Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajuuusia

od dziś zaczynamy o siebie dbać!!!!!!!!

Polecane posty

:) wiem, że tak powinnam... z reguły od każdego poniedziałku mam w zamiarze zmienić nawyki żywieniowe, ale potem zapominam się i przekładam na przyszły tydzień... :) no, może tym razem się uda... obliczę sobie wieczorem ile spożyłam kcal, bo coś czuję, że pochłaniam ich dużo za dużo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
witajcie!!!! jak mija kolejny dzien laby,bo ja juz mam dosc,leze,jem,leze jem....katastrofa jak postanowienie_noworoczne twoje kalorie????? wczoraj wieczorkiem zaczelam cwiczenia,dzisiaj tez oczywiscie,i postanowilam naprawde dzialac ,,,,bede pisala o postepach,mnie chodzi glownie o to by poprawic swoja kondycje fizyczna,bo jak wczoraj odgarnelam troche sniegu przed domem,to wieczorkiem myslalam ze nie wstane,MASAKRA jaka jestem zalezala..... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, hej :) Nie liczyłam wczoraj dokładnie bo nigdzie nie mogłam znaleźć ile mają pierogi z truskawkami, które zjadłam na kolację... ;) ale z pewnością przekroczyłam dzienne zapotrzebowanie... Dzisiaj pewnie podobnie- na obiadek miałam pizzę... :D Kupiłam sobie czerwoną herbatę, grapefruity i już poza nimi dzisiaj nic nie zjem... Również jestem "zależała", po wczorajszym kilkuminutowym treningu :O mam zakwasy... aż wstyd... :O Wiecie, kupiłam dziś dwa kosmetyki antycellulitowe. Oba firmy Lirene, zostały mi polecone jako skuteczne. Jeden to balsam, a drugi serum na noc... Pachną, jak dla mnie, cudnie- cytrusowo... Od dzisiaj zaczynam stosować... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto potrafi zrobic pyszna sałatke owocowa , czy do niej leje sie olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
no widzisz ja doszlam do wniosku kiedys jak zaczynalam swoje DBANIE O SIEBIE ze jakbym liczyla kalorie to bym nic prawie nie jadla,to nie dla mnie,tym bardziej ze ja lubie jesc,i czasami tez mam ochote na pizze czy chamburgera,a przy liczeniu kalori to odpada,,,,,,,, ja po poludniowym szalenstwie na sankach z dziecmi przyszlam taka glodna,nie chcialam nic konkretnego jesc wiec zrobilam sobie budyn,a przed chwilka wtrabilam hauwe(na pewno zle napisalam) teraz pije zielona herbatke.......no i z kolacji chyba zrezygnuje.... co do kosmetykow,napisz prosze jak stosowac to serum na noc? gazia,niestety ja nie znam przepisu na salatke owocowa,ja kroje wszystko co chce do michy i wcinam......nie sadze aby do salatki owocowej dodawalo sie olej...... milego wieczorku i UDANEJ nocki dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
witajcie !!! ja juz w pracy na szczescie....... moje postanowienie o zadbaniu o kondycje fizyczna,caly czas w toku,wczoraj cwiczylam,z dnia na dzien coraz latwiej mi to przychodzi,i oczywiscie polecam,wieczorkiem kapiel z olejkami,maseczka na twarz,zmylam paznokcie a dzis rano przed praca ladnie pomalowalam,na sniadanko zjadlam serek bialy i 2 kromki wasa,do pracy wzielam sobie banana,to tyle na razie...............piszcie jak u was postepy w dbaniu o siebie!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
no hej laseczki!!!!! wlasnie zjadlam pyszna obiadek,mialam juz wczesniej wam napisac,ze odkrylam pycha salatke: brokuly,wymieszac je delikatnie z lyzka majonezu,do tego pare kawalkow sera feta,i duzo smazonych na masle migdalow, pyyyychhhaaaaa.....polecam no i jak tu dbac o siebie kiedy jest sie sama jak palec!!!!! kurcze pisze sama ze soba.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
widze ze dbajacych jest coraz mniej!!!! co ja pisze jestem tylko ja!!!!! do rzeczy ja wczoraj postanowi;am zaszalec i na kolacje zjadlam kebaba!!!! pozniej oczywiscie cwiczenia,moze cos spalilam??? za to dzisiaj na sniadanko jogurt z morelami i otrebami,na obiadek ugotuje sobie makaron z maki orkiszowej i moze do tego jakis lekki sos,do pracy wzielam tylko soczek z marchewki i jablko.......musze dodac ze wszystko przyrzadzam sama...........................no tylko kebaba kupilam gotowego,hihihihihhihihi a raczej zamowilam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do sałatki owocowej - wystarczy pokroić sobie jabłko, banana, pomarańczko i wymieszać z jogurtem naturalnym:) pychota świata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie idzie średnio... Ćwiczyć mi się nie chce, bo jak wracam do domu to nie mam siły na ćwiczenia... No i zbyt leniwa jestem... :P Dzisiaj też nici, bo już się wykąpałam... Jeśli chodzi o jedzonko to postępy również niewielkie. Wczoraj zjadłam bardzo mało, dziś już troszkę więcej... Niestety... i marzę o kolacji... Podziwiam Cię, że jadasz te wszystkie otręby, jogurty naturalne, sałatki, etc. Ja nie lubię takich rzeczy, dla mnie to nie jedzenie... mam wielką ochotę na spaghetti, ale jakoś wytrzymam do jutra... Pytałaś o to serum... Otóż, stosuję je jak zwykły balsam. Gdzieś wyczytałam, że lepsze efekty kosmetyków uzyskuje się zawijając ciało folią, ale jeszcze nigdy tego nie wypróbowałam... Tym razem będę używać systematycznie, zobaczymy czy są zauważalne efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilan
dzien dobry kochane... postanowienie_noworoczne,szkoda ze nie cwiczysz,wiesz ja bym chyba tez sie nie zmobilizowala,gdyby nie moja corka.ona ma 14 lat,weszla w wiek kiedy juz widzi swoje kraglosci kobiece i straaaasznieee chce ze mna cwiczyc dla zdrowia!!!! pamietaj ze najmniej jest wazne nie ile zjadlas,ale co!!!!!!! wiadomo zeby sie nie obrzerac ale jesli naprwde chcesz wrococ do rownowagi,sprubuj...ja mialam kiedys dosc tego ze caly dzien myslalam co i kiedy zjesc,planowalam co i o ktorej przygotuje i ile zjem......mnie to wykanczalo psychicznie,a jak waga wzrosla o pol grama ROZPACZ!!! tera naprawde czujjje sie wspaniale.......a dzisiaj- sniadanie-mleko i mueslii 2 sniad-do pracy wzielam banana,jogutr poziomkowy obiad- juz mam przygotowane spagetti...hahahaha ty mialas wczoraj ochote a ja dzisiaj zrobilam podwieczorek-chyba zrobie sobie bydyn kolacja-kupilam sobie dzisiaj jakis bardzo mocno ciemny chleb rozmaitosci,co prawda nie jadam chleba juz dawno,ale jak go zobaczylam dostalam pypcia......... w miedzyczasie----duuuuuzo wody i zielonej herbaty,i oczywiscie kawka.......pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och widzisz i serdeczne dzieki za opis serum,nie odzywlas sie dlugo i tak go sobie kupilam,jest fajny,tez wyczytalam ze tak sie powiino robic,i tak w tym byc najlepiej cala noc , ale nie wiem... jest to skomplikowanie i niewygodne,a po za tym jak tu sie polozyc kolo meza w folii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....dalej tu pusciutko,ach.... Wczoraj dzien minal elegancko,miedzi posilakami mialam ochote by cos przekasik,ale zaopatrzylam sie w kilo jablek,i obylo sie bez slodkosci....wieczorkiem obowiazkowo cwiczenia,i sluchajcie moj maz 2 razy w tygodniu chodzi na silownie!!!!! i on wczoraj wieczorem daje mi w prezencie karnet!!!!!! ach jaka bylam zdiwionambi szczerze mowiac nie pomyslam zeby tam chodzic,tak wiec od poniedzialku chodze z mezusiem na silownie...... co do dzisiaj sniadanie---jajecznica z 2 jajek,2 kromki wasa,i ogorek zielony,do pracy wzielam sobie jogurt,i znowu kupilam sobie jablka obiad---mam dzisiaj rybe,ziemniaki,surowke,ja zjem rybe na maselku bez panierki z surowka kolacja--obiecalam rodzince ze zrobie lasanie(nie pamietam jak sie pisze) z brokulami,wiec na pewno zjem,ale malutki kawaleczek wieczorkiem cwiczenia,pozniej kapiel,dzisiaj dzien na maseczke,i piling ciala,i na koniec balsam i serum na celullit.....w ciagu dnia duuuuzo woody hm....to tyle pozdrawiam i piszcie cosik!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma bata zaczynam rowniez!!!!!!! cholera niby nie jest zle lubie swoje pelne piersi, lekko wystajaca pupe i kragle biodra ale ten brzuch zaczyna mnie wkurzac....co prawda wina jest mojego faceta ale jednak zaczyna. mam 163 i 66kg. wszystko fajnie wyglada tylko ten moj brzuch...cholera jeszcze 2 lata temu wazylam 60kg mialam maly brzuszek ale taki wogole nieprzeszkadzajacy bo naprawde mam kragla figure.ale jak zaczelam spotykac sie z moim to tabl anty no i zaczelam jesc obiady tzn cos wogole jesc i sie przytylo. moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma bata zaczynam rowniez!!!!!!! cholera niby nie jest zle lubie swoje pelne piersi, lekko wystajaca pupe i kragle biodra ale ten brzuch zaczyna mnie wkurzac....co prawda wina jest mojego faceta ale jednak zaczyna. mam 163 i 66kg. wszystko fajnie wyglada tylko ten moj brzuch...cholera jeszcze 2 lata temu wazylam 60kg mialam maly brzuszek ale taki wogole nieprzeszkadzajacy bo naprawde mam kragla figure.ale jak zaczelam spotykac sie z moim to tabl anty no i zaczelam jesc obiady tzn cos wogole jesc i sie przytylo. moge sie przylaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM jeśli DBASZ o SIEBIE to zapraszam na stronke o zdrowym odżywianiu,dietach,i podbnych sprawach NATURALNYCH . www.badzzdrowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jakis czas temu przerzucilam sie na chleb razowy.a dokladnie razowy wieloziarnisty z bobliskiej piekarni....mniam pychota i bardzo rzadko jem teraz juz biale pieczywo.jakies 2 tyg temu kupilam sobie platki fitnes i jem je wtedy kiedy zachce mi sie kolacji(wracam do domu chwile po 18 wiec jakas mala porcje obiadu jem a tym bardziej ze w pracy nie mam mozliwosci zjedzenia czegos cieplego) no i powiem wam ze bez cwiczen ale jakies 2 tyg temu wazylam jeszcze 67 wiec kilo mniej.wrocilam do blond pasemek i znowu czuje sie lepiej. wiec teraz zaczynam cos z tym robic.przede wszystkim rano skakanka do utraty tchu(niestety od pon bo w weekend szola).narazie damskiez czasem zwykle pompki nie duzo bo nie duzo ale musze cos bo mam duze piersi i jak schudne to one beda brzydkie.dlugie spacery z psem choc zmobilizuje sie do jednego w tyg bo przy tej temp to ciezko.jablka!i systematyczne picie czerwonej i zielonej herbaty a nie sporadyczne jak teraz!w srode byla 1 czerwona i 1 zielona.wczoraj poszly 2 zielone dzisiaj juz jedna zielona:) tak tak wlasnie zrobie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
witajcie. właśnie przeglądalam internet i zobaczyłam tą strone. ja też postanowilam zadbać o siebie, bo zapuścilam się niemilosierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
zawsze bylam zadbana. maseczki, peelingi, włosy codziennie umyte, płaski brzuszek. a teraz? o twarz to jeszcze dbam, ale z cialem gorzej. po urodzeniu dziecka, brzuch się zrobił brzydki. Wystarczyłoby pewno tylko ćwiczyć, ale jestem strasznym do ćwiczeń leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!!! ja dalej dzialam,wieczorkiem cwiczenia,caly dzien zdrowe jedzonko,pije zielona herbatke,i mam pytanie do TERAZ CZAS NA MNIE jakie ma dzialanie czerwona herbata???? moze tez sobie kupie???? Grubasek1---ja tez sie bardzo zaniedbalam po ciazach,i tak jak ty czulam sie z tym okropnie,duzo czasu minelo zanim sie wzielam za siebie bo az...10 lat!!!!!!! ale od roku jestem mega z siebie zadowolana!!!!!! i doszlam do jednego wniosku... cwiczenia---obojetnie co cwiczysz ale SYSTEMATYCZNIE pielegnacja twarzy--nie wazne jakiej firmy kremik czy peliing czy maseczka,ale SYSTEMATYCZNOSC pielegnacja ciala---nie wazne jaki balsam czy peliing czy serum ale SYSTEMATYCZNOSC!!!!!!!! Ja po latach prob i bledow wlasnie zauwazylam jedno ze wazna jest SYSTEMATYCZNOSC!!!!!!! teraz doszlam do takiej "wprawy" ze wszystko to juz robie odruchowo,a nie tak jak kiedys ZNOWU!!!!!! ciesze sie ze kaffffe odzylo................pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
Witaj. Ja urodziłam ponad 4 lata temu. Po ciży wyglądałam lepiej niz teraz. Po dwóch latach od ciąży przytyłam ponad 10 kg. Sama jestem na siebie zła. Nie podobm sie sobie, a nie mogę się z siebie zabrać. zaczynam sbą pogardzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
i mąż mi nie pomaga. ciągle słyszę jaka kiedyś byłam ładna i szczupła, a teraz wyglądam jak stara baba. Ostatni usłyszałam, że jestem gruba i już mu się nie podobam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
napisz Nilan o której godzinie można cię zastać na kafeteii. Mi najlepiej pasuje wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
a co do czerwonej herbaty, to ma właściwości odchudzające, likwiduje nadmiar tłuszczu w organizmie i obniża poziom cholesterolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
Dołącze się - mam także mnóstwo postanowień noworocznych i jak na razie idzie dobrze. Mam 30 lat i mimo że zawsze byłam szczupła to wiek zaczyna robic swoje - oczywiście miłośc do śłodyczy i fast food też :) Leczę się na depresję i neistety jak weszłam na wagę w wigilię to się przeraziłam a w swięta jak nigdy w życiu jadłam ogromne ilości. Pierwsza moja grupa postanowień to oczywiście żywieniowe - zminiam całe odzywianie - a nie dieta jakaś cud. Kiedys juz mi się udało i w końcu maiłam płaski brzuch (mój ciągły problem przy szczupłej figurze) Po pierwsze nie jem słodyczy, tzn. zdarzył mi się jeden cukierek kiedyś czy jedno ciastko jak po kawie miałam niesmak ale nie jem już tych wsyzstkich trotów bezowych , kajmakowych itp. w pracy nei kupuje pączków czy ciastek tylko sałatkę. W domu mam czekolade gorzką 90 % kakao z LINDT i ponieważ nei przepadam za nia wystarcza na tydzień :) Po pierwsze przesżłam na wegetiarianizm- nei bardzo restrykcyjny - nie jem wogóle mięsa, jem nabiał i jajka czasem ryby - więc nie wiem czy to nie jest semiwegetarianizm?! Staram sie nipic czarnej herbaty a piję jej mnóstwo w pracy, kawę też przestaje pic bo szkodzi mi - przy lekach na depresję cierpi watroba więc nie powinnam jej dopdatkowo obciążąć. Codziennie w odmu gotuje żeby mnei nie nęciły fast food - i to gotuje zdrowo - jak najwięcej warztyw i to albo z działki rodziców albo mrozonych. Codziennie robię sąłatki. Rózne, staram sie te bez majonezu lub owocowe (zamiast słodyczy). Co musze zmienić: pic wodę regularnie i to ta wysokomineralizowana - ta gasi pragneinie prawidłowo taka nisko mienralizowana w duzej ilości może nawet odwadniać łykać suplementy regularnie znowu jeść płątki owsiane na wodzie - nei sa pyszne ale skuteczne - i juz keidyś przywkłam do nich Z nawykami urodowymi mam mneijszy problem: raczej wprowadzma naowe np. używam serum które sama robie z witamin C+E i pamiętam o reguklarnym chodzeniu do fryzjera Miewam prblemy z uzywaniem balsmów na noc czy kremów, czasem ni wyreguluje brwi, czy nie wydepilujwe skóy... ale to jest coraz rzadsze. W planach zapisać się na wiosnę basen 3 razy w tygodniu - tylkotak wolno mi ćwiczyć ze zwgledu na chory kręgosłup. Żaden areobik czy nawet cwieczenia napiłkach nie wchodzą w rachubę. To tyle ode mnei chętnie odpowiem na pytania bo mam spora wiedzę z dziedziny pilęgnacji skóry i zdrowego odżywiania - choć wiemy że wiedz to jedno a praktyka to drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek1
witaj.ja też mam 30 lat i chyba już czas zacząć dbać o siebe a nie tylko użalać się nad sobą. Ja robisz serum na twarz? W wieku 30 lat trzeba już zacząć intensywniej dbać o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie śniadaniowe
Wziełąm to z artykułu w Wysokich Obcasach: Cytuje za "Wysokie Obcasy" z 2 stycznia, "HITY Z APTEKI", autorka Justyna Pastuszak: "Bardzo popularną i wykazującą dużą skuteczność działania w kosmetykach witaminę C znajdziemy w preparacie Juvit (Hasco-Lek, cena ok. 11 zł za 40 ml). Glicerynowy roztwór tej witaminy ma tam wysokie stężenie - 10 proc. Preparat przeznaczony jest do doustnego stosowania u dzieci, jednak można go potraktować jako antyoksydacyjne serum - środek do pielęgnacji skóry, szczególnie suchej z przebarwieniami posłonecznymi i oznakami starzenia. Może stanowić bazę domowych kosmetyków - np. małą ilość Juvitu mieszamy z kilkoma kroplami witaminy E w płynie (ok. 8 zł), ewentualnie dodajemy zawartość jednej kapsułki koenzymu Q10 i już mamy odżywcze serum wyłapujące niszczycielskie wolne rodniki. Bez konserwantów i innej zbędnej 'chemii'. Więcej takich przepisów łatwo znajdziesz w internecie. To samo dotyczy kropli Cebion (ok. 15 zł, 30 ml), Cevikap (ok. 6 zł, 30 ml), Ascorgem (ok. 6 zł, 20 ml). Podobny, droższy preparat: Flavo-C Serum (Auriga, cena ok. 83 zł za 15 ml)." ponadto poczytałam o tym sobie na innych forach, wkleje Ci link to sama sobie pocztyasz: http://www.biochemiaurody.fora.pl/domowe-laboratorium-urody,7/serum-z-witamina-c-na-bazie-kropli-juvit,419.html Ja na razie mieszam na dłoni troche kropli juvit i 2- krople witaminy E bo mam w płynie a nei kapsułkach. dzisaij jak wkońcu kupie buteleczkę to zrobie tka jak pisza na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×