Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Głupia i stara
to i ja się dołącze, od dziś przestaje wyciskać pryszcze i zaskórniki, bedę brała codziennie prysznic z pelingiem, potem balsam ujędrniający Eveline, który Wam bardzo serdecznie polecam, bo moja skóra jest po jego uzyciu jest gładka jak nigdy wczesniej. I jeszcze będę robić cześciej maseczki na twarz, regularnie depilować, malować paznokcie i robic czeste peelingi twarzy, zacząć używać brevoxylu i jeszcze chcę zacząć ćwiczyć, mam taką płytę "jedrna pupa i smukłe uda" z gazet Shape, no i mam zamiar pić codziennie przynajmniej jedna butelkę wody mineralnej i nie jesć tak duzo słodyczy jak do tej pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinschen
zapomniałam napisać do tego przepisu, że przed wlaniem soku z cytryny trzeba odcedzić tą pietruszkę, tak żeby została tylko woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
Oj, jak to dobrze, że wątek się odrobinkę chociaż rozwinął. Moje postanowienia oczywiście po pewnym czasie trochę osłabły i teraz owszem, robię sobie maseczki, ale o wiele rzadziej niż sobie to przyrzekłam. Za to maluję zawsze paznokcie. Żeby nie wyglądały jak zaniedbane. A od jutra się odchudzam. Nie ukrywam, że to mój największy problem, więc od tego zacznę. Nic nie będzie super, jak będę za gruba. Nie mam wybranej konkretnej diety. Zamierzam po prostu malutko jeśc i pic dużo wody. Najpierw będę miała trochę bardziej rygorystyczną dietę, później mniej. Do tego zamierzam robic brzuszki. Raz w tygodniu od kilku m-cy chodzę na basen. A jak tam Wasze postanowienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 192837465
No i jeszcze jedno. Codziennie wklepuję w twarz rano i wieczorem krem silnie nawilżający. Problemu już wielkiego z trądzikiem nie mam. Pomagają bardzo tabletki anty. Jednak cerę mam okropnie suchą i szarą, zmęczoną. Samoopalacza do twarzy nie mogę używac jak na razie, bo jestem trochę żółta po nim...:/ Spróbuję zastosowac ten tonik z pietruszki i cytryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika88111
Czesc dziewczyny :) O tak, dbanie o siebie to moj najwiekszy problem. Przez niego prawie codziennie jestem zdołowana :/ Najgorzej jest z waga, chcialabym zrzucic 8kg (ale nie potrafie wytrzymac na diecie dluzej niz 5dni!) no i przestac sie tak monotonnie i szaro ubierac. Niebawem ide do liceum, dlatego chce to zmienic, a poza tym juz mi z tym wszystkim ciezko. Chcialabym byc zadbana. A jak Wam idzie? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabojarska
Ja też nie moge wytrzymać zbyt długo na diecie. Mam 165 cm wzostui wże 61 kg. Cicałabym rzucić 8 kg. Trenuje siatkówke od dzieciństwa 3 albo 4 razy w tygodniu. Przy tym zawsze miałam/mam apetyt. Nie jem tylko keidy jestem głodna, jem bo poprostu lubie. Wiele razy starałm się zrowo odżywiać, odchudzać się. Ale teraz, bez jakiegoś specjalnego planu poprosttu pije dużo zielonej herbaty, dużo wody mineralnej. Nie jem słodyczy, staram się nic nie jeść na wieczór i unikakać białego pieczywa. Zobaczymy czy mi się uda też zrucić cellulit to wakacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacia962
hej! ja mam radę dla tych dziewczyn co obgryzają paznokcie:) sama obgryzałam ale znalazłam na to sposób i widać efekty:) kiedyś byłam w rossmanie i chciałam kupić błyszczyk no i całkiem przypadkiem trafiłam na ,,płyn przeciw obgryzaniu paznokci" ma on tak gorzki smak że niema mowy żeby wziąć palec do ust;) mam nadzieję że pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jeden sposób i jak dla mnie skuteczny na obgryzanie paznokci-założyłam tipsy i sprawa załatwiona(są za twarde jak na moje zęby),a jeśli chodzi o kosmetykę twarzy to mam odżywkę nanobase-oprócz działania pielęgnacyjnego ma też działanie lecznicze.moja przesuszona i zaczerwieniona skóra poczuła ulgę.zaletą jest także jej cena -ok 30zł. pewnie że są inne tańsze, ale kupujac krem za 5 czy 10 zł,poprawiamy sobie tylko samopoczucie,że mało wydałysmy,a nie ze dobrze nawilżyłyśmy cerę.~ja polecam~ jeżeli chodzi o włosy to w nastepnym odcinku,bo własnie idę je umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo fakt...
noo fakt pinda . Zastanów sie dlaczego nie umiesz po prostu zabrac majtek do ubikacji sobie. ;/ ale cóż jak widac chcesz mieć wszy :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pindaaaa
jak checie mi pomó to poprostu piszcie na numer mój gg ;4898492 i piszcie ze z tod macie moj numer gadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejmi
Nie wiem co mam ze sobą zrobic ... pownieważ ... troche zachowuje sie jak chłopak ... tzn mam takie odzywki ... Nie wiem co mam zrobic ze swoim wyglądem ... Czy ktos mi pomoze ?? to moje gg 4456123 piszcie .. jesli mozecie mi pomóc . Nie wiem jaki make up używac zeby lepiej wyglądac i co ubierac ... nie moge zakładac ciuchów w któych widacbrzuch poniewac mam troszke nadwagi ... i czy ktos wie jakie sa diety. . zeby szybko zrzucić .. z 7 kilo ?? jakies cwiczenia na wyrobienie nóg ... i brzucha PISZCIE ... Dziekuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erikaa
O zal nieuwiezycie mam malo lat nie powiem ile ale nie moge przestac obgryzac pazokci. Probowalam wieele razy uwiezcie ale mam tak brzydki kszalt paznokci ze nawet nieobgryzanie nic nie daje ;/ pomuzcie a i stosowalam te rozne lakiery pomagajace ale to tez nic nie dawalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaczynam o siebie dbać:) Nie tylko właściwa dieta i spora dawka ruchu ale również odpowiednie kosmetyki. Właśnie kupiłam sobie cudowny balsam do ciała Hand&Body Lotion( z suplementydiety.istore.pl) z witaminą E i ekstraktem oliwy z oliwek. Jeszcze nigdy moja skóra nie była tak gładka i miła w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
hej dziewczyny :) wkoncu fajny topic :) musze tez lepiej zadbac o siebie, bo teraz jest tak ze "jak mi sie chce to ok, a jak nie to nie" np jesli o przemywanie twarzy na noc, czy codzienne smarowanie sie balsamem pozatym musze wkoncu zabrac sie za moj ochydny cellulit :/ nie uwazam zebym byla mcno zapuszczona :) dbam o siebie ale denerwuje mnie to ze moglabym byc jeszcze bardziej zadbana a nie chce mi sie czasami czegos w tym kierunku zrobic :( chyba dodalyscie mi motywacji :) ps. znacie moze jakis dobry krem na cellulit ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
dziewczyny, mam pomysl :) moze niech kazda z nas (ktora oczywiscie chce ) wklei tu swoje zdjecie (twarzy czy sylwetki ) i potem bedziemy razem podpowiadaly co zrobic np z twarza, jak sie malowac, jak zmienic uczesanie , jak dopasowac ladne ciuszki itp co wy na to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccelulitka
Kochane dziewczynki! Na cellulit i rozstępy najlepsza jest maślanka. Ja po ciąży "wzięłam się za siebie" Kupiłam książkę " Natura najlepszą plastyką" i zaczęłam stosować rady! Są fenomenalne! co do maślanki, to bierzemy ciepły prysznic, ostrą stroną gąbki, masujemy brzuch i uda kolistymi ruchami. Nakładamy trochę maślanki na dłoń i wmasowujemy ją w uda, brzuch, pośladki, ale również tam, gdzie chciałybyśmy dodać skórze elastyczności (maślanka ma wysokie stężenie kwasu mlekowego, wykorzystywanego w chirurgii plastycznej ). Na efekty nie trzeba długo czekać. Jestem na tej kuracji 3 miesiące, stosuję ją co 2 dzień, i zredagowałam ilość cellulitu o połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cceliulitka
Ps.Dobry makijaż, to najlepsza oznaka dbania o sobie! Mogę zdradzić fajny patent na świetny makijaż, pasujący każdej kobiecie! :) Wykonanie, to około 5 minut :) wrzucam zdjęcie: http://www.sendspace.com/file/dm04ty chętnie opiszę szczegółowo co i jak robi się po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
ladny :) masz moze pomysl na jakis makijaz na dzien , nie musi byc zbyt delikatny ale i nie za ostry :) jestem brunetka i mam ciemne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat naprawdę ciekawy, można się wiele od Was dowiedzieć:) Ja od jakichs dwóch miesięcy raz w tygodniu chodzę na saune - świetna sprawa. Dwa razy w tygodniu staram się robić peeling z kawy na całe ciało. Oczywiście po kąpieli zawsze balsam - to jest już obowiązek:) na twarz dwa razy w tyg. maseczka z dax cosmetics perfeca no problem i peeling enzymatyczny.Niestety moja cera nie jest idealna, ciągle coś wyskakuje:( teraz przemywam sobie buzię mlekiem, podobno dobrze działa. No i chcę chodzic codziennie na spacery, żeby się dotlenić. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wszystkich dziewczyn/kobiet
nie wiem po ile macie lat, ale węszę, że dosyć dużo, że już musicie dbać o siebie, zwałaszcza o cerę.. Podejrzewam, że zabrałyście się za to o kilkanaście lat za późno. Notabene, nie ma recepty cud na zdrowie, urodę i długie w zdrowiu życie!!! Na to trzeba sobie zapracowaywać przez całe życie a nie teraz i tu w necie. Nie jest to takie trudne, trzeba spełniać 4 warunki: 1.prawidłowe odżywianie 2.wysiłek fizyczny rekreacyjny na poziomie potu 3.higiena 4.pozytywne nastawienie psychiczne Szczegóły na www.vademecum.zdrowia.prv.pl Równolegle wskazane oczyszczać organizm terapią Gersona. oto link do edukacyjnego filmu: http://video.google.com/videoplay?docid=6169 050139483021263

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś lepszego
jeszcze coś lepszego, a mianowicie rumjanek, czyli rum do buzi a janek do łóżka, sprawdziłam: nigdy nie byłam zła ani ponura, odrzuciłam surogaty, mówiąc co natura to natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie tak zaniedbalam
że aż wstyd pisać :o Insza inszość, że to efekt depresji, ale nie ma zmiłuj - czas się wziąć za siebie. Samo się nie zrobi i nie obudzę się nagle inna... Też myślałam o sposobie który stosowała jedna z was, mianowicie zeszycie. Choć u mnie miałaby on szerszy zakres, bo więcej niż urodę mam do naprawienia :) Wasze wpisy dodały mi otuchy, jutro kupię jakiś fajny notes. Wydaje mi się, że może też on pełnić inną fukcję...mianowicie, gdyby po jakimś czasie chciałoby się odpuścić to "czarno na białym" będzie widać czym to grozi. A pamięć niestety bywa ulotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
wrocilam wlasnie z zakupow :) kupilam sobie kilka fajnych kosmetykow, nowy tusz, nowy lakier d paznokci, szminke :D nowy zel, nowy scrub odzywke i szampon do zniszczonych wlosow no i swietny stanik :) pomimo ze wydalam kupe kasy.. czuje sie lepiej :) a pzatym ten topik mnie tak zmobilizowal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
moze jakies porady jak mozna szybciej zapuscic wlosy ? da sie wogole ? :) bo bardzo bym chciala... ps. przedluzanie odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eluuss
up up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym zwalczyć nawyk obgryzania paznokci, ale pod wpływem stresu nie mogę się opanować. Druga sprawa to moja miłość do słodyczy i jedzenie w późnych godzinach... Narazie jakoś się trzymam i mieszcze w rozm. 38, ale jak tak dalej pójdzie to już niedługo... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erikaa
DZiewczyny wiecie co mysle ze te nasze niby problemy sa tak na prawde naszymi zludzeniami moze tak naprawde wygladamy dobrze? Moim zdaniem niektore z nas tak na prawde sa ladne nic im nie dolega zwiazane z np brzydka cera tylko po prostu tak nam sie zdaje bo np. ja mysle ze jestem brzydka ale inni inaczej uwazaja oczywiscie nie wszyscy tylko dalam przyklad wszystko co nam sie tak zdaje ale to zalezy nie ktorym tak sie zdaje a niktorym nie no niestety trzeba probowac Zobaczyc siebie z dobrej strony chociarz raz? Wescie pomyslcie logicznie oczywiscie nie mowie ze wy nie myslicie bo np ja nie mam nigdy dobrego zndania o sobie a wy? A wiec moze spytajmy sie specjalistow i wtedy zacznijmy o siebie porzadnie dbac jak nam to potrzebne chociarz juz sama nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co do cholery wyrywać brwi??? Ja się musze wreszcie wybrać do dentysty, żeby mi wstawił tę dwójkę co mi wypadła w zeszłym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×