cóż... Karyn- 17.05 był wczoraj:-) Może...? Wiem, wiem, to dopiero plany, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik25 kochan wiem, jest już dzień po . Ale to stres. I na dodatek coś się dzieje z ręką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karyn- może i stres... a o rękę chodzi ci tą oparzoną? Może powinnaś pokazać lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- FC to egzamin ktory mozna zdać :-))wiem bo sama go kiedys zdawałam, najważniejsze to nauczyc się zdawać, bo nie wystarcza same wiadomości z języka ale też inne umiejetności:-) najważniejsze to spokuj by zmieścić sie w czasie a jest on bardzo ściśle przestrzegany:-)zacznij od tego co wiesz (bo to zrobisz najszybciej) a to nad czym musisz sie zastanowic zostaw na koniec:-)jeśli chodzi o pisanie to napewno list fofmalny i nieformalny:-)ale to pewnie masz juz opanowane:-),tez ściśle przestrzegają ilość słów ięc nie ma sensu pisać więcej!ale nie licz ich na egzaminie tylko wcześniej mniej więcej zobacz ile nastronie zajmuje dana ilość słów napisana Twoim pismem:-)a co do ustnego to napewno opis obrazka i yu też jest kilka zasad,ale najważniejsze byś powiedzała cokolwiek, ich nie interesuje Twoja opinia tylko bys poawiedzaiała cokolwiek, byleby było poprawnie po ang.zdania typu, przepraszam, ale nie zrozumiałam pytania(pozwalją na dłuższą chwilę zastanowienia się)lub prośba by powtórzyć pytanie, że zapomniałaś słowa itd, to wszystko jest dozwolone, ważne by widzieli że umiesz sie komunikować, byle by to było po angielsku! ale znów sie rozpisałam:-)) Kamilla na pewno dasz sobie radę:-))mam już kilka egzaminow za sobą i przygoatowywałam kilu uczniów do FC(zaliczyli na B) służę radą jeśli oczywiście chcesz:-) pozdrawiam Was wszystkie: Asik:-),Jana:-), Channah:-), Miamia:-), Karyn:-),Agapka:-)) dziś lecę na urodzinki mojego chrześniaczka:-)to już 5 latek, jeny jak ten czas leci!my się nie zmieniamy tylko skad te dzieci tak rosną?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- to czekamy obie do 02.06 :-) Po bułeczki chętnie bym dla ciebie skoczyła tylko troszkę za daleko mieszkasz. Z tego co pamiętam to Lublin albo okolice, tak? Hmm, ja pare godzinek jazdy na zachód:-) A co do tego uczucia o którym piszesz- marzę o nim...:-) Oby moje jajo okazało się tym razem łaskawe i odpowiednio wyluzowane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik:-)Channach:-) ja tez wyczekuję tej daty:-)) choc staram sie nie nakręcać i nie mysleć o tym, wiem że za pierwszym razem to raczej mało prawdopodobne:-)choc moj mówi z jego szczęściem to całkiem możliwe:-)a on marzy o tym by potrwało to choc kila m-cy:-)) a ja to dopiero mam do Was daleko:-))cała Polska:-)) buziaki pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- będziemy w jednym czasie przeżywać tą niepewność i nadzieję. Byłoby idealnie jakbyśmy przeskoczyły obie JUZ do tej najfajniejszej tabelki:-) Channah- aż zgłodniałam, o takich pysznościach piszesz a ja w pracy o bułeczce z sereczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dziś znowu dzień kiedy raz czuje się głodna a za chwile mnie ściska i chce mi się w drugą stronę. Beeeeeee Asik jeszcze raz owocnych starań Channah już się nie mogę doczekać, kiedy mnie dzidziuś skopie :D Pozdrawiam Ps. wkurza mnie ten gorący kubek knorra, nic się nie da napisać i przeczytać, wszędzie wskakuje. lekkie przegięcie ze strony moderatorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×