Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

striptizer

Polecane posty

Gość ddddo ivo
bedziez sie z nim je.bać i dlatego tak ci slina leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Striptizer
Napisz do mnie to może przyjade. Jak mozesz wyślij zdjęcie.Napisz swoje warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puag
szukam pilnie striptizera z okolic poznania. najprawdopodobniej 16 lub 17 maj. impreza w samym poznaniu. zwrot kosztów dojazdu. w miare profesjonalnie, fajnie, zabawnie i nie chcemy golaska do zera. proszę o kontakt. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!szukam striptizera ze Ślaska!Okolice Rybnika,Katowic!Dajcie namiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Striptizer
Jestem chętny i ze Śląska. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Striptizer
Daję wyżej. Czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadkowa1111
Ja poszukuję striptizera na Wieczór Panieński który odbędzie się pod koniec czerwca w Olsztynie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko100
Szukam striptizera na wieczór panieński na za tydzień czyli 14 czerwiec Częstochowa, bardzo proszę o namiary na kogoś konkretnego. MAŁO CZASU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najona
HALO HALO mam pytanie do ŚWIADKOWEJ 1111 znalazłas moze tego striptizera w ktory bedzie chetny na striptoz w okol Olsztyna Eh ja poszukuje ale nic ciekawego wiec jesli cos znalazłas prosiłabym o jakis namiar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne. Miałabym ślinić się na widok obcego faceta i dotykać go po jajach, zupełnie jakby wyjście za mąż oznaczało jakieś dożywotnie więzienie czy coś:-O To po jaką cholerę wiążę się z kimś, kocham go i szanuję, żeby potem napawać się widokiem gołego tyłka jakiegoś gołodupca bez portek, dajcie spokój. Niesmaczne, bleeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! poszukuje fajnego striptizera/tancerza na 6 września z Poznania lub okolic. Na imprezę zarezerwowałam lożę w Budda-barze. Może któraś z Was była tam na panieńskim? jakie wrażenia?może sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! poszukuje fajnego striptizera/tancerza na 6 września z Poznania lub okolic. Na imprezę zarezerwowałam lożę w Budda-barze. Może któraś z Was była tam na panieńskim? jakie wrażenia?może sugestie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korczi
Witam. Ja tez potrzebuje kogos na terenie poznania. Wieczor we wrzesniu. Moze jakies sugestie, rady?? Nie mam miejsca. Moze ktos organizowal w Poznaniu?? Szukam tez chlopaka, nie musi sie rozbierac do naga, ma rozruszac towarzystwo tylko tyle. PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizowałam w ubiegłym roku Wieczór mojej przyjaciółce. Wszystko zorganizowałyśmy z koleżankami w ciągu tygodnia. Lokal wybrałam przez internet \"w ciemno\"- bawiłyśmy się w balzacu przy zamku i nawet się udało, muzyka normalna imprezowa, za to loża świetna,ale ta droższa bo podstawowa okazała się fatalna/... fajny wystrój, dostałyśmy od firmy 2 szampany. Tort oczywiście też był :D wiadomo w jakim kształcie ;P . Zamawiałyśmy u kandulskiego(ok 70 zł). hmmmm co jeszcze... aha! byłyśmy przebrane za aniołki a przyszła Panna Młoda za diablicę. Kilka fajnych gadżetów znalazłam na stronie www.partybox.pl .Wieczór ogólnie bardzo udany, nawet tancerz się znalazł ;) W tym roku Panieński mojej siostry...chciałabym wymyśleć coś extra! łącznie z profesjonalnym tancerzem. Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły albo robiłyście coś fajnego podzielcie się pomysłami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie_1
Jestem starsza i 27.09 org wieczor, szukam striptizera do warszawy :) pozrd i prosze zainteresowanych o kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenie_1
hmmm oczywiscie starsza=druhna, a wieczor= wieczor panienski :) w woli wyjasnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna18
Dzieńdobry w czerwcu robie 18 z 2 osobami dodatkowo, poszukuje pary (kobieta i mężczyzna)striptizerów- tańca erotycznego pokaz na około 15-20 minut z Łodzi, piszcie na email podany wyżej. Pozdrawiam i Dziękuje x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiura1111
Poszukuję striptizera na 18-tkę w lipcu z okolic Malborka, ewentualnie Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett23
pomocy szukam profesjonalnego striptizera woj warminsko-mazurskie wieczor panienski 25.04.09 Ełk !! ktos moze orientuje sie w cenach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna18
Profesionalny striptizer z tego co się dowiadywałam, to jest wydatek 450 zł + koszty dojazdu, lepiej wziaść z jakieś prof. grupy i niż z osobistego kontaktu, bo tacy za dużo biorą, no chyba że m,asz kontakty. Ja także poszukuje par (tancerka, tancerz) na 18-nastke ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NATTII
Witam, Szukam striptizera na wieczór panieński w Poznaniu na 25 lipca. Kontakt: nataliasus@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam striptizera z lublina. Lublinianki czy któraś z was miała jakiegoś???? jeśli tak to jakie są koszty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gawel21
Kiedy ma byc ten taniec na tej 18 ??? polecam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikser
Cześć jeśli poszukujecie młodego wysportowanego striptizera to zapraszam do mnie więcej informacji uzyskacie E-mail pawel2212_88@o2.pl lub lub telefonicznie. Jestem młodym 22 latkiem z zawodu Machniakiem samochodowym i ochroniarzem pochodzę z województwa Świętokrzyskiego . W tej branży pracuje od niedawna wiec nie mogę się chwalić dużym doświadczeniem w tym rodzaju imprez ale jestem pewien ze z moja pomocą każda zabawa będzie nie zapomniana i wspominana przez wiele lat !! Z poważaniem Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jrz
Witam, potrzebuję występu na wieczór panienski koleżanki. Najchętniej żeby pan miał długie włosy, ale będę wdzięczna za każdy kontakt. Impreza będzie w prywatnym mieszkaniu 30 stycznia 2010. Proszę o kontakt na adres: justynarzeznicka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula262
Ja na panieński przyjaciółki zamawiałam striptizera ze strony www.wieczory24.pl Ale tanie to to nie jest. Przyjechał chłopak, potańczył 15 minut, później posiedział z nami jeszcze chwilkę i pojechał. W sumie więcej był nam niepotrzebny :) :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Poszukuję striptizera na wieczór panieński (w prywatnym mieszkaniu) z Olsztyna na lipiec:) podobno ciężko znaleźć , dlatego już zaczynam szukać:)kontakt: quev@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×