Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa99

Jak to jest ze Świadkami Jehowy??

Polecane posty

Gość mam pytanieeee
ale nie uważasz że to lepsze niż "Ojcze Nasz.." to jest wiecej niz odklepanie i powtazanie jednego i tego samego.u ŚJ zawsze " cosś" się dzije w modlitwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
czy nie lepiej jest " rozmawiać" z Bogiem o codziennych sprawach niz powtarzac jeden i ten sam wzór? Przecież modlitwa to nie zadnia z matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
dociekliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że ważne jest by modlić sie słowami, które wypowiedział Jezus, pod warunkiem, że za każdym razem wypowiada je się świadomie i równie ważna jest modlitwa własnymi słowami. Ważne dla mnie jest by modlitwa była modlitwą... chwilą naprawdę poświęconą tylko Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
dociekliwy84 według ciebie Bogu należy poświęcić tylko chwilę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
najciekawsze jest wytłumaczenie wielkiego historyka hi hi znaczenia słów zabijac i mordowac - śmiechu warte człowieku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
a co za róznica kto jak sie modli ??? lepiej własnymi słowami niż klepac w kółko te same regułki bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
a dlaczego nikt nie odpowiedział na to pytanie ? solansz ---> jesli mozesz , przytocz pięć argumentów , że SJ nie mają racji. A jesli oni nie mają, to kto ją ma ? troche poczytałam ( nie wszystko) i widze , że nie zielonoswiatkowcy , nie ewangelisci , nie katolcy .... to mam pytanie gdzie jest prawda ?????? i proszę uzasadnic to ...( ine wypowiedzi również bardzo mile widziane - tylko prosze nikogo nie obrażac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
widocznie nie znalazła tych pięciu argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
dociekliwy84 nie potrafi odpowiedziec wiec stwierdza ze to pytanie retoryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
i chyba nikt ich nie znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
naśmiewacie się , że chodzą od domu do domu z gazetkami , a kto kazał głosic dobrą nowinę jak nie sam Jezus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
ja się nie nasmiewam! Zresztą księża tez chodzą i jakoś nikt tego nie neguje i nie widzi w tym nic złęgo.Nie wiem czemu uczepili się tak ŚJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
ja nie mówie , że ty sie naśmiewasz -- znam SJ juz sporo lat bo około 20 i mam zupełnie inne zdanie na ich temat a nie tak jak niektórzy ich prześladuja badz nasmiewają sie i przez tyle lat nigdy nie słyszałam o rzekomym nadejsciu konca świta , ze niby SJ czekali na niego juz kilkakrotnie czy cos tam ... ktos takie bzdury powypisywał ... a najlepsze jest to morderstwo i zabójstwo-- powaliło mnie ... śmiechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
świata *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uuuuuuupppppsssssssssssss: umie umie :D uznałem to za prowokacje ;) By zaspokoić Twoja ciekawość i rządzę wiedzy, odpowiem :) Nie uważam, że powinno się poświęcać tylko chwilkę, to jest indywidualna sprawa każdego człowieka ile poświęca czasu Bogu. Miałem na myśli, że każda chwila, każdy czas poświęcony Bogu powinien poświęcony tylko jemu, żeby miało to sens. Jeśli ktoś 'modli' się godzinę myśląc przy tym co zje na obiad:) to moim zdaniem osoba ta poświęciła mniej czasu Bogu niż ta co się modliła 5 minut, ale naprawdę poświęciła ja tylko dla Niego. do mam pytanieeee: Liczy sie jakość a nie ilość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
a który papież błogosławił wojska Hitlera idące do walki ? to nie było pewnie zabójstwo ani morderstwo???? w starym testamencie Bóg pozwolił na walke na zabijanie a w nowym kategorycznie tego zabronił , tak samo jak zabronił spożywania krwi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest prawda? Myślę, że w słowach i naukach Jezusa Chrystusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta_zła
Na karku Walentynki, Dzień Babci i Dziadka Moja kumpela buduje grupę wsparcia dla ludzi z pomysłami na prezenty. Zapraszam: www.gieldaprezentow.pl !!! Polecajcie - odradzajcie, odwiedzajcie i piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
dociekliwy84---> a co miałam na mysli? przecież to samo , a wiesz , że w Biblii pisze by nie powtarzac w kólko modlitw bo i tak nie bedą wysłuchane a Ojcze Nasz jest modlitwą wzorcową i mysle , że warto porozmawiac z Bogiem własnymi słowami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
bo wiekszosc się przysłowiowo czepia.Robiac ze ŚJ sekte .Pamietam, była kiedys tu taka wypowiedz ze jest to religia ktora powstała w 18 wieku czy cos takiego i ze nie bylo ich przy Jezusie.Pytanie a kto wtedy był Katloicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
ulko więc gdzie prawda chcby dotycząca Trójcy ? jedni mówią ze Trójca inni że Bóg , Jezus i Duch Sw oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, a wiesz , że w Biblii pisze by nie powtarzac w kólko modlitw bo i tak nie bedą wysłuchane W którym miejscu Biblii tak pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanieeee
byli "normalni" ludzie wszyscy i przypominali wlasnie ŚJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
dobre pytanie -- mam pytanie .... z Biblii można odczytac jako Tróce a można jako trzy oddzielne " postacie " zależy jak bedziemy interpretowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulko więc gdzie prawda chcby dotycząca Trójcy Nie wiem gdzie pisze o Trójcy. W Biblii nie ma o tym slowa. Prawda jest tylko jedna. - zawarta w naukach Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
pisze pisze ulko --> jutro poszukam wersety i pisze by nie modlic sie na ulicach przy krzyżach i figurach ( bo to na pookaz ludzi a nie dla Boga i pisze , że Bóg nie mieszka w budowlach zbudowanych ludzką ręką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
ulko --> a mam pytanie jaka jest różnica wg Ciebie między zabójstwem a morderstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuupppppsssssssssssss
czyli ulko nie jestes katoliczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×