Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

striptizer

Polecane posty

Gość sylwia_145
Poszukuje striptizera na wieczór panienski, Łomza dn 10,06,11 propozycje ze zdjęciami na maila : sylwia_145@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia70686
poszykuje striptizera na wieczór panieński Bydgoszcz jak znacie jakiegoś czekam na namiary -zdjęcia kasia70686@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furstenberg
Hmm, striptizer nie kojarzy się najlepiej - to ma być miły niezapomniany wieczór, a nie żenujący niezapomniany wieczór ;) Żadna z moich koleżanek nie ma jednak presji na striptizera - chyba lepiej zarezerwować sobie wolny weekend i wybrać się razem do jakiegoś fajnego spa :) Przed ślubem jak znalazł - gdybym teraz miała wybierać, to z chęcią pojechałabym do Głęboczka na winoterapię. Ten zabieg robi się strasznie słynny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjkii
jezeli ktoś szuka striptizera to pisać na ten mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ktoras z Pan szuka faceta by sie na imprezie rozebral to prosze pisac na sebawrooc@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Pilnie poszukuje striptizera na wieczór Paniński w Łódzi 24.09 . Jeśli ktoś tańczy lub ma namiary na jakiegoś tancerza bardzo prosze o namiary lub przesłąnie oferty na maila timeoneak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość striptizer
darmowy striptiz Poznań seximen21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myosotiska
witam, organizujemy koleżance wieczór panieński (warszawa) i potrzebujemy striptizera na 15.10.2011 - proszę o kontakt: myosotiska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baboruwka
jestesmy parą striptizerów,dziewczyna i chłopak ,wykonujemy striptiz na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaz
striptiz dla dziewczyn 667031472

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Striptizer
Szukasz przystojnego ale taniego striptizera z Poznania, napisz seximen21@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki266
striptiz dla dziewczyn, nie tylko na panieńskie, tak ze na różne okazje dla dziewczyn, dyskretnie , LBN. okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy kto co lubi jeżeli zależy Wam na fajnym tańcu z elementami erotyki, ale nie na typowym striptizie, gdzie tancerze kładą sobie rękę np. przyszłej pani młodej na swoich genitaliach, to ja polecam Dancing Models. Miałam przyjemnośc byc już na kilku imprezach z ich udziałem i nigdy nie było dwuznacznych sytuacji. Poprostu chłopaki potrafią zachować poziom :) polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja987
Sandra1972 a kogo taniec widziałaś? Szukam na panieński fajnego mena, a kilka dziewczyn jest z zespołu tanecznego (ale nie erotic;) dlatego pewnie będą na to zwracały większą uwagę. Czy on fajnie się ruszał, nie było jakiś niedociągnięć? Podaj imiona lub imię - bo nie wiem czy ten sam występował i czy to był taniec czy całe show? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja987
A co do występów Guardian Angels mam te same pytania :) którego polecacie i jak się ruszają. Pozdrawiam obgadywanych panów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam pokaz Karola z Dancing Models i jego szczerze polecam :) Ubawiłyśmy się niesamowicie :) a o kaloryferze już nie wspomnę :) co do innych to nie wiem, więc nie chcę się wypowiadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja987
Ile trwał taniec? Fajne show dawał, przebrał się za kogoś? Napisz coś więcej Szczerze to z twarzy nie zachwyca, ale może nadrabia swoim popisem. Jestem w rozterce... bo to chyba jakaś "świeża" ekipa, czy oni może występowali gdzieś już publicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja987
Malika855 podziel się też swoimi spostrzeżeniami :) kogo widziałaś i czy dał fajne show?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dancing Models istnieje od ponad roku. Jezeli chodzi o Karola, to mowil, ze tanczy juz ponad 6 lat, wiec ma doswiadczenie i to widac w trakcie pokazu. Rusza sie bardzo fajnie, ale to co nam sie najbardziej podobalo, to to, ze sie nie rozebral do konca ! to zadna frajda ogladac faceta z ...na wierzchu :( poza tym nie bylo zadnych przegiec, nie kladl sobie naszych rak na swoim przyrodzeniu jak robi to wiekszosc tancerzy - wystarczy poogladac filmiki na you tube ! bleee :( a juz najgorzej jak zdejma gacie, zakryja swojego ptaszka reka, na stepnie biora reke dziewczyny klada na swojej poczym....swoja zabieraja i zostajesz z reka na jego golym przyrodzeniu !!!!! PORAZKA !!!! tak samo nie podoba mi sie jak chlopaki z innych grup zdejmuja stringi i zakrywaja sie jakimis kaskami, kapeluszami i swieca golymi tylkami :( oczywiscie zalezy co kto lubi. dlatego tez mi sie wystep Karola podobal i powiem Wam, ze jakby ten wystep ogladal moj facet, to nie mialby nic przeciwko, bo nie bylo sytuacji dwuznacznych, byla tylko suuuper zabawa !!!! Mial fajna muzyke, stroj moglysmy sobie wybrac, byl bardzo grzeczny, dowcipny i nie byl narcyzem zapatrzonym w swoje cudowne cialo, chociaz nie ukrywajmy, ale ten kaloryfeeeeerrr wrrrrr to bylo tooooo !!!! poza tym co jeszcze jest wazne, a przynajmniej ja zwracam na to uwage, byl swiezy, pachnacy i bez tych oblesnych obrzydliwych syfow na calym ciele, az milo :))) SZCZERZE POLECAM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pilnie poszukuję niedrogiego striptizera na wieczór panieński w Warszawie w połowie czerwca. Nie wymagam profesjonalizmu. Prosze o odpowiedź zanetka89.buzial@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki226
cześć, chetnie zrobie striptiz dziewczynom. wawa lub lublin pisac na mail mrm9_marcin@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki226
mrm9-marcin@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seterek
Poszukuję fajnego tancerza na wieczór panieński w Poznaniu, druga połowa lipca. Proszę o podpowiedź gdzie szukać kogoś z Poznania bo chyba nie warto brać kogoś z daleka gdyż dojazd wyjdzie drogo:/ Panów tańczących proszę o zdjęcie lub linka z występu na mój adres: seterek2105@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian
Tancerze i tancerki na wieczory panieńskie, kawalerskie i inne okazje... Sprawdzeni tancerze z całego kraju, zobacz na: www.striptease.com.pl Jeśli zajmujesz się profesjonalnie sztuką zdejmowania ubrania, dołącz do nas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zajmuję się profesjonalnie zdejmowaniem ubrań - ale dla miłych pań chętnie je zdejmę... Jeśli na śląsku jakieś niewiasty potrzebują rozrywki, niekoniecznie ubranej, to kontakt na adres manager@kozacki.pl będzie dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjj. szukam faceta na paenieński w lublinie ( ew okolice). i zapytam jeszcze czy któraś robiła może panieński w exclusive przy koncertowej ? wiem , to raczej lokal dla panów, ale z tego co wiem mają też ofertę dla pań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×