Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

striptizer

Polecane posty

Gość

przyjaciółka uparła sie na wieczór kawalerski ze striptizerem- chce goracego \"italiano\" :-) ja mam to zorganizowac wszystko. nigdy wczesniej nie uczestniczylam w takim wieczorze. bedzie nas niewiele 5-6 os razem z panna młoda. mozecie podzielic sie swiomi doswadczeniami? co , jak gdzie i za ile? bede wdzieczna takze za jakies namiary. mieszkam na slasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
chyba za wczesnie na forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zadna z was nie byla na wieczorze panienskim? zadnych namiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadineeee
lola, zanim zaczniesz cokolwiek organizować przeczytaj sobie topic "wieczór panieński", żeby Twoja przyjaciółka czasem potem też takich kłopotów nie miała.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola - tylko pamietaj...
przy wyborze striptizera,aby zapytać,czy ma co pokazać.Wiesz,żeby nie było kompromitacji,ze facet zdejmie slipki i okaze sie,ze ma małego rodzynka,który tylko wywoła salwy śmiechu. Facet ,który pracuje w tym biznesie powinien miec wszystko na miejscu i spory atrybut męskosci i ładne ciało. Dopytaj dokładnie w agencji,z której bedziesz korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
jeśli chodzi o ścisłość to striptizer nie zdejmuje majtek podczas wykonywania swojego "pokazu" wiem byłam na wieczorze panieńskim gdzie występował jeden koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki za te kilka opini i prosze o wiecej ;-) przyjaciolki o striptizera pytac nie musze bo to jej pomysł :-) gdzie organizowane byly wasze panienskie? kosztami dzielilyscie sie czy nie ? pytam bo nie jestem pewna jak rozwiazac to ZADANIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaaaaaaaaaa
a ja bylam na wieczorze panienskim i striptizerzy rozebrali sie do naga:)ale prawie nic tam nei mieli:D jeden byl policjantema drugi marynarzem:) fajnie bylo...tylko ,ze niech pani mloda uwaza,bo roznie bywa z takimi facetami a jak dojdzie do tego alkohol to w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola ja tez byłam na
kawalerskim gdzie striptizer sie rozbierał. Ale ten to miał co pokazac.Chyba z 20 cm w zwisie miał. Wszystkim paniom ciekła slinka i chyba kazda miała na niego ochote.W końcu taki okaz zadko sie trafia (wiemy cos o tym,kobiety,nie?) Ale tylko sobie pogłaskalismy po jego meskosci i na tym sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co tu czytam w internecie i podpytuje znajomych to większosc ma nie najfajniejsze doswiadczenia zw. ze striptizerami na wieczorkach... zwykle maja co najwyzej potezne ciała ale rzadko \"obdarzeni\"... niech chociaz bedzie przystojny (jak dotad w ofertach nie znalazlam takiego) i musi sie odpowiednio ruszac :-D, co zdaniem zorientowanych kolezanek nalezy do rzadkosci ...atrakcyjną, ladnie ruszajaca sie striptizerke bez problemu znalazlabym, ale o mezczyzn trudno nikt nie ma namiarów na coś FAJNEGO? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Lola II
Znam jednego goscia z Wojkowic a raczej okolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hm??? jaki typ? zdjecie??? :-) mozesz dac jakis kontakt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruba Lola II
Nnno niezly jest ale jak sie ozenil to niestety skonczyl z tym. W ogole ciezko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-D :-D :-D fajna (fajny?) JESTEŚ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaaaaaaaaaa
lola a skad Ty jestes? to prawda o facetow striptizerow jest gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jestem z okolic katowic nie powinno byc tak trudno a jednak KAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam wieczoru ze striptizerem... ale jak już mocno sie zdecydowałyście i nie ma odwrotu to w grę wchodzi tylko profesjonalista żeby nie robił później z przyszłą panna młodą jakiś dziwnych numerów i niech ona lepiej siedzi na krzesle do końca pokazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
koszt wynajęcia kolesia został rozłożony na wszystkie uczestniczki wieczoru,oczywiście przyszła panna młoda nie płaciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niente
szukam striptizera na wieczor panienski w okolicach Poznania .Prosze o informacje. Bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobezjajek
Striptizerem nie jestem, ale gdybym zostal poproszony do czegos takiego to czemu nie ;) JEstem z woj mazowieckiego:P 18 lat skonczone ;] jak cos to moge podac pozniej maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMM
Szukam striptizera na wieczór panieński do Lublina na koniec czarwca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mi radocha patrzeć
na czyjegoś penisa. Fuuuuj. I jeszcze głaskać (jak jedna napisała) to już okropność. Mi się żaden inny penis nie podoba, tylko mojego męża:-P Podziwiam że macie z tego taką radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMM
Chyba nie każdy poszukuje stripizera, który rozbiera się do naga. Ja potrzebuję chłopaka, który rozluźni imprezę, ale nie będzie się rozbierał, gdyż uważam, że byłoby to nie smaczne. A poza tym ten wieczór ma być niezapomniany dla panny młodej i w ostatnim dniu jej wolności trzeba zaakcentować, to że za kilkanaście godzin będzie juz mężatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
ja z checia moge pomoc Jestem z Łodzi 22 lata Biore 150 zl za godzinny wystep Propozycjie na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok tylko nie mylcie
wolności z samowolą bo już inna bajka że tak powiem. A to o czym teraz mówicie to jedynie samowola i w dodatku mało uczciwa w stosunku do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ok ale nie mylcie
wolności z samowolą bo już inna bajka że tak powiem. A to o czym teraz mówicie to jedynie samowola i w dodatku mało uczciwa w stosunku do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henio
jeżeli chcecie striptizera proszę o oferty z okolic Olsztyna.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulka
Ja niedługo będę miała wieczór panieński...chcę miec striptizera. Ale nie zamierzam się ani z nim bzykac ani go glaskac po jajkach...i nie chcialabym zeby zdjal majtki. Fujarek już pare w zyciu widzialam i wystarczy:P Raz bylam na striptizie meskim w jakims klubie gdzie sie facet wlasnie calkiem rozebral i byla to raczej zenada bo mu nie stal i jak krecil biodrami to mu powiewal jak proporczyk na wietrze:D Usmialam sie ze hej...a gdyby nie zdjal majtek to byloby spoko- nie zepsulby efektu...:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×