Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawać dawać nie przestawać

Zrzucamy brzuch..a potem resztę..

Polecane posty

Gość powiedzcieczy
cwiczycie podczas miesiaczki? ja nie dalabym rady! a tam pisza, ze nie zalecaja przerwy dluzszej niz 1 dzien. miesiaczka to u mnie min. 5 dni! co z tym fantem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja juz cwicze 12 dni i tez nie widze efektów ;-) i mialam 1 dzien przerwy przez pewna imprezke i zaniemogłam! a co cwiczenia podczas miesiaczki to mi to raczej nie przeszkadza! Jeszcze lepiej bo rozluźniasz miesnie!!! Byle wytrwac do konca........bo juz mi sie nie chce!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam ćwiczyłam nawet jak byłam chora, nie wspominając o miesiączce. Motywowały mnie efekty. A pojawiły się po chyba tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ćwiczę. Jestem na 18 powtórzeniach, ale wszystko stanęło w miejscu i też tracę motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiiiii
kurde a znacie sposob na znikniecie tluszcu a nie urosnieciu miesni bo iesnie mma duze ale chce miec lepszy brzuch bez tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiera nam topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuszek111
Ja też próbuję zrzucić trochę ciałka. Zajrzyjcie na forum Figura na medal na stronie www. puderniczka.pl Może ktoś się do mnie przyłączy, staram się zgromadzić wszystkie info o metodach, które mogą nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawać dawać nie przestawać
Przypomniało mi sie o topiku :) Ale widze że umarł!:( A boczki mam dalej. A wam dziewczyny ta A6W pomogła zrzucić boczki?Mam nadzieje ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×