Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Nie dla każdej dziewczyny normą jest depilacja okolic bikini czy regulacja brwi, nie myjąc się co jest normą i nie dbając o siebie można się nieźle zapuścić. My tu piszemy między sobą co zrobiłyśmy dla naszego ciała i tym samym dla ducha bo w pięknym ciele piękny duch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz ty chyba mylisz dbanie o siebie co jest naszym tematem ze zwykla higiena...myc oczywiscie kazdy sie myje ale czy to znaczy ze robi sobie peelingi no nie...a jest wielka roznica w wygladzie skory. odkad pisze tutaj to sie zawzielam i choc raz dziennie no maks 1 na 2 dni stosuje balsam a wczesnie bylo z tym mi ciezko.zaczelam stosowac olejek rycynowy ktory wzmacnia mi rzesy pije skrzyp polny pokrzywe(teraz nawet nazbioeralam skrzypu i bede sobie naparem wlosy przemywac) norma jest higiena a dbac o siebie nie jest latwo bo bardzo latwo jest sie zapuscic wystarczy spojrzec na nasze ulice i na kobiety ktore po nich chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ja/ja/ja
molinezja7 - a ja np nie depiluje brwi, nie reguluje ich bo mam idealne wlasne i co, wg Ciebie o siebie nie dbam? I ja nie pisalam o myciu w moich postach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwazam ze czas zaczac
dbac o siebie :) wakacyjnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufura
ja moge dodac od siebie ze moje dbanie to -uzywanie maseczki do wlosow przynajmniej raz w tyg. ( wlosy myje codziennie) -codzienna wieczorna kapiel -balsam wcieram do ciala jak mam ochote, niestety nie codziennie - z lenistwa :P -raz na 2 tyg. pumeks -depilacja przynajmniej raz w tyg. -manicure co tydzien, pedicure co 2 tyg. -reguluje brwi co 3,4 dni -codziennie zmywam makijaz i przed snem wcieram krem :D -peeling twarzy co 2 tyg, calego ciala troche rzadziej... -czasami ale rzadko krem do stop... -najwiecej mi schodzi ok.30-45 min. na codzienny makijaz + fryzure... uwazam ze moje dbanie jest w granicach normy, nie jestem fleją, ale tez nie przesiaduje w lazience godzinami, a czasami najzwyczajniej w swiecie NIC mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!! Jaki dzisiaj piekny dzień :) az żal w pracy siedziec.....dzisiaj zdycham bo mam pierwsze okresowe dni i najchętniej bym wskoczyła pod kołdrę....no ale cóż trzeba do 17-tej wytrzymać. W związku z tym że jest lato i na dworze ciepełko zrezygnowałam z makijażu - niech skóra pooddycha, uzywam tylko kremu nawilżającego OLAY z dodatkiem lekkiego podkładu i puder matujący z INGLOTA. Polecam - buzia jest świeża i lekka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1000 nieszczęść:(
Cześć, mogę do Was dołączyć? Powinnam wziąć się za siebie już dawno, ale lepiej późno niż później. A więc w te wakacje muszę przejść się do endokrynologa, bo moim problemem jest nadmierne owłosienie. Miałam tez takie objawy jak zaburzenia miesiączkowania, trądzik, wypadanie włosów na głowie. Wiem, ze muszę iść do lekarza, jestem już coraz bliżej tej decyzji, ale wstydzę się pokazać lekarzowi te włosy. Mam je wokół sutków, pod pępkiem - tam są najgorsze. No i mam tez włosy na pupie i na udach. Boję się, ze lekarz mnie zjedzie za to, ze tak późno przychodzę. Ale ja po prostu bardzo się tego wstydzę. U ginekologa tez nigdy jeszcze nie byłam. A mam 20 lat. Moja mama uważa, ze jeśli nic się nie dzieje to po co chodzić do ginekologa. Przez dłuższy czas tez tak myślałam. Ale teraz wiem, ze powinnam to zmienić. Zresztą do ginekologa ez wstydze się iśc, ponieważ moje wargi sromowe nie są równe. Jedna jest dużo większa i taka zwisająca. Nie jestem pewn, ale może ta asymetria jest wynikiem tego, ze 3 razy miałam ropień gruczołu bartholina (nie wiem, czy to coś komuś mówi), ale z tym tez nie byłam u ginekologa. I wiem, ze jestm głupia, bo z czymś takim to juz na prawdę powinnam iśc. Ale nie poszłam, robiłam sobie nasiadówki i samo mi pękło. Tylko, ze ja to miałam na tej jednej wardze sromowej i po zniknieciu tego ropnia ta warga stała się taka:( Oprócz tych problemów mam jeszcze mase innych, m.in. moje zęby, które są w strasznym stanie. Bardzo bałam się dentysty. Nie chodziłam chyba przez 5 lat. Pamietam jak miałam leczony kanałowo ząb bez znieczulenia. Tak mnie bolało, ze przez cały czas płakałam. Potem musiałam iśc jeszcze z jednym zębem i to była dla mnei taka trauma, wiedziałam, ze będzie tak samo bolało, ale poszłam. Mama mnie zaprowadziła. O mało nie zemdlałam przed tymi drzwiami. W domu nie było kasy więc musiałam chodzić do darmowych lekarzy bez zieczulenia, a i plomby wszystkie mam czarne, jeszcze z tego okresu. To wyglada bardzo nieestetycznie:( No,ale z tym dentystą to w końcu się przemogłam i w tamtym roku zima poszłam na pierwszą wizytę od bardzo dawno. Prywatna przychodnia, wzystko ładnie, nowoczesnie. Miałam bolącego zeba z wielką dziurą. Byłam pewna, że będzie tylko do usuniacia, ale okazało się, ze da się go wyleczyc. Cała zabawa kosztowała ok. 300zł, ale teraz mam stypendium na studiach i jakoś dałam radę. A najlepsze jest to, ze nic mnie nie bolałao, bo za każdym razem było znieczulenie. Od tamtej pory chodze do dentysty co jakis czas, wyrwano mi 1 zeba, leczono inne. Ale tez bardzo się stydziłam pokazac moje zaniedbane uzebienie. Jakoś się przełamałam. Tylko dlaczego ja muszę miec tyle problemów. Jedni maja tradzik - ok, inni problem z nadmiernym owłosieniem - ok, inni - rozstępy, cellulit - ok, a ja to wszystko. Bo rozstepy tez mam i sa straszne, na prawdę bardzo duże i głebokie, cellulit też. Wiecie, ja czuję takie obrzydzenie do własnego ciała. Chciałabym się tego wszystkiego pozbyć, jakoś to naprawić. Cięzko mi, ale musze zacząć o siebie dbać. Sory, że taki długi post napisałam, ale nie mam komu o tym wszystkim opowiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mała_mi
Hej baby ! ;) Ah, po co wy się kłócicie ? :) złość piękności szkodzi, a chyba jesteśmy tu aby sobie pomóc a nie zaszkodzić ;) Nie byłabym taka pewna, czy to jest oczywiste aby sie myć, ponieważ: 1. Czytając kilka pierwszych stron, natknęłam się na wypowiedź jednej dziewczyny, która pisała, że myje się raz na kilka tygodni... Do tego bardzo rzadko zmienia bielizne. 2. Slyszałam różne tezy na ten temat, jedni mówią, że nie można się myć codziennie, bo źle to wpływa na skrórę, czy coś tego typu :P Oczywiście jestem ZA myciem się codziennie ;) Teraz przedstawie mój problem, mam nadzieję, ze mi pomożecie :) 1. Nie jestem urodziwa dziewczyną, do tego mam problemy z cera (ale powoli je zwalczam, mam nadzieję, ze sie uda. Więc trzymajcie kciuki by się udało :) ja będę trzymać, za Was, aby Wam się udało) i nie wiem co mam zrobić, aby wyglądać atrakcyjnie i na ładną dziewczynę.. Doradźcie mi ;) 2. Jestem szczupła, ale mam troszkę odstajacy brzuszek.. Ćwicze, mam dietę, nie jem słodyczy, ale to nic nie daje :( więc może macie jakąć radę dla mnie co mam zrobić ? Prosze, pomóżcie mi :):* mam dwa miesiące do ważnego spotkania i musze wyglądać ładnie :) Mam nadzieję że moge na Was liczyć Pozdrawiam serdecznie :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe koleżanki :) Fajnie że jest nas coraz więcej....bo wykrusza się nasze grono niestety. Taka_mała_mi spróbuj poćwiczyć na te partie brzucha, polecam filmik na youtubie, wpisz sobie 8 minut chyba abs i tam taki pan w obcisłym kostiumiku pokazuje jak ćwiczyć. Ja ćwicze na pośladki właśnie z tej serii to jest tylko 8 minut, zobacz może to coś da :) Zazdroszcze Ci że potrafisz się obejsc bez słodyczy ja nie umiem.... :P Każda dziewczyna jest ładna musi poprostu o siebie troszkę zadbać :) Ja Ci powiem że odkąd poświęcam sobie więcej czasu niz kiedyś o wiele lepiej się czuje, nawet z tymi moimi boczkami i rozstępami na pupie ;) Zadbaj o paznokcie, włosy, kup jakis fajny balsam, opal się trochę - zobaczysz że poczujesz się o niebo lepiej :) Dziewczyny jeśli któraś wie to odpowiedzcie mi na pytanie, bo się tak zastanawiam czy okres ma wpływ na farbowanie włosów? Bo kurcze kupiłam farbę i chciałabym zafarbować w piątek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 1000 nieszczęść :( - dobrze że zabrałaś się za swoje zdrówko, ja tez się trochę zaniedbałam bo mam problemy alergiczne, astmatyczne i jeszcze takie jedne no i też juz mam poumawiane wizyty u lekarza, jeśli sama tego nie zrobie to nikt za mnie nie wyzdrowieje. Nie wstydź sie nie ma czego jeśli chodzi o ginekologa, ja też poszłam pierwszy raz w wieku 20 lat, bo poszłam po tabletki anty. wcześniej też nie miałam takiej potrzeby. Może faktycznie pierwsza wizyta jest trudna ale nie ma się co stresować pamiętaj że Ty jesteś dla lekarza tylko pacjentką i to młodą pomyśl o tych starszych paniach co chodzą się badać ;) nie ma się czego wstydzić, wybierz kobietę najlepiej jakąś poleconą - odwagi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo witam wszystkie :) pogoda tak cudna ze az serce peka... ja ze zdrowiem juz calkiem dobrze.wizyta u gina zaliczona.jak on mi to powiedzial?a ze mam zaczac nakierowywac zycie na to ze dziecko szybciej nie pozniej :) w sumie dobry zbieg okolicznosci bo tak to nigdy nie ma dobrego czasu na dziecko ale kiedy przychodzi taki moment ze zdrowie mowi ze teraz bo pozniej moze byc ciezko...a tym bardziej jest dobrze bo juz oboje zaczynamy miec jobla na punkcie dzieciakow a tym bardziej moj (no przeciez 30 ma)nawet przed tymi moimi problemami chcial mnie przekonac zeby juz juz :) 1000 nieszczesc nie chce ciebie straszyc ale mi to cos zajezdza policystycznymi jajnikami poczytaj sobie...wiem bo moja sis to ma.nadmierne owlosienie problemy z miesiaczka ale ona pozno trafila do dobrego gincia i niestety jest juz u niej bardzo zle. mala mi tutaj sie nikt nie kloci...raczej wymiana zdan wystepuje:) a co do wygladu to nie ma brzydkich dziewczyn jedynie zaniedbane a przede wszystkim trzeba trafic do dobrego fryzjera a on ci doradzi dobry kolor i ulozenie wlosow no i trzeba wyczuc jaki makijaz pasuje ci odpowiednio spoko spoko poczytaj o makijazu a napewno cos do siebie dobierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mała_mi
Dzięki ;) :* Ja juz robiłam te ćwiczenia i dalej nic.. ;/ Ahh, nie wiem czemu mam taki organizm.. No tak, wlasnie miałam na myśli wymianę zdan, nie wiem dlaczego tak napisałam, moze dlatego ze kilka razy usunęlo mi sie to co pisałam i juz nie zwracałam szczególnej uwagi na to co pisze ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O losie pomocy ; )
Hey dziewczyny , fajnie , ze natknelam sie na taki temat . Kurde tak sie dzis wlasnie zastanawialam nad tym . Raz o siebie dbam raz nie . Od kad mam chlopaka to w sumie wg nie dbam o siebie strasznie sie zapuscilam , az wstyd !Strasznie przytylam , okropne paznokcie , celuit i tak dalej ; O Moze zaczne od wlosow . Mam strasznie slabe wlsoy , ale jestem chyba uzalezniona od farbowania , zawsze farbowalam na ciemno , ale osttanio mnie tknelo i zrobilam sobie lekki balejaz z blond , potem bylo mi malo i poszlam po wiecej od tego strasznie zaczely wypadac mi wslosy . Jak je rozczesuje rano to sie poprostu sypia na podloge jeszcze troche i bede miala lyse miejsca;/ Paznokcie tez mam strasznie slabe , lamia sie rozdwajaja , nie chca rosnac a jak juz podrosna to od razu gdzie sjakies pekniecie i tzreba obcinac . Strasznie tez mi sie przytylo , ale nie moge si etego pozbyc , jestem uzalezniona od coli i nie da sie z tego wyjsc , nie zdrowo sie odzywiam jem kiedy jestem glodna do tego okropny celuit ... W sloneczne dni mam problemy z cera w lato robia sie straszne przebarwienia wyglada to okropnie yhh . Jestem chyba leniwa , ze nie dbam o siebie , albo mi sie nie chce , albo chodze zdolowana . Problemem jest to , ze mam wiecej kolegow niz kolezanek mooze dlatego u mnie tak ciezko z dbaniem o siebie; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecoZapuszczona
Czesć dziewczyny słuchajcie, ja np nie uzywam balsamow do ciała bo mam kropki po nich- na nogach. Depiluje nogi-od tego napewno w znacznej mierze,ale mam wrazenie ze po balsamie do ciała mam zapalenie mieszkow włosowych A uzywałam rozmaitych balsamów. Hmm, ja jestem bardzo zaniedbana moja codzienna pielegnacja-mam powazne problemy z cerą więc na tym sie skupiam zwłaszcza rano-zel do mycia, krem z filtre, przychodze zmywam-jakis zel na wypryski, ew.krem odzywczy brwi rzadko reguluje-nie lubie tego:/ nogi-jak mi potrzeba :/ ręce depilacja-regularnie co miesiąc wąsik-sporadycznie ćwiczenia-staram się! 1-2x w tyg-wiem ze malo obgryzione paznokcie:/ u stóp dość ładne włosy mam dość łądne,lecz o nie wogóle nie dbam-czasem prostuje, raczej wiąże i tyle :O Poradzcie coś dla ciemnych brunteke do depilacji okolic bikini-po depilatorze jest bardzo źle pozdrawiam, pewnie się dołącze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady frytka
hej dziewczyny! :) Wakacje to bardzo dobry czas aby wprowadzic zmiany w wygladzie, pielegnacji, nawykach zywieniowych itp. Dlatego ja tez postanowiłam, ze zmienie cos na lepsze, a mianowicie postanowiłam, że: *zapuszcze paznokcie, bo sa obgryzione w opłakanym stanie :/ *ładnie sie opale, bo z natury jestem cholernie blada *ogranicze jedzenie chipsów i zup z proszku *bede cwiczyła conajmniej 3 razy w tyg *nie bede prostowala wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Od rana mam dobry humor to wpływ tej pięknej pogody :) nawet na te cześć założyłam spódniczkę co mi się rzadko zdarza :P Weekend planuje cały spędzić u mamy na ogródku, basenik, opalanie mmm juz się nie umiem doczekać :) Witam nowe - super że postanowiłyście o siebie zadbać :) Któraś z Was pytała o depilację, ja polecam żel do golenia z Joanny http://merlin.pl/Joanna-Sensual-Zel-do-golenia-dla-kobiet-z-ekstraktem-z-miodowego-melona_Laboratorium,images_big,19,5901018079390.jpg Ja nim gole pachy, nogi i bikini i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dbam o siebie w ten sposób: -oczywiście codziennie kąpiel,po niej nakładam balsam a rano chłodny prysznic z orzeźwiającym żelem -ręce-manikiur 2 razy w tygodniu, a codziennie nakładam odżywkę na paznokcie i staram się najczęściej kremować dłonie -pedikiur raz w tygodniu, a codziennie nakładam krem do stóp -włosy myję co dwa dni,a dodatkowo nakładam jedwab do włosów, przez lato daje włosom "odpocząć"od prostownicy -codziennie staranny demakijaż i używam preparatów do mojej cery -zrezygnowałam z podkładów, nakładam tylko mineralny puder -brwi-regulacja co3,4dni -depilacja woskiem-nogi, ręce, dłonie, przez długi czas są gładkie:-) -nie korzystam z solarium -codziennie ćwiczę przez pół godziny, ogólnie są to jakieś ćwiczenia rozciągające -staram się jeść jak najwięcej warzyw i owoców, zrezygnowałam z napojów gazowanych to by było chyba na tyle:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lasencje :) Wyskoczyłam na chwile z pracy do salonu kosmetycznego obok bo w końcu moje zapuszczone brwi nadawały się do rwania ;) I kurcze jestem mile zaskoczona, do tej pory (u "starej" kosmetyczki) kładłam się na łóżeczku i pani raz dwa mi regulowała brwi - 5 minut - 5 zł a dzisiaj? Siadłam, Pani zapytała jakie mi się podobają, powiedziała jakie pasują mi do kształtu twarzy, dała lusterko i mogłam byc na bieżąco z nią, widziałam co się dzieje z moimi krzaczkami, oczywiście cały czas mi mówiła co robi, jak robić żeby było równo, krok po kroku - super! Przy okazji zje***ała poprzednia kosmetyczkę że regulowała mi nierówno i byle jak, bo nie było zachowanej linii brwi (nawet o tym nie wiedziałam :P), pokazywała gazety jak powinno być i jak większość dziewczyn ma zrobione (czytaj - źle). W rezultacie zbędnych włosków już nie ma, ale efektu też jeszcze nie ma bo mam jedną tak wygryzioną że musze w jednym miejscu zapuścić, ale pomalutku robi się kształcik. Fakt posiedziałam dłużej, zapłaciłam więcej (10zł) ale dostałam dobre rady i miłą obsługę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_mała_mi
a skąd jestes jamajko ? :) bo może stad co ja, to też bym sie wybrała do tej kosmetyczki :) a mam jeszcze jedno pytanie ;) Powinno sie golić włosy na rekach ? bo rózne slyszałam opinie na ten temat, a mam dosyć brzydkie w niektórych miejscach, takie czarne, ale nie całe, wiec nie wiem czy powinnam ogolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadijka:)
Hej dziewczyny! :) Moja pielegnacja wyglada tak: -oczywiscie prysznic codziennie- rano chlodny, wieczorem cieply -raz- dwa razy w tygodniu- kąpiel ozonowa -raz w tygodniu peeling twarzy (joanna naturia peeling myjący taki owocowy ;p) i ciała (farmona karmel i cynamon) -codziennie balsam do ciała - rano: (farmona liczi i rambutan- w lecie i na wiosnę, karmel i cynamon-w zimie i jesieni), wieczorem garnier albo neutrogena do bardzo suchej skory -co wieczor demakijaz+tonik+krem l'oreal pure zone -rano zel do mycia twarzy l'oreal pure zone+krem+podklad rimmel lasting finish+tusz+blyszczyk ;) -wlosy myje co drugi dzien- uzywam kosmetykow do wlosow z serii l'oreal przeciw lamaniu sie wlosow -raz w tygodniu maska do wlosow -depilacja brwi raz na 3-4 dni -pedicure- nie lubilam zmywac lakieru co 2-3 dni, kiedy zaczynal sie scierac i odpryskiwac, wiec zrobilam sobie pedi zelem i teraz mam slicznego frencha, ktorego poprawiam/uzupelniam kiedy zachodzi potrzeba -u rak mam naturalne paznokcie sredniej dlugosci, odsuwam skorki, maluje na ulubione kolory- czerwien, czekoladowy braz, czasami mlecznoprzezroczysty :) -depilacja nog, pach, bikini- tak, zeby zawsze bylo gladko :P -wszystko cacy, tylko ruchu mam malutko, ale postaram sie to zmienic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SmUtaŚnA :(
ja chce schudnac 6kg ! :) i mam nadzieje ,ze mi sie to uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecoZapuszczona
hej to ja znów więc od paru dni nie obgryzam paznokci, korci mnie okrutnie lecz staram się ogólnie wyznaje zasade że im mniej kosmetyków na ciało tym lepiej, dlatego nie uzywam specjalnych balsamow do ciała itd z nowych postanowień to: odpryskujący się lakier zmyc natychmiast właśnie nie obgryzać paznokci częściej wyrywać wąsik, brwi a dziś może pójde do fryzjera, mam ładne włosy i szkoda je zniszczyć lub zaniedbać, muszę podciąć zniszczone końcóki acha, mam skórki strasznie odpryśnięte i też niczym nie kremuje ostatnio nakładam też maseczkę na noc wszystkie dziewczęta używacie dwa razy dziennie krem? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecoZapuszczona
acha, no i biegam ale z tym tez musze uwazac bo niechce miec bardziej masywnych ud, juz mam. Coprawda jedrne i bez cellu ale same wiecie, najladniejsze sa chude,a naprawde mam tak rozbudowane uda ze brrr i musze sie dluzej rozciagac :) to tyle-chyba :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta!Ach jaka piękna pogoda, słoneczko świeci, ptaszki śpiewają i do tego dzisiaj piątek :D:D:D:D byle wytrzymac do 17-stej :) U mnie po staremu ćwicze sobie rano, miałam biegac ale jakos nie mam czasu na to nigdy :/ W końcu zafarbowałam moje włosy i teraz jest super - kolor wyszedł bez rudych prześwitów, co było moim celem :) Taka_mała_mi jestem z Katowic :) Któraś z Was pytała czy używamy dwa razy dziennie kremów - ja tak, rano Bubble z Ziaji żurawinowo-poziomkowy (mój nowy zakup) zapach miodzio :) a na noc tez ziaja masło kakaowe :) A ja się już nie umiem doczekac jutra, bo mamy imprezke urodzinową mojego już trzydziestolatka :) Grill, basen....mmm będzie super :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka_mała_mi ja nie gole włosów na rękach, bo mimo że mam ciemniejszą karnację i ciemne włosy to na rękach ich nie mam a jak sa to bardzo jasne że ich nie widać. Ja nie radziłabym Ci golic rąk, bo czytałam na róznych forach że dziewczyny potem się musza golic co 2 dni :/ bo włosy odrastaja twardsze i ciemniejsze. także więcej problemów z tym niż pozytku. Każdy ma włosy na rękach więc nie przejmuj się tym, wazniejsze są gładkie nogi ;) a jak Ci to bardzo przeszkadza to kup płyn do rozjaśniania włosków, mysle że to lepszy sposób niż golenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×