Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczna księżniczka

pierwszy raz bez gumki...

Polecane posty

DZięwkuję dziewczynki z apocieszenie:) Mój tata jest nerwowy i to bardzo:/ Jednak nie pije,całe szczęście.Ale łapkami machać potrafi:/ Nieraz miałam siniaki bo z amocno pchnoł mnie na szafke albo sciane:/ moja babcia też jest strasznie za nim.,ciagle go broni,obwinia wsyztskich tylko nie jego,rozpieszcza go i to jej wina,że on taki jest,bo nauczyła go ze moze dostać wsyztsko na co ma ochote.Moja babcia np zawsze robiła mu osobno obiad bo nie jadł tego co inni,zawsze miał wymagania,teraz jak moja mama zrobi cos czego on nie lubi zawsze sie wydziera ze ona zawsze robi pod siebie i ze nigdy nie patrzy na nas,że nie zatsanowi sie ze my tego nie lubimy,zawsze wypowiadał sie za nas,a my np z rodzenstwem bardzo lubilismy te potrawy których on nie lubił,ale przez niego ich nigdy nie było:/ taki banalny przykład pokazujacy jego monarchiczna władze:/ jest ich kilka jeszcze,ale nie sa zbyt rpzyjemne wiec nie bede sie nimi publicznie dzielic:/ Moim celem jest po pierwsze:odłozyc pieniazków zeby przezyc chcoiaz kilka miesiecy jak sie wyproiwadze i zanim znajde prace,potem suzkam pracy,najlepiej w olsztynie,bo tam jest fajny kierunek studiów,o którym marze:) potem jakznajde prace to posuzkam mieszkania i sie wyprowadzam z moim ukochanym robaczkiem:) bede nareszcie wolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze nie dostalam okresu :/ nie ukrywam ze troche sie martwie;/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dlatego że sie martwisz:) sie nie denerwuj tylko czekaj cierpliwie:) okres napewno przyjdzie;) przeciez nie było zadnych stresujacych sytuacji:) ja wczoraj i dzisiaj byłam z moim robaczkiem siostra i szwagrem nad jeziorkiem,było cudnie3:D ładnie się opaliłam:D odpoczełam,a woda ach jak mi brakowało kąpieli w jeziorku:D Teraz planujemy wyjazd na dłuzszy czas pod namioty) Troche sie obawiam ze tata moze mi zabronbic:( mam jednak nadzieje ze nie;) juz kombinuje jak go przekonac zeby sie zgodził:) ach zmykam do mojego kochuanego:) papusiaki:) jejquuu okresm przyjdzie,napewno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszedl dzisiaj w nocy:) takze kamien z serca:)dziekuje za otuche :* buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po dłuższej nieobecności. W sobotę byłam na urodzinach u szwagierki i dostaliśmy iasto do domu, no i wczoraj zamiast zjeść normalne śniadanie to ja nie, wcięłam ciastko zimne prosto z lodówki. Długo nie musiałam czekać na efekty.Ani wódka ani krople żołądkowe nie pomogły, haftowałam nieziemsko. Teraz dopiero wstałam z łóżka ale jeszze mi się kręci w głowie, no a waga znowu poszła w dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz jejquuu:) wiedziałam,że przyjdzie:D oleńko biedactwo ty nasze,żeś sie porzadnie strułaś,naszczescie się poprawia:) to dobrze:) nastepnym razem ciasto dostaw na deserek;) Ja od tygodnia żyje wyjazdem pod namioty,moge powiedziec juz etraz tylko jedno:wiedziałam,że tak będzioe:( Zawsze jest tak,że sie nakrece(a na ten wyjazd byłam nieziemsko nakrecona) a potem nie wychodzi:( Ciągle mam w głowie wyjazd,[pakowanie,syzkowanie,załatwianie,strachem był tylko tata,czy się zgodzi czy nie:/ Ale tata odszedł w niepamieć,bo oto moje kochanie dostało propozycje pracy,od jutra:/ Niestety zaczełam się obaiwac o nasz wyjazd,bo co za szef da wolne w pierwszym meisiacu pracy,nawet te 3 dni:( Powiedziałam reszcie komitetu organizacyjnemu i distałam porzadny ochrzan od siostry,popłakałam się,nie wytrzymałam,dobre 30 minut już trzymałam emocje ale nie dałam rady,kurde no tak strasznie chciałam jechać;( moja siostra zła,szwagier też,bo wiadomym jest,że ojciec moze miec wtapliwosci zeby nas obie psucic,a samej którejs z nas nie ma absolutnie mowy:( Moje kochanie mówi,że postara sie coś wymyślić,ale jaw to wątpie,jestem na siebie zła że poddałam się emocjom chociaz wiedziałam czym to się zawsze kończyło:( Chyba kolejne wakacje spedze tutaj,albo co gorszaw pracy:/ same nerwy i wsyztsko jets przeiwko mnie,czasem mam ochote usiasc i płakać,bo przeież:miało byc tak pięknie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( Nie wiem czy wspominałam,ale przypomne,jakkiś czas temuposzłam do dentysty po 4 latach zwlekania,ech co to była za kataroga:/ ale okazało sie ze mam 2 małe dziurki plus jedna któa wydawała sie mała,ale po rozwierceniu okazał sie pustym ząbkiem:/ wic pani doktor powiedziała w zartach ze nie chce jej sie bawic w kanałowe leczenie i włozy mi lekarstwo i zaplombuje,pod jednym warunkiem,że nie bedzie boplał przez 2 miesiace,a jak bedzie bolało,to leczymy kanałowo:/ wiec mija jakis 2 tydzien ok nie boli,ale zabek sie kruszy:( boje sie ze zechce mi gow yrwać,albo coś innego wymyśli;( ja nie chce stracic zabka,ja sie boije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,ale ze mnie tchórz:P bałam się tego dentysty,ale rozmawiałam z moją mamiś i pokwiedziała mi,że oni go dosztukuja i bedzie sii:) a najlepsze,moja mama mi pokazała,jak jej pani uratowała ząbka,też zaczoł się kruszyć i pani ząboloszka zrobiła jej jakby drugiego zęba,tylko zetalowego:/ i powiedziała,że jak nie pójde zaraz to też takiego będę miała:/ dlatego sysbko jutro biegne ratować mojego ząbeczka:) Acha,swietna wiadomość:D Mój robaczek był wczoraj w nowej pracy zebygo przetestowali,chyba sie im soodpbał bo kazlai mu dziś normalnie przyjść do pracy:D Pracuje w Triluxie tym od telewizorów:) dokładnie nie wiem co tam robi:P takie dizwne coś mi tłumaczył ale ja nic z tego nie rozumiem:P jakies zbyt wachowe sprawy:) na jego stanowisko potrzebowali jednej osoby i akurat jego rpzyjeli:D kurcze miał straszne szczescie,bo nie ma doswiadczenia,a odrazu go rpzyjeli,na drugi dzień;) i dostanie pensje jak normalny pracownik z kilku letnim stażem:D strasznie sie ciesze:) Nawet pomimo,że przez ta prace nie pojedziemy podnamioty,ale to jakis poczatek zeby planować powolutku przyszłość:) Chyba się wsyztsko układa tak jak bym tego chciała:) jejquuu odzywaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff,ale skwarek na dworku:/ Normalnie można się upiec na tym słońcu,idealna pogoda na wypad nad jeziorko,szkoda tylko,że pracuje i wypad odpada przynajmniej jak narazie;( jest po 8 a już prwie 30 stopni:/ jak tam pogoda u was:) kurcze moja mamiśka kupiła steeperek,takie urzadzonko do cwiczenia,tak jakby sie chodizło pos chodach,20 minutek i jestem zlana potem:P swietna sprawa,bardzooo polecam:) dodatkowo zaczełam stosować bio cla z zielona cherbatka to naprawde działa potwierdzam:) narazie schudłam tylko 2 kg ale bardzo sie zmieniła moja skóra i wogóle ciało,zrobiło się jędrniejsze i zaczynam czuc mięsnie:D także równiez polecam:) a teraz uciekam,bo gdzies zgubiłam dokumenty do szkoły i musze je znaleść:/ papusiaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczna napisz cos wiecej o bio cla :)bo mnie to zaintrygowalo:Pja dzis koncze przerwe i biore pierwsza tableteczke:)co tam u was??buziaczki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
Zrobiłam dziś swojemu facetowi loda..On eksplodował na łóżko,troche także mi na ręce,nie pozwoliłam jednak by skończył w mojej buzi. Pytanie mam takie : czy jeśli po tym wytarłam ręce w chusteczki,minęło jeszcze jakies 15 minut,a ja dotknęłam się Tam,chcąc sprawdzić czy dalej jestem wilgotna,to mogło jakoś dojść do zapłodnienia? To mój 18 dzień cyklu. baaaaaaardzo prosze o szybką odpowiedź :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na bank...
Na bank jestes w ciazy. To jest bezdyskusyjne. PS. Ludzie! Pomyslcie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech,myśle,że nie jesteś w ciąży:) Kurcze ja wiem,że to zabrzmi głupio,bo sama mam co jakiś czas schizy:P ale juz wiem,że w ciąże nie jest tak łatwo zajść:) Jest tak dużo potrzebnych czynników,że aż strach pomysleć jak będzie trudno jak się bedziemys tarały o dzidzie:) Nie stresuj się tak,zaczekaj na okres i bądz dobrej myśli,naucz się że idąc do łóżka za każdym razem możesz zajść w ciąże,trzeba byc za siebie odpowiedzialnym,ja już się aż tak nie boję ciąży,bo mam w plnach się wyprowadzić i dzidzia nie będzie dla mnie tragedia jeśli chodzi o rodziców czy skzołe,zawsze jest jakieś rozwiązanie,jak nie ma rozwiązania nie ma też problemu;) grunt to dobre podejście do sprawy:) jejquuu więc bio cla to swietny wspomagacz diety,biorac go podczas posiłku wspomaga on proces trawienia,powoduje,że szybciej się najadasz posiłkiem a co najwazniejsze,bio cla zamienia kalorie na energie,która spalasz szybciej i zamieniasz tłuszczyk na mięsnie:D ja juz czuje że moja skórajest jędrniejsza,moja siostra schudła 5 kg,a miesiac dopiero uzywa bio cla,jedyny minus,kosztuje ok 50zł i starcza na niecały miesiąc:/ ale coś za coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest tak ciepło, że nic się nie chce chyba tylko leżeć w wannie z letnią wodą. A podobno upały dopiero przed nami :O We wtorek byłam u fryzjerki, przycięłam dosyć włosy i poprawiłam pasemka no i oczywiście trochę ich dodałam. Za chwilę to będę mieć praktycznie całą głowę białą :) Dobra mykam papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka zostawialam ci wiadomosc na gg:Pto przeczytaj i napisz mi prosze!!sloneczna nie martw sie nie jestesw niczym pominieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bys spróbowała mnie pominąc:P hehe Więc BIO C.L.A. to tableteczki,połyka się je w czasie posiłku,to znaczy ja nop nie łykam jak zjem kromke chleba,raczej podczas wiekszych posiłków typu obiadek,albo wyrzerka u koleżanki:P no i sniadanie bo staram sie jesc wiecje na sniadanko:) te tableteczki powodują przyspieszenie spalania kalorii i ma się pom nich fajna jędrną skórke:D także polecam polecam,bardszoooo gorąco,tak goraco jak za oknem jest:P Oleńko widzisz bardzo chertnie byms korzystała z twojej propozycji walki z upałem,ale sa 2 ale:/ pierwsze,ale nie mam wanny:/ srugie,ale przeciez pracuje:/ także jeszcze godiznke musze cierpieć w dusznym biurze szefowa sadystka nie chce zainwestowac w klimatyzator albo chociaż wiatraczki:/ no nic,pomecze sie wkoncu perspektywa weekendu jest silniejsza niz jakis upał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejqqq trzymam kciuki, jutro ten jeden z gorszych dni w twoim życiu - ogłoszenie wyników matur. Pochwal się jak ci poszło, mam nadzieję, że bardzo dobrze. Byłam dzisiaj na zakupach i troche zaszalałam, musiałam coś sobie kupić bo po zrzuceniu 10kg to wiecie jak wyglądały ubrania w mojej szafie, poprostu \"worki na ziemniaki\". Kupiłam sobie też balsam do ciała i uwaga uwaga krem ujędrniająco-wyszczuplający na mój brzuch, bo mimo schudnięcia to w tym miejscu wałeczek musiał zostać :O. To ciepło mnie chyba wykończy, pozdrawiam, ale tym razem chłodno :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko wiem co czuejsz:P ja też mu7sze zmieniac garderobe stopniowo:P bo najchetniej by się cała wymieniło,ale na to trzeba by chyba milionów:P ja waże teraz 63kg,jak sobie pomyśle że ważyłam 85 kg to nie moge uwierzyć,a wałeczek na brzuchu tez mi został:/ ale jest dobra wiadomość:D możesz sie pozbyć wałeczka,tylko musisz troche ainwestowac w to,dobrze ze kupiłas ten balsam ujedrniajacy,bardzo pomaga,no więc na poczatek zakupo równiez bio cla z zielona herbatka,troche kosztuje ale naprawde pomaga,juz mówiłam tutaj o tych tabletkach:) one pomoga ci ujedrnic skóre i zamienia tłuszcz w mięśnie:) stosuje to tydzień,ale skóra się jakby napreżyła a odkad tez cwicze brzuszki to miesnie zaczeły się pjawiac na brzuchu:D a do tego jeszcze kuracja balsamu ujedrniajacego na noc i efekt widoczny za kilka dni:) polecam,u mnie wałeczek jest ale stanowczo musze przyznac ze mniejszy;) jejquu daj ssybciutko znac jak ci posżło,trzymam kciukole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany boskie ubieram sie i ide do szkoly po wyniki!!! ja tam nie dojede bo umre ze stresu!!w zyciu sie tak nie balam nawet jak pisalalam mature to sie tak nie denerwowalam jak teraz!!trzymajcie za mnie ksciuki kochane bo ja chyba umre....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejquuu pisałam juz na gadu,ale nie masz sie co stresować:) pamietaj ze to nie koniec świata i zawsze jest jakieś wyjście no i że nic bez przyzcyny sie nie zdarzy w Twoim życiu:) bądz dobrej myśli:) Oleńkomam pytanko,Jejquu juz pytałam ale nie wie,czy miałas kiedyś cos takiego,że w srodku opakowania miałas takie brazowy sluz,jak przed okresem,tak malenko go jest,zadnych bólów nic,tylko jednorazowo ten sluz:/ nie wiem co to może być,zastanawiam się czy to może byc efekt nieregularnego pryzjmowania tabletek ostatnio,spózniałam sie tak 2 ,3 godizny:/ no nie mam pojecia co to moze być:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czasami się spóźniam z zażyciem 1-2 godziny, ale nigdy żadnych plamień nie miałam. Wiem, że takowe pojawiają się przeważnie, gdy tabletki są źle dobrane i np. w twoim przypadku świadczy to o tym, że są dla ciebie za słabe. jejqqq trzymam kciuki i daj szybko znać, bo ze ściśniętymi palcami nic nie zrobię w domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wredna małpa:P miała napisać na kafeterii wyniki matur:P rozmawiałysmy na gadu,powiedziała tylko ze zdała i jej gadu padło:P miała tutaj cos napisać,ależ dostanie sie jej za to:P hehe oleńko to nie było plamienie,tylko taka tyci grudka sluzu lekko brązowa:/ no nic,grudek woiecje nie ma wiec sie tym stresować nie bedę:) już za 8 dni wyjeżdzam pod namioty,jej nie moge sie doczekać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ta jejquu,pewnie oblewa zdaną maturkę bo cos się nie chce tutaj wpisywać:P no ale wybaczamy,prawda oleńko:) niech świętuje:p ja nadal w błogim nastroju oczekiwania na wyjazd:D powoli zaczynamy się organizować;) Poprostu się nie moge doczekac tego wyjazdu:P Ale ten czas sie tak wlecze,ech no nie mogę wytrzymać:/ :D oleńko jedziesz gdzieś na waacje,bo jejquu to wiem ze do mnie przyjezdza;) a ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdzie nie wyjeżdżam, bo kończymy remont i każdy grosz jest potrzebny, poza tym ja uwielbiam góry i jedynie tam mogłabym spędzać wakacje, nad morzem nigdy nie byłam, ale nie lubię tłumów plażowiczów :D Jejqqq odpisała mi na gg, że teraz pracuje i, że jest zadowolona z maturki i tyle, wiem już nic nie wiem :O U mnie nareszcie jakiś wiatr wieje, już nie mogłam się go doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam do was ostatnio na kafe ale teraz widze ze nie ma mojego wpisu !!ale jak juz sloneczna wspopmniala kompuret mi wysmiadal i wywala mnie ze wszystkiego( takze mam nadzieje ze ten wpis bedzie:)co do maturki to faktycznie jestemzadowolona choc moglo byc lepiej bo zawsze moze:Pteraz czekam na wyniki czy sie na studia dostalam:P dalam papieryna prawo na UŚ mam nadzieje ze sie dostane:)w pracy ok:) no nic kochane uciekam sie szykowac na impreze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ratujcie:/ nie wiem co sie dzieje:/ ostatnio bardzo pilnuje punktualności w braniu8 tabsów,o równej 10 od 2 tygodni biore,co do minuty,nie zpaomniałam tabletki od ostatniej wpadki,ale to było dawno temu.Dziś patrze a tu jakies bladoczerwione plamienie:/ ale takie prawie jakby go nie było,bardzo jasniutkie:/ to było jakas godzine temu,teraz nic:/ co to może znaczyć, srode wyjezdzam chciałam miec spokój a tu sie zapowiuadaja znowu kłopoty:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×