Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

Gość cdarg
Czy korzystamy z policji? TAK...czy policja korzysta z naszych usług TAK ....współzależność ......... gdyby tak świadkowie objęliby rządy, to byłaby policja czy nie? Piszesz mi o włoszech, przeczytaj sobie jakie podejście moją w stosunku do was we Francji. Przeczytaj sobie coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
ŚJ nigdy nie obejmą rządów--a to z prostego powodu.......uznają Jezusa jako KRÓLA narodów............pod Jego panowaniem nie będzie przestępców więc nie będzie potrzeba policji w takim znaczeniu o którym piszesz,,,,,,,,,,jak będzie ? będą' otwarte' nowe zwoje...... Nowa ziemia i nowe niebiosa gwarantują pokój--nie będzie potrzeba wojska,będzie ład i porządek więc każdy otrzyma to co mu się należy--nie będzie niesprawiedliwości...........to się nazywa RAJ NA ZIEMI . A obecnie--------policjanci i żołnierze ======jedzą i piją mają domy i samochody ========które robią bądz produkują m/innymi ŚJ....... Zrozum ŚJ nie zabije................nie zabije człowieka...........często sam ginie i jego rodzina ..........nie zabije,wierzy że w odpowiednim czasie Bóg położy kres przemocy(do mnie należy pomsta..wyrocznia Jehovy) ps.czy od Jezusa też byś wymagał aby został policjantem lub żołnierzem?? ........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
jeden ŚJ wejdzie do kościoła inny nie...........każdy ma swoje sumienie. Ja moge ci odpowiedzieć za siebie..........wchodzę ,zwiedzam zabytki,ALE NIE MODLĘ SIE ,nie uczestniczę we mszy ,nie klękam........ dlaczego?.........znam PŚ i wiem że tego rodzaju oddawanie czci nie jest uznawane ani przez Boga ani Syna.Kiedy faryzeusze odrzucili Syna Świątynia straciła znaczenie w oczach Boga.Duch spłynął na uczniów poza Świątynią jerozolimską! .......? rodzinie powinno sie współczuć wszędzie nie tylko w kościele......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
będziecie w nienawiści u wszystkich narodów dla imienia mojego...powiedział Jezus.....nie tylko we Francji...wiem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi Nilo
a ja mam tez takie wrażenie. Gdy zaproponowałam SJ wspołną modlitwe "Ojcze nas" nie masz pojęcia jak spojrzała na mnie z nienawiscią/ Czyli co tez mam sie czuc "wybrana" bo ktos mnie znienawidzł chociaz na sekunde i to tylko dlatego ze zaproponowałam modlitwe. Nilo wiesz co ja również czuje sie przesladowana często SJ zaczepiają mnie na ulicy i chca nawracać na swoją wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
osama bin laden też jest w nienawiscie wśród wielu narodów. ;) Nilo piszesz farmazony. SJ to wyjątkowo obłudna i zakamana wiara, moze nie tyle wiara ile ludzie. grzeczni i ułozeni na zewnatrz a wewnątrz brud, pijanstwo i nienawisc. widziłam to od srodka i miałam na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
oczywiscie nie rózna sie od SJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
tylko to jest topik o sj gdy zalozysz o katolikach tez napisze swoje spostrzezenia, moze nie takie ktore przezywalam osobiscie ale takie ktore widzialam patrzac w z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź śmieszny.Ojciec Rydzyk najlepiej pokazuje kim jest katolik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
droga kolezanko jezeli nie zauwazylas to podpowiem Tobie jestem kobietą. po drugie czy ja staje w obronie katolików ? hihi nawet nim nie jestem. zgadzam sie z toba w zupełnosci katolicy i SJ sa siebie warci. Jedni i drucy tacy sami Napisalam tylko ze to topik o sj gdy zalozysz o katolikach tez dopisze Twoje zdanie. jomiko czytaj ze zrozumieniem pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
miało byc dopisze swoje zdanie nie Twoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale twój nick jest bez płciowy. A twoje zdanie o brudzie,pijaństwie i nienawiści tyczy się każdej wiary. Poza tym sama ziejesz jadem akurat w tym wątku do ŚJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
Kochana Jomiko nie zieje jadem tylko napisalam subiektywne odczucia, przezyte na wlasnej skórze w okresie mlodosci. Załozyz dopik o katolikach tez tam napisze. hihi to tak jak ja bym tobie napisala ziejesz jadem do katolikow. Z katolikami nie mialam za wiele wspolnego ale patrzac na poczynana rydzyka tez sie plakach chce. Z Sj mialam wspolnego wiele a mianowicie tate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
i widzialm ze sj nie sa tak "biali" za jakich chca uchodzic niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam że nie należy potępiać żadnej wiary przez to jak interpretują ją ludzie bo w każdej wierze znajdą się fanatycy ,obłudnicy i ci normalni. A twoje odczucia są spowodowane przez człowieka i jego charakter,środowisko a nie wiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie ma świętych nie odkryłaś tu nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piririmp
oj Kochana nie tylko przez jednego ale conajmniej dziesięciu "człowieków" którzy mnie tepili za to ze nie chce byc SJ. Wszyscy tak zwani "bracia i siostry" z otoczenia mojeg taty straszenie armagedonem, wyzwiska itp.. A duzo by pisac. w kazdym razie wspolczuje innym rodzinom ktorzy maja w bliskim otoczeniu sj. Dobrej nocy zycze wszystkim niezaleznie od wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszyscy są tacy w rodzinie mojego męża są ŚJ i zupełnie normalni ludzie nigdy nas nie nawracali. Fanatyków w każdej wierze można spotkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
nie odmawiacie "Ojcze nasz"? przecież tej modlitwy nauczył nas Jezus...kolejny dowód że każdy może sobie dowolnie interpretować Pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
ps.czy od Jezusa też byś wymagał aby został policjantem lub żołnierzem?? ........................? Nilo, nie porównuj świadków do Jezusa. Jak wam się krzywda dzieje to w tepędy lecicie na Policję. Jakoś wtedy zapominacie że Policja to zło, że jest niezgodna z nauczaniem Jezusa. Ot i cała hipokryzja. Nie wiem o czym tu jeszcze dyskutować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
jeżeli szukasz ludzi bez uszczerbku na umyśle i ciele w tym świecie ........jestes skazana na niepowodzenie......... ŚJ nie są również pozbawieni wad.......ciągle jest potrzebna ofiara Jezusa.....nie rozumiem ciebie.......sama jesteś grzeszna a oczekujesz doskonałości od innych...........toleruj ludzi takich jakimi są z ich wadami i zaletami.........podążanie drogą Chrystusa tj. cały czas korygowanie wykluczanie ze swojego życia nalotów diabelskich tego świata... Czy ŚJ UDAJE SIĘ TO?..........jako Organizacji tak .....jako pojedyńczym osobom ? nie zawsze....niestety ...tak jak i pierwszym uczniom ...wszyscy jesteśmy grzeszni i brak nam chwały........ale nie zwalnia nas to od studiowania PŚ i życia zgodnego z wolą Bożą......nawet wówczas gdy niedomagamy duchowo..........módlmy się do Boga o pomoc w imieniu Jego Syna Jezusa Chrystusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
noli, nie rozumiesz. ja nie oczekuję bezgrzeszności czy doskonałości od poszczególnych ludzi. sama nie jestem doskonała, więc trudno oczekiwać tego samego od innych. Chodzi mi o brak logiki i sensowności w działaniach organizacji do której nalezysz. dałam przykład z policją, wojskiem, czy z krwią. Dlaczego? Skoro coś jest złe, niezgodne z prawem boskim to nie należy z tego korzystać. To tak jak byście korzystali z "grzechów" innych ludzi. A to jest znacznie gorsze niż przyjmowanie krwi lub praca w policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
nawet gdybyś zmieniła biblię.......to ŚJ i tak będę się trzymali zasad podanych przez Jezusa.........Jezus nie był w wojsku ani w policji ani nie przyjmował krwi...........do ap.Piotra powiedział;schowaj miecz,do starszych w Jerozolimie(poprzez ducha);wstrzymujcie się od krwi,a do grzeszników;idź i nie grzesz więcej.........więc nie gdybaj co się Bogu podoba ......MASZ JASNO NAPISANE W BIBLII....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
nilo1 nawet gdybyś zmieniła biblię.......to ŚJ i tak będę się trzymali zasad podanych przez Jezusa.........Jezus nie był w wojsku ani w policji ani nie przyjmował krwi...........do ap.Piotra powiedział;schowaj miecz,do starszych w Jerozolimie(poprzez ducha);wstrzymujcie się od krwi,a do grzeszników;idź i nie grzesz więcej.........więc nie gdybaj co się Bogu podoba ......MASZ JASNO NAPISANE W BIBLII.... Ja zmieniam biblię? brak Ci argumentów że takie bzdety piszesz? Świadkowie trzymają się zasad określonych przez organizację a nie przez Jezusa, tym bardziej że Jezus nie był hipokrytą. Jasno określił zasady a Wy naginacie je dla waszych potrzeb. Argumenty napisałam wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Łatwo wam przychodzi określanie że coś jest złe, niegodne itp. Uważasz że jesteś w porządku bo płacisz podatki? Skoro uważacie policję za źródło przemocy, to wasze podatki można porównac do judaszowych srebników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdarg
Frakcja też jest wyodrebniona z krwi. Z krwi którą oddają inni ludzie żeby nawet świadkowi uratować życie. Wy z niej korzystacie, więc gdzie tu logika powiedz mi. Bo to co piszesz kupy się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimowoli
cdarg to i tan nie dotrze do Nilo ona "chodz ma oczy nie widzi ,chodz ma uszy nie słyszy". Organizacja do której nalezy kieruje jej wolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
argumenty masz podane....JEZUS NIE UCZESTNICZYŁ W PRZEMOCY ....NIE SPOŻYWAŁ KRWI...ZORGANIZOWAŁ UCZNIÓW....... inni ludzie podobnie myślą-przemoc jest antyspołeczna. Albert Einstein Jestem przekonany, że istotny postęp w zapobieganiu wojnom może być osiągnięty dopiero wtedy, gdy ludzie skonsolidują się na skalę międzynarodową i odmówią gremialnie służby wojskowej oraz brania udziału w wojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilo1
podatki płacę bo tego wymaga ustrój kraju w którym żyję a że idą na cele społeczne więc żyjąc w tym SPOŁECZEŃSTWIE jestem pod ochroną tego społeczeństwa bądz nie.........RÓŻNIE BYWAŁO .....ŚJ byli/są prześladowani i zabijani pozbawiani mienia..MIMO ŻE STRUKTURA FUNKCJONOWAŁA/UJE..........nie wiesz o tym....a to feler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×