Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość słoneczna księżniczka
jeszcze dwie tabletki...oczekiwanie na okres,narazie współczynnik stresu ciążowego równy zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi baba
Hej dziewczyny troche sie wstydzę ,ale muszę zadac wam to pytanie ,odkąd zaczęliśmy z chłopakiem robic bez gumy (również biorę Tabsy) to zawsze po takim seksiku ze 2 dni mi śmierdzi moja cipka ,zauważyłam to jak sie myłam bo powączałam ręke ,jak robimy to w gumie albo wogóle to moja piczka nie smierdzi ,czy to przez sperme , czy wogóle juz nie wiem o co chodzi ,dla mnie to jest krepujące ,stanu zapalnego nie mam bo juz tak mam od pewnego czasu .Pomóżcie mi.Pozdrawiam .Gabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
gabi nie mam pojecia czym to moze byc spowodowane:(ksiezniczko biedaczku ty nie martw sie !!wszystko bedzie ok !!!jak tam ci poszlo bo ja juz po maturce i nawet zadowolona jestem:)czekam na okres.......bojew sie ze go nie bedzie bo czasami w pierwszm miesiacu nie dostaje sie .......musze zrobic test .....boje sie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księzniczka
hej:) własnie wróciłam z uczelni,ufff nareszcie koniec:D nie wiem jak mi poszło,ale napisałam:) cos tam:P hehe naszczescie stan chwilowego załamanianerwowego minoł:) mam ju7z swiety spokój ze szkoła az do swiat:P robie sobie tydzien wolnego:D a potem znowu nauka:/ bo na poczatku stycznia kolejne zaliczenia:( ale to piotem:P teraz luzik:D nie martw się:) napewno okres bedzie:) tzreba tylko poczekać:) pamietaj:dopóki nie ma problemu nie am sie czym martwic:) zmykam sie odstresowywac:) ps.2 tabletki,oczekiwanie na okres,współczynnik strachu ciązowego nadal równy zeru:) ukces:P papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaszklaneczka
ktoś wczesniej napisał że w pierwszym miesiącu brania tabletek trzeba stosowac dodatkowa antykoncepcje. coś nei wydaje mi się. jeśli bierzemy tabletke z pierwszym dniem okresu to od razu jest antykoncepcja i nie trzeba sie jeszcze w prezerwatywy bawic!!! ktoras napisze takie glupoty a pozniej inna mniej doswiadczona uwierzy i bedzie sie jeszcze schizowac ze ona sie nie zabezpieczyla dodatkowo... szook. jak ktoras ma z czyms powazne wątpliwości to odsylam do swojego lekarza, owszem mozna sie sugerowac tym co tutaj piszą, ale jak widac nie zawsze jest to zgodne z prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
własnie:D brawa dla tej pani:D szczerze to stresował sie tym faktem mój chłopak,bo ja czytam ulotki i konsultuje sie z lekarzem dosc regularnie:) ale tez apeluje do ludzików,nie piszcie takichrzeczy jesli nie ejstescie pewni na 100% no dobra nie ma zreczy pewnych na 100% powiedzmy ze na 99,9%:P bo potem wiem jak to jest,jedni pisza tak,drudzy tak i etraz człowiek w stresie jeszcze bardziej głupieje:) ostatnia tabletka:) dziś sobota jeszcze jedna tabletka,oczekiwanie na okres,współczynnik strachu ciążowego andal zero:D powiem szczerze,że przestałam bac sie wpadki,nie wiem czym to ejst spod\wodowane,może wsparciem jakie mam wokoło,może wkońcu dorosłam do pewnych zreczy:) a może tabletki dały mi ten spokój:) a odliczam dni do okresu bo jestem ciekawa,własciwie do mój chłoapk jest ciekawy:P bo on nadaal nie ufa tabletkom,i wyczekuje okresu jakby był zbawieniem:P i pomimo ze mówie mu ze tabletki to wystarczajace zabezpieczenie on i tak swoje:a bo ja wiem,nie znam sie,pierwszy raz robiłem to bez gumki i wiesz jak jest...wole sie upewnic:) no i prawidłowo,niech czeka moze sie wkoncu da przekonać:) bo mi sie chłopak zadreczy:P jejqqqq,co tam słychać:) dawno nie pisałaś co u Twojego chłopaka,nadal oczekiwanie na okres:) jak samopoczucie wogóle:) opowiadaj co tam słychac :) czekam na odp.trzym sie cieplutko w ta mrozną zime:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
aha,zapomniałabym,jaki test?!nie zadreczaj się,juz było tak dobrze,że teraz nie panikuj,test zrobisz jak okres spózni ci sie tydzien,teraz nie szalej:) jak sie bedziesz stresowac to dopiero moze ci sie opóznic,więc prosze uspokój się,wszystko bedzie wporzadku:) święta idą,ciesz sie z tego co amsz:) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqqq
no macie racje wszystkie!!!!ale czasami po pierwszym opakowaniu nie ma sie okresu tym sie martwie...ale dziekuje za wsparacie!!!u mnie wszytko ok,milosc kwitnie..on jest taki cudny,uwielbiam go.Jak mnie przytula to czuje sie strasznie bezpieczna ,ciesze sie ,ze go mam!!!maturki tez nawet spoko mi poszly jeszcze tylko hist.w pon. ale dam rade:)ciesze sie ,ze tobie poszlo,napewno dobrze:)milosc moja znosi kazdy moj zly dzien ,wszystkie nastroje:)jestem szczesliwa!!!!i musze sie cieszyc z tego co mam!!!!wielkie buziaczki ,uciekam sie uczyc:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
dzien dobry wszystkim:) u mnie 1 dzien 7 dniowej przerwy,okresu nie ma,ciekawe kiedy sie pojawi,ciekawe czy wogóle sie pojawi...czekam:) wspłczynnik strachu ciążowego nadal równy zeru(sukces:D) jejqqqqu nie martw sie:) trzymaj sie dzielnie,okres nadejdzie,nie martw sie zapomnij o testach,bo ciazy nie ma:) idem robic bałwana:D ciau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
wykrakane;P nie powiem że okres nadszedł,raczej plamienie przybyło:D mój chłopak jest w 7 niebie i zaczyna sie przekonywac ze tanbletki wystarcza jako ochrona przeds neichciana ciąża:D czyli wsyztsko jest ok:D zmykać lepić pierogi,wkońcu zaraz świeta:D npo i jeszcze musze zapakowac prezent dla mojej miłosci:) ach,jak ja kocham swieta:D pozdrawiam w ten piekny mrozny dzionek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
aha,jejqqqqu czemu milczysz dzisiaj,pisz co tam słychać,zadreczasz się nadal,jak sytuacja,ile ci jeszcze tab;letek zostało,a moze juz okres nadszedł tak jak u mnie...piszz bom ciekawa:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
wczoraj wymyslalismy imionka dla chlopczyka :)a tu dzisiaj rano wstaje i............ krew na majtusiach:)odrazu postanowilam wam to napisac :)oczywiscie wraz ze skonczeniem mojego problemu nie zakoncze pisac tu:)juz sie do was przywiazalam i fajnie tak poplotkowac nawet przez internet:)tak mnie wspieralyscie zwlaszcza ty ksiezniczko:)DZIEKUEJ!!!!dostalam okres po 4 dniu od odstawienia,takze czekaj cierpliwie:)jeszcze nie mowilam chlopakowi ,jestescie pierwsze ale dla niego zrobie wieczorem niespodzianke:)a i jeszcze jedno pierwszy raz mam nie bolacy okre:)czuje sie rewelacyknie:)ohhh jaka jestem zadowolona!!1dzidziusia kochalabym mocno ,ale zaczekam ze swoja miloscia do pozniejszego terminu:)az ide sie uczyc z radoscia wielka:)buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
hehe,nop widzisz:D moje gratulacje:D widzisz,trzeba myslec pozytywnie:) inaczej bysmy sie zamartwili na smierc bez potrzeby:P zycze dalszych udanych doznań seksualnych bez zbędnych stresów:) aha,chyba zle zrozumiałąs,bo ja okres tez dostałam:D dzisiaj włąsnie:) takie plamienie,nic nie bolało(szok) i wogóle jest tak fajnie:D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
chyba musze zmienic pseudonim:)bo to juz nie jest juz jejqqqq:)wiem jak juz to napisalam to zauwazylam ze ty tez juz dostalas:)no doznania tym bardziej beda cudne .......oh pieknie bedize teraz :)juztro ostatnie matura i bedzie cudnie a on juztro kolokwium a potem bedzie ..:)bosko jak zawsze!!uwielbiam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księzniczka
hejka;) 2 dzień przerwy,plamienia cześć dalsza:) bezboleśnie,bez stresowo,jak miło:D tylko wpadłam dzis rano do mojego lubego,i anszła nas taka ochota na chwile uniesienia:P ale moje kochanie sie bało,że w przerwie 7 dniowej musi sie zabezpieczyc dodatkowo prezerwatywa a takowej nie mielismy akuratnie i nici z sexu bo on nie dał sie przekonać,a nie ebde go zmuszac jak sie boi:) ale jestem w szoku,ze się martwi o konsekwencje,że nie jak typowi faceci nie wazne co piotem,wazne co teraz:/ a moje kochanie myśli,interesuje się i dba o nasza przyszłość:) żeby była jaknajbardziej zaplanowana:) hihi jakie my mamy szczescie ze trafiłysmy na takich cudowny facetów:D trzymaj sie papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
poprawka:mój chłopak myśli co potem,nie istotne co teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
nio ja tez mam plamienie dzien 2:)mam lekkie swidrowanie w brzuchu,ale nie tak jak zawsze,ze umieralam z bolu teraz jest spoko:)ja tez tak mialam z tym moim kochanym :)kiedys go sprawdzalam i mowilam mu zebysmy to zrobili(kiedys na jakiejs imprezie)a on ze bardzo ma ochote na mnie :)ale nie mozemy tak bez niczego:)cudny jest ...cudni sa:)kocham go strasznie i nie moge zyc bez niego...pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księzniczka
własnie wróciłam ze spacerku z moim chłopakiem i Dragusiem(jego psiunią:D znaczy juz nasza:P ale jest śliczny dzionek,i snieg cały czas pada:D kocham zime:D no ciesze sie ze okres,tudziez plamienie jest:) widzisz jednak niepotrzebnie sie denerwowałaś:) wszystko jest ok:) ale jednak nie da sie nie stresować gdy sie pomyśli a co by było gdyby...:P juz takie ejsteśmy:D nic na to nie poradzimy,ważne że nasi mężzczyzni sa wyrozumiali i kochani,to nam bardzo pomagaja:) u mnie,co mnie zdziwiło,plamienie sie rozkreciło,i przeszło w leciutkie krwawienie,boli mnie dół brzucha,nie tak jak wczesniej,ale odczuwalnie,no i musze nosic tampony,bo tak wczesniej to to było tylko plamienie to wystarczyła wkłądeczka,ale teraz neistety za duzo leci:/ ale to i tak w porównaniu z tym co przezywałam wczesniej to mały pikuś:P zmykam zrobic sniadanko,miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księzniczka
to my identycznie dostałysm,y okres:P ja tez mam drugi dzionek:D ciekawe kto da wiecej i bedzie miał dłuższy okres:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZ
jejqqqq-a jednak nie zostajnę internetową ciocią :D !!Mówiłam że wszystko się dobrze ułoży!Nie ma się co niepotrzebnie denerwować na wyrost.Zobacz jaka ty się zrobiłaś teraz obcykana jeżeli chodzi o zażywanie pigułek ;) Już wam życzę wesołych świąt!!!! I odlotowego sylwestra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie...
Nie ma 100% zabezpieczenia...Wiem o tym z doświadczenia. Mimo regularnego stosowania tabletek antykoncepcyjnych przez kilka lat, moja znajoma zaszła w ciąże...Lekarz był zdziwony. Był to pierwszy taki przypadek w jego karierze ale jak się okazuje możliwy.Znajoma, tak nie chciała dziecka, że sposobami chciała pozbyć się ciąży (gorąca kąpiel + czerwone wino+ 3x progesteron). Doznała wstrząsu, ale ciąża przetrzymała. Dziś jej dziecię ma 3 latka...A ona sama oprócz pigułek, ma jeszcze zamontowaną spiralę...bo nie chce już dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna ksiezniczka
hmm..osttania wypowiedz mi dziwi,do czego ona sie odnosi,tak jakos z kosmosu;) wiem ze tabletki nie daja 100% zabezpieczenia,jest kilka czynników które mogą osłabic antykoncepce,jak np infekcja,jakies problemy zdrowotne,wymioty itp nikt nie mówi ze jestesmy bezpieczne biorac tabletki,trzeba brac wsyztsko pod uwage,jak sie iodzie do łózka to tzreba pamietac ze pomimo antykoncepcji moze byc dzidzia:) zastanawias mnie tylko jeden fakt,3 dzien 7 dmiowej przerwy,tabletkik brane regularni o 20,nie zapomniana ani jedna,wszystko jak anlezy:) 2 dzien przerwy przyszło plamienie,jak u innych,3 dzien przerwy normalny okres,jak dawniej,chociaz słabszy troszke i mniej bolący,ale jednak dolna parta brzuchola bolała,jaky owulacja,zastanawia mnie jedne fakt,przez dwa tygodnie nie uzywalismy gumek,zaufalismy tabletkom,konczył we mnie,teraz okres,normalny jakby była owulacja...nic z tego nie rozumiem,troche mnie to dziwi.ale w sumie okres jest,ciąży nie ma,ale ide do lekarza na konsultacje:) pozdrówka papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wiesz....
to nie wiesz, że w ciągu 7 dni przerwy w zażywaniu tabletek, MUSI wystąpić krwawienie przypominające miesiączkę? Czasem jestem zszokowana faktem, że ludzie, którzy nie mają pojęcia o seksie i antykoncepcji, zabierają się za tą sferę życia intymnego...sądząc, że wiedzą wszystko i potrafią odczuwać już wszystko...Dowiedz się więcej o antykoncepcji hormonalenj, skoro ją stosujesz i o antykoncepji w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
iz no bardzo ci dziekuje ,ze mnie tak pocieszalas:)buziaczek dla ciebie:* KSIEZNICZKO ja tez mam taki wylewny okres jak nie wiem co:/nie wiem nawet czy nie berdziej niz przed braniem tabletek;/nie wiem czym to spowodowane,ale sie nie martwie:)nie ma dzidziusia narazie to najwazniejsze ,a moj chlopak jak mu powiedzialam ,ze dostalam okres to zasmial sie i powiedzial"to sie nie martw kochanie postaram sie innym razem hahaha"strasznie mnie tym rozbawil:)ksiezniczko jak juz bedziesz wiedziec skad ten okres i czy to normalne to napisz prosze ja mam dzis juz 3 dzien ale juz zupelnie bezbolesnie tylko czuje jak leci:)brzuch juz nie boli:)jest dobrze:)buziaczki do wiecie =przeciez my wiemy ,ze to nie daje 100% zabezpieczenia ,dlatego tak sie obawialysmy ,takze zupelnie nie rozumiem twojej wypowiedzi:)ale dzieki za nia ,ze weszlas na nasz topic:)a swoja droga to biedne to dzieciatko ,ze mama go tak bardzo nie chciala:(ale jak ono tyle przezylo to to jest dopiero dar od Boga:)i ta kobieta powinna je kochac ze wszystkich sil!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
Do to nie wiesz= po to tu piszemy ,zeby sie dowiadywac jak najwiecej !!!!!!!!!i jezeli ci sie to nie podoba to nie musisz goscic na naszym topicu!!!!ja tez nie wiem i chetnie sie dowiem czegos ciekawego a jak ty jestes taka madra to nie czepiaj sie ksiezniczki tylko napisz co i jak ,zebysmy i my wiedzialy!!!!z gory obie dziekujemy(podziekowalam juz za ciebie ksiezniczko:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak wiecie też biorę tabletki. Okres mam dopiero 4 dnia i też pierwszego dnia jest tyle co nic a dopiero 2 się zaczyna więc się nie martwcie wszystko jest ok. Okres w czasie przerwy powinien wystąpić jakby go nie było to byłby powód do niepokoju. jeszcze jedno na początku przy pierwszym opakowaniu też dostałam okres drugiego dnia , przy następnym już trzeciego a teraz czwartego. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
:) ja sie nie marwtie,ja tylko jestem ciekawa,siem sciesze ze jest okres,bo to znak ze dzidzi brak:D a to na tym etapie zycie bardzo popzytyw wiadomosc:D tylko wszedzie sie pisze to ten cały okres w 7 dniowej przerwie to takie plamienie,a u mnie normalnie,z bólami i wogóle,no wiec saie zastanawiam,i popieram moja przyjaciółke chcesz krytykować to spadaj,bys sie przyczyniła wkoncu społeczenstwu a nie tylko dupe truła i ochrzaniała na forach ludzi,ciekawe co ty za "głupie"pytania miałąs zanim rozumiem wykułas na pamiec wsyztskie ksiazki o antykoncepcji!!!dziekuje jejqqquuu za podziekowaniew moim imieniu:) a powiem ci ze jak ja miałąm pierwsze schizy na temat dziecka ic iazy to mój chłoapk po tygodniu sie przyzwyczaił do faktu ze zostanie tata i tez był zawiedziony jak mu powiedsziaąłm ze okres jest:P i wes zrozum tu facetów:P hehe pozdrawiam papa ps.3 dzien plamienia,drugie opakowanie harmonetu czeka do niedzieli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
no wlasnie on tez sie juz w sumie tak nastawil a potem jakby byl troche rozczarowany :)tez tego nie rozumiem,ale doszlam do wniosku ,ze ich nie mozna rozumiec tylko kochac:)i wwszystko bedzie grac:)ide dalej myc okna:)i sprzatac:)ale jest ladnie wszystkie moje kochane goreczki takie biale:)slicznie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
ech,własnie sie dowiedziałąm ze nie zlaiczyłąm koła z chemi:( ja nie wiem co ja robie na tych studiach,przez ta chemie chyba zrezygnuje:/ jaka porazka:( ech,mam dosc,jak ja bym chciałą studiowac psychologie,ech...ale moja rodzinka uwaza ze to nie przyszłosciowe i mi dupe truje ciagle ze mam tego kierunku nie wybierac:/ no ale njarazie swieta ida:D tzreba sie cieszyc:D ach jak cudownie,pada sniezek:D uuu myjesz okna,ja z moim kochanym tez musze sie wziasc za okna,uprać dragona(psa) coby był czysty bo brudne zwierzeta w wigilje nie gadaja:P hehe no i choinka:D tzreba sie wkoncu z ania wziasc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczna księżniczka
Cholerka oprocz tego niezaliczonego kola z chemii czeka mnie dzis pogadanka z ojcem bo ostatnio podgladnal mnie jak w lazience dogadzalam sobie moim wibratorkiem... co za dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×