Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość pytanie śniadaniowe
http://www.biochemiaurody.fora.pl/domowe-laboratorium-urody,7/serum-z-witamina-c-na-bazie-kropli-juvit,4 19.html Może teraz wkleje dobrze. Wiele fajnych rad na forum wizaż.pl Tam dziewczyny wiedzą naprawdę dużo o dbaniu o siebie :) Od siebie moge polecic: http://www.biochemiaurody.com/index.html Peeling enzymatyczny z bromelainą http://biolander.com/ http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=109&category_id=8&option=com_virtuemart&Itemid=27 No i polecę Ci artykuł (co prawda pisze o tym w innym topiku, ale może tobie przyda się: http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,100961,7402562,Hity_z_apteki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
musisz skopiować linki i usunąc przerwy pomiędzy. Nie umiem na kafe wklejać tych linków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie pracowite kobitki :) ja tak z innej beczki czytajac wasze plany i leniuchowe grzeszki poprawilam swoja samoocene, bo ja skolei nie moglabym zniesc jakbym nie wyregulowala brwi, raz na kilka dni, jak nie ogole pach codziennie, jak nie pojde raz na miesiac na depilacje woskiem nog i bikini... paznockie maluje na neutralny kolor raz na 3 dni, a manicure robie tak raz na dwa miesiace... 2 razie dziennie uzywam kremu antycellulitowego...i wierze, ze jak raz nie uzyje to wszystko do bani itd wiec nie pozwalam sobie by zapomniec :D traktuje to prawie jak tabletki antykoncepcyjne- nie mozna zapomniec! w wakacje mialam tez obsesje na punkcie brzuszkow, a dokladniej 6tki weidera..ale w zime juz nie mam sily na to... moze w kwietniu do tego wroce z cera chodze do dermatologa, wiec jest ladna...czasem jak cos wyskoczy to zaraz to kuruje roznymi mascmi na recepte itd, wiec wszystkio pod kontrola.. wlosy myje codziennie, podcinam koncowki, uzywam tylko serii WAX, jest najlepsza dla suchysz i zniszczonych wlosow :) to nad czym ja che popracowac to zdrowe odzywianie... mam nieregularny tryb zycia.. i o ile nie pozwalam sobie na slodycze...to pije zawrotne ilosci kawy i wina z moim chlopakiem....jem tez nieregularnie... no i chce zaczac pic jakies herbatki, chyba melise... na uspokojenie...bo mam stany depresyjne.. a nie chce znow sie tluc po psychologach...wole sama z tego wyjsc...na spokojnie... pozdrawiam i trzymam kciuki za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
melisa jest na uspokojenie na depresje podobno dziurawiec - tylko nie wiem w jakiej formie bo chyba wyciągu nei herbatki z tego co wiem... sama wychodze z depresji ale ja jednka łykam tabletki. Sama to wszystko wypróbowałam i było za późno na takie leczenie :( Podziwiam że przy stanach depresyjnych masz takie samozaparcie bo to duzy problem - ja się siłą zmuszłam do dbania o siebie bo nie chciało mi sie reki podnieść nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie sniadaniowe... ja z depresji wyleczylam sie w maju tego roku... po kuracji tabletkami, po sesjach z psychiatra i psychologiem... nastepnie poznalam cudownego faceta, ktory traktuje mnie jak ksiezniczke...dla niego zaczelam tak o siebie dbac ze weszlo mi to w nawyk... teraz po prostu z powodu zimy, ciemnosci, stresow na uczelni pojawily sie stany depresyjne...i chce jakos to uspokoic zanim sie pogorszy..ale wiem, ze wraz z pojawieniem sie slonca i ciepla minie wszystko... dziurawiec to troche kiszka...bo przygotowuje sie do zabiegu laserowego i tam dziurawiec zakazany... niech zostanie melisa, chyba ze macie jakies inne propozycje na uspokojenie... teraz reklamuja szumnie valerin mite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdjfdhffhfh
wiesz ja na uspokojenie mam metodę "10-sekundowy oddech" W sytuacji podwyższonego wydzielania adrenaliny (zdenerwowanie) zwolnij tempo oddechu do 10-sekundowego cyklu (6 oddechów na minutę). Patrząc na zegarek ze stoperem rób wdech przez 5 sekund, wydech przez kolejne 5. Wykonuj to ćwiczenie przez 2 minuty, aż się uspokoisz. Uwaga! Nie dłużej, bo może ci się zakręcić w głowie! (Jeśli nie masz zegarka z sekundnikiem - spokojne wypowiedzenie w myślach formuły "sto dwadzieścia sześć" zajmuje 1 sekundę) "60-sekundowa przerwa" Zamknij oczy i weź głęboki wdech. Wyobraź sobie ze szczegółami, że leżysz na słonecznej plaży, obserwujesz zachód słońca, lub wylegujesz się w pachnącej, ciepłej kąpieli. "Masaż dróg oddechowych" Głęboko oddychając zrób sobie energiczny masaż klatki piersiowej, tuż pod kośćmi obojczykowymi. Poprawia to oddychanie i rozluźnia mięśnie. skuterczna gdy budze się w nocy z napdaem paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
to ja powyżej... no i faktycznei laser i dziurawiec to nie jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
pytanie na śniadanie wielkie dzięki jeszcze dziś wypróbuje to seru, no i wieczorkiem poczytam sobie. ivaa ja również cię podziwiam. ja postanawiam sobie że będe dbać o siebie, ale po tygodniu mi przechodzi. odkąd urodziłam synka, stałam sie już chyba tylko matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
a tak w ogóle, to nie jestem jakąś grubą, zapuszczoną babą. przed ciążą bylam chuda, teraz jestem o 20 kg. grubsza. O Boże, chyba jednak jestem gruba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U mnie problem jest w tym, że nie pracuje, a jak siedzę w domu, to "nie muszę umyć włosów, umalować się itd" Z brwiami, mam świra. Zawsze mam wydepilowane i nałożoną henne. Tak samo z farbowaniem. raz na 3 tygodnie nakładam sobie farbę. z pielęgnacją cery to już mam totalnego świra. maseczki, olejki itd, to mój konik. Ale i tak nie mam idealnej cery. dalej mam wągry (nos i broda)- znacie jakieś sposoby żeby się ich pozbyć? no i mam alergiczną skórę. Od paru lat ma na policzkacj mały rumień, nieraz wyskakują mi tam cuche krosty. Byłam u dermatologa parę razy i za każdym razem stawia inną diagnozę. Najbardziej zapuściłam ciało. Nienawidzę go wręcz i staram sie nie patrzeć na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
dziewczyny, może spotkamy sie tu o 18.00? Bo teraz to sie mijamy. Ja teraz jadę na zakupy, bo lodówka pusta. będe o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
ja będę około 19 :) idę robić sałatke grecką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
zakupy zrobione, włosy umyte, paznokcie pomalowane. jutro idę na depilacje brwi. I co z tego, jak mojemu mezowi przestałam sie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
wiecie,co? strasnie podoba mi się aktorka Ania przybylska. ma 2 dzieci i piękną figurę no i buźke. Z wiekiem robi sie coraz ladniejsza. Ponawiam pytanie. Czy znacie jakiś sposób, żeby pozbyć się wągrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llola1369
Ja też chciałabym zadbać tak o siebie jak wy ,jak macie na to czas!!! moje PYTANIE ŚNIADANIOWE to jaki krem jest dobry na zmarszczki wokół oczu ,jestem załamana ,bo żadna 40 latka takich nie ma jak ja ,mam cerę wrażliwą i zaczerwienioną kiedyś przeżywałam te czerwoności ale przeszło teraz na zmarszczki co poradzicie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
nie oszukujmy się czas si zawsze znajdzie.Gorzej z chęciami. Ja mam przeważnie spokój około 20.00 jak mój maly spi. i wtedy zamiast ćwiczyć to albo sprzątam, albo czytam, albo oglądam M jak miłość. Mam koleżanke co ma 2 małych dzieci, bierze je do wózka i pedzi na ćwiczenia. Figurkę ma znakomitą. A co do twoich zmarszek, to próbowalaś kolagenu. robiłam kurs kosmetyczny i tam zachwalali kolagen. Co prawda jest bardzo drogi, ale buteleczka starcza na prawie rok. Ciąglę musisz natluszczać skóre wokół oczu- wit. E i mascią z witaminą a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Jeśli chodzi o zaskórniki to ostatnio kupiłam sobie taki żel odblokowujący pory z peelingiem L'oreal Pure Zone. I jest na nim napisane "przeciw zaskórnikom"... Nie wiem czy jest skuteczny pod tym względem bo nie mam raczej widocznych wągrów, ale dość ładnie oczyszcza... Spróbuj, na opakowaniu jest napisane 93% potwierdzona skuteczność. Hehe, co prawda test był przeprowadzana zaledwie na 58 kobietach i to też nie jest pewne, ale spróbować można... :D Nie zauważyłam, ale zapewne jest cała seria przeciw zaskórnikom, więc na pewno wybierzesz coś dla siebie... Poniżej wklejam link, ale nie wiem czy się uda, więc jakby się nie otwierało to wklej sobie w wyszukiwarkę ręcznie i usuń ewentualne spacje: http://www.drogeria-sklep.pl/product-pol-1032-L-oreal-Pure-Zone-zel-odblokowujacy-pory-z-peelingiem-150-ml.html Ja chwilowo zaniedbałam wszystko. Mam drobne kłopoty w związku i brak chęci na cokolwiek... Nawet jeść mi się nie chce... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
ja mam spore klopoty w związku a wszystko przez moją wagę. Mój mąż uwielbia szczupłe, zadbane, modnie ubrane panienki. Ma totalnego świra na punkcie mojego wyglądu. Nie akceptuje mnie takiej. Ostatnio usłuszałam, e kcha mnie, ale przestałam mu sie podobać. Jakby mi w pysk dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llola1369
DO GRUBASEK1 ile może kosztować ten kolagen i gdzie można go kupić tą maść to nawet mam stosowałam ją do gojenia ran ,od dzisiaj ją będę używała z tym czasem to masz rację jak są chęci to wszystko się da zrobić , więc głowa do góry i do roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
chociaż chyba nie mam prawa się złościć na niego. Od 4 lat prosi mnie żebym schudla, zmieniła styl ubierania itd. Nie wim co mi jest. Kiedyś jak chciałam schudnąć, to od razu bralam się do rzeczy: dieta, ćwiczenia, bieganie. A teraz jakaś apatia. a teraz mam zamiar zabrac się za siebie, żeby pokazać mojemu wspaniałałemu męzowi że i ja jeszcze mogę się podobać. Kiedyś w naszym związku, to ja byłam tą atrakcyjniejsza i mój był we mnie zapatrzony jak w obrazek. teraz to się zmieniło. Za nim się panienki oglądają (za mną faceci nie), a patrzy to się na mnie ale krytycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje postanowienie noworoczne: dbac o stopy przez caly rok! zazwyczaj jest tak: lato - peelingi, kapiele, krem co noc, pazurki zawsze ladnie spilowane i pomalowane zima - ostatnio doszlo do tego, ze buty mnie zaczely uwierac, okazalo sie, ze pazury byly za dlugie! no masakra po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
ja kupiłam u kosmetyczki, ale wiem, że na interneci tez sprzedają. Kolagen na twarz, to od 100 do 200 zł. Ja mam NATURLICHES COLLAGEN INVENTIA. buteleczka jest naprawdę duża. Trzeba ją trzymac w lodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
no to po kolei - jeśli chodzi o wągry to raczej nie kosmetyki są tu potrzebne a jakiś zabieg u dermatologa estetycznego - ja bym obstawiała zabiegi z kwasami. Teraz jest na to dobry czas - bo nie ma zbyt ostrego słońca - choć i tak fotostabilne filtry są obowiązkowe jako krem na dzień. Zmarszczki wokół oczu - no cóż ogólnie zmarszczki to przede wszystkim geny i to jak dbamy o organizm. Po pierwsze dobre odżywianie, 1,5 l wody mineralnej wysokomineralizowanej (conajmniej 1000 mg składników odżywczych). Pielegnacja - przede wszystkim wychodzą wszystkie nasze małe grzeszki - niezmyty makijaż, papierosy, alkohol no i solarium/ słońce. Niestety ale opalanie ma duży wpływ na powstawanie zmarszczek. Jeśli chodzi o krem to napewno wartoby było pomyśleć o retinoidach np Avene Ystheal ale przy wrażliwej skórze to nie jestem pewna czy nie zrobią krzywdy. Naoewno wszelkie kremy z witaminą C czy kwasem hailuronym są słabsze ale też dobre np. La Roche Posay, Active C Yeux (krem pod oczy). Ale ostrzegam nie znam się tak dobrze na preparatach na zmarszczki bo sama nie mam tego prblemu. Napewno w dobrej aptece będą umieli polecić coś skutecznego np. firmy ROC (RoC, Retin-Ox Correxion (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy), RoC, Retin-Ox Multi Correxion, Anti - Ageing Cream - Eyes (Krem pod oczy) , RoC, Retinol Actif Pur (Przeciwzmarszczkowo - nawilżający krem pod oczy), czy Eucerin powiedz tylko że masz wrażliwą skórę i poproś na początek o próbki - bo to niemały wydatek. Warto też zainwesować w jakieś serum do twarzy. Zachęcam do odwiedzenia dobrej apteki i poczytania na wizaz.pl w dziale KWC opinii o kosmetykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llola1369
GRUBASEK 1 ile ważysz czy możesz napisać ,bo może nie musisz się odchudzać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
moja sąsiadka ma prawie 50 lat, używa kolagenu do ciała i wierz mi ciało ma ładniejsze niż niektóre 20 latki. Na nogach miała popekane żylki, rozstępy. odkad używa kolagenu rozstępy są prawie newidoczne i a i po zyłakach nie ma śladu. tylko, że kolagen do ciała kosztuje 400 zl. Mało kogo stać na tak drogi kosmetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
z tego co ja wiem to z tym kolagenem to specjalisci maja podzielone zdnia - niby sa to zbyt duże cząsteczki żeby przeniknąc przez skóre- ale najlepiej wiedzą Ci co go stosują :) A czytałyście o "moim" serum z witaminą C+E? Jes dosyć proste a pdobno skuteczne choć tu tez pisza różnie niby też witamina C jest niezbyt trwała i tez nei prznika w głąb skóry... ale ja używam od kilku dni i zobaczymy. Ja chce tylko efektu eksfoliacji więc powinno sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
zachęcacie mnie tym kolagenem - może i ja spróbuje?! A ty grubasek jestes w marazmie, potrzebujesz zastrzyku pozytywnej energii... Powiedz mi twoja didzia ma 4 lata - pracujesz? Może potrzeba Ci wyjść do ludzi żeby mieć motywację?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
Oj niestety muszę. Mam 175 wzrostu i ważę około 85 kg. Najgorzej że ja wszędzie równomiernie tyje: twarz, ręce, brzuch, nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
Ja jestem przekonana, że brak mi motywcji. Mój synek ma 4 lata. teraz pszedł do przedszkola a ja szukam pracy. Ja naprawdę czuje się tylko matką i gospodynią domową. Przed wyjściem za mąż byłam energiczną, zakręconą dziewuchą, a teraz pranie, sprzątanie itd. chociaż dalej jestem zakręcona i roztrzepana. ale całkiem inaczej wyobrażałam sobie moje dorosłe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
ale to fajnie że równomiernie... mi wszystko idzie w brzuch - wyobraź sobei malutką kobietkę z chudziutkimi nóżkami, rączkami wielkimi piersiami i jeszcze większym brzuchem. Tak było jeszcze niedawno - teraz porzynajmnie nie mam już rak i nóg takich chudych... ale brzuch mam jak w 5 miesiącu ciązy - niby to normalne tycie po lekach na depresję - ale ja chce się zdrowo odżywiać i nie przybierać za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×