Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość jejqqq
sloneczna nie matrw sie :)!!juz ci mowilam ze bedzie dobrze tylko nie stresuj sie bo to pogorsza sytuacje wiem to po sobie!!!chisteryczki jestesmy i tyle;)u mnie dobrze to u ciebie tez musi byc:)bo przeciez umowilysmy sie na dzieci w tym samym terminie wiec nie plakusiaj i nie martw sie bedzie dobrez!!!buziaczek dla was!!!oh ten okres!!;)tabletki sa naprawde super i SKUTECZNE !!dlatego usmiech od ucha do ucha i snic o milosci :D:D:D:Dide sie ukac;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dzien bez okresu:( ból nóg ustał,ale jakos dziwnie brzuch mnie boli:/ nie za mocno ale tak odczówam jego istnienie.Ogólnie chciałabym leżeć dzis cały dzien i nic nie robic:( chyba jakas depresjka mnie łapoe:( zaraz jade na egzamin do szkoły:/ trzymajcie kciuki.papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna nie martw się ja też mam zwykle 4 dnia jejqqqqqq też tak dostała więc główka do góry. pewnie dostaniesz bo jak piszesz pobolewa cię brzuch ja też tak zwykle mam wpierw brzuszek a za 6-8 godz. okresik :) ps. kciuki trzymiemy daj znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, wiec chemia poszło okropnie:( pewnie nie zlaicze:( ta chemia to moje utrapienie,jestem przez nia cała wnerwach. Okresiku nadal brak,wiesz ja tez uwazam ze okresik przyjdzie,mysle ze to opóznienie ejst spowodowane albo tym ze jeszcze sie nie ustabilizowało wszystko,po drugie stres,po tzrecie jedno opóznienie 7 godzinnew trakcie cyklu,wsyztsko było ok,była przerwa po opóznieniu,no zadnych probnlemów,wiec okresk musi andejsc:) brzuszek nadal pobolewa. Dzieki za kciukole:) papatki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
jaki mam dzisiaj dzien!!!chyba sie zabije!!!nie dosc ze mnie szkola denerwuje to jeszcze poszlam wczoraj po recepote i mi wypisali ,mialam przyjsc dzisiaj po nie a tu co??odebralam i potem patrze a tu jakies inne tabletki a nie yasmin !!!!ranyyyyyy!!!jaka jestem zla!!!!raz mi sie plakac chcce a raz wrzeszczc ,chce juz sie polozyc spac i jutro rano isc po recepte na te cholerne tabletki ale oczywiscie musze sie uczyc !!!juz nie mam sily !!!niech ten dzie juz sie skonczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
no dzis juz humorek lepszy :)poszlam po recepte i dzis wypisal mi dobra:):):)jestem zadowolona juterko zaczynam znowu 3 opakowanie:)a co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndia
No hej dzeiwczyny, ja też biorę tabletki (po raz pierwszy, a kochalismy się z moim narzeczonym w 12 dniu po raz pierwszy bez gumy, troche dziwnie ale jednak fajnie), dzisiaj jest mój 19 dzień, też sie troche boje co będzie potem,ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhm jejquu wqiem co czujesz,ja tez czasem mam takie dni,teraz jeszcze ta chemia mnie dołuje:( w piatek mam poprawke,przed ostatnia szansa,osatatnia łątwa potem juz tylko taki jakby komis:/ ostatnia szansa:/ triche sie boje:( jednak w jakims tam stopniu zalezy mi na tych studiach:( juz wszyscy mnie pocieszaja bo załamka na maxca,płacze,krzycze i wogóle ejstem jakas zmeczona,ciezko:( ale okresik jest:D i to sie liczy bardziej niz chemia:) aha i musze powiedziec ze duzo go w tym miesiacu,leci ze mnie jak z kranu woda:P tamponik zmieniam srednio co 2 godzinki:) dobra zmykam sie uczyc,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
ja chce sloneczko !!jest zimno i pada smieg !!dzis u mnie w gorach bylo -20 stopni :(przytłacza mnie ta pogoda:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
olenka jest tak szaro ,ze juz nie moge:(ani jednego promyczka sloneczka:(i juz tak jest od kilku dni ,no nie da sie wytrzymac:( buziaczek!!dzisiaj biore pierwsza tabletke ,tylko czekam az mi je moja milosc przywiezie bo mowilam wam ,ze to on zawsze mi je kupuje??:)wile sloneczka wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wy też macie takiego lenia jeśli chodzi o naukę bo ja straszneo normalnie mi się nie chce. mam tylko 2 egzaminy a chęci wcale. i co roku jest gorzej to już chyba ten wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
kochanie kupilo tabletki i juz zjadlam :)okresik sie konczy:)i znowu bedzie milutko:):):):):):):)juz nie moge sie doczekac!!MIlego weekendu i wam zycze:):)teraz mam spokoj z nauka ,tak do szkoly ALE MUSZE PISAC PRACE Z POLSKIEGO :(NA MATURE USTNA !!A SWOJA DROGA JEST KTOS TU DOBRY Z POLSKIEGO BO MUSZE NAPISAC TO CHOLERSTWO a zupelnie nie wiem jak sie do tego zabrac!!mam takie temat"miasto jako przestrzen zyciowa bohaterow literackich"nie wiem co pisac...:(pozdrawiam was moje mile!! acha poklocilam sie dzisiaj z moim chlopakiem ,on sie taki poddenerwowany bo ma tyle zaliczen na uczelni i sie nie ladnie odzywal do mnie :(wszystko go denerwowalo ale potem ladnie przeprosil i znowu jest cudownie:)to ide sie uczyc albo spac jeszcze nie wiem :)buziaczki dla was moje drogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ci nie pomożemy bo obie ze słoneczną na studiach ścisłych więc nie ma nic wspólnego z polskim i chwała bogu też nie znosiłam tego pisać >D pozdrowionka ps. jutro egzamin i już chodzę jak w transie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
qpa:)nie wiem co pisac na tej pracy:)ale dzieki za checi:)olenka dasz sobie rade !!troszeczke wiary wqe wlasne sily:)ja w ciebie wierze:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,.przepraszam ze tak sie wyłączam ciagle,ale mam strasznie duzo rzeczy na głowie,jestem juz zmeczoina nauka która i tak nie przynosi owoców i nie mam juz sił na nioc innego,wiec zadko zagladam do komputerka.No neistety niby jestem na tym scisłym kierunku ale kiepsko mi idzie:/ miałam dzis koło zlaiczajace z chemi i cos czuje ze nie zaliczyłam:( wszystko łądnie pieknie pozaliczane tylkol nie tak chem,ia;( juz nie moge,jestem zmeczona nauka i tym ze mi neiw ychodzi:( ide sie połozyć,moze w nocy poduszka mnie udusi i bede miałą spokój:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już po jednym egzaminie, nieestety wyniki dopiero w przyszłym tygodniu a co gorsza to jeszcze 2 egzaminy i to tak paskudne że aż strach. Już to widzę R A T U N K U !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
DZIEWCZYNY!!!a co to za depresja??dacie sobie rade jak uwierzycie ze gory mozecie przenosic to dacie rade!!1najgorsze to sie zlamywac!!mowie wam za pare tygodni bedziecie sie z tego smiac!!co nas nie zabije to nas wzmocni!!usmiech !!:D moje drogie nie zalamujcie sie naprawde wszystko bedzie dobrze!!!wielki buziaczek dla was !!wszystkiego dobrego!!ja tez sie musze uczyc bo maturka wielkimi krokami idzie:)a moja nauka w lesie!!a chce isc naprawo to jest dopiero smieszne ,bo wiecie jak tam sie jest trudno dosatc:)no ale ja wierze w to ze mi sie uda bo inaczej bym nie probowala!!wy tez musicie uwierzyc ze bedzie slicznie i kolorowo!!nie zalamywac sie i do pracy!! wczoraj bylam z moim kochanym na maratonie wilmowym i bylo super:)a potem zapral mnie do magdonaldu:)pyszne bylo (choc niezdrowe) jeszvcze raz glowa do gory jestem z wami!!!nie wolno wam sie poddawac !:****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjj
jeśli niedłudo masz mature proponuje zrobić użytek ze słownika ortograficznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqqq
do jjjjjj no owszem czasami sa tu pewne literowki ,ale to wynika tylko z pospiechu i z tego ze mam dyslekcje !!jezeli bardzo ci przeszkadza to prosze nie czytaj moich wpisow!!!a o moja ortografie prosze sie nie martwic!!!dam sobie rade!!!pozdrawiam cie berdzo serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribell
Dziewczyny weszlam na topik z ciekasosci, gdy zaczelam czytac i cos mnie uderzylo, mianowicie - co znaczy ze bez gumki 'konczy we mnie? '. Tj. rozumiem :) ale czy to znaczy ze gdy kochacie sie w kondonie wasz partner nie moze miec orgazmu i, nie ladnie sie wyraze, spuscic sie? To pytanie to nie prowokacja. Jestem dziewica stad o detalach nie mam zielonego pojecia. Moje zaskoczenie jest jednak spore, zawsze sadzilam ze jedyna roznica miedzy tabletkami a prezerwatywa to brak wygody dla partnera spowodowana lateksem na jego penisie... Bede wdzieczna za wyjasnienia :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a;e ja mam pechozola,najpierw chemia,potem rodszice a teraz porutbowana przez włąsnego konia:/ na zawodach wczoraj cos mu odbiło i sie na mnie ruzcił i kopytem dostałam z bark:/ ma wielkie sioniole które bola:/ ech,jak pech top na całej lini:/ witaj na naszym temaciku Maribell,wyjasniam ci bo to chyba ja sie tym zwrotem posługuje:P konczenie we mnie przy braniu tabletek to poprostu wytrysk nasiebnia we mnie,pczywiscie wytrysk nastepuje z gumka tylko ze wiesz,sperma jest cały czas porzy włascicielu:P czyli w gumce a tak biorac tabletgki jest we mnie:) i tak sobie potem wypływa:P i jak to ktos łądnie okreslił nastepuje kaczy wyscig do wanny:P zeby sperma nie wyleciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
dokladnie sloneczna!!:)a swoja droga to nie lubie jak wylatuje;/mokro mi:)to torche smieszne :) a wy jak sobie z tym radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie mamy z tym problem jeśli kochamy się tylko raz. u nas jeżeli jest stosunek to nie jeden tylko kilka jednoego wieczoru i przy kolejnym to ta sperma służy jedynie do nawilżenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje olenka:) my tez zazwyczaj dwa a czasem nawet trzy razy jednego dnia;P i wtedy spermy jest mniej i mniej sie lepi:P ale fakt za pierwszy razem to jest problem,mój chłopak zawsze po daje znak i pogania mnie do biegu do łązienki:P jego brzydzi włąsna sperma:P zawsze ma taka smieszna minke hehe:P wtedy myju myju i po kopocie:) i tu chwale gumki,jak sie w nich kochamy to sperma jest tylko w gumce i na Panu misiu;P a na mnie nie ma:D hihi ps.czekam na wyniki z chemi:/ leciutki stresik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejqqq
no wlasnie :)dzieki za odp.:)za pierwszym razem zawsze jest jej najwiecej:)ja wlasnie tez chodze wytrzec to i myslalam ze robie cos glupiego ale widze ze nie jestem z tym sama,takze napewno nie jest to glupie:)ojjjjjjj jak fajnie ze jestescie:)bo przeciez mamy bym sie o to nie zapytala:)dziekuje wam bardzo:)wy to tak jak siostry buziaczki dla was:*:*:*:*:*kochane jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej chce mi się śmiać jak mój po skończonym seansie idzie ze mną do łazienki też się wytrzeć bo po kilku razach (czasem nawet 20-30 minutach jeden za drugim :) w każdej możliwej pozycji :D) też ma tego na łonie (czytaj owłosienie). więc wędrujemy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×