Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

Gość już służę pomocą
11- NOA Cacharel 13- EUPHORIA Calvin Klein 14- DEEP RED Hugo Boss 19 i 20- nie mam pojęcia to chyba coś nowego (?) 26- NAOMI Naomi Campbell 31- BOSS INTENSE Hugo Boss 48- ETERNITY MOMENT CK 76- DOLCE VITA Christian Dior 80- MISS DIOR CHERI Christian Dior 83- SENSATIONS Jil Sander 97- GUCCI RUSH2 Gucci :D :D :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuu...................
Piekny zapach te , które wysłałaś juz dawno sa w sklepie :( liczyłam na nowa 20 pażdziernikową , trudno spisze sobie z topiku Hrabiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za opisy numerków Tak jak myślałam konsultantka troszke sie zamotała i pomyliła trzy zapachy - zamiast Rush, dostałam Rush 2 :( zamiast Amor Amor - Eternity Moment, a zamiast Naomagic - Naomi :( Rush i Amor Amor już znam (chciałam tylko porównać czy podobne do pierwowzoru). Czy ktoś wie i mógłby opisać jak pachnie Naomagic?? (09 bodajże) ?? Ale reszta jest w porządku, testuję dwa dziennie - rano i wieczorem po kąpieli, bo się długo trzymają cholery :D Jak na razie - nr 13 jest BOSKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już służę pomocą
NAOMAGIC w katalogu zapachów FM jest opisany nastepująco... Połączenie szyku, magii oraz piękna. Fascynująca mieszanka wyciągu z drzew, zielonych owoców, wanilii oraz piżma. Jest to lekki, pudrowy zapach uwydatniający wdzięk i atrakcyjność kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To opis z katalogu FM, a jest może ktoś kto używał/wąchał/testował i moze napisać o odczuciach?? :D Czy bardzo jest pudrowy?? Nie lubię duszących perfum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już służę pomocą
ja mogę napisać tylko tyle, że o wiele bardziej podoba mi się zapach Naomi nr 26 :) Naomagic jak na mój gust jest zbyt duszący, zbyt słodki (chociaż lubię słodkie zapachy) i w ogóle mi się nie podoba. Po dłuższym użytkowaniu wywołuje u mnie uczucie mdłości (serio) :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już służę pomocą
a perfumy o nr 19 i 20 to... 19. Ralph - Ralph Laurent 20. Valentino V - Valentino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak mają się fm-ki nr.08 do oryginału L\'eaupar- Kenzo.bardzo mi się te perfumy podobają i proszę o wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywam
8 , jest bardzo zblizona . Chyba przez moja zadziornosc napisalam bardzo , są ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam linka
do sklepu internetowego z FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opis Naomagic :) Testowałam wspomniane wyżej Naomi, jest ładny, ale drażni mnie w nim jedna, jedyna nutka (moze ta papryka??), i to sprawia, ze nie mogłabym go nosić niestety. podobnie męczy mnie 76 (Dolce Vita) :( Natia, w moim odczuciu świeże i lekkie są zapachy, o któych pisze \"już służę pomocą\": 19 - (Ralph) owocowy, bardzo ładny - sprawię go sobie na lato :) 20 - (Valentino) - owocow-kwiatowy, z dominującą nutą fiołka, również niebanalny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS Chciałabym jeszcze dodać, że na każdym perfumy pachną inaczej, zależnie od skóry inaczej sie rozwijają. Gdy testowałam "Naomi" i tata wszedł do pokoju, zapytał "Wypachniłaś się marcepanem??" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktoś może coś powiedzieć o perfumach dla dzieci \"pudding czekoladowy\" ? ostatnio mam faze na czekoladowe i kakaowe kosmetyki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2000
Moim zdaniem Angel z Fm jest zupełnie nie podobny do oryginału. Na początku pachnie jak płyn do mycia naczyń. Z Robespierra też robią takie kopie jest genialny Angel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja używam FM juz od roku, w tym czasie miałam już Valentino na mnie nie pałnoł za długo albo poprostu go nie czułam miałam juz Escada Signature nie różni sie w zupełnosci od orginału bo obecnie kupiłam orginał i żałuje że straciłam tyle kasy. Używam jeszcze Chanel Chanch mój mąż czuje długo ja tak sobie.Pozatym strasznie przypomina mi orginalne coco mad. Davidoff Cool Vater strasznie mocny jak odwiedziałam moja mamę raz to potem mówiła ze wietrzyła mieszkanie hehe. Miałam jeszcze opium ale nie polecam mocny i duszący ale to kfesta gustu. Posiadałam jeszcze CK one też bez zarzutów. Także polecam te perfumy osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz FM
Witam, Jestem dystrybutorem perfum FM. Zapraszam do współpracy osoby zainteresowane dystrybucją perfum marki FM lub zakupem. Służę pomocą. kontakt GG: 3436603 Jestem ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.o
Witam! Używam perfumy z FM, jestem zadowolona.Teraz juz jestem dystrybutorem i korzystam z cen dystrybutorskich i też jestem zadowolona, zawsze chciałam ładnie pachnąć, ale zawsze żal mi było wydać tyle kasy na znane firmy.Jestem z Aleksandrowa Kujawskiego, jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w FM lub perfumami proszę o kontakt. tel: 603 298 828 e-mail: 250205@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm 38
Czy ktos dysponuje obecnie odpowiednikami orginałow do numerków w FM Obecny katalog juz ich nie posiada. LUdzie podaja nazwy orginałów a ja nie wiem jakie numerki im odpowiadają Prosze o pomoc moj email wiola33@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liderFM
Zapraszam do współpracy osoby które chcą osiągnąć sukces pracując z najlepszymi w FM Group. Posiadamy doskonałą ekipę która pomaga i uczy nowe osoby w jaki sposób budować swoją strukturę i osiągać szybko odpowiednie poziomy efektywności. Dwa razy w tygodniu organizujemy szkolenia i prezentacje na które można przyjść ze znajomymi i pokazać im w jak prosty i przyjemny sposób zarabiać z nami pieniądze. Sukces jest w zasięgu ręki, wystarczy tylko trochę chęci i zaangażowania. Działamy głównie na śląsku ale inne województwa nie pozostają dla nas obojętne. Bardzo chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Posiadam całą aktualną listę zapachów z najnowszego katalogu Nr 10. Pozdrawiam i zapraszam do współpracy. lider FM liderfm@poczta.fm tel. 509 54 54 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżindżerrrrrr
Zapraszam wszystkich chętnych do poznania zapachów FM. STARACHOWICE :) gg: 2051664 e-mail: perfumy.fm.group@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggalmat
Perfumy FM stały się moimi ulubionymi perfumami także zostałem dystrybutorem by było taniej zamawiać dla znajomych i rodziny. Jeśli ktoś jest z okolic warszawy i chciałby je osobiście po testować to proszę pisać na ggalmat@o2.pl . Na pewno znajdziecie swój ulubiony zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 1243
Ja czasami używam FM ale również zadowolona jestem z Beauty od Bonii Bonii ma równiez b.dobre kosmetyki naturalne i super możliwości finansowe: Zysk ze sprzedaży to 32% marży ,20% zysku z pierwszego zamówienia nowej osoby i sporo premii za rozbudowę grupy plus wycieczka itp.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nawet nie znam tej marki...używam głównie perfum znanych marek - Dior,Mexx...nie piszę tego, by się przechwalać - odkładam na nie kasę jakiś czas;) Jednak mam sprawdzone zapachy, które zawsze kupuję w sprawdzonych miejscach i wolę kupić rzadziej, a dobry perfum, niż częściej a gorszy. Nie oceniam przy tym marki FM...bo jej zwyczajnie nie znam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czka
ja używam perfum Fm i są naprawdę dobre. Może niektóre się krócej trzymają inne znowu dłużej to zależy ale ogólnie jestem zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×