Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

Gość elenka
Dziekuje bardzo za odp.na pewno nie zdecyduje sie bez gumki,nie ma mowy! Zbyt duże ryzyko... namieszałam, to fakt,ale trudno,z czasem wszystko sie wyreguluje.Boje sie tylko,ze teraz moze sie cos przytrafic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic się nie przytrafi:) Ja myśle że tab;letki działaja,ale z doświadczenia wiem,że psychika jest niezbyt ułożona więc może wyprawiać różne dziwactwa i to zabezpieczenie gumka do końca opakowania jest poprostu wojną z psychiką,ona ci wkreca ze powinnas się bać zajścia w ciąże a ty jej an to,wypchaj się używam gumki i czuje sie bezpieczna:) Pozatym,pamietaj że lekarz to nie twój wróg,i nikt tutaj na forum nie pomoże ci tak jak on:) Jak masz jakies wątpliwości udaj sie na rozmowe,albo chociaz do niego zadzwoń,zobaczysz że to najlepsze wyjście:) Dziewczynki widze jeszcze śpią:) No wkońcu majówka,niedziela trzebapoleniuchować:P ja tak leniuchowałam 4 dni i mam dosc,wstałam dziś o 9 ido tej pory czekam na mojego robaczka az zabierze mnie naspacerek:) Chce pooddychac swierzym powietrzem:) Sama boje sie jeszczeiśc,bo z oslabienia mam czasme zawroty głowy:/ Ake już przynajmniej moge jesć:) Aha,musze znowu zainwestowac w spodnie;P Te dwie nowe pary okazały sie po chorobie za duże:P Musze nosić pasek i to jeszcze o dziurke dalej go zapinać bo tez juz za duży jest taki jak go nosiłam wcześniej:) także choroba to nie tylko udreka,czasem pomaga też:) Oczywiscie narazie mam już dosc ciepienia i bólu brzucha:/ Ten jedne raz miw syatrczy na jakies paredziesiat latek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegolne pozdrowienia dla moich kochanych siostr,dzieki za wsparcie:*:**;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńa233
No nie śpimy, nie śpimy, ale musiałam zrobić obiad i poleniuchować z mężem. Pozdrawiam cieplutko, bo u mnie leje cały dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba przez to leniuchowanie z mezem :D niedziwie sie:D w czwartek maturka ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och,dziś wtorek,święto flagi o ile się nie myle:/ Nie lubie już tego dnia,bo musiałam isc do pracy:/ Wiecie jakie to głupie uczucie jak co druga osoba mówi że dziś nie pracuje a ty musisz wstac rano z łóżka i isc do tej cholernej roboty po czym widzisz na ulicach,własciwie nie widzisz na ulicach żywej duszy:/ Korków zero,aż głupio,jakiś człowiek czasem przemknie chodnikiem tudzież ulicą i nic,nawet gazet nie rozdaja,i autobusy jeżdzą jak w święta:/ Niesprawiedliwe to jest,ja chce do łóżeczkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;( Dziewczynki mam pytanklo,po tej chorobie mój żoładek przestał pracować:/ Jem same dietetyczne rzeczy,ale mój organizm nic nie trawi:/ Spoczywa to w żoładku,potem boli mnie brzuszek i wymiotuje:/ Wiecie może co pobudzi prace żoładka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z olenka :)mieta jest wspaniala na takie rzeczy :) moj braciszek jak byl maly to mial problemy z trawieniem i rodzice jezdzili z nim po lekarzach i nic nie dawalo:(az wkoncu pojechali do zielarki i ona powiedziala tylko tyle zeby pil herbatke pomieszana rumianek z mieta!!!!!od tego czasu braciszek zdrowy jak rybka:)sprobuj napewno wyleczy ci sie troche podrazniony zoladek:) dziweczyny to juz za 2 dni ta matura okropna ojejjjj troszke sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestes:D:D:D az sie usmiechnelam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz jutro :)teraz powtarzam jeszcze troche lektur a potem juz blogie nic nie robienie tylko czas z moim ukochanym :Dbo sie zdeklarowal ze bedzie mnie dzisiaj przytulal caly dzien i mowil ze bedzie dobrze i ze bedzie mnie wspieral no cudny jest😘 u was tez tak ladnie ??bo u mnie sloneczko swieci i jest przecudnie ,szkoda ze mam mature 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak u mnie też cudownie, zaraz jadę do teściów powypoczywać na słoneczku. Pozdrawiam 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz koncze i juz dzionek z moim ukochanym:Dcudnie i jeszczeto sloneczko zyc nie umierac🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 piekne sa te kwiatuszki wszystkie dla was:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqqq daj znać jak tam po polskim. Chociaż teraz pewnie łamiesz długopis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec moje kochane jestem prze-zadowolona!!dalam z siebie wszystko i wiem ze napisalam najlepiej jak umialam i jakbym miala 2 raz to pisac to napewno nie napisalabym lepiej bo poprostu bym nie umiala!!bytania byly trudne ale poradzilam sobie:)kochane bardzo wam dziekuje!!!!😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam zawrot glowy w domu :(tu matura to musze sie uczyc ,a w niedziele jeszcze komunia mojego brata to tez musze pomoc cos mamie ojjjjjjjjjj straszne :( moj ukochany tez jest zaproszony i to jego pierwsze stracie z moja rodzina :)on ma straszna treme ale ja chyba tez:)ale bedzie dobrze bo przeciez zawsze jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodziłam ponad rok i poszłam na wesele i niestety jest to przeżycie jak się nagle jednego dnia spotyka całą rodzinę przyszłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaaa
hej dziewczyny :) czytalam wasze rozmowy i powiem szczerze ze bardzo mi sie to podoba mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy , potraficie doradzic i pomoc :) ja biore tabletki od miesiaca ( wlasnie skonczylam pierwsze opakowanie ) i mowiac szczerze boje sie sexu bez gumki moze cos z moja psychika jest nie tak ? chcialabym sie nie przejmowac tym bo w koncu biore tabletki ale nie wiem czy dam rade, a ogolnie po tabletkach sie odbrze czuje tylko odziwo mam bardzo obfity okres ale mam nadzieje ze to sie uregluje pozdrawiam was wszytskie i mam andzieje ze dogadam sie z wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaaa
i powiedzcie mi jeszcze jedno jezeli 7 dniowa przerwa sie skonczy a ja dalej bede miala okres to mam normalnie wziasc tabltke czy poczekac az okes sie skonczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaaa
i powiedzcie mi jeszcze jedno jezeli 7 dniowa przerwa sie skonczy a ja dalej bede miala okres to mam normalnie wziasc tabltke czy poczekac az okes sie skonczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy serdecznie. Ja po pierwszym opakowaniu też jeszcze miałam obfity okres, ale potem się ustabilizowało. A co do tych prezerwatyw, to ja jako jedyna na tym topiku od pierwszego stosunku polegam tylko na tabletkach, więc również im zaufaj, dziewczyny już to zrobiły. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz wziąć 8 dnia niezależnie czy masz czy już nie masz okresu. Jeśli pierwszą tabletkę pierwszego opakowania wzięłaś np. w poniedziałek to z drugiego opakowania też bierzesz w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaaa
a dlugo bierzesz tabletki ? a ja boje sie wpadki bo slyszlaam ze jak sie bierze tabletki i zajdzie sie w ciaze to potem dziecko moze byc chore albo mozna poronic a to nie jest cieakwe ;/ ale biorac tabletki nie mam juz ochote bawic sie w te ochydne gumki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaaa
a wogole dziewczyny skad jestescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaaa
czytalam u was w wpisach ze w pierwszych 7 dniach powino sie zabezpieczyc ale to chodzi tylko o pierwsze opakowanie czy o kazde opakowanie ? dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×