Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

Gość eluuss
co za podszyw debilny! nawet na takim topiku, spiepszac stad ! ps. nie chce nawet patrzec na to foto, pozatym nie mam zadnej nadwagi, mam wrecz niedowage.. :( teraz bede pisala z zaczernionego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja chcialabym: 1. przestac obgryzac paznokcie 2. miec mniej przesuszona skore balsam - co 3 dni zaczne wcierac 3. zadbac o wlosy. Odpwiedni kolor dobrac,sparwic by byly bardziej gęste. Jeszcze 5 lat temu mialam piekne geste wloski teraz mam coraz rzadsze. Farbowalam przez 4 lata na platynowy blond rozjasniaczem.. Treaz chce je odbudowac. Nie wiem za bardzo jak 4. chce byc opalona bardziej ale bez solarium. Tez nie wiem jak.. 5. chce schudnac 10kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erikaa
Ja tez mam niedowage to jest dziwne jak dla mnie bo duzo jem ;/ Hah a z tym obgryzaniem jest coraz lepiej;] Dziewczyny dzieki bo dzieki wam poprawia mi sie ;p PoZdRowIoNkAAaa....XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up :) przytylam troszke na mojej "dietce" :) 2 kg, ale juz sie lepiej czuje :) jak u Was dziewczyny ? :) podnosze topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
Witajcie dziewczyny!!!!! BARDZO MNIE ZAINTERESOWAL TEN TOPIK jESLI POZWOLICIE DOLACZE DO WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
Na razie tyle zdzialalam...... Wiec zacznijmy od tego ze staram sie zdrowo odzywiac,pije tylko wode,zielona herbatke,nie slodze,nie jem pieczywa,ziemniakow,i zadnych fast foodow,codziennie obowiazkowo sok z marchewki.... Dziennie kapiel z solami,olejkami,codziennie masaz ud i posladkow,balsamy na celulit,ujedrniajace,co drugi dzien maseczka na twarz lub piling,dobre kremy na noc i dzien Zawsze mam zadbane paznokcie,wlosy myje codziennie,i delikatny makojaz codziennie.... Dodam ze pracuje prowadze swoja dzialalnosc,mam meza i 3 dzieciaczkow A na koniec,bardzo ciezko mi bylo robic to wszystko systematycznie,ale po roku mam to juz we krwi i czuje sie z tym super zadbana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
Kurcze teraz widze ze tu strasznie dluuuuugo nikt nie zagladal!!!!!! dziewczyny piszcie!!!!! ja jeszcze musze znalezc czas na jakies cwiczenia,aerobik,silownie,nie wiem pomysle co zrobie,tak z 2 razy w tygodniu.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowienie_noworoczne
To ja się dołączę :) Całe życie o siebie dbam, ale od Nowego Roku postanowiłam: a) przestać obgryzać paznokcie - piekielny nałóg od zerówki,po blisko 3 latach noszenia sztucznych w zeszłym roku powiedziałam stop-zapuszczam, no ale się nie udało, teraz próbuję raz jeszcze jak nie to wracam do żeli... :( b) więcej ruchu- przez siedzącą pracę i brak czasu zaprzestałam jakichkolwiek ćwiczeń, nawet z salsy zrezygnowałam... teraz czasu więcej mieć nie będę natomiast zaczynam ćwiczyć w domu, na początke Tammy Lee... Podobno w kupie raźniej, więc pomyślałam że tutaj napiszę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
No i najwazniejsze....wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
na pewno w kupie razniej..............a co masz na mysli na poczatek Tammy Lee moze ja sie tez dolacze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tammi Lee: http://merlin.pl/Ja-chce-miec-takie-posladki-kolekcja-Fitness/browse/product/2,365931.html ma taką serię filmów z ćwiczeniami na pośladku brzuch, ramiona i ciało... Może jeszcze jakieś, ale przeoczyłam... I powiem Ci, że jak chodziłam na fitness to pokazywali identyczne ćwiczenia jak te, które proponuje ona... Ja zaczęłam od dzisiaj, ale podołałam tylko 10 z 32 minutowego filmu, bo mi się znudziło... Ale powoli, systematycznie ogarnę wszystko... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
Nie wiem wyskoczylo mi ze taka strona nie istnieje ,sprawdz??? a moze to ja znowu cos pokickalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
Kurcze troche mnie to nerwow kosztowalo ale MAM .....dzieki ,tak wiec zaczynamy..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jeśli chodzi o moje zabiegi pielęgnacyjne/higieniczne. Prysznic minimum raz dziennie to oczywiste. Ząbki dwa razy dziennie myję. Często kąpiel z olejkami relaksującymi, ładnie pachnącymi. Balsam do skóry z Yves Rocher (bardzo dobry) plus krem nawilżający z Johnson&Johnson (świetnie pachnie) Peelling rozjaśniający z Nivea (Nivea Beauty) plus peeling z Body Basics truskawkowy (na zmianę) Twarz: codziennie: rano mydło protex klasyczne, krem Czysta Skóra A Garnier plus nawilżający podkład wieczorem: mleczko do demakijażu takie zwykłe nawilżające z drogeri dm, bo jako jedno z nielicznych sprawia, że moja skóra dobrze wygląda, plus mydło protex, plus krem czysta skóra raz na tydzień zamiast czysta skóra peeling i krem Nivea Beauty rozświetlający makijaż robię i zmywam codziennie-nie zasnęłabym z makijażem Włosy: codziennie myję rano, szampon Head&Shoulders plus odżywka np Shauma, raz na tydzień odżywka Palette golę nogi, pachy i okolice bikini regularnie obcinam paznokcie (nie obgryzam), maluję ostatnio regularnie (najczęściej jakieś jasne barwy, perłowe) mój problem natomiast to cellulitis- mały ale jest jestem szczupła, mam ładne ciało, no ale mam już te 24 lata i ciało zaczyna się zmieniać, przestaje być młodzieńcze, trzeba coś zrobić czy ktoś mi poleci jakiś dobry balsam anty cellulitisowy? myślę o jakichś ćwiczeniach też, właśnie taki film z fitnes by mi się przydał, muszę kupić, ale poszukać w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
A co do cwiczen,to fakt ze jak robisz sama to nudnawo!! moze ze mna moja corcia pocwiczy,a napisz jak sie odzywiasz,tzn co jesz,pijesz,czy regularnie bo ja bardzo tego przestrzegam,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te ćwiczenia TamiiLee na pewno można gdzieś odnaleźć za darmo... jakbym umiała wrzucać na serwer to bym wam wrzuciła, bo mam na pośladki i ciało... co do cellulitu: o kurde, hehe :) ja mam prawie 24 lata i myślałam, że tylko ja zaczynam zauważać, że ciało już nie te... ;) ja również mimo szczupłości mam lekki cellulit, chociaż dla mnie to już jest niewyobrażalnie wielki... :O używałam bodajże garniera roll-on czy jakoś tak, ale z powodu braku systematyczności nie zauważyłam efektów. Teraz mam z eveline slim extreme 3d, termoaktywne serum - cholernie pali jak się posmaruje... Kupiłam je bo wyczytałam, że podobno jest skuteczne, jednakże trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo.. eh ten brak systematyczności... Używam tylko jak mi się przypomni... ;) u mnie zmorą jest miłość do gorących kąpieli, nie potrafiłabym się polać zimną wodą... :D ale w sumie skoro Nowy Rok jest to również popracuję nad systematycznością w aspekcie walki z cellulitem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
witaj 05!!! prowadzisz ten sam system pielegnacyjny co ja ,ja tak samo ,pisalam juz wczesniej kapiel raz dziennie,nie lubie prysznica zabki myje po kazdym posilku co do olejkow i balsamow mam tego multum i uzywan ich regularnie maseczki z zielonej glinki peling dermiki kremy na dzien vichy krem na noc la roche makijaz delikatny dziennie i odkad moja cera sie poprawila nie uzywam podkladu nogi .pachy,okolice bikini systematycznie wlosy myje codziennie rano paznokcie zawsze poldlugie pomalowane tez jasnymi perlowymi,i jak tylko cos odprysnie zaraz zmywam i maluje od nowa moje ostatnie odkrycie----mam meeeega rzesy dzieki olejkowi rycynowemu!!!!!! co na celulit--napisze tak----ja za kazdym razem kupuje inny,od roku systematycznie tzn codziennie smaruje uda i posladki i mi znikl,to jest wazne ,ja myslam ze jak mi znikne to nie musze juz smarowac,ale nie !!!!jak tylko przerwalam zaczal powracac,wiec trzeba niestety caly czas z nim walczyc!!!!! co do wszystkich zabiegow ja metada bledow zauwazylam ze WAZNA JEST STSTEMATYCZNOSC!!!!! POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nilan -> co jem, co piję? Heh, wstyd się przyznać... Piję wszystko... Nałogowo herabtę z cytryną i trzema łyżeczkami cukru, jakieś 5-8 dziennie. Poza tym coca-cole, wodę mineralną, herbaty mrożone, soki. Zjadam również wszystko na co mam w danej chwili ochotę, a że ochotę mam wciąż to jem bardzo często, zazwyczaj nieregularnie w ilościach dość dużych, praktycznie po równo z moim facetem, który nie jest może gruby, ale wysoki... :D Generalnie niczego sobie nie odmawiam, nie lubię surówek ani warzywa, więc wcinam jak to mówię "konkretne jedzenie". Mam dość szybką przemianę materii, więc dotychczas byłam chudziną mimo mojego zamiłowania do fast foodów i innych świństw, ale od chwili kiedy zaczęłam pracować przytyłam 5 kg, chyba przez siedzący tryb życia... Ale liczę że uda mi się powrócić do tych 50 kg... Ehhh, chyba to wina wieku, że coraz więcej odkłada się tu i tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
POSTANOWIENIE_NOWOROCZNE ja tez teraz mam eweline 3d potwierdzam ze pali jak diabli!!!!! i niestety ja tez mam slabosc do goracych kapieli a to niestety nie jest dobre....a prysznic na zmiane zimna woda --garaca jest meeega na celulit!!! i jeszcze raz dziewczyny SYSTEMATYCZNOSC---ja kiedys tez robilam te wszystkie zabiegi kiedy mi sie chcialo,kosmetyki w polowie zaczete musialam wyzucac bo byly po terminie...a teraz jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
och!!!kurcze to rzeczywiscie nezbyt dobrze sie odzywiasz,ale widzisz nie masz problemu z przemiana materii,a ja niestety mam,choc odkad pije tylko zielona herbate i wode niegazowana to jest lepiej.........choc moge ci napisac ze jak mam ochote zadko na cole to napije sie,a jak jestem na wczasach ,to zjem tez kebaba czy hamburgera....a i ja mam 34 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zaś do pielęgnacji ciała to jestem chyba jestem maniaczką, chociaż czasem zdarza mi się zapomnieć... Oczywiście kąpię się co najmniej raz dziennie, raczej dwa razy... Jak już pisałam najczęściej w praktycznie wrzącej wodzie :O, dwa razu dziennie smaruję się balsamem. Teraz zimą najlepiej służy mi Garnier czerwony, ale lubię też Dove z drobinkami, czasem Nivea. Używam przeróżnych kremów do stóp, mam tylko kłopot bo nie lubię smarować dłoni... Do twarzy wypróbowane mleczko i tonik Nivea Visage odświeżający, ostatnio kupiłam jakiś inny na próbę i okropnie mnie buzia szczypała. Poza tym krem na dzień i na noc, również wypróbowany Garnier komfort suchej skóry- mi służy. Przeciwzmarszczkowych na razie nie używam... :) do tego maseczki, najbardziej lubię taką z mlekiem i miodem, peeling, żele Loreal Pure Zone. Ogólnie to lubię kosmetyki, więc jak jestem w sklepie to kupuję mnóstwo różności, których później nie używam, albo sporadycznie... ale ostatnio odkryłam super maskę odbudowującą do włosów firmy artego, jest boska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
jeszcze co do wieku to jest prawda,ze z wiekiem niestety tluszcz sie osadza i trudniej sie go pozbyc,i niestety coraz wiecej przysmakow musimy sobie odmowic..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotychczas nie miałam, ale ostatnio coś się chyba zmieniło, bo w pół roku przytyłam 5 kg, co przy mojej szczupłości jest zauważalne, niestety... Co prawda w ciuchy się mieszczę, ale każdy mi mówi, że przytyłam. Być może nie w negatywnym tego słowa znaczeniu tylko obiektywnie ocenia, aczkolwiek bardzo mnie to irytuje... nilan, gratuluję Ci tej wytrwałości... ja nie wyobrażam sobie przejeżdżać koło McD i nie zajechać na Mcdrive'a... :O No może teraz przesadziłam, bo przejeżdżam kilka razy dziennie, w wstępuję gdzieś raz na tydzień, bo przeważnie jestem najedzona, bo nawet w samochodzie jem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
postanowienie_noworoczne!!!! moj boze to ty jak ja ......ja jak wejde do drogerii to KONIEC uwielbiam kosmetyki UWIELBIAM wiecie jak kobieta ma dola albo depresje mowi sie ze jak pojdzie na zakupy i kupi sobie ciuszek to ja to relaksuje,mnie relaksuje buszowanie w DROGERIIIIIII hihhihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
Sluchaj to skoro calyczas jesz albo chce ci sie jesc to zamien to na paluszki,chrupki kukurydziane,nie wiem jablko,banana,albo jak ci sie znowu zachce wypij tyle wody ile umiesz......to pomaga,choc ja nigdy nie bylam zwolenniczka drastycznych diet,ja sie do tego nie nadaje,lubie jesc......i jem tez duzo ale malusio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
poprawka jem CZESTO i malusio...................nawet jak mam ochote na batona to tez zjem bo lubie SLODKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×