Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

Gość kinia26
Mam pytanie cz chodziła któraś z was do dr. M. Mazurek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena1906
bardzo dobrym lekarzem jest wojciech szatkowski prowadził moje obie ciąże bardzo dobry polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi19
Hej Nie dawno rodziłam znaczy meczyłam sie 15 godz az wkoncu zrobili mi ciecie cesarskie w kaliszu. Nie polecam nikomu Kalisza a szczególnie dr Sarne (MAŁPA JEDNA) jest taki niemiły personel w kaliszu ze szok Kaalisz to sie teraz kryje do Ostrowa Wielkopolskiego miałam komplikacje po tym całym porodzie ze lekarze w ostrowie dziwili sie co oni mi tam nawywijali musiałam lezec w szpitalu tydzien bez dziecka przez tą france Sarne. Ale personel w Ostrowie jest super!!! POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez z Kalisza? powiedz jak wygląda ta sarna? mnie badała taka jedna, ciemne włosy równo ścięte do ucha... cholernie brutalna była. Położna ok, ale też zrobili cc po kilku godzinach sn. Reszta personelu no coment...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia26
mam pytanie czy ktoras z was chodziła do dr mazurka prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miria
no niewiem czy w tym ostrowie jest aż tak miło jak mówicie,moje dwie znajome które rodzily ostatnio maja same złe doświadczenia a jedną to tak długo męczyli że w końcu musiała byc intubowana także naprawde niwiem o czym wy mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Dr Sarna jest blondynką, włosy krótkie. Ja też rodziłam w Kaliszu (miałam cc), ale tak źle nie było, choc dużo słyszałam od koleżanek, że też strasznie męczyli i potem dzieci miały problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti83
Polecam doktora Bosackiego z Pleszewa i w ogóle szpital w Pleszewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia0000
Witam! Wybieram się na moją pierwszą wizytę do ginekologa i zastanawiam się do jakiego lekarza iść . Czy możecie mi kogoś polecić bo bardzo się boję i nie chciała bym się od samego początku zrazić. Była bym bardzo wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Witam! Ja chodziłam do dr Bartczaka i byłam zadowolona, aż do momentu jak trafiłam do szpitala i potraktował mnie jak zwykłą pacjentkę, a nie Jego pacjentkę. Koleżanki mówi, że dobry jest Zięba (niestety nie pracuje w szpitalu w Kaliszu). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makma25
A jakiego lekarza polecacie, który przyjmuje na NFZ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia474
Witam,wszystkie Panie polecam Czechmanowskiego:) rewelacyjny lekarz, normalny a w szpitalu pacjentki naprawde otacza opieką, w ogóle w Pleszewie personel szpitanmy jest rewelacyjny!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly27
Dziewczyny wiecie może czy dr Kurpik pracuje w kaliskim szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tylko ja
ja też polecam dr. Bosackiego z Pleszewa chodzę do niego już od wielu lat zresztą personel szpitala jest na prawdę super .... szpital Pleszewie w tamtym roku zajmował 7 miejsce najlepszych szpitali w Polsce nie polecam natomiast dr Lesz baba wredna i nie sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważna
Cześ dziewczyny ja ze swojej strony tez polecam doktora Bartczaka mily i sympatyczny ma czas na wysluchanie pacjentki umie doradzic obecnie bierze juz 100 zl. za wizytę.Jest bardzo delikatny w badaniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula9191
Witam! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda pierwsza wizyta u ginekologa. Ja wybieram się do dr Bartczak i bardzo się denerwuje. A kiedy się płaci po wizycie? Trzeba coś ze soba zabrać? Pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrinchen
Witam. przegladam właśnie ten "ranking " lekarzy i w sumie jestem przerażona. Jestem w 8 tyg ciąży i zaczełąm chodzić do Dr Celera, i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. jest miły i delikatny - i co najważniejsze chodzę do niego na NFZ. Miałam wcześniej zdiagnozowany przez niego polip, który mi usunął, i wszystko poszło super. po 5 godz po zabiegu byłam w domu. Koleżanka która też miala polipa i robili jej w Klinice w Poznaniu bardzo cierpiała bo przebili jej macice (niby rutynowy zabieg) a potem ją pokusiło i pojechała rodzić do Poznania - pan doktor do ktorego jeździła całą ciąże przyjechał - zobaczył powiedział że wszystko w porządku i pojechał. a Ona biedna 26 godz się męczyła ....Innej znajomej po prowadzeniu ciąży prywatnie w Poznaniu i porodzie w Poznaniu NIE MIAŁABY dzidziusia, bo prawie udusili jej dziecko. Moje Panie POZNAŃ nie jest w cale taki dobry. Chodziłam do dr Czechmanowskiego w Ostrowie jak pracował na nfz i polecać będę Go zawsze- super!!!! Więc jeśli na nfz był dobry- prywatnie też musi być. TEraz mieszkam w Kaliszu i niezbyt pasuje mi do niego. KOleżanka inna polecała mi Jesiona w Kaliszu -choć podobnież nie ma super sprzętu - ale za to wizyta 50 zł ( z Usg 80 zl) i ogólnie bardzo miły, a i poród jej odbierał, 4 godz i po sprawie. Tyle że zwolnienia daje na 2 tygodnie. Pozdrawiam Kasia (jakby coś to mail)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abby
Polecam dr Kurpika. Profesjonalista w 100 %. Wczesniej chodzilam do dr Bartczaka, ale co z tego, ze mily, skoro straszy i na konkretne problemy nie znajduje rozwiazania. Sam odsyla do innych lekarzy, a Kurpik konkretnie doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka20
Witam, w sprawie ginekologów. Mój pierwszy gin to dr Kurpik. Byłam z niego zadowolona do momentu kiedy dowiedziałam się, że na tabletkach antykoncepcyjnych podanych przez niego zaszłabym raz dwa w ciąże. Poza tym nie rozpoznał u mnie torbieli. Później był dr Hajdo. U niego wszystko było ok, ale te ciągłe wizyty (dosyć drogie) i nadżerka non stop mnie wykończyły. A u dra Bartczaka... Hmn... NIe polecam, szczerze nie polecam. MOże któraś z Was zna lekarzy przyjeżdżających z Poznania przyjmujących chyba na Łódzkiej? Proszę o kontakt bo słyszałam, że są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Szadkowski na mnie też zrobił wrażenie w szpitalu - niestety nie wiem gdzie on prywatnie (lub państwowo) przyjmuje, a w necie nie mogę go w ogóle znaleźć. Jeżeli któraś z Was ma taką informację - proszę przyślijcie mi na mokusodan2@interia.pl Sprawa pilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abby
Malgorzatko- ja znam lekarzy, ktorzy przyjmuja na ul.Rajskowskiej. Przyjezdzaja 2 razy w tyg z Poznania. Mialam kontakt z dr Czerniakiem, skierowal mnie na operacje. Ale jest jeszcze dr Olejniczak- drozszy, a ponoc wcale nie lepszy. Dr Czerniak mily i profesjonalny. Wtedy jeszcze nie znalam dr Kurpika, wiec probowalam gdzie indziej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaka1
mam do was prosbe,od niedawna mieszkam w pleszewie i nie znam tu lekarzy,a poszukuje dobrego ginekologa,najlepiej ktory przyjmuje prywatnie.dodam ze mam do wyleczenia stan zapalny i nadzerke.prosze poleccie mi kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja k
mam torbiel .moze któraś z was miała ten problem? co robic byłam u lekarza i powiedział że to nic takiego,,a czy Sarna jest dobrym fachowcem? kobitki help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrix
Witam Drogie Panie! Poszukuję jakiegoś dobrego specjalisty w dziedzinie ginekologii. Mam 19 lat i dosyć poważny problem, ponieważ mam zaniki okresu, dostaje go bardzo nieregularnie, nawet co kilka miesięcy ;/ byłam już u kilku lekarzy i jestem bardzo niezadowolona, zaden z nich nie traktował mnie powaznie, a już w zupełności totalnym dnem jest dla mnie dr Mazur ;/ Czy mogłybyście mi doradzić jakiegoś dobrego specjaliste ( i mam na mysli tutaj wizyty prywatne ) Duzo dobrych opini wyczytałam o doktorze Bartczaku, Mikołajczyku, polecano mi także dr Samulaka. Czy mogłybyście mi pomóc i polecić jakiegoś lekarza? Z chęcią odczytam Wasze e-maile z uwagami: bea_15@op.pl Wasze odpowiedzi bedą dla mnie bezcennce, a muszę jak najszybciej wybrać się do lekarza, bo ja chcę zostać w przyszłości mama!! :):) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica1312
witam jakiś czas temu miałam nieciekawy problem i koniecznie chciałam iśc prywatnie do jakiegoś lekarza. wcześniej chodziłam do Mazura- nie polecam, tragedia, skutecznie wypłoszył mnie z gabinetu po ostatniej wizycie. Poszłam do dr Anny Kubickiej, ul. częstochowska 133, tel. 0627571781. Jak dla mnie była ok, pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Czy dr Olejniczak bądź też Meller przyjmują w Kaliszu w oparciu o umowę z NFZ? Bardzo dziękuję za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Nieszka
Bardzo dobry jest paweł podhalański pracuje w szpitalu no i przyjmuje zarówno na kasę chorych jak i prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Surrealistka
Podnosze;) Wie ktoras moze drogie dziewczyny w jakich godzinach przyjmuje dr Jakubek z ul Niecalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola _b
Witam! Nie wiecie ile bierze dr Podhalański za wizytę?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwelina16
A co mozecie powiedziec o dr.Jacku Wenerskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×