Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

Gość ja natomiast wąchałam
kobietko25 - nie wiem od kiedy zajmujesz się dystrybucją perfum FM, ale widocznie od niedawna, bo czywiście teraz już Organzy nie ma w ofercie, ale jeszcze kilka miesięcy temu była i nawet mam jej próbkę w domu :p a jeśli mi nie wierzysz to zapytaj kogoś kto zajmuje się tym dłużej od Ciebie. Tak samo jak do niedawna nie było Euphorii CK, a teraz już jest :D Więc jak widzisz nie wprowadzam ludzi w błąd, bo jeszcze niedawno można było nabyć Organzę nawet po wycofaniu z oferty, do wyczerpania zapasów magazynowych. Poza tym gdybyś przeczytała uważniej to co napisałam to zauważyłabyś, że ja również uważam, żę większość zapachów FM jest w porządku, bo sama ich używam, ale niestety Organza wg mnie do nich się zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja natomiast - zajmuję się perfumami od pazdziernika ubiegłego roku i jestem zawsze na bieżąco, i nie sięgam wstecz do tego co było, skoro jest nieaktualne... nic mi to nie da. zwracam Ci honor w kwestii Organzy :) może i kiedys była :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietko25
jest ok ;) pozdrowionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najpierw tylko wąchałam, teraz kupuję. Długo nie dawałam się namówić na zainteresowanie się nimi. Ale odkąd kupiłam Light Blue, przekonalam się, że nie są to bazarowe podróbki, ale naprawdę fajne, i co ważne trwale zapachy. Fakt, że nie wszystkie mi pasują, np. No 5 Channel - ani oryginał, ani FM, po prostu nie w moim guście. Na terenie Wrocławia, Obornik Śląskich, Trzebnicy dostarczę osobiście. Katalog mogę wysłać na maila: mamba1234@gazeta.pl. Cena jak wszędzie 30 zł, 34 zł z wysyłką, powyżej 2 szt wysyłka gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajakśnieg
Witam! Mam pytanko - poszukuje perfum na lato, czyli lekkich, owocowych, z nutka cytrusow - jakie z oferty FM mozecie mi polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzinka83
poprosiłabym o wykaz magenka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczurka_bez_ogorka
mi sie podobaja hugo women i Qui czy cos w tym sytlu lancolne chyba probka nr.66 :)jeśli sie nie mylę i gucci ale tytulu perfum niee pamietam :( a próbka tego to było coś ok 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkanta
szukam perfum o zapachu zielonej herbaty, czy w ofercie fm znajde cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj po raz pierwszy zakupiłam perfumy fm - nr 81 . Myślę że będę zadowolona, bo przede wszystkim nie czuć zapachu spirytusu, ajk to ma miejsce w przypadku innych podróbek. Czy ktoś używa tego zapachu (DKNY)? Proszę o podzielenie się uwagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsza
ja mam z FM amor amor....tandeta nie trwale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermammma
no właśnie :( bo to podróbka była :) Taka prawda, a wciskanie tekstów o kopiach jest nieuczciwe. kopie bardzo podobne do oryginałów. Hmmm... no tak podróbki butów pumy i spodni levis'a też są kopiami. Taaa.... można i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam oryginalnych DKNY Be Delicoius, a niedawno kolezance kupilam FM nr 81, czyli odpowiednik DKNY.Uwielbiam ten zapach. Chyba aktualnie moj ulubiony. Musze przyznac, ze zapach jest rzeczywiscie prawe identyczny. Spryskalam sobie dwie dlonie, jedna oryginalnym, druga FM i porownywalam ;) Pytalam tez moich wspollokatorow, czy widza roznice. Jakas roznica byla, ale tak minimalna, ze kiedy czuje ten zapach na kims, to za nic nie rozpoznalabym czy to oryginal, czy nie. Wiem juz, ze kiedy moj perfum mi sie skonczy, to kupie na pewno FM. W ogole chyba juz nie bede kupowac oryginalow, tylko FM, bo to jednak ogromna roznica w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) do madzinka83 - wyslalam Ci listę zapachów :) supermamma- większości naszego społeczenstwa nie stać na perfumy za 300zł, podobnie jak na dżinsy za 300zł. Więc nie widze nic złego w kupowaniu \"podróbek\" perfum / dżinsów, jesli pachna/ wyglądają tak samo fajnie , wystarczą na taki sam okres użytkowania itp. Ostatnio psikałam się w drogerii perfumami Lancome i powiem szczerze ze trwałość nie była zachwycająca, jakieś 5 - 6 godzin, tak samo jak FM. Kupowanie takich drogich perfum to po prostu snobizm, bo ta buteleczka z zapachem nie jest warta wiecej niz 30 zł. Tylko płaci się za markę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnajak snieg - owocowe lekkie perfumki to na pewno Mexx Woman (nr 98) z przewagą nut cytrusowych, albo Be delicious - Donny Karan (nr 81) - bardzo owocowy z przewagą jabłka, ogórka, grejpfruta. z zapachow kwiatowo -owocowych - Tommy Girl - tommy\'ego Hilfigera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyrenaBałtyku
Mnie też nie stać na perfumy za 300 zł. Dlatego kupuję adasia lub pumę. I jestem b. zadowolona. Ubrania kupuję polskich marek. B. fajne. To dopiero snobizm udawać się się używa Chanela nr 5 lub stać Ciebie na Levis'y. Mamy jakąś szajbę na punkcie marek. Moja starsza siostrzyca raz w życiu zaryzykowała z FM. Raz. No nie podobały się jej perfumy, które udają że są podobne do oryginału. Poza tym zapach był jednostajny, wogóle się nie rozwijał. Trwałość średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek 554
Najlepsze forum w sieci ZAPRASZA!!!! URODA I wszystko co z nią związane!!!!! www.pieknabyc.blo.pl Forum dla kobiet interesujących się urodą i modą !!! Faceci także znajdą tu coś dla siebie... :) wejdz i przekonaj się sam!!! WARTO!!!! www.pieknabyc.blo.pl www.pieknabyc.blo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mam kilka pytan.. wiem ze pewnie mialabym na nie odpowiedz czytajac wszystkie posty (zeby nie bylo, przeczytalam 4 strony) ale wole sama zadac walsne pytania i zeby ktos wlasnie na moje pytania odpowiadal :) chciala bym wiedziec, czy jest mozliwosc zakupu osobistego a nie wysylkowego (czyli przez allegro), gdzie moge powochac testery a najlepiej gdzie w Gdyni :P chciala bym tez zapytac , czy sa dostepne zapachy: Lolita Lermpicka oraz Lumiere, rochas( te dostalam od mamy kilka lat temu, sa piekne, ale mam reszteczke na dnie i strasznie mi ich szkoda, a w peerfumeriach jakos nie widzialam :( ) aha, no i dostalam z FM zapach na urodziny od kolezanek.. niestety totalnie nie trafiony, raz psiknelam zeby powachac i stoi.. chetnie odsprzedam albo sie wymienie, jesli ktos ma podobna sytuacje (to jest nr 9 ) z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Czarownica-agatka. Ja jestem z Trójmiasta więc jeśli chcesz możemy się spotkać w Gdyni w jakiś dzień i będziesz mogła poznać zapachy. Moje gg: 9444317 :) Wymienionych zapachó niestety nie ma:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajakśnieg
kobietko25, w takim razie prosilabym cie o wystawienie dla mnie prywatnej aukcji z tymi probkami, ktore podalas. Zalezy mi przede wszystkim na tym, aby te perfumy nie byly zbyt slodkie. mam jeszcze pytanie, jak perfumy Fm "zachowuja sie" w czasie upalow - czy np nie powoduja jakichs uczulen? Podam ci na maila moj nick z allegro. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziaarkaa, bede bardzo wdzieczna.. przepraszam ze dopiero teraz odpisuej, ale przez weekend nie bylo mnie w domu :) odezwe sie na gg i jakos sie umowimy, jeszcze raz bardzo dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivi_cllen
Witam! Przebrnęłam przez wszystkie strony...uff! Nadal jednak nie wiem na jakie zapachy się zdecydować. Chciałabym na początek kupić kilka próbek- muszę "pochodzić" w zapachu, który mam zamiar kupić- lubię wiedzieć jak pachnie w godzinę, dwie, kilka godzin po użyciu. Dopiero wtedy mogę sobie wyrobić zdanie na temat konkretnego pachnidła. Bardzo się cieszę, że jest możliwość zakupu próbek :-) Proszę o radę- mam zamiar kupić "light blue"- używałam go już i jestem zadowolona (choć trwałość pozostawia trochę do życzenia). Jak do tej pory to jedyny zapach, który kupuję stale- oczywiście różne warianty podr... sorry- kopii (na oryginał nie mogę sobie pozwolić). Uwielbiam go, ale szukam czegoś jeszcze- mam dość nietypowy gust... Bardzo podobają mi się zapachy męskich wód toaletowych i długo ich używałam- zwłaszcza, kiedy na rynku trudno było znaleźć damski zapach, który nie zalatywałby kwiatkami, fuj! No, ale wyrosłam już z tego i chciałabym kupić jakiś zapach dla kobiet, ale nie nazbyt kobiecy (nie słodki- żadnych kwiatków!). Może macie w tym HM coś typu "unisex"- z jakimiś drzewnymi, ziołowymi, korzennymi nutami? Kobietka określiła, że zapachy zawierające cedr i mech są "suche". Hmmm... ciekawe... To, które możecie polecić? Myślę, że takie "suche" mogłyby mnie zainteresować. Lubię też zapachy kwaskowate, cierpkawe, a najlepiej mieszankę wszystkich wymienionych przeze mnie- stąd pewnie moja miłość do ligt blue. A z męskich- podobają mi się też takie drzewne nuty. Zdarza mi się, że doleci mnie taki zapach na ulicy... Nieraz siłą się powstrzymywałam, żeby nie zaczepić faceta i nie zadać mu pytania : "czym tak zniewalająco pachniesz?". Który z męskich zapachów mogę wziąć pod uwagę, żeby nowym okiem spojrzeć na swojego mena? Ach! I jeszcze jedno pytanie: czy oferujecie też dezodoranty odpowiadające poszczególnym perfumom- takie, które można używać w komplecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa123
A ja mam numer 97. jakie to perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
97 - Gucci Rush 2 - Gucci. \"Szalony i ekstrawagancki zapach, mobilizuje do działania, dostarczając niezbędnej energii w dzień, jak i wieczorem. Nuty zapachowe to narcyz, konwalia, frezja, róża, gardenia, czarna porzeczka, piżmo oraz mech dębowy.\" :) czarownica_agata czekam na wiadomość!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat FM-Euphoria Calwina Kleina?Jak FM-ki mają się do oryginału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę się dowiedzieć czy Sensi są podobne do oryginału:) Te Rush mnie zaciekawiły,bo tez lubię słodkie,zmysłowe zapachy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×