Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julcia25

kto używa perfum Fm???

Polecane posty

Gość oLEnKA_
rUSH POLECIŁ MI hRABIA I BIORE TYLKO OD NIEGO :) ZAWSZE GRATIS ZAWSZE NIESPODZIANKA :d SZKODA ,ZE GO NIE WIDAC OSTATNIO NO ALE AUKCJE MA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ma ktoś wykaz jakich zapachów są to odpowiedniki??? Proszę o listę Hrabio to może zamówię :) albo na maila: jagosia2@wp.pl Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Jesli ktos ma pytania dotyczace perfum to chetnie pomogę. U mnie tez jest zawsze gratisik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kobietko25,też chciałabym wiedzieć jak się ma Euphoroa CK-FM do oryginału?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mildred, Cleopatra - niestety nie wiem jak ma się w tym przypadku oryginał do wersji FM... Porównywalam tylko niektóre zapachy. Euphoria w wersji FM jest zapachem dosc \"gryzącym\" i mocnym, musze sp[rawdzic jak wyglada oryginał. Rush w wersji FM jest rewelacyjny, zmysłowy, lekko orientalny i słodkawy, bardzo trwały. Tez jestem fanką :) Jesli ktos chciał by katalog perfum na meila - proszę pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam oryginał euphorii
i zamówie sobie w przyszłym tygodniu próbkę, moge wtedy napisać jakie są moje wrazenia co do podobnści tych zapachów. Oryginał pokochałam, dla mnie ideał na zimne wieczory i poranki, ale dość drogi ideał dlatego sama jestem ciekawa jak odpowiednik. Jeżeli możesz tak długo czekać to napisze co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że
oryginał i odpowiednik FM Euphorii mają ze sobą niewiele wspólnego... niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robakowaty Robalek
Witam! Pytanie do dystryburorów FM - czy zapach 01 bardzo różni się od Davidoffa Cool Water? Bo ja po prostu kocham ten zapach, to co że oklepany... ;];];] czekam na odpowiedź ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robakowaty Robalek
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. sprzedaję perfumy FM w Wadowicach, do każdych perfum kosmetyk gratis. do 1 opakowania do wyboru cienie do powiek lub lakier do paznokci, do 2 opakowań tusz do rzęs lub cienie + lakier do paznokci. zaprzaszam - osiedle pod Skarpą ul. Bałysa - sklep z tanią odzieżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robakowaty Robalek
Davidoff- 01 fm - bardzo się różnią? awrto kupić/// ? ;];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Do< ja mam oryginał euphorii>,jak sprawdzisz jak Twoim zdaniem ma się oryginał do fm,to napisz proszę jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam oryginał euphorii
zamówienie już złożyłam,ale konsultantak jeszcze czeka na zamówienie 2 osób , mam je mieć albo pod koniec tego tygodnia albo w przyszłym, - wtedy napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpier sie zapytaj czy sa
to promocja ograniczona ilosciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem że ograniczona, do wyczerpania zapasów. Dziś rano wszystkie byly jeszcze dostępne i mam nadzieję że do jutra ten stan się nie zmieni. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy sa wieksze pojemnosci np 100ml.A jaki jest zapach meski Pierre Cardin revelation??? Potrzebuje zapachu meskiego ale bardzo trwalego, swiezego.Poleccie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W tej chwili dostępne są tylko mniejsze pojemności 30 ml damskie i 50 ml męskie. 94 - revelation - Pierre Cardin to świeży, dosyć mocny zapach. Własnie kupiłam go mojemu chłopakowi na urodzinki:) Niestety nie wiem jak z trwałością, bo wcześniej go nie testowaliśmy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalissima
a co powiecie o angelu by Fm ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop! A mnie zależy na osobistym kontakcie z konsultantem, znalazłam jedną panią z Częstochowy, ale niestety ciągle czekam na odpowiedź (wysłałam maila przedwczoraj :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chcę sprzedawać sama, chcę kupować. A nie mam od kogo buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justek23
perfumy FM są super!!! mam już rusch gucciego, jungle kenzo i angel thierry muglera. zapachy są identyczne jak oryginały a faceci wprost uwielbiaja te perfumy!!! POLECAM!!! (i nie jestem ani dystrybutorem ani sprzedawcą FM, kupuję na allegro). JUstyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi, umówiłam się na dzisiaj z konsultantką! Nie z tą do której pisałam maile (odpisała tylko raz a potem głuch cisza - naprawdę dziwna polityka starania o klienta :/ ), ale z inną, któej dane znalazłam na forum Urody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam jedną radę
jak będziesz już wąchała próbki to nie śpiesz się, bo pierwsze wrażenie co do zapachu często jest mylne. Ja na przykład wąchałam próbkę Be Delicious DKNY i za pierwszym razem w ogóle mi się zapach nie spodobał. Pod wpływem wielu pozytywnych opinii na temat tego zapachu, powąchałam jeszcze raz, ale nie od razu po naniesieniu zapachu na skórę tylko ko kilku chwilach i... z każdą minuta zapach pachniał ładniej na mnie... więc zamówiłam u konsultanta :) Życzę powodzenia w doborze zapachu, a jest z czego wybierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krepa
Używam od jakiegos miesiaca. Sa super! Mam zapach nr 10 - J'Adore - Christian Dior. Oto jego opis : Zapach który odzwierciedla żądze oraz dzikość płci pięknej Zwraca uwagę swą oryginalną kompozycją w której skład wchodzi: mandarynka, bluszcz, orchidea afrykańska, róża i fiołek oraz ekstrakt z drzewa amarantowego. Nuta ta podkreśla indywidualność i uwzniośla kobiecość. Jak dla mnie bomba. napewno bede zamawiac je teraz regularnie. Sa w dodatku bardzo trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×