Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tink

NAJFAJNIEJSZE CYTATY II

Polecane posty

Gość Tinkietka
Obrzydliwe, ale niezłe: erotyczne rulesss Temat: Jaki smak ma sperma???? 02:15 martolina Chciałabym się dowiedziec jaki smak ma sperma? To pytanie poważne.Mój facet chciałby kochać się ze mną oralnie do konca a ja jakos chyba sie brzydze.Jakbym żuła gume miętową wtedy to bedzie go szczypało? 02:20 kasjerka z Biedronki sperma ma smak raczej nie najlepszy gorzka i jakas dziwna , czesto szczypie w jezyk i czasami takie dziwne uczucie jak by takie male robaczki biegały ci po jezyku , a czasami piszczenie jak plemnika przygryziesz zebem Po stosunku oralnym raczej sie nie usmiechaj bo plemniki wchodza miedzy zeby i wisza takie frendzle krótko mówiąc - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu berry Temat: czasem nie wiem jak sie zachowac - doradzicie??? 18:57 alka_a witam! chodzi mi o takie male codzienne sytuacje np: 2) spotykam ponownie jakas \"starsza\" osobe, ktorej powiedzialam juz tego dnia dzien dobry... i co, znow? troche glupio tak przejsc bez slowa, nie zawsze chyba wypada skinac glowe i sie usmiechnac np do wykladowcow, ale w takim wypadku co powiedziec? 19:04 wUJEK cIENTA rIPOSTA Do puktu drugiego - mówic po raz drugi, trzeci i czwarty dzien dobry. Wiekszosc starszych ludzi i tak ma Alzheimera. __________________________________________________________ Czarny Charakter Temat: Faceci to przebrzydłe, kłamliwe stworzenia, którym podobają sie plastikowe panny 1 2 3 4 Strony tematu: 1234 00:25 czerwona malina Właśnie pokłóciłam sie moim szanownym mężem bo niby to facetom nie podobają się silikonowe panny a co widzi Paris Hilton albo Pamele Anderson to mu kuźwa ślina z gęby na ziemie kapie. Jak mi jakis facet powie, ze nie lubi silikonowych, wyszprycowanych sztucznie panienek typu wyżej wymienionych z domieszką Mandaryny i Dody to mu do ryja za kłamstwa nakopie! to tyle pa 00:37 czerwona malina to prawda!! 07:38 UK SUBS Owszem, lubię takie panienki ale tylko do określonego celu. Lubię odbywać z nimi intelektualne rozmowy o życiu i aktualnych problemach filozoficznych. Natomiast np: do ostrego, pozbawionego zahamowań sexu zdecydowanie preferuję panny w wełnianych swetrach i grubych okularach przesiadujące w uniwersyteckich czytelniach w listopadowe popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda zolza Podszywacze na temacie: \" Skad u ludzi takie cos? \" 12:33 tralalinska Zakładam ciemne okulary, smaruję się czarną pastą do butów a do parówki trzymanej w dłoni śpiewam \"a dżest kol dżiusej ajlowiu\", wyobrażając sobie że jestem Steve Wonderem. __________________________________________________________ ihahahaha Forum - strona główna » forum Życie erotyczne Temat: szkolny prusznic 14:07 ojek czy u was w szkole są prysznice i czy kożystacie z nich po zajeciach wf? pytanie do K i M 14:09 xx999 to pytanie na tym forum powinno brzmiec czy bzykacie się pod prysznicami jak już- nie jest to topik dotyczący budowy i elewacji budynków szkolnych IV RP __________________________________________________________ ihahahaha Temat: Swinke morska trzyma sie w wodzie?Nie wiem ile wody do akwarium? 14:00 swinka morskaaaa 14:02 UK SUBS tak żeby jej skrzela zakrywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie erotyczne Forum - strona główna » forum Życie erotyczne Temat: nasze stosunki legły w gruzach 00:36 tominati sprawa może się wydać troszkę śmieszna, a dotyczy chomika, którego dostałam od mamy. Nie byłoby w tym nic dziwnego jakby nie fakt, że tam mała bestia posiada dziwna jak na gryzonia zdolność telepatii. oczywiście w pewien sposób ograniczoną, i na tym polega masz problem. Mianowicie, ograniczenie to polega na tym iż jedyną osobą z którą ów zwierz jest w stanie się komunikować jest moja mama. Podejrzewam, iż moja mama, bardzo purytańska kobieta, specjalnie obdarowała mnie owym diabłem, by ograniczyć mi , i mojemu chłopakowi, nasze obopólne deprawowanie się. Wyobraźcie sobie, że gdy tylko mój chłopak położy mi rękę na kolanie, i zacznie mnie całować, po chwili pojawia się moja matka, pytając, czy nie zrobić nam herbatki, przynieść ciasteczka, czy podlać kwiatki. zostaliśmy zmuszeni do podjęcia radykalnych kroków- zabić chomika. I tu pojawia się problem: od razu wyszłyby na jaw nasze perwersyjne pobudki, gdyby ciało Tuptusia zostało odkryte przez matkę. przerwanie transferu telepatycznego może tłumaczyć tylko jedno- wypadek. myśleliśmy żeby upozorować samobójstwo, ale jak wytłumaczyć mamusi skąd Tuptuś wziął sznur w swojej klatce, albo środki nasenne? jedno jest pewne- Tuptuś musi odejść w wielkim stylu, nasza miłość musi przetrwać, i rozkwitać w miłosnych uniesieniach na moim tapczanie, i właśnie o pomoc w tym prosimy was drodzy forumowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie erotyczne Forum - strona główna » forum Życie uczuciowe Temat: jakbym spotkał !! 01:08 montypajton ją to bym ją zarabał gumowa siekiera ze sklepu zabawek toy Fum the Masters of The Toy Kid tylko że jej nie spotkałem nigdy a kogo? Misiagogo rodzaju żeńskiego (podmiot domyślny lub ukryty!) __________________________________________________________ cieciowa Temat: Wytrysk kontrolowany - metoda antykoncepcyjna. 22:54 Kalizja Jak wiele z was używa tej metody jako zabezpiecznenie? Ja używam z chłopakakiem od 3 lat i jest ok? Która jeszcze? 22:57 Lusesita de Milagros Dolores może to kwestia bezpłodności? 23:04 Kalizja Nie. Chłopak się kontroluje. Nie chce się truć hornmonami, a przy gumie mam gorsze odczucia. Ten sposob jest doskonały. Che się dowiedzieć ile z was go stosuje i z jaką skutecznościa? . . . 01:55 Kirus moze nam powiesz jak to w praktyce taki kontrolowany wytrysk wyglada kotku, czy chlopak w takim momencie patrzy na wiszaca na scianie fotografie poslanek na zjazd kpzr ☭, czy tez moze patrzy na popiersie lenina ☭ i mysli \"ty tez mozesz takiego splodzic\" i wtedy plemniki w te pedy lamia przepisy i pedza w nasieniowodach pod prad ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teodor Temat: ręka tam- czy moglo dojsc do ciązy ? 17:57 chcąca wiedziec dla pewności otóz tydzien temu leżałam sobie z chlopakiem na łózku on obok mnie byłam troszke wstawiona, on mnie obejmował, głaskał itp. az w koncu zjechał rękami ciut niżej poza granice spodni i dotknał mnie tam gdzie są włosy łonowe, na pewno nie w okolice pochwy ani cewki moczowej itp.bo bym to czuła- to było dotknięcie takie zwierzchu, przez chwilę ,potem sobie pomyślałam ze przeciez on mogł miec jakies minimalne ilsoci spermy albo cos.. ale w sumie nie dotknał mnie w okolice wejscia do pochwy , czy mozliwa zatem jest ciążą? mi sie wydaje to raczej nimozliwe. Dodam, ze jestem dziewicą. nie mam w sumie zandych objawów ale nawet jak dostane okres, a za miesiąc drugi to i tak bede ciutke w niepewnosci. :/ 18:43 skłamałam hahahahhahahaahahahahahaha Od tego można urodzić wombata australijskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spina Bifida Z topiku \"Kot Leonarda da Vinci\" :D UK SUBS Kot Jelcyna - biały spaślak, do pogłaskania ale lubi wypić Kot Madzi Buczek - [CENSORED - ustawa o kontroli prasy, publikacji i widowisk] Kot Piskorskiego - czarny elegancik, często widziany w okolicach giełdy Kot z Telezakupów MANGO - tylko za 99,99 PLN, obiera ziemniaki, prasuje firanki i ma dwoje rodzeństwa, które dostajesz gratis jeśli zakupisz go jeszcze dzisiaj. Kot Wildsteina - rzutki obrzezany samiec, lubi telewizję. Kot Kazi Szczuki - w połowie gej, ale generalnie scery i odwazny Kot Józefa Zycha - nie po raz pierwszy stanął mu, ale generalnie spokojne zwierzę. __________________________________________________________ zachowuj się j.w. \" 09:52 titulinka17 koty sa fajne tylko że w odrużnieniu od psuw niestety robią odhody :O 16.05] 10:57 pokaż swoje cycki kot Renatki Beger-poluje na kurwiki w ramach saamoobrony kot Giertycha -biały, aryjski, z dumnie podręconym wąsem w eSeSki floreski kot Jarka K.- malutki, słodziutki, pragnie przemienić się w łabędzia; wybiera się na łowy tylko w koalicji kot Misztala- po oberwaniu w główkę hammerem wszędzie widzi białe myszki...zapija smutki Ludwikiem kot Leppera-Lepper nie ma kota, on ma solarium kot Rydzyka -zamiast utopić się w stoczni, utopił stocznię; ubiera kaczkom kuperki w moherki\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild honey Temat: Bialy nalot w doniczce 16:31 Marysia II Ratunku,nie wiem co sie dzieje.Na ziemi w moich doniczkowych kwiatkach pojawil sie bialy nalot.Co robic ??? 16:32 szymcia sciagnac, wysuszyc, poporcjowac i sprzedac naiwnym jako withe´a :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPSZY MOIM ZDANIEM :D nic nie ma Temat: Jak to jest ze Świadkami Jehowy?? 1 « 48 49 50 51 16:45 AniusiaNiusia Miałam koleżankę. jej mama była świadkiem a jej tata nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: Dzwonili z Menchesteru, 11:57 OlekDiabolek dzwonili z Krakowa, Krystyna z gazowni dzwoniła.... a Janas nie zadzwonił:classic_cool: __________________________________________________________ UK SUBS Kiedyś kotek moderii chciał pobyć na Kafeterii lecz błędów się nie wybacza... natrafił na podszywacza i teraz ma dół aż do ferii Słynna Praczka Pan Kotek był chory i leżał w łóżeczku i przyszedł Pan Doktor: \"Wali Cię, koteczku?! Nic Ci nie pomogą leniu łzy gorące, wstawaj do roboty - pracujesz w Biedronce!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"G_D_Z_I_E__M_A_M__S_Z_A_N_S_Ę__S_I_Ę__D_O_S_T_A_Ć? 17:52 a_g_n_i_e_s_z_k_a SPRAWA WYGLĄDA TAK: CHCIAŁABYM SIĘ DOSTAĆ GDZIEŚ NA FILOLOGIĘ ANGIELSKĄ,ALE WIEM,ŻE ZAWALIŁAM PODSTAWĘ (NIE WIEM,OKOŁO 70 PARU %??),A Z ROZSZERZONEJ TAK OKOŁO POŁOWY CZY MAM SZANSĘ DOSTAĆ SIĘ GDZIEŚ NA DZIENNE,BEZPŁATNE? ZNACIE JAKIES UCZELNIE,GDZIE PRZYMOWALI Z TAKIM NISKIM WYNIKIEM? 17:53 badu MOOOOOOOOOOOOOOZEEEEEE SZKOŁAAAAAAAAAA OKUUUUUUUUUULISTYCZNAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!\" __________________________________________________________ hihihihiii Temat: Potrzebna porada od zaraz... 17:06 mam dylemat chodzi mi o to,ze kupilam taka spodniczke, do ktorej za bardzo nie pasuja cale, pelne buty. Idealnie pasowalyby do niej jakies fajne sandalki. Ale w takim ukladzie moglabym ja nosic tylko wtedy,gdy jest bardzo cieplo, bo tylko wtedy mozna wyjsc z golymi nogami. A ja np chcialabym w niej chodzic juz teraz, ale dzis np jak na moj gust jest za zimno do chodzenia z golymi nogami. I mam dylemat, bo fajna spodnica wisi w szafie,a ja nie mam pojecia jakie buty do niej dobrac. Spodniczka jest czarna,ale nie jakas bardzo elegancka, tylko lniana, do kolan, na dole ma dwie falbanki. Kupiona w Camaieau- moze ktos skojarzy, o jaka mi chodzi. No i problem w tym,ze np czarne cale szpilki wygladaja do niej beznadziejnie- po prostu ta spodniczka nie jest az na tyle elegancka,zeby zakladac do niej skorzane szpilki. Moze dobrze by do niej pasowaly balerinki, np zamszowe,albo z jakiegos materialu (absolutnie nie skorzane), ale balerinki sa na plaskim obcasie,a ja mam dosyc krotkie nogi i zdecydowanie lepiej wygladam na obcasie. Dlatego wlasnie przyszly mi do glowy sandalki. Tyle tylko,ze kupujac sandalki bede mogla w niej chodzic tylko w bardzo cieple dni, bo podobno do sandalkow nie wypada nosic rajstop (nawet takich bez tych ciemniejszych miejsc na palcach). Wiem,ze moze dla wiekszosci z was moje pytania sa idiotyczne, ale to co na przyklad zakladacie latem, gdy jest sloneczny dzien,ale np tylko 16-17 stopni? Przeciez do letniej cienkiej spodnicy nie zalozysz czarnych spilek,bo to dopiero wiesniacko wyglada. Wiec co? Moze wam sie to wydaje beznadziejnie glupie,ale ja naprawde nie wiem. Jeszcze,zeby nie wyjsc na taka kompletna idiotke dodam,ze nie mieszkalam do tej pory na Marsie, tylko po prostu ubieralam sie na sportowo. latem nosilam zazwyczaj adidasy lub jakies klapki i glownie dzinsy. Spodnice i buty na obcasie zaczelam nosic dopiero niedawno,wiec naprawde nie wiem, do czego jakie buty pasuja. 17:09 Świrek Nie chce mi sie tego czytać, ale dam Ci radę: rób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Powiedział mi że jestem jak tłusty używany worek 1 2 16:37 nieszczęśliwa kobietka i nie chce się już ze mną spotykać. Czy można być bardziej chamskim 18:05 prof.dr.hab. \" Powiedział mi że jestem jak tłusty worek\" Rozbierzmy logicznie powyższe zdanie: \"Powiedział mi\" - umie mówić... i jest szczery. Powiedział tobie , a nie koleżankom. \"że jestem jak tłusty\" - coś mu przypominasz. Kojarzy mu sie to z tłuszczem. Czy on jest kucharzem? \"używany\" - używany tłuszcz brzydko pachnie. Albo sie nie myjesz, albo nie szanujesz. \"worek\" - worek...,worek... Dlaczego worek? Czyżby coś w ciebie pakował?? 19:11 Hanusia Ty! profesor! Nigdy nie jestem niedelikatna, ani chamska, ale wiesz co? WAL SIĘ!!! 19:20 prof.dr.hab. \"Ty! profesor! Nigdy nie jestem niedelikatna, ani chamska,WAL SIĘ!!!\" Rozbierzmy logicznie powyższe zdanie: \"Ty! profesor!\" - jesteś bezpośrednia \"Nigdy nie jestem niedelikatna, ani chamska,\" - niezwykle rzadka cecha :) \" ale wiesz co? \" - duża ekspresja wypowiedzi. Wzbudza ciekawość. \"WAL SIĘ!!!\" - propozycja;) Przepraszam, ale dzisiaj nie mogę. Pracuję. 20:34 prof.dr.hab. Aby nie było więcej uwag tego typu: kropka po dr. jest wyłącznie dlatego, że jest to skrót od \"doraźnie\" - z poważaniem prof.dr.hab. 21:22 prof.dr.hab. \"nie lubiem profesorow, to huje\" Rozbierzmy logicznie powyższe zdanie: \"nie lubiem profesorow\" - błędy wskazują, że ukończyłeś edukację na trzeciej klasie szkoły podstawowej \"to huje\" - niejednoktotnie wizualnie widziałem huja. Jest do mnie zupełnie niepodobny. Wniosek nasuwa się oczywisty: albo nigdy nie widziałeś huja..., albo nigdy nie widziałeś profesora... kropka po dr. jest wyłącznie dlatego, że jest to skrót od \"doraźnie\" - z poważaniem prof.dr.hab.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka Już chyba każdy ma kochanke/kochanka 10:54 ja bym skoczyl 19.05] 10:57 wiec chodz pomaluj moj swiat tak myślisz? chyba tak zrobię, nikt mnie nie chce, nie ma swojego życia, nawet tego gównianego jak dziewczyny tutaj, nie mam nawet kochanka, bo już nikt mnie chce. Załadna to ja nie jestem, ale przeciez nie to się liczy. Mam wnętrze bogate... Serce, wątrobę, nerki i pochwę nieużywaną, dlatego taka wściekła jestem.... 10:58 wiec chodz pomaluj moj swiat tak naprawdę, to nawet męża nie mam, cała jestem k.... nieudana! Przegrałam życie. 11:00 ja bym skoczyl skacz nie marudz 11:02 wiec chodz pomaluj moj swiat ale cały czas liczę na to, że odmieni się moje życie, że spotkam kogoś, kto mnie pokocha taką, jaką jestem, że będę miała męża i dzieci i w ogóle... Taką chociaż patologiczną, konkubinacką rodzinę, jakąkolwiek... Mam skoczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOOOOOo Temat: nie wysypiam się 19:09 Jaacie... Zawsze jak śpię u mojego faceta to wstaję nie wyspana. Co noc i to kilka razy w ciągu niej musi się do mnie dobierać. Już czasami mam tego dość. Mówię mu że nie, żeby dał mi spać ale nie, on się położy na góra 10 min i znowu swoje. A jak rano robię mu wyrzuty to mówi że ja nie mogę z nim spać bo nigdy się oboje nie wyśpimy. I co ja mam z nim zrobić? Mam mu obciąć i kawkom wyrzucić? __________________________________________________________ blu berry Temat: WLASNIE SIE OBRONILAM 12:48 hmhmhmhmhh OD DZIS JESTEM PANI MAGISTER 12:50 Mc Donalds zapraszamy do pracy w młodym, dynamicznie rozwiającym się zespole !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.więcej.pl Forum - strona główna » forum Życie erotyczne Temat: co o tym myslec?????????? 17:56 78932miloka moze mi pomozecie.Moj problem to taki ze facet nie mogl we mnie wejsc o co chodzi?a teraz mnie unika??jak to rozumiec? 17:57 .menel. pewnie przeszedł na ciemną strone mocy... tak czasem bywa :( 18:02 78932miloka tzn?o co chodzi menel? 18:06 .menel. no wiesz... Luke, jestem twoim ojcem hhhyyyyyyrrrrrrr hyyyyyyyyyrrr hyyyyyyyyyyyrrrrrrrrrr 18:20 78932miloka hej nik nie jest mi wstanie wytumaczyc o co chodzi? 18:21 .menel. no jak to? nie rozumiesz? gwiazda śmierci... Jedi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* zielonooka * Kościół Katolicki Spółka z o.o. kapitał zakładowy: - ok. 1 mln nieruchomości, - ok. 3 mln atrakcyjnych działek budowlanych, i in. - ok. 800 tyś pojazdów mechanicznych - w tym 80% o wartości powyżej 40tyś PLN/szt. - własne rozgłośnie radiowe i telewizyjne, - własne organizacje polityczne, Roczny dochód netto (nieopodatkowany): ok. 1 miliard PLN Rodzaj działalności gospodarczej: - działalność rozrywko - dewocjonalno - polityczna (cykliczne spotkania z miejscową ludnością zwane “msza św.” , - usługi dla ludności, organizacja imprez okolicznościowych (zwane zwyczajowo: pogrzeby, śluby, chrzty). Sytuacja socjalna: - ciągły wzrost zatrudninia, - doskonały pakiet socjalny, - umowy o pracę na czas nieokreślony, - mieszkania zakładowe o podwyższonym standardzie. Uwagi: Przedsiębiorstwo mimo pogorszającej się sytuacji gospodarczej kraju notuje regularny wzrost rocznego dochodu netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Temat: Czy do zostania moderatorem potrzebna jest matura ???? 20:56 florian Pytam sie bo moim najwiekszym marzeniem jest byc moderatorem , to bardzo prestizowe stanowisko .... 20:57 moderia Nie, trzeba mieć mieć doktorat.\" __________________________________________________________ jeśli o mnie chodzi: wsjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: o machaniu łapką na ogólnym 13:08 Matka_założycielka Kafeteria i ten topiczek jest sensikeim mojego życia. Siedze tu od rana do wieczora i śpię jak najkrócej po to by móc być jak najdłuzej na topiku. Jak ranow staje to mimo ze po nocy jesio mam szklanki w oczkach lecę i załączam komputerek by spytać moje koffane fifetki jak im minięla nocka i żeby mi doradziły jak mam się ubrac i jaki kolor gumki do włosów wybrac. Toffam je tak mocno że po wykasowaniu tego dopika odetniecie mi dopływ tlenu i pewnikiem zejde z tego pięknego świata i nie zobacze moich fifeteczek -------------------------------------------------------------- jeśli o mnie chodzi to ide sie ******:-0:-0:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to doklejam (ze skrótami): Temat: po czym rozpoznać niedziwicę 17:44 daffitkov (...) Z tego co słyszałem dziewice noszą długie włosy, dziewice nie noszą stringów, dziewice są nieśmiałe i mają czysty wzrok, dziewice czytają książki. Co do niedziewic to wiadomo, że mają świńskie oczka, ciągle oblizują sobie wargi, wypinają nieświadomie pośladki lub piersi, kupują kondomy. A jakie są wasze doświadczenia ? 17:47 nie nie nie nie kiedyś miałam jednorożca, jak każda prawdziwa dziewica; jednak po 22 latach poprosił o wolność, więc mu ją zwróciłam, na co ma się męczyć, pewnie jeszcze kilka lat no i teraz ... nie mam pojęcia, jak ktoś może rozpoznać 17:49 myślę że powinieneś poprosić ocertyfikat od ginekologa 18:05 zochaaaa myslę że niedźwiedzicę poznasz po tym że jest miejsza od niedźwiedzia.poza tym to nie wiem jakie cechy je odróżniaja.sprawdź w wikipedii. Orzeł Biały ma sandały...i dlatego jest wspaniały...bardzo go kochamy i radosne nowiny dla niego mamy... Orle Biały!!! Czy wiesz ze Polska Rzeczpospolita ma budowę niejednolitą ?! serce mi bije...nektar życia pije...serce mam otwarte... www.totalny-odlot.blog.onet.pl 18:12 kamil brzeózak niedziewica rozróżnia durexa od unimila po dotyku lub smaku. Dziewica najczęście w ogóle nie wie co to kondom a jeśli już to rozróżnia tylko po etykietce. 18:14 nie nie nie nie noooooo i jeszcze, dziewica nie mówi kondoM, tylko kondoN; 22:03 niedźwiedzicę poznaje się po kłach i pazurach a także po obfitym owłosieniu na klatce i po całości. Wianka nie widziałam, może to nie ten gatunek, bo jest dużo gatunków i podrodzajów wszelakich, nawet brązowe są tzw brunatne, one występują nie wszędzie , a na Alasce są białe. Czarne też żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: DLACZEGO JESTEM SAMA??? 1 2 3 » 392 Strony tematu: 11:25 sama28 ... niebawem skończę 28 lat, jestem atrakcyjną, zgrabną, zadbaną kobietą... mam pracę, jestem samodzielna i niezależna... wiem, że podobam się facetom, czuję te spojrzenia na ulicy mam sporo znajomych, kolegów... nie jestem osoba samotną... mój problem polega na tym, że każdy nowo poznany facet, jak dowie się ile mam lat ( a wyglądam na jakieś 23-25) to od razu się wycofuje, bo chyba uwaza, że szukam męża... czy wy też macie wrażenie, że faceci boją się wykształconych, samodzielnych kobiet... że wolą słotkie idiotki, takie co to trzeba prowadzić za rękę... nie ukrywam, że potrzebuję stałego związku-ale nie od razu małżeństwa! potrafię powiedzieć facetowi, że dobrze mi się z nim rozmawia, potrafię wykazać inicjatywę i zaproponować spotkanie... umiem słuchać... dlaczego wobec tego jestem sama??? 11:28 fajfus a ja spytam cię jaki masz stosunek do klepania po tyłku. Jeśli pozytywny to nie bój nic, jeśli negatywny - zanosi się na staropanieństwo. 11:30 sama28 więc twoim zdaniem wszystko zalezy od stosunku do klepania po tyłku? dobre wcale mi nie zależy na małżeństwie 11:36 sama28 dziewczyny! czy macie podobne problemy? i co o tym sądzicie? chetnie poznam też zdanie facetów! piszcie proszę!!!! 11:37 czytałaś książ312i Konrada Lorentza? W jednej z nich opisuje on jak dorosły pies testuje młode pod kontem przystosowania do zycia w sforze. Szarpie szceniaka i jeśli ten przyjmie postawę uległa akceptuje go, jęsli szczerzy ząbki to go zabija. Mniej więcej tak działa poklepywanie - kobieta, która nie reaguje akcepatacją na test jej umiejętności podporządkowania się jest odrzucana. To właśnie nieumiejętnoć podporządkowania się jest podstawowym problemem tzw kobiet niezależnych w znajdowaniu facetów. Są oczywiscie i tacy faceci, którzy tu są mniej pryncypialni ale czy to są ci o których tak naprawdę marzą kobiety ? Wątpię. 11:43 fajfus tak więc poklepywanie to jedno ale mam też i inne teściki. Na przykład jeszcze przed poklepywaniem sprawdzam czy kobieta idzie tam gdzie ja czy może oczekuje, żę ja będę szedł tam gdzie ona. Jesli to drugie - koniec zalotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka - dzięki :D leszczynowa miło Cię znowu widzieć :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ty może ty
Temat: prosze o przetlumaczenie 03:46 amigos ola wenn ich sehe deine foto ich kann nicht mehr du bist so ..... du bist die perfekte du bist die was will ich haben schade das kann ich das nicht aber ich hofe igrgendwann passiert das was ich will gehne hdl 04:36 nie davidek Quand je vois ta photo, je n'en peux plus! Tu es... tu es si parfaite! Tu es celle que je voudrais avoir. Helas, je ne le peux pas, mais je crois qu'un temps viendra... etc. I ty w to wszystko wierzysz, co Ci Turek Napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpicie
:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze nie śmierdzą?:O Temat: gdzie ludzie chowają pieniądze??? 00:06 Niech_żyją_Dixie_Chicks mam do was takie pytanie - gdzie najczęściej chowacie pieniądze??? to jest temat pewnej pracy magisterskiej - uwierzylibyście??? http://www.youtube.com/watch?v=SthVWfwyg-o&search=Dixie%20chicks http://en.wikipedia.org/wiki/Dixie_Chicks 00:07 nie uwierzylibysmy bo chcesz nas okrasc z kumplami,wredna jedzo ludzie!!!nie mowic!!!!!pod zadnym pozorem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 00:08 ona343 to chyba temat złodzieja jakiegos nie powiem gdzie ja chowam bo na drugi dzien mnie jeszcze okradna... 00:08 nie mam - nie chowam 00:11 Niech_żyją_Dixie_Chicks Na pewno gdzieś chowacie. No co wy. Ale skryci jesteście. Nawet anoniomowo... to też wiadomość http://www.youtube.com/watch?v=SthVWfwyg-o&search=Dixie%20chicks http://en.wikipedia.org/wiki/Dixie_Chicks 00:12 spierdalaj zlodziejko jebana 00:14 ona343 chowamy w cipkach 00:17 Niech_żyją_Dixie_Chicks Nie jestem złodziejką. Ale wyzwiska mnie tu spotykają http://www.youtube.com/watch?v=SthVWfwyg-o&search=Dixie%20chicks http://en.wikipedia.org/wiki/Dixie_Chicks 00:21 nie mam - nie chowam no dobra................ Papierowe to luz - rulonik, prezerwtywa i wiadomo... w zaleznosci od plci i orientacji sexulanej... jeszcze milo jest przy okazji, w zaleznosci od grubosci zwitka, czyli przyjemnosc wiaze sie z kasa... Bilon - gorzej... portfel to dziadostwo rozwala, kieszenie - obrywa.... to robie za hrabinie albo inna Jolante K. i rzucam garsciami w tlumy.... fajnie jest 00:22 Niech_żyją_Dixie_Chicks A czy ukrywasz swoje pieniądze w jakimś banku? http://www.youtube.com/watch?v=SthVWfwyg-o&search=Dixie%20chicks http://en.wikipedia.org/wiki/Dixie_Chicks 00:24 nie mam - nie chowam jak juz Ci napisalam - chowam w du...., na bank.........a tak w sumie to banki sa do dup.... wiec na jedno wychodzi. Tylko do du.... nie trzeba karty, PINu i tych wszystkich dupereli - sorry za slowko- wiec w sumie mniej roboty. 00:28 ayoifhigbibobio a mowia ze pieniadz nie smierdzi 00:29 Niech_żyją_Dixie_Chicks w dupie? hmmmm... tam też będziemy zaglądać. http://www.youtube.com/watch?v=SthVWfwyg-o&search=Dixie%20chicks http://en.wikipedia.org/wiki/Dixie_Chicks 00:29 S P R A W N Y od debetu w gore nie smiedzi.... tylko ten na minusie zajezdza... 00:30 nie mam - nie chowam O!!!! NIE!!!!! nie do mojego.... banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: czy ona jest w ciąży? 19:54 Przeniesienie 19:51 Zagubiony17 Ostatnio z moją ukochaną dziewczyną uprawialiśmy sex. Nie był to nasz pierwszy raz, tagże wiedzielismy jak to robić, żeby nie było wpadki. Niestety - nie udało się i miałem wytrysk do jej pochwy. każdemu się może zdażyć, nie? Moja dziewczyna mówi, że nie może być w ciąży, bo jest jeszcze za młoda. To znaczy - ona ma już okres, ale mówi, że nawet jak sie ma okres, to nie mozna zajść w ciąże, jak się ma 16 lat, (bo ona ma właśnie 16). Czy to prawda? Ona mówi, że jej cialo jeszcze nie jest przygotowane na ciąże, dlatego napewno nie może być w ciąży. Powiedzcie czy to możliwe. Prosze o poważne komentarze, bo naprawdę się boję. Mam dopiero 17 lat i nie wiem co by bylo. gdyby ona byla w ciążę. Nie chce placić alimentów. Z gory dziekuje. 20:04 katra \"ile kosztują alimenty\" ? sporo - ale nie przejmuj się - kupujesz je na raty, które płacisz minimum 18 lat ( wysokość raty może ulec zmianie ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.o.o.o.o.o.o.o
Temat: Jak zostać moderatorem? 22:33 nela17 PS. pytam tyyylko teoretycznie z czystej ciekawosci 23:01 Kirus aby moderowac dzial o kuchni potrzebne jest aktualne zaswiadczenie z Sanepidu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie przeniesienie: 22:59 blu berry Temat: Jak zostać MODERATOREM? 18:44 zainteresowana tym bardzo Powiedzcie mi jak zostać moderatorem forum, niekoniecznie tu na kafe? Jakie wymogi trzeba spełniać i gddzie/do kogo się zgłaszać? Czy jest to praca dająca zarobki czy wolontariat albo hobbistyczne zajęcie? Dziękuję za ewentualne odpowiedzi. 22:21 Kirus musisz umiec jako tako czytac oraz potrafic uzywac myszke tak aby kasowac jednym kliknieciem ... chociaz tak miedzy nami nie jestem zbyt tego pewien czy umiejetnosc czytania jest niezbedna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat: DO MEZCZYZN!!! jAKI SMAK MA CIPKA ???? LUBICIE TO??? 14:40 das boot Z tym smakiem i zapachem to bywa różnie. Ogólnie bardzo lubie robić minetki. (...) Opracowałem nawet technikę, dzieki której moja partnerka może mieć ponad 20 orgazmów jeden po drugim. Uwielbiam takich fantastów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest gupot nie piszom
? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×