Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

striptizer

Polecane posty

Gość gość
Hej, poszukuje nie koniecznie profesjonalnego tancerza z Lublina lub okolic, który oprócz kręcenia tyłkiem umili nam wieczór panieński rozmową. Czekam na zgłoszenia: ewcia.guzik@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika K12345
U mnie na pokazie był Andy Maro... nie wiem jak sie nazywa dokładnie ale na wizytówce tak sie przedstawia. Pokaz bardzo fajny. Link do jego strony www.andymaro.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhahaha, no tego to ja nie wiem... Ale jest przystojny. Ktoś pytał o przebrania... Cytuję ze strony: "Posiadam stroje: chippendalesa, marynarza, policjanta, gangstera, robotnika."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka83
Ten cały Jurij Stesew - Jerry w jakim regionie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuss
Zrobię striptiz za darmo, mogę nago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SexyAna
Polecam zdecydowanie chłopaków z strony www.striptease.com.pl Bawiłam się z Angelo, Jerrym, Carlosem, Fabianem, Maxem, Mauro, Robertem, Sławkiem, Victorem... każdy z chłopaków ma inny styl, ale zawsze jest to dobra zabawa ;) Na stronie jest 20-tu chłopaków, ale w ofercie jest ich jeszcze więcej, bo na maila wysyłają wszystkich chłopaków z którymi współpracują w danym regionie. Duży wybór tancerzy w Trójmieście, Warszawie, Łodzi, Katowicach i w Krakowie, ale mają też chłopaków w Bydgoszczy, Białystoku, Poznaniu, Lublinie, a nawet w Niemczech i w Anglii... polecam ;-) nie będziecie się nudzić z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cięzki temat, przerabiałam w swoim lokalu wielu. Teraz mam jednego, który ma Fantastyczny Nowy Program. Podam Wam kontakt Drogie Dziewczyny: 517662464 mail:striptizmeski@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję pilnie striptizera który by wystapił na wieczorze panieńskim w warszawie - w mieszkaniu prywatnym. MUSI rozbierać się do naga ! Proszę o jakiekolwiek namiary. Tylko na profesjonalistów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
Jestem trochę amatorem ale dzięki temu nie robię nic sztucznie, mogę być nawet nago. Mazowieckie i okolice. Tanio. mail: promotion02@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No striptizer dla mnie na wieczór panieński to podstawa podstaw. Kiedy jak nie własnie tego wieczoru, kiedy człowiek mówi sobie, wiecej juz nie zobaczę nigdy torsu innego mężczyzny, zaden przede mną nie zatańczy...no kiedy pytam? Generalnie to szuklałam ostatnio Panów, i znalazłam: http://www.guardian-angels.pl/. W sobotę ...już w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam niedawno taki klip z panieńskiego. Tłum dziewczyn w jakimś busie. Przygaszone światło i głośna muzyka. Panna młoda siedzi na krześle. Przed nią tańczy striptizer. Ona ubrana jest w miniówkę. Ma założoną szarfę, ale koszulę ma rozpiętą. Widać stanik. Całe towarzystwo dziewczyn chyba sporo wypiło, bo gadają głupoty. Striptizer jest w samych slipach. Jakaś dziewczyna zbliża się do panny młodej i wyciska jej na dekolt bitą śmietanę, czy jakiś tam krem. Striptizer się pochyla, zaczyna zlizywać z jej dekoltu. W tle krzyki „ zdejmij stanik”. Striptizer kończy. Ciągnie pannę młodą za rekę. Przechodzą razem na środek, gdzie jest pionowy drążek. Owijają się wokół tego drążka. Tańcza w sposób mocno erotyczny. Dłonie chłopaka próbują macać dziewczynę. Ta słabo się broni. Widać, ze striptizer maca ją po piersiach. Pozostałe krzycza znowu „zdejmij jej stanik”. Panna młoda nie reaguje, ale podchodzi do niej ta dziewczyna, która nakładała krem. Odsuwa striptizera, troche się szamoczą, ale w końcu zdjmuje jej koszulę i rozpina stanik. Po chwili panna młoda wymachuje stanikiem. Jest topless poza wspomnianą szarfą. Striptizer szybko przybliża się i znów zaczyna ja obmacywać, tym razem bez żadnych oporów. Jego dłonie gniotą jej cycki. Ale już po chwili zaczyna macać ją niżej i unosić spódniczkę. Widać majtki i dłonie striptizera macającego ją przez majtki. Niestety tu klip się kończy. A ciekawe co dzieje się dalej na takich panieńskich. To było autentyczne nagranie z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Nie wierzę, że dziewczyny potrzebują striptizera, żeby zaspokajał seksualnie pannę młodą. Na odwrót, on częściej je rozśmiesza - i tego potrzebują na takich prezentacjach. Moja znajoma organizowała jako świadkowa wieczór panieński z code-dresserem - czyli Panem, co się przebierał i rozbierał, jak Pani. Rozśmieszał nas do łez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
Wszystko zależy od towarzystwa. Zdarzają się wieczory, kiedy trzeba zająć panna młoda w sposób szczegolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie striptiz na panieńskim to świetna gwarancja dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Ja trafiłam na bardzo kulturalnego i niezwykle przystojnego z tej grupy: http://www.guardian-angels.pl/. Och...aniołki <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na swoim wieczorze panieńskim miałam striptizera http://www.guardian-angels.pl/ i jak nazwa grupy wskazuje, prawdziwy aniołek - boskie ciało, kultura i świetne show

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu można znależć niezłe d**eczki ;D http://www.partybus.pl/ haha koleżanka mówiła, ze trafił jej się niezły przystojniaczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaanaaaa
A ktoś może polecić długowłosego striptizera na pokaz w Warszawie? Koleżanka postawiła warunek, że długie włosy muszą być koniecznie a w necie sami krótkowłosi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menagerka
Poszukujesz striptizera, mam odpowiedniego kandydata, dobrze zbudowany,młody a do tego wie jak poruszać się na scenie. Dojedzie w każde miejsce. Zainteresowana jesli tak czekam na wiadomość e -mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako
Jak potrzebny striptizer amator na terenie śląska zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele pozmieniało się w temacie męskiego striptizu od czasu jak założono ten temat! Np. na śląsku prężnie działa agencja Eros Event - http://erosevent.pl Mają bardzo duży wybór tancerzy/striptizerów i bardzo dobre ceny! Z resztą sami sprawdźcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Striptizer Lublin mrm9-marcin@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×