Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja powiem Ci

Tu rozmawiamy o piwie

Polecane posty

mój kolega po fachu jeździł kiedyś na zawody w degustacji piwa do tych na 15 piw 14 zgadywał po samym smaku odgadywał skubany nie widząc etykiety dobry był lepszy odemnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jadłem zuziu do degustacji piwa używa się żółtego sera i macy/podpłomyk/ zeby nie było czuś smaku poprzedniego piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
e to rzeczywiście mistrzostwo rozpoznac marke piwa po smaq :] a o tej biełbasie niesłyszałam choc w makro dosyc często robie zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak czasami otwieracie butelke i ucieka z butelki piana to dlaczego jak myślicie koleżanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
hmmm bo sie wstrząsneło za bardzo butelka przed otwarciem ?! oczywiście ściema bo wiem że nie dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE dziewczynki...poprostu brudna butelka była i piwo od brudu gazuje i zawsze możecie ją ...tą butelke oddać w sklepie na nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe, to z tego wynika ,ze wszystkie napoje gazujace sa serwowane w brudnych butekach czy puszkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
no taaa :o ja przeważnie w puszkach prferuje le ostatnio Lech mi sie pienił tak intensywnie hmm czyżby przybrudny był >:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zuziu...ja mówie o ciągłym wydobywaniu się piany z butelki czy puszki a jak wstrząściesz butelką czy puszką to i tak piana wyleci na to nie ma siły a opakowanie może być nawet czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
choć watpie żeby w moim osiedlowym markecie wymieniono no nawą sztuke a jak imprezka na domówce to właśnie ta sie browarki kupujke bo hajbliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka puszki to opakowania jednorazowe więc muszą być czyste ale w lechu wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
jeśli już browarki to Tyskacze choć ostatnio zasmakowałam Lecha -wiem wiem Lech czyli Polska -więc wszystko możliwe ja w chlebie miałam zapieczoną muche więc już nic mnie nie zdziwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej za piwskiem kolejki a teraz ile dusza zapragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
aaaaa! mam czkawke już dłuuugo! wkurzająca sprawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, zostawiam Was samych sobie ;) ide pomiziac sie z moim wyrkiem :classic_cool:] 😘 Jaca, dzieki za wyklad, Majka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka../
..i ja skończe browarka i w kime ide pozdro i branoc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sexo..Ty nawet nic nie mow. bo ja dzisiaj najchetniej bym zwyczajnie wstala i opuscila biuro...bez slowa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuro :) a ja mam tak niewdzięczną pracę, że szkoda gadać. eszcze jak się robi i widzisz, że słusznie to ok, ale dziś nie będzie kolorowo. Czasami ten pierdolony system w polsce mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×