Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość kakana
Slyszalam bardzo wiele pochlebnych opinii o pani doktor z Poznania - Dorota Rabiega. Przyjmuje w Kaliszu na ul. Rajskowskiej 34 w soboty do południa. Leczy sie tam moja znajoma i jest bardzo zadowolona.Podobno pani doktor to nie tylko przesympatyczna kobieta,ale tez znakomity fachowiec, bardzo ceniona przez pacjentki. Wykłada też na akademii medycznej i posiada naprawde ogromna wiedze.Potrafii pomoc nawet w najbardziej beznadziejnych przypadkach.W razie koniecznosci kieruje pacjentki na swoj oddzial w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też o niej słyszałam ale
bardzo trudno umówić się na wizytę. Gdyż jak wspomniałaś przyjmuje tylko w soboty i musi poświecić czas wielu pacjentkom. Nie wiem czy jest sens, aby prowadziła ciążę - bo wiadomo, że w czasie ciąży należy kontrolować swój stan przynajmniej raz w miesiącu, a do pani doktor często czeka się bardzo długo na wizytę. Nie wątpię w jej umiejętności, ale sądzę jedynie, że w razie szczególnych wypadków można się do niej zgłosić, a nie jako do prowadzącej ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszaanka25
A ile kosztuje wizyta z podstawowymi badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska84
dziewczyny a jak to jest ze zwolnieniem u dr Greberskego ? a moze ktos wogolewie gdzie przyjmuje prywatnie i ile kosztuje wizyta? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicex
w związku z przygotowaniami do ciąży chcę się przebadać i dlatego szukam informacji o drze kurpiku. ile kosztuje wizyta ze wszystkimi badaniami, w jakich przychodniach przyjmuje i gdzie prywatnie. proszę o świeże informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzikstasik
Doktor Bartczak_super!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzikstasik
Dr.Bartczak-super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D I ja polecam dr Bartczaka!!! Świetny lekarz!!! Z pierwszą ciążą chodziłam do Kuczyńskiego. Z drugą poszłam do Bartczaka, gdyż dużo czasu poświęca pacjentce, jest cierpliwy, wyrozumiały, dokładny i ma poczucie humoru!!! Super! Choć ponoc na kasę chorych już taki nie jest :( Prywatnie polecam Bartczaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka 1979------- tez słyszałam, że jak przyjmuje na kasę to nie jest już taki "wzorowy". a słyszałaś jakieś konkretne historie? Mnie parę kobiet mówiło, że miały z nim jakieś problemy ale nie dowiedziałam się o co chodziło. Niemniej jednak ja go bardzo lubię i nie zmienię lekarza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska84
ja zaryzykowałam i chodzę do dr Greberskiego i powiem że jest całkiem sympatyczny, ale faktycznie co do zwolnień na kasę chorych trzeba z nim podyskutować, a jeszcze lepiej jak wybierze się również w tym celu prywatnie i wtedy jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euchenio nie słyszałam konkretnych opowieści :) Wiem tylko, że jest niemiły dla pacjentek jak i dla personelu medycznego :( A w niektórych przychodniach mówią na niego \"gestapo\" :O Ale prywatnie to jest istny miód malina :D Nie wiem jak ten sam człowiek może być tak różny jednocześnie... Ja na porodówce trafiłam akurat na niego :D I był BARDZO zaangażowany podczas porodu :D Do dziś pamiętam jego stwierdzenie: \"No to pani Aniu dziś będziemy razem rodzić dzidziusia\". Urodziłam w godzinę :P Ale przyjechałam już 5cm rozwarciem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh chyba nie ma co wierzyć tym opiniom :-) Ja nie mam zastrzeżeń w ogóle! Jest jak piszesz miód malina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)poleciły byście mi jakąś kobiete ginekologa? Słyszałam coś o pani doktor Kubickiej, możecie mi napisać jaka ona jest i ile bierze za wizyte. Prosze pomóżcie mi kogoś wybrac mam 16 lat to moja pierwsza wizyta i trochę się denerwuję. Z góry dziękuje za rady.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)poleciły byście mi jakąś kobiete ginekologa? Słyszałam coś o pani doktor Kubickiej, możecie mi napisać jaka ona jest i ile bierze za wizyte. Prosze pomóżcie mi kogoś wybrac mam 16 lat to moja pierwsza wizyta i trochę się denerwuję. Z góry dziękuje za rady.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)poleciły byście mi jakąś kobiete ginekologa? Słyszałam coś o pani doktor Kubickiej, możecie mi napisać jaka ona jest i ile bierze za wizyte. Prosze pomóżcie mi kogoś wybrac mam 16 lat to moja pierwsza wizyta i trochę się denerwuję. Z góry dziękuje za rady.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorientowana
Kobiety, unikajcie gabinetu ginekologicznego brudasa dr.Jakubka. Nie dosyć ze możecie zarazić się tam wirusem brodawczaka ludzkiego hpv, to jeszcze innymi gównami. Jeśli którakolwiek tam była, a jest zdrowa, ma szczęście!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatka92
Ja BARDZO polecam doktora Mikołajczyka. Byłam u ginekologa po raz pierwszy, wszystko wyjaśnił mi i chłopakowi, był bardzo delikatny. Jestem bardzo zadowolona:) Za cytologię i USG wziął 70zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagatka92
jeniffer16 posłuchaj ja początkowo też chciałam iść do Kubickiej ale mama mojego chłopaka poradziła mi Mikołajczyka jest naprawdę miłym lekarzem. Przełam strach i idź:) Trzymaj się powodzenia;* Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć napisz na forum ja też mam 16lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zorientowanej --- a czy
ciebie spotkała taka sytuacja czy tylko słyszałaś plotkę? Moja siostra i kuzynka chodziły do niego i są zadowolone, ogólnie uchodzi on obok Bartczaka za najlepszego gina w mieście. Ja chodzę do Bartczaka, bo wywarł na mnie lepsze wrażenie. Także wokół mnie sporo kobiet do niego chodzi i każda zachwalała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guska Kalisz
polecam dr Kuczyńskiego z Kalisza, bardzo dobry lekarz prowadził obie moje ciąże i jeśli bylo coś nie tak ( a zawsze coś było) to kierował do szpitala, woli chuchać na zimne. dużo leżałam w szpitalu w trakcie obu ciąz i troche posłuchałam sobie na temat lekarzy kaliskiego szpitala. Ze swojego doświadczenia nie polecam dr Hajdo- brutalnie bada brrrr.., oraz dr Sarny wstrena baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim wieku jest ten Bartczak? Mam u niego wizyte, jest to moja druga wizyta w ogole u ginekologa.Pierwszy raz bylam u kobiety a teraz mocno sie boje zwlaszcza ze jestem chora a co za tym idzie nie wydepilowane mazm te miejsca-boje sie!!!!!!nie, raczej wstydze, cholernie sie wstydze a zapisalam sie do tego doktora bo przeczytalam to forum od deski do deski i ten doktor wydaje sie w porzadku.Prosze o odpowiedz, blagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskol
Ja polecam dr Kurpika. Prowadził moja ciążę. dobry, bardzo dobry fachowiec z poczuciem humoru. Już nie mieszkam w Kaliszu, ale nadal przyjeżdżam na badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Bartczak jest po 40-ce. A więc jest młody :-) Nie martw się depilacją, bo ja w 8mc też nie zawsze dokładnie wydepiluję te miejsca i jeszcze nic mi nigdy nie powiedział. Jest naprawdę sympatyczny. Idź śmiało a się przekonasz :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pineska23894784784
Witajcie! czy moglibyście podac mi mniej wiecej ceny wizyt u ginekologów kaliskich? np. dr Jakubek ile przyjmuje za wizytę? czy jakikolwiek ginekolog,którego byście mi polecili i nie jest drogi!z góry dziękuje! czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzix
Witam! Mam pytanie: od kliku dni próbuje zapisać sie do doktora Bartczaka, jednak żadnego z podanych tutaj numerów telefonu nikt nie odbiera:-( Czy jest jakaś inna możliwość zapisania się na wizytę? Zawsze tak ciężko zapisać się do doktora? Chciałabym być jego pacjentką głównie dltego, że tak go tu chwalicie,a nie ma nic lepszego niż lekarz "z polecenia":-) Poza tym wiadomo, jak na dobrą opinię trzeba ciężko zapracować:-) Pozdrawiam i liczę na odpowiedź:-) i dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
607-308-485 to jest numer do rejestracji, a ten drugi w razie nagłych wypadków, więc nie dzwoń. Czasem trudno się do niego dodzwonić bo pracuje tez w szpitalu trzy dni w tygodniu, najlepiej próbować już od ósmej rano i aż do skutku. Tylko dwa razy zdarzyło mi się, że się nie dodzwoniłam. A na kolejną wizytę najlepiej umawiać się u niego w gabinecie. Próbuj, nie będziesz żałowała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzix
No i nie mogę się dodzwonić:-( Próbuje od rana i bez skutku! Co radzisz e.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no musisz próbować
może ma zabieg albo coś, dzwoń co jakiś czas a się uda na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×