Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

striptizer

Polecane posty

Witam :) Striptizer ze śląska: www.dancer.pl nie bójcie się to nie wirus :) To jest strona Damiana Czecha (striptizera) z Katowic :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLSEN 123
Dziewczyny, potrzebuje striptizera z okolic Łodzi. Wieczór panieński odbędzie się w połowie czerwca w prywatnym mieszkaniu w Łodzi, proszę o pomoc i kogoś sprawdzonego;)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich poszukujacych striptizera. Niestety mam ten sam problem. Moja psiapsola weselicho robi dopiero 16 pazdiernika ale jak widze ciezko ze znalezieniem kogos dobrego i w miare taniego wiec i ja zaczynam polowac na jakies fajne ciacho. Wieczorek planujemy zrobic miesiac wczesniej. Striptizer najlepiej z okolic Lublina Nie musi byc jak "pudzian" z ful wypasionymi miesniami. Wystarczy fajnie zbudowany i dobrze sie ruszajacy facet. Prosze o pomoc i odpowiedz na kinaga6989@o2.pl Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna1983
hahaha jak to 3 razy???? 3 razy sie hajtalas czy jak? swoja droga Ozdobe to chyba juz kazdy zna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiona321
Poszukuję striptizera na wieczór panieński (pierwszy tydzień sierpnia). Krasnystaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po slubie też tak będziecie
striptizerować???/jestescie aż takie kretynki,czy tylko bierzecie ślub z hujoplejbojem i musicie odreagować? i póxniej dziwić sie ,ze małżeństwo to fikcja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamStr
Słyszałem że szukacie striptizera (a jeśli to już nie aktualne w kwestii wieczoru panieńskiego, to polecam się tak bez okazji dla poprawy nastroju), traktuję to przede wszystkim jako nowe doświadczenie/ciekawe przeżycie, nie jestem zawodowym tancerzem ani striptizerem. Proponuję całkowicie DARMOWĄ usługę, tak więc mogę być ciekawym i bezpłatnym dodatkiem poza ogólnym przebiegiem przyjęcia jeśli tylko Panie mają dość czasu na chwilę relaksu i dreszczyk podniecenia... Nie potrafię profesjonalnie tańczyć, za to wykonam każde polecenie widowni (w grę wchodzi też np. pełen striptiz, dotykanie, odgrywanie ról, przebieranie, być może nagrywanie). W wypadku dużej odległości, mile widziany zwrot kosztów przejazdu. black_alley@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil-Alvshow
Witam wszystkie panie Widzę że macie problem ze znalezieniem profesjonalnego tancerza, wiem że to nieskromne ale polecam siebie :) Trochę reklamy: Dobrze zbudowany (foto na maila), z sukcesami (tytuł "Chłopaka roku" Programu "Chłopaki z taśmy", gość rozmów w toku itd.) Oferuję pokaz na poziomie, jak większość polskich tancerzy nie biegam z przyrodzeniem na wierzchu, taniec ma rozpalić, a nie wywołać zdegustowanie. W swój występ wplątuję elementy salsy, tańca jazzowego, pirotechnikę, jeśli w lokalu są do tego możliwości i oczywiście mnóstwo erotyki. Moimi referencjami jest ponad 200 występów, głównie na parkietach Warszawskich, może i wśród członkiń tego forum znajdzie się już ktoś kto mnie już zna :) Mogę się nazwać profesjonalistą, w pełnym tego słowa znaczeniu, nie musicie bać się o pannę młodą czy którąkolwiek z zaproszonych gości, tym między innymi różnimy się od amatorów miłego wieczoru, Kamil Alvshow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość folijka
Witam Ja jestem po panieńskim ze striptizerem. Był w prywatnym mieszkaniu. Było oki koleś spoko. Szkoda tylko że został mały zgrzyt...mianowicie okazało się że właścicielce mieszkania zginęła kasa. Nie wiem czy to zrobił striptizer czy któraś z uczestniczek (choć w to wątpię bo to sprawdzone osoby). Dlatego też nie chcę nikogo oskarżać. Tylko przestrzegam abyście były ostrożne!!! A tak na marginesie ciekawa jestem czy któraś z was miała podobny przypadek. My bawiłyśmy się w Łodzi ale koleś jeździ jeszcze do Warszawy i Krakowa. Jakby ktoś chciał się dowiedzieć więcej to zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Striptizer_małopolska
Witam drogie Panie polecam swoje Show 45 min tańca , 3 różne przebrania Profesjonalizm Tańcze na terenie małopolski głównie : Kraków , Nowy Targ , Tarnów , wielczka , Myślenice , Brzesko i okolice Cena za Show nie jest wygórowana zainteresowanym przesyłam też zdjęcia kontakt gg 11580582 lub mailem fast.date@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuje striptizera/tancerza na wieczor panienski 07 maja 2011 w Olsztynie. prosze o przesylanie ofert na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, poszukuje striptizera/tancerza na wieczor panienski 07 maja 2011 w Olsztynie. prosze o przesylanie ofert na priva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maman
Poszukiwany czarnoskóry striptizer!!! mulaci też wchodzą w grę!!! dajcie namiary!!! pilneeee!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm.,.,m.
A po gówno Wam Ci stripizerzy? Czy to naprawdę takie fajne i relaksujące na tydzień przed slubem z człowiekiem, którego się kocha, wpatrywać się w obcy tyłek i obcy zarys fiuta w slipach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maman
ja potrzebuję do swojego klubu jako atrakcja na dzień kobiet. pilnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiestriptizer
Do klubu jako atrakcja na dzień kobiet? Hm... za striptizera to się raczej nie nadaję - ale jako kelner - czemu by nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maman
a jestes mulatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiestriptizer
To mulatem ma być kelner czy striptizer? A w ogóle to gdzie ten klub się znajduje? Bo Polska to całkiem spora jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maman
striptizer Łódź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dancing Models
zapraszam na stronę www.dancingmodels.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nateczka1986
Cześć dziewczyny kurcze pomyliłam wątki i odpisałam w jakimś starym.... więc napisze jeszcze raz to samo tutaj w tamtym roku też miałam problem ze znalezieniem striptizera. W tym roku organizujemy koleżance i udało się nam znaleźć stronę na której jest dużo ciasteczek do wyboru a co najważniejsze widać ,że panowie profesjonalni http://exclusive-seniorita.pl/panienski.php pozdrawiam papatki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio organizowałam taki wieczór swojej przyjaciółce i zaprosiłyśmy tancerza. Wierzcie mi, że jest ogromna różnica między striptizem a tańcem erotycznym. Nasze Ciacho nie pokazało wszystkiego czym go Pan Bóg obdarzył, dzięki czemu było tajemniczo, ale i erotycznie....ahhh te ciałko...mmmm.... wziełyśmy tancerza z grupy Dancing Models (nie wiem, czy tu można podać nazwę, ale jak by moderator usunął, to proszę na priv, chętnie podam namiary, bo warto) grupa jest z Warszawy, ale jeżdżą po całej Polsce, no i mają normalne ceny, co nie znaczy, że jakość usługi jest gorsza! Wręcz przeciwnie !!! Szczerze polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha nie zauważyłam, że grupa reklamuje się post wyżej :) pozdrawiam Dancing Models :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktmodel
Model do aktu na zajęcia z malarstwa, rysunku, fotografii... Mogę pozować osobom indywidualnym oraz grupie na warsztatach i kursach. Również istnieje możliwość zrobienia sesji na imprezie np. na wieczorku panieńskim - zamiast drogiego striptizera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, szukasz striptizera, który zatańczy na imprezie nie tylko urodzinowej? Oferuję fajne show, dobrą zabawę dla uczestniczek i taniec erotyczny. Cena bardzo przestępna. Lokalizacja: Śląsk, Katowice, Bytom, Gliwice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Rybnik, Zabrze. Kontakt: sexitaniec@mixbox.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, pilnie oszukuje czarnoskórego striptizera / tancerza erotycznego ! na wieczór panieński 06 sierpnia 2011 w Olsztynie (woj.warm.-maz. ;) Czy macie jakies namiary lub kontakt? Jesli tak, to bardzo prosze przeslac maila! moj e-email: 007mloda@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_145
Witam Poszukuje striptizera/tańcerza erotycznego na wieczór panienski, dn 10.06.2011r, tylko poważne propozycje Pozdrawiam Sylwia mój mail: sylwia_145@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×