Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Ale bambino też używałaś??? Jak będziesz miała popękane stopy albo łokcie (nie życzę ci tego) to ci będę mogła bardziej pomóc. Ale pewnie masz tak co roku na wiosne, Ja np. teraz mam paznokcie katastrofalne, gdzie się chwycę już złamany - taki to urok WIOSNY dla organizmu. Żeby było śmiesznie to od wiosny do jesieni mam włosy grubsze niż zimą :O chociaż zimą by się bardziej przydały do ogrzania głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Dzień zły !! wczoraj tak sie pożarłam z moim chłopakiem że on stwierdził że na zime pójdzie do wojska :/ :\ a ja nie chce :( ja sie załamie :( Powiedział że jak wyjdzie z wojska to jeśli przetrwamy tą próbę dla naszego związku to reszte życia spędzimy razem ........ Jak tak można ?? Wojsko porównać do próby naszego 2 letniego związku ?? ;( załamna jestem ;( co ja mam mu powiedzieć ?? co zrobić ?? A jak wyjdzie że jestem w ciąży ?? Przecież tabletki nie dają 100 % pewności ?? :( Na dodatek przyjaciółke straciłam na dobre okradła mnie z 5 złotych pierścionków ;( pamiątek i w ogóle ;( Teraz nie mam nikogo :( Ani przyjaciólki ... a zaniedługo jak pójdzie do wojska chłopaka ;( pomóżcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukałam Ci czegokolwiek na necie (zamiast myć ostatnie 3 okna :)) http://www.obcasy.pl/witaminy/index.php?art=1&dzial=327&dzial2=329 tam poszukaj sobie o wit. E http://www.e-figura.pl/viewtopic.php/t/566/highlight/ tutaj poszukaj ogólnie o suchej skórze. Jeszcze jedno może używasz mydła, które wysuszaja ci skórę, Ja używam bambino (jak małe dziecko), ale problemów ze skórą też nie mam. Jest ono bardzo tanie i dziala na skórę bardzo dobrze. Dobra koniec wywodu ide myć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maładuszyczko przecież dopiero wiosna do jesieni mu przejdzie zobaczysz. Jedyne co ci zostaje to pogadać z nim, może tylko chciał Ci zrobić na złość, faceci już tak mają lepiej im jak nas wkur.....zą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszyczko mala z tego co widze to ty caly czas zyjesz w stresie przez tego chlopaka :( az mi ciebie zal:(caly czas ma jeakies pretensje do ciebie z tego co tupiszesz:(moze zlych ludzi sobie dobierasz przyjaciolka , chlopak.... :(mam nadzieje ze sie myle:( sloneczna moze twoj organizm jest wysuszony??moze pij duzo wody:)nie wiem taka moja rada !!a oliwke stosujesz jak sie juz powycierasz czy jak jestes wilgotna?? BO OLIWGA ZATRZYMUJE TYLKO WTEDY WODE KIEDY SKORA JEST WILGOTNA !! to mozesz sprobuj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Jejqqq tak właśnie troche tak mi się niepoukładało w tym życiu :( Wszędzie problemy mama alkoholiczka ... chłopak eh czasem najlepiej się nie odzywać bo i tak będę najgorsza inic nie wiem a przyjaciółka ?? całe 5 lat mnie wykorzystywała i okłamywała :( Dlaczego tak jest ? :( No cóż inni mają gorzej od nas ... to mnie stwia na nogi ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zalugujesz duszyczko na to zeby cie kochac z calego serca!!i jezeli ten chlopak taki nienormalny i cie tak traktuje to moze powinnas go olac??nie wiem :(czy zastanawialas sie co naprawde do niego czujesz??wiesz kobiety czasami tak maja ze kochaja tych ktorzy je krzywdza:( to bardzo smutne!!ale on musi liczyc sie tez z twoim dobrem ,musi myslec czy jestes szczesliwa ,czy dobrze sie czuejesz:(a jak on nie jest w stanie tego zrozumiec to zostaw go bo pozniej bedzie juz tylko ciezej to zrobic a ty bedziesz nieszczesliwa a tego ci z calego serca nie zycze!!wiesz widocznie to nie byla twoja przyjaciolka:(bo przyjaciel nigdy by czegos takiego nie zrobil:(a mama no coz to jest najbardziej przykre :(ze ona tak robi:(ze byc moze nie masz w niej oparcia teraz kiedy masz problem z chlopakiem ,czy z przyjaciolka:(naprawde bardzo mi przykro chce tylko napisac ze jezeli bedzie ci zle to zawsze mozesz tu sie wyzalic i wyplakac:)a my pomozemy jak umiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Wiecie co,coraz poważniej myśle o rzuceniu tabletek,coraz gorzej ze mną,już jestem tak nerwowa,że sie ze mna wytrzymać poprostu nie da:( Coraz cześciej wybucham bez żadnego wiekszego powodu,złoszcze się i krzycze,najgorsze,że ja nad tym nie panuje,Wydzieram sie jak opętana na każdego kto stanie na mojej drodze.Wczoraj np zrobiłam bardzoooo dużą przykrośc mojemu robaczkowi,cały dzień,od samego rana byłam złośliwa małpa,i wogóle krzyczałam na niego bo np w supermarkecie na zakupach odjechał kawałek wózkiem a ja musiałam z mąkam za nim lecieć:/ A potem mój tatra mnie zdenerwował,to się wkurzyłam wyszłam z domu i idac do sklepu dla niego krtzyknełam na kumpla mojego chłopaka ze ma zejsc mi z drogi,a moje kochanie się tak zmartwiło i wystraszyło,że nie chiał nawet obok mnie isć:( Co mnie jeszcze bardziej wkurzyło i poszłam wsciekła nawet na niego nie spojrzałam.A potem było mi bardzo przykro,i wiedziałam,że zle zrobiłam,zawsze to do mnie dochodzi po jakichs 5 minutach:/ I wtedy tak bym bardzochcoiała zeby moje kochanie poprostu mnie przytuliło i nic nie mówił do mnie;( A jak on próbuje ze mna rozmawiać to znowu krzycze,że ja nad tym nie panuje juz i rycze:( i dzienb w dzien ten sam scenariusz,mój robaczek juz tez tego nie wytrzymuje,a ja nie potrafie tego opanować.Przed tabletkami tak nie było nigdy:( Nigdy nie podniosłam na nikogo głosu;( Co sie ze mna dzieje,ja tak juz nie chce;( Ustaliłam,że dam sobie miesiąc,jak się cos zmieni to zostaja tabsy jak bedzie tak samo,albo niedaj Boziu gorzej to rzucam to w cholere.Nie chce sie kłucic z moim ukochanym,bardzo mnie boli,bo wiem,że go ranie a nie umiem zatrzymać tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi os kóre to dzieki za linki,mysle ze faktycznie moze mi brakowac witaminek,wody tez pije nieduzo,wiec zaczne wcinac wiecje owoców i warzywek swierzych i produktów mlecznych i wypróbuje oliwke bambino:) Może chociaż jakiś plusik bedzie w moim życiu:) Mydła nie używam,tylko do rąk,pod prysznic tylko żel.A najgorsze jest to,że tylko skóra nóg ytak wyglada,uda,pośladki,łydki,piety i łokcie i kolana mam mieciutkie bo smaruje je wazelinkom:) Spróbuje waszych rad,dziekuje bardzoooo:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczna ja tam po tabletkach wcale nie jestem nerwowa, bo nie musze się martwić o ciążę. Musisz być spokojniejsza no i jesteście ze soba ponad rok i zaczynają się schodki. Teraz jadę do miasta jak wrócę to napisze cos więcej w tym temacie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka masz racje po roku zaczynaja sie schodki mam nadzieije ze to przetrzymamy:(sloneczna a jestes pewna ze toprzez tabsy jestes taka nerwowa??przeciez to nie musi byc akurat od tego!ja zawsze bylam zlosnica i teraz tez jestem ale nie w jakims wiekszym natezeniu:)wic moze masz jakies gorsze dni albo bylas zmeczona praca ,albo zmartwiona tym dluzszym okresem>ja mysle ze to te czynniki na to wplynely a nie tabletki:)takze glowka do gory:) dziewczyny czy wasi faceci wychodza czasami bez was na jakies meskie spotkania?? bo ja jestem codziennie i praktycznie przez caly czas z moim ukochanym ,wczoraj byl u mnie 2 razy i zapytal sie czy moze isc na piwo z kolegami bo sie zjechali wszyscy ze studiow a ja mu zrobilam awanture a na dodatek bylam tak zmartwiona ze mialalm dosc wszystkiego:(on to zauwazyl i pisal i dzwonil do mnie co 5 min.doslownie i mowil ze jest grzeczny:)wiem ze nie mozemy sie izolowacna wzajem ale ja strsznie nie lubi tego ze on mogl wczoraj wyjsc beze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, jak bedzieie non stop razem to masakra-znaudzicie się sobą. Otwórzcie się na innych ludzi!!! Każdy z nas musi odpocząć od drugiego człowieka! Uwierz.... A jak nie chcesz siedziec sama w domu i mysleć \"co onteraz robi?\" to też wyjdź z kumpelami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Dzień dobry :) obudziłam się dziś obok mojego ukochanego on jeszcze spał . . . ale wierze że tylko na nim moge polegać tylko on tak naprawde wie co we mnie siedzi . . . A takie my to nazywamy "ataki" po tabletkach to wie że one muszą być :p Naprawde siedzimy i tu nagle nie podoba mi się to że ostatnio powiedział takie dziwce "cześć" a on wie że mam "atak" i olewa ten temat . . . a ja następnego dnia go przepraszam :) Pod tym względem mam bardzo wyrozumiałego mężczyznę :) pozdrawiam jejqqq dzękuję za Te cieplutkie i miłe słowa :) p.s. jest jakaś emotka z ?? ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
:p tam miało być p.s. jest jakaś emotka z całuskiem ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciesze sie duszyczko mala ze dzisiaj bylas szczesliwa:) do kiwik----->ja nie myslalam co on robi bo sam mi to mowil i pisal caly czas!!ja poprostu nie lubie byc bez niego i zle sie czuje a on jak wyjdzie to potem tez tylko sie zastanaweia co ja robie i to takie bledne kolo;/ludzie ktorzy sie kochaja nie moga sie sobie znudzic ,wiec nie wiem jaki jest twoj ukld partnerski ale ja moim napewno sie nie znudze!!bojestem z nim codziennie prawie calyczas i jest wspaniale!!ja bez niego nie lubie wychodzic choc czasami wychodze ale to tylko jak jakas kolezanka ma wielki problem a ja moge jej w tym pomoc!!wiem ze nie powinnam sie o to zloscic ze on wyszedl ,wiem ale czasami jestem taka egoistka i chcialabym miec go na wylacznosc,zeby byl przy mnie, glaskal i przytulal:(takie juz ze mnie pieszczoch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
:) Ja też taka jestem jak Ty jejqqqqqq :) to samo :) nie umiem siedzieć i rozmyślać jak on wychodzi a mnie kurwica bierze w domu :p No miłego popołudnia i stosunkowo udanej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie ze mnie rozumiesz :)a gdzie sie podziewaja moje siostrzyczki??kochgane gdzie jestescie?/olenka chyba wykupila pol miasta ze tak dlugo jej nie ma:)napiszcie co u was buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak nawet 3/4 miasta wykupiłam ;) Byłam na zakupach i kupiłam sobie bluzkę do kompletu, w którym idę na ślub do rodzinki, beżowy komplet bielizny, bo biały nie pasuje do tej bluzki. Byłam po południu na spowiedzi, potem u weterynarza no i tak jakoś dzień przeleciał. Teraz jestem zmęczona i muszę się iść wykąpać i nynać. Chociaż wczoraj też poszliśmy się położyć o 21:00, ale dużo minęło czasu niż faktycznie poszliśmy spać ;) A jutro od rana ostatnie porządki: podłogi, kurze, itp :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie wiem przez co to jest,nie znam sie,wiem tylko,że wczesniej nie byłam taka nerwowa,odkad biore tabletki to corazbardziej:/ Może faktycznie to praca mnie wykańcza,to że małowiduje mojego robaczka,rodzice mnie wkurzajaczasami,za duzo obowiazków,nerwy,tez tak moze byc,ale hgormony napewno mi nie pomagaja:/ No nic,zobacze jak to bedzie,dzis było całkkiem znosnie,ani razu sie nie popłakałam,nie ochrzaniłam nikogo wofgóle to nie podniosłam nawet głosu dzisiaj:) No i moze tez dlatego ze ida swieta,a ja uwielbiam swieta:D Wtedy jest tak cudownie,taka inna atmosfera,rodzinna,ciepła:) kocham świeta:) Szkoda tylko ze do pracy musze jutro isc:( No ale nie mozna miec wsyztskiego:) Ktos musi pracowac zeby inny ktos mógł odpoczywac na urlopie:) Bo teraz to tylko ja i szefowa siedzimy pełne 8 godzin w pracy,reszta robi swiateczne przygotowania:/ A wogole to szkoda ze tych swiat tak mało jest,i ze sa teraz w weekend:/ no ale nic,mój dzielnyrobaczke mnie znosi:Dmam tylko nadzieje ze pewnego dnia sie nie obudzi i nie stwierdzi a mam dosc tej mojej dziewczyny,jest poprostu niedowytrzymania:/ No nic:) poczekamu zobaczymy,a wiecie ze jest nowa data konca swiata:P za 6 lat:D ide poszalec,mało czasu zostało:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Jesus ;( rozpacz tragedia masakra :( :( :( :( :( :( .... Pomóżcie mi !!!! co ja mam zrobić ?????????????????? Rano wstałam czyli o 5.35 patrze na stoliku ?? tabletka ... ?? moja anty !! ta którą miałam wziąść o 21 wczoraj wieczorem :/ Co ja teraz mam zrobić ?? na ulotce czytałam już,że mam normalnie ją wziąść więc zjadłam i popiłam ..... ale co teraz będzie ?? przez ile dni moje zabezpieczenie się obniży i jak to będzie ?? pomocy !! co ja mam zrobić teraz ?? Tydzień z gumką ...?? ale od kiedy ?? Nie wiem co obić mam nadzieje że pomożecie ?? :( załamana niewyspana mała duszyczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
szkoda że nie ma nikogo tak z rana :( ... p.s nie napisalam dlaczego jej wczoraj nie zjadłam otóż : zasnęłam . . . wcześniej się kochaliśmy z moim narzeczonyym i tak się zmachałam ... że usnęłam ... wiem że jeszcze wyciągałam z szafki tabletke i kładłam na stoliczek ... i o zgrozo :( rano patrze a ona leży sobie ............... mój narzeczony nie widział tego ... na całe szczęście !!!!!! nie macie pojęcia jaka reakcja by była na tą tabletke ......... pewnie miesiąc by robił wyrzuty i wyominał tą tabletkę .... jakmi napiszecie co mam zrobić to już będę spokojniejsza ..... Boje się że teraz trezba będzie z gumką a ja sie booooooje mu to powiedzieć ....... Tylko ile to będzie trwało ?? : czekusiam :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulotce masz wszystko napisane, jeśli nie było 12 godz. opóźnienie to jest ok, jeśli tak to gumka. Przeczytaj ULOTKĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej duszyczko,ten sam problem dopiero co miałam,wiec jesli dostałas okres po zapomnianej tabletce to dostaw tabletki zupełnie,a jezeli nie to bierzesz ta zapomniana i potem juz normalnie,tylko musisz zabezpieczac sie dodatkowo przez 7 dni.Ja zawszedla pewnosci zabezpieczam sie do konca opakowania:) zalezy któa to była tabletka,bo teraz albo mozesz albo nie mozesz robic 7 dniowej przerwy.Napisz któa to była tabletka. I sie nie marwt wszytsko bedzie dobrze:) U mnie ok,okres chyba minoł,kurcze 2 tygodnie okresu,ale to było starszniemeczace:( Moje humorki tez narazie nie daja o sobie znac:) Moze swieta mina spokojnie:) A jeszcze super niespodzianka na mnie czekała w pracy,dostałam swiateczna premie za dobre sprawowanie:D kasiorka sie przyda,kupie sobie jakis ciuszek dla poprawy humorku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Haj. Hmm więc słneczna : to było tak : Wczoraj wieczorem zawsze biore o 21:00 , miałam wziąść tabletke tzn miała to być 16 tabletka minęła noc budzę się godzina 5.35 patrze na stolik !! a tu co ?? moja tabletka którą miałam zjeśc wczoraj o 21:00 ... szybko pomyślałam co by tu zrobić , bo wcześniej mi się to nie zdarzyło zjadłam ją i popiłam wodą . Myślę sobie ok ale co teraz ?? jak zabezppieczać ..?? ile dni ?? I czy w ogóle się zabezpieczać ???? Bo czytałam gdzieś kiedyś że nie trezba jak to jest do 12 godzin a mi nie minęło 12 godzinek ... minęło 9 więc nie wieeem ......... To chyba wszytsko słoneczna ... napisz co poradzisz w tej sytuacji . Cezkam . Boje się powiedzieć o tym "jemu" bo mnie "zabije" :p tzn wiem że będzie wściekły jak nie wiem co, że nie uważam ... że nie myślę ... że na szybko ślub trzeba będzie robić ... itp .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie bierzesz tabletki duszyczko?? i nie mow ze gdziesz slyszalas tylko napewno na ulotce ci pisze ze jezeli nie minelo 12 godzin to nic sie nie dziejeje i jestes dalej tak samo zabezpieczona !!1przeczytaj to uwazne!!!bo sama obie robisz stresy niepotrzebne!!!:)dobrze zrobilas ze zjadlas rano ta tabletke~!!na ulotce powninno byc napisane ze jezeli 12 godzin to wszystko ok!!!!!!!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
Jestem na kafeterii od pewnego czasu trafiłam na wasz topik chociaż nie stosujecie tych samych tabletek co ja... szczerze boje się powiedzieć jakie to bo czytałam że nie poważacie tych moich :( Ide poszukać uloty. smutas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
:( :( :( tu nic takiego nie pisze !! Piszą że jeśli pominie się jedną tabletka w 3 tygodniu to 1 : albo przyjąć pominiętą , dokończyć opkaowanie , nie robić 7-dniowej przerwy , kontynuować przyjmowanie tabletek z następnego opakowanie . Albo 2 : odstawić pozostałe tabletki z opakowania , zrobić przerwę (nie więcej niż 7 dni, łącznie z dniem pominięcia tabletki ) , kontynuować przyjmowanie tabletek z następnego opkaowania . To coja mam zrobić ?? zjadłam ją po 9 godzinach od zapomnienia i co ?? Mi się ywdaje że jeśli zjadłam tą pominętą tabletkę i nie minęło 12 godzin to nic się nie stanie i nie musze jak w punkcie 1 nie robić 7-dniowej przerwy ?? Jak uważacie za rozsądne ?? Mój numer telefonu do mojej ginekolog zjadła moja niunia tzn mój pies :( to nie jest śmieszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
słoneczna jejqqq oleńka233 gdzie jesteście ? Pomocy ! Musicie mi pomóc do 18:00 wtedy przyjedzie on i będzie złłłyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :( :( :( :( :( a ja mu sie boje o tym powiedzieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie bojisz???????????????? NIE POJETE!!!!!! z calym szacunkiem do ciebie ale jak mozna sie bac wlasnego mezczyzny i to jeszcze nazyczonego!!!!!!!!!! za cholere tego nie moge pojac!jak ja wymiotowalam to tez nie wzielam tabletki a moj chlopak mnie glaskal tylko i buzi dawal!!jak ty sie mu boisz powiedziec ze zapomnialas tabletki to co bedzie jakbys zaszla w ciaze to co zabije cie on??czy cos ci zrobi??no to chyba nie jest na mojaj glowe!!!!!!!!!!!!!!!! jakis despota z tego twojego chlopaka!!!!!!przepraszam ale juz go nie lubie nawet jak go nie znam!!! przeciez to jest idiotyczne bac sie kogos kogo sie rzekomo kocha!!!!!!!! ty powinnas sie tym bardziej martwic a nie zapomniana tabletka !!! to jest twoje pierwsze opakowanie czy 2???bo jak 2 to ja mysle ze zabezpieczenie nie jest potrzebne!!! a jak 1 to radze dla wlasneij pewnosci!!! a nawet jak bedziecie sie kochac z prezrewatywa to twoj okropny chlopak bedzie mial to co chce!!!!!!!!!!!!!!bo przeciez zawsze chcial sie kochac z prezerwatywa!!! z gory przepraszam z moje negatywne nastawienie do twojego chlopaka ale naprawde nie pojete to dla mnie jak ty mozesz w takim stresie zyc przez niego!!! seks to nie wszystko to tylko mily dodatek !!! uczucie , cieplo , szacunek ,oparcie w ukochanej osobie jest najwazniejsze!!!!!!!!!!a twoj chlopak chyba o tym nie wie!! skoro ty tak caly czasprzez niego sie martwisz !!! jak tak dlaej bedzie to on ciebiezniszczy bo ty oddalas sie mu cala i nie mowa tu o fizycznym oddaniu tylko o duchowym !!!robisz wszystko zeby byl szczesliwy a on zachowuje sie jak skonczony kretyn ,ze ty nie mozesz czuc sie bezpieczna!!!! mozesz sobie teraz myslec o mnie co chcesz ale moim zdaniem ten chlopak jest jakis dziwny!!!!!a ty zaslepiona.......... :( zal mi ciebie strasznie :(:(:(:(:(:(:(:( ;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
:( aż tak źle to wygląda tak z boku ?? Nie jest aż tak źle ... te boje sie miało być w cudzysłowiu ale mi nie wyszło ... dziękuję za twój obiektywizm . To takie ... ważne ... co czasem inni mówią . Może wszyscy mają rację ja się boję zcasem nawet odezwać bo wiem jakie będą tego skutki . To moje dziecińtswo i mała ilość kontaktów tak podziałała na mnie . Czasem aż trudno w to uwierzyć ale robie z siebie za przeproszeniem kozła ofiarnego a "on" z tego korzysta :( :( :( Wiem jak zareaguje ..... jak mu powiem że zapomniałam tabletki ;( to staszne :( płacze pisząc to :( jednocześnie go kocham ale z drugiej strony jak to się skończy nie pozostanie mi nikt ! Nie mam nikgo oprócz niego :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×