Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość bulinka1985
Dlaczego twierdzisz że faceci ginekolodzy są lepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że mój lekarz jest dobrym ginekologiem, a nie wszyscy mężczyźni. Zdarza się facet konował. Nie przekonuje cię do niczego, tylko radzę. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Ja słyszłam, że mężczyźni są bardziej delikatniejsi podczas robienia badań niż kobiety. Również polecam dr Bartczaka. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez wole faceta inekoloa bo przede wszystkim sa delikatniejsi. mam dosc nieprzyjemne wspomnienia co do kobiet otoz z pierwsza pania andrzejewska czy jakos tak stracilam dziewictwo , poprostu poszlam mloda, glupia, zestresowana ,przebadac sie czy wszystko ze mna ok a ona nic sie nie spytala tylko rachu ciachu poszlo. a druga to kulesza ... ta co po pijaku pracowala, wiecej nic nie musze dodawac. moze poprostu tak trafilam ale wiecej do kobity nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka1980
Hej. Jeżeli któras z Was wie coś na temat kobiet ginekologów, które przyjmują w Kaliszu. Poniewż też teraz chciałam się przejść do ginekologa kobiety. Najpierw chodziłam do Celera, ale nie traktował mnie zbyt miło, więc zmieniłam na Sarnę, ale także nie miła kobieta, a później byłam u pana Mikołajczyka, owszczem był bardzo miły i delikatny, tylko że stwierdził że trzeba mi wyciąć jajniki, ale całe szczęście chirurg był bardziej kompetentny. Chcę się teraz przejść do kobiety mimo że może są mniej delikatne ale może dokładniejsze, zobaczymy. Jeżeli chodzi o facetów to mam trochę namiarów ale jeżeli chodzi o kobiety to nie bardzo więc jeżeli znacie jakieś to podajcie namiary. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula26
Dr Piotr Bartczak polecam !!!!!! jest świetny przeszłam w Kaliszu już przez 8 lekarzy i on okazał się prawdziwym specjalistą pomógł nam i teraz mamy 4 miesięczną córeczkę po 5 latach starań. Praca jest jego powołaniem jest świetny!!!!!! Jeszcze raz polecam !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza19
Cześć. Dziewczyny możecie mi coś powiedzieć więcej o dr Annie Kubickiej. Czy jeżeli bym się o coś pytała to odpowiada sumiennie, czy jest miła dla pacjentki? Proszę o jak najwięcej informacji. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata92
Ja sie wybieram do Anny Kubickiej podobno jest ok a moze ktoras z was wie cos wiecej o niej i mogla by mi powiedziec...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza19
Hej Agata92. Kiedy masz zamiar się wybrać do dr Kubickiej. Napisz po wizycie czy rzeczywiście jest w porządku i czy jest miła w stosunku do pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata92
Eliza ja sie wybieram jak skonczy mi sie okres a nie wiem kiedy bedzie miala wolny termin. Mysle tez o Bartczaku... Nie wiem sama. Dziewczyny powiedzcie wiecej o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości pacjentki, jest miły i delikatny podczas wykonywania badań. Polecam!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza19
Agata jeżeli byś się wybrała do Kubickiej to po wizycie napisz swoją opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona180987654321
witam a chodzi ktos moze do przychodni na hanki? jaki lekarz oprocz kuczyńskiego jest tam godny polecenia- bo on przykjmuje popoludniu a to mi nie bardzo pasuje:(? wiem ze jest tam celer , olczak a dalej nie wiem- i nie slyszalam opnii o nich . a nie bardzo mnie teraz stac zeby wydac 100 zł u pana Bartczaka albo ewentualnie jesli zadne nic nie slyszala to przyjmuje ktos prywatnie kto bierze z 50 zł za wizyte bardzo prosze o odpowiedz i podrawiam cieplutko kaliszamki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaginekolog
Czesc!! czy mozna prosic o nr tel do dr. Bartczaka!! Nie polecam dr. A.Mazura a juz napewno doktorem godnym zaufania nie jest dr.Jakubek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! To jest tel. kom. do dr Bartczaka - 601-870-380, a to do rejestracji - 607-308-485. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkammmmm
a jak wyglada wizyta prywatnie u gin? mam 18 lat i wstyd ale jeszcze nigdy nie bylam:( jest tam jakas rejstracja tak/ zapisuje sie i czekam w kolejce? a jakie dokkumenty trzeba miec? i placi sie przed wizyta czy po? prosze o odp strasznie sie denerwuje przed pierwsza wizyta i nie wiem co mnie czeka:(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Nie masz się czego wstydzic. Ja pierwszy raz byłam dopiero jak miałam prawie 22 lat, a to z powodu podejrzenia ciąży. Przed wizyta należy zadzwonic i zarejestrowac się na konkretny dzień i godzinę. Co do dokumentów to musis miec dowód osobisty, aby podac PESEL (jeśli będzie potrzebny). U dr Bartczaka płaci się po wizycie, a u innych nie wiem. Ja też się denerwowałam, ale nie było tak strasznie. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola------- a w którym miesiącu jesteś? Ja rodzę na początku stycznia. A cvo do Bartczaka, to muszę powiedzieć, że jak na pierwszą wizytę to nadaje się doskonale. Zero stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaaaa
ta rozchwytywana pani ginekolog to pani pisarska krawczyk... bardzo dobra pani gin duze doswiadczenie i praktyka uczy rowniez w pwsz na poloznictwie tak wiec czesto bywa w kaliszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martahkku
a wie ktos moze ile za wizyte bierze dr Zieba?? i do ktorego lekarza przyjma mnie tego samego dnia albo dzien po zapisaniu sie- bo do bartczaka kazali mi czekac ponad tydzien a mam dziwne objawy wiec zalezy mi na tym tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martahkku
a wie ktos moze ile za wizyte bierze dr Zieba?? i do ktorego lekarza przyjma mnie tego samego dnia albo dzien po zapisaniu sie- bo do bartczaka kazali mi czekac ponad tydzien a mam dziwne objawy wiec zalezy mi na tym tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martahkku
a wie ktos moze ile za wizyte bierze dr Zieba?? i do ktorego lekarza przyjma mnie tego samego dnia albo dzien po zapisaniu sie- bo do bartczaka kazali mi czekac ponad tydzien a mam dziwne objawy wiec zalezy mi na tym tygodniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Ja jestem w 12 tygodniu ciąży. Planowany termin porodu jest na koniec lutego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina0987654321
polecam wszystkim dr Kuczynskiego- mimo ze wizyta u niego trwa bardzo krotko to stwierdzil u mnie nadzerke ktorej nr mazur podczas wczesniejhszych 2 wizyt prywatnie w gabinecie nie zauwazyl nawet- nie mowiac o zrobieniu cyologii- nie mialam robionej ani razu do 21 r.z a Kuczynski przy pierwszej wzycie od razu. jak na razie ciesze sie ze zmienilam lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Która z Was wie jak wykonuje USG dr Bartczak w 12 tygodniu ciąży -dopochwowo czy przed powłoki brzuszne?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelly1
Kruczkowska-Sarna - zdecydowanie odradzam! Wredna baba, nie odpowiada na pytania, nawet ich nie słucha, bo wtrąca się w połowie zdania, bada może nie najboleśniej, ale do najdelikatniejszych też bym jej nie zaliczyła.. Bagatelizuje problemy, ogólnie szkoda gadać.. Kiedy próbowałam ją o coś spytać - zareagowała wrzaskiem. Porażka://! Ogólnie beznadzieja. Nie polecam. Szkoda kasy (bo w Kaliszu przyjmuje prywatnie na Ostrowskiej), a przede wszystkim nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakana
Nie polecam dr Jakubka.Lekceważąco podchodzi do wszystkich opisywanych objawów twierdząc że wszystko jest w porządku i zbywając tekstem w stylu - nic tu nie widzę.Zgłosiłam się do niego z lekkimi objawani wkazującymi ewidentnie na jakis stan zapalny.Zrobil cytologie-po dwóch dniach odebrałam wynik- grupa I.Nic nie przepisał bo niby nie ma na co.Objawy z dnia na dzień się nasilały.Po tygodniu męczarni poszłam do innego ginekologa.Stwierdził juz zaawansowaną grzybice pochwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasek1080
prosze powiedzcie mi cos o Annie Kubickiej. czy przyjmuje tylko prywatnie, ile sie placi, gdzie przyjmuje. Lub gdzie przyjmuje dr Krupnik i ile placimy za wizyte???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszaanka25
Dr Kubicka przyjmuje od 16 30 do 18. Przeważnie można sie zarejestrować odrazu na następny dzień. Wizyta USG i cytologia kosztuje 100 zł. Prosze polećcie mi dobrą kobietę ginekolog, tylko żeby była naprawde dobra bo mam torbiel i chce dobrą specjalistke!!! POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×