Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość duszyczkamala
tam miało być wszystko * sorki zawsze się gdzieś pomylę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi lepiej:) Pogodziłam się ze szwagierka:) A okresikiem sie juz nie przjemuje:) Dzieki oleńce:* Dziekuje oluś że jesteś,niby wiem co sie robi jak sie zapomni tableteczki,ale wiecie jak to ejst,strach zamroczył mi logiczne myślenie:/ Wiec,podczas przerwy już jestes zabezpieczona i możesz wyrzucic gumeczki:P Miłej zabawy:D Ja mam neistety etraz tydzien z gumka:( przez włąsn głupote:/ jak ja mogłam zapomniec tabletki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło słyszeć, że jest się komuś potrzebnym :) Dzisiaj byłam u fryzjerki - totalna zmiana fryzurki hhhuuuuuuurrraaaa. Ależ ja jestem teraz piękna ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka mówiłaś że okres sie skonczy jak wezme tableteke:( Nadal jest,i jest bardzo ęczący:/ A powiedzcie mi,bow nocy nie mogłam spać,dostałam takich buli brzucha że nie mogłam się ruszyć,normalnie ryczałam z bólu,i sie zastanawiam czy ten ból ma jakis zwiazek z tabletkami,tym spóznieniem i tytm ze wziełam 2 tabletki w odstepie 4 godzin:/ Juz nie wiem co mam myslec:( Jestem zmeczona,bo ten ból nie przeszedł nadal:( Nie chce brak leków przeciwbólowych bo mój organizm kiepsko na nie reaguje:/ A w poniedziałek cytologia,kiedy to się skończy,chce się dobrze poczuć wreszcie,chyba potrzebuje porzadnego odpoczynku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 2 tabletkach nic ci się nie stanie, niraz brałam 2 jak miałam powody do niepokoju i nic mi nie było, a tą cytologią się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytologia nie boli!!!!!!!!!! jest nie przyjemna bo zawsze jest nie przyjemnie jak ktos cie dotyka tam gdzie ma cie dotykac tylko twoja milosc:P i tyle !!1trwa to 4 min!!!i koniec i przestan sie martwic i doszukiwac sie problemow!!!!!!!!! bo ich wcale nie ma!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maladuszyczka
:) :) ale wczoraj było miło moge ?? sie pochwalić ?? Normalnie wczoraj 1 raz bez gumki jak w tytule :) było masakra :) Naprawde było nieziemsko ;) :D hehe Byleby teraz nic z tego nieciekawego nie wyszło bo trzeba będzie robić wesele na szybko :( P.s czemu jak w środku kończy to to wszytsko musi spływać potem macie na to jakiś sposób ?? tego troszke jest a jak szybko wypływa ...napiszcie cosik mi .. pozdrowionka dziewczęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz duszyczko mala nie ma na to zadnego sposobu tylko biegiem do lazienki:)to tez ma urok :Pnp . jak twoj ukochany zaniesie cie tam na rekach:)i nie martw sie napewno nie bedzie wesela z powodu dzidziusia:) my to wiemy!!!pozdrawiam !!ciesze sie ze ci sie ulozylo z chlopakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczna chcę cie pocieszyć ja wczoraj również musiałam łyknąć 2 pigułki, bo mój żołądek odmówił posłuszeństwa po 3 godz. od zażycia właściwej i przepuścił wszystko co w nim było, więc nie jesteś sama w swym bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za zaniedbanie:) Ale to był weekend brez komputera:D A dzis byłam nad morzem z moim ukochanym:D Taka śliczna pogoda była że szkoda siedzieć w domku:P SA nad morzem nie byłam już dawno:) Oleńka jutro iude do lekarza więc sie spytam dokładnie czy trzeba robic przerwe czy nie:) zapytam tez o twój przypadek i wszytrsko ci jutro powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pamięć, ale ja wiem, że mam wziąć dodatkową i dalej robić przerwę, ponieważ mam zachowaną ochronę anty, wiem to od swojego gina, że tak można zrobić, więc robię. Jak widać znowu się awaryjne opakowanie przydało. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam awaryjnego opakowania:/ ale chyba bede musiała nabyc takowe,bo widze,że różnie bywa:/ Dziewczynki dziś jade na cytologie,dokładnie za 3 godziny bedzie we mnie grzebac pani doktorka:/ Boje sie:( Pomimo,że mnie wszyscy zapewniaja że to nie boli:( A jeszcze moje kochjanie miało jechac ze mną,potrzymac za rączke,ale nie może:( Musze jechać sama;( Niecierpie lekarzy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis u lekjarza,wogóle sie tak bałam,że ledwo tam doszłam:/ I lekarz spózniła sie godzine:/ to miałam jeszcze wiekszy stres,ale jak weszłam i jej wsyztsko wytłumaczyułam to powiedziała,że cytologi dziś mi nie zrobi,bo nadal mam okres:/ Wszystko jej opowiedziałam i ona sie mnie pyta czy odstawiłam tabletki(tonem jakby to było oczywiste) ja mówie,że nie,że brałam po spóznieniu jzu regularnie,a ona do mnie,że po spóznieniu jak okres wystapi miedzy tabletkami należy odstawic tabsy i czekac miesiac na okres:/ Troche sie zszokowałam,nie wiedziałam o tym:/ Powiedfziała,że teraz jak nie odstawiłam to moge miec plamienia przez najblizszy miesiac:/ Aha i mam nie robic przerwy:/ Pozatym zbadała mnie i powiedziała,że wszystrko jest ok na pierwszy rzut oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałam,że to narazie spokój ze zdrowiem,ale się pom,yliłam:/ Od wczoraj mam takie wzdecia jakbym miała zaraz urodzić:/ Nie jadłam dużo,ale w sumie same takie rzeczy,że tak powiem suche:/ Ostatnio wogóle mało jem,same sucharki,suche grachamki,płatki kukurydziane itp:/ Zastanawiam sie czy to czasem nie przez to,postranowiłam od dziś ,że bede codzinnie jadła conajmniej jednego pomarańcza i jadła jogurt activia.Zaczynam się zle czuc przez tą diete:/ ech,problem za problemem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyczkamala
Czesc dziwczyny ;) my teraz prawie codziennie bezzzzz ;) jest naprawde wyrąbiście :) zbyleby teraz rosnąl mi brzyszek przecież tak może być . . . coprawda raz miałam biegunke ale to było o ok 16 a tabletki jem zawsze o 21.00 więc ja nie wiem czy mogło to zaszkodzić?? mój chłopak twierdzi że nie bo ta tabletka jest taka mała że napewno się rozeszła już po kilku godzinach . . . J ajednak pytam WAS czy i o jaką biegunkę chodzi ?? P.s wymioty ja nie wiem co to jest ((raz jedynie jak miałyśmy ognisko straej klasy nawaliłyśmy się i zwymiotowałam . . . od tamtej pory nicccccc !! :D)) No a jaką Ty masz dietę słoneczna ?? 1000 kcal ?? Kurcze katujecie się tylko powiedzźcie mi po co ?? Przecież wasi mężowie;narzeczeni;chłopacy;kochankowie :p kochają was takie jakie jesteście :) Ja powiedziałam nie i nie odchudzam się od 2 lat i dobrze mi z tym wcześniej się katowałam i co mdlałam jak szłam do szkoły nawet :/powodzenia kochane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszyczkamala
O kurde zjada mi czasem pół zdania jak pisze i kasuje tylko nie wiem czemu ?? :/ """zbyleby teraz rosnąl mi brzyszek przecież tak może być""" tam miało być oby mi teraz brzuszek nie zaczął rosnąć bo tak może być . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszyczko ja teraz w sumie to dziwna swoja diete mam:P NIenstosuje sie do zandej typowej diety,poprostu rano biegam,w dzien staram sie mało jesc,duzo rzcezy zdrowszysch,jakw arzywa,owoce,jogurty itp mało tłuszczów,macznych potraw i ciezkostrawnych rzcezy,słodyczy nie jem,a wieczorkiem cwicze brzuszek:) narazie jest ok:) A brzuszek to ci jedynie urosnie jak sie najesz porzadnie:P Nie martw sie dzidzi narazie nie bedzie:) A jesli chopdzi o biegunke to jest tak,tabletka wchłania sie do 4 godzin,jesli przez ten czas masz biegunke,ale taka mocna,czyli leci z ciebie sama woda bo w jelitach juz nic nie ma,to mogłas wydalic tez tabletke,która nie zdarzyła sie wchłonąć.A wymioty to tez jak wymiotujesz w tym czasue,przez te 4 godziny możesz równiez wydalić tabletke.Ale po tych 4 ghodzinach juz jest ok:) A przed wzieciem tabletki to wogóle sie nie masz czym martwic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegunka mogłaby ci popsuć szyki gdyby była w pierwszych 4-5 godzinach od zażycia i taka naprawdę silna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,męczy mnie ta miesiączka już:/ Juz 6 dzień trwa:/ I to takie plamienia niby małe,ale tak uciążliwe:/ Nie wiem czy dobrze zrobiłam biorac dalej tabsy,moze mogłam faktycznie nie konczyc opakowania i zaczac za miesiac od nowa:/ A nie teraz sie tak mecze,wogóle to czuje sie jakbym balona połkneła:/ Jak zawsze podczas okresu,ale zawsze to sa 4 dni,a tu sie nie zapowidaa zaden koniec,zwariuyjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze nie pisze ale padam ze zmeczenia caly czas nauka juz nie mam sily !!ale mysle sobie o was buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie szkodzi jejquuu,rozumiemy,my tez mamy m,nustwo na głowie i strasznie mało czasu:/ Ja dziś cały dzień latałam,jestem tak zmeczona,ze juz nie dałam rady wrócic do domu autobusem,bo ledwo na nogach stoje i mówie sobie a co tam,zasłuzyłam i zamówiłam sobie taxówke:D Luxikowo wróciłam do domku:D Gdybym miała wanne to bym się walneła do gforącej pachnacej wody i siedziała tam kilka godzin:D ale że mam prysznic to ewentualnie moge kucnąc w brodziku:( Ech to zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żebyście wiedziały, że czasu coraz mniej mimo iż dzień coraz dłuższy. Idę zaraz poleżeć w wannie, a potem wracam do pisania pracy zaliczeniowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,mam ostatnio jakieś dziwne schizolki troche:( Prosze,zwłaszcza jejquu bo ty sie nigdy nie mylisz,powiedzcie,że nie jestem w żadnej ciąży,że ten spuchniety brzuchol to wina okresu:/ Już mam go dość,mógłby sie wreszcie skończyć,zle sie czuje przez niego i nachodza mnie te głupie myśli:/ Juz nie wiem co mam robić,jestem opuchnieta,ciagle zmeczona i jakaś nadwrażliwa:/ Niech ten okres sie juz wreszcie skończy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli przez te pierwsze 7 dni po zapomnianej tabletce nie było bzzzzz bez zabezpieczenia, to nie jesteś w ciąży, a ten brzuch, no cóż ja chyba dzisiaj dostanę @ i też jestem jak balon, zatem jesteśmy już dwie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×