Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nike

Ginekolodzy Kalisz

Polecane posty

No dziwnie właśnie. Jeśli nie odbiera to na pewno nie może. Nie martw się, powinien oddzwonić, a jak nie to próbuj do skutku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzix
No kurczę dziewczyny ja naprawdę próbuję, co chwilę od kilku dni:-( i nie oddzwania:-( Może Wasze numery ma zapisane i ja juz się nie zmieszczę w grafiku?:-) Nie wiem... spróbuję jeszcze kilka dni, a jak się nie uda poszukam kogoś innego... Dzięki za pomoc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzix
Ciągle próbuję i nic:-( Delikatnie rzecz ujmując "napaliłam" się, żeby być jego pacjentką i nawet innego szukać mi się nie chce:-( Już nawet próbowałam na ten jego prywatny i nic! Help kobitki help:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszanka23
Miałam problem ze znalezieniem dobrego fachowca z tej dziedziny, a mam troche problemów natury kobiecej i byłam u wielu lekarzy oto moje wnioski! Dr Kubickiej nie polecam!!! Byłam na wizycie i słyszałam opinie w kręgach lekarzy i pacjentów że jest słabym ginekologiem!!! Zna się tylko na podstawowych sprawach... Dr Hajdo też nie polecam strasznie nerwowy i wybuchowy!!! Dr Sarna mało znaczy w szpitalu w Kaliszu i jest niemiła chyba ze prywatnie! Dr Mroziński dobrze robi USG, Dr Kuczyński bardzo dobry specjalista, w szpitalu jest często, bardzo interesuje sie pacjentką!!! A ostatnio byłam u Dr PALYS jest to starszy lekarz przyjmuje tylko prywatnie, łatwo sie do niego zarejestrować, poświęca wiele czasu pacjentce na badanie i rozmowe, był ordynatorem w szpitalu więc ma bardzo duże doświadczenie i jego właśnie polecam w swoim imieniu najbardziej szczególnie dla mlodych dziewczyn bo jest to już starszy pan. Wszyscy biora w Kaliszu za wizytę mniej wiecej tyle samo ok 100 z USG i cytologia więc warto przejść sie do dobrego specjalisty niż zaoszczędzić z 10 zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Witam! Czy znacie jakąś dobrą położną w Kaliszu, którą mogłybyście polecic?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska kalisz
Służę radą i polecam położną z Medixu w Kaliszu Anne Herszel. Super kobieta miła zna sie na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
Czy położne mają jakieś regiony, czy można wybrac z innej części miasta?? A z przychodni na ul. Polnej znacie jakąś dobrą położną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska kalisz
Położne nie mają rejonizacji, możesz ją wybrac z innej przychodnii Ja też należe do innego rejonu a lakarza i położną mam z Medixu a pieleniarkę środowiskową jeszcze z innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakaliszanka
ja chodzilam do bartczaka i bylam zadowolona dobrze sie mna zajmowal podczas ciazy, ale to w koncu jego kompetencje, ale powiem ze mily pan i za wizyty nie zdzieral nie wiadomo ile, choc to bylo 4 lata temu, mam wiele znajomych co do niego chodza i sa zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_blaszczyk
A z przychodni na ul. Polnej znacie jakąś dobrą położną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkjhkjkljljlkjlkjlj
ja o Pałysie raczej nie slyszalam milych opinii, jedeyny plus to kiedys cos znaczyl w szpitalu ordynator, ale tak to ponoc niedelikatny i wogole, badanie podczas porodu to masakra, z reszta znam pewnien przypadek bedacy jego bledem, ale nie chce tu nic o tym pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia80
Witam a czy możecie coś napisać o dr D. Samulaku? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink91
Witam! Czy mógłby mi ktoś podać numer telefonu do dr. Doroty Rabiegi lub dr. Anny Kubickiej? lub do jakiejś innej dobrej kobiety ginekologa. To bardzo pilne! Z góry dziękuję za informacje :) jeśli to możliwe, piszcie na email!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina_kalisz
Dziewczyny jestem w 9 m-c ciąży i oto moje wnioski. Kurpik jest dobrym lekarzem, ma świetny sprzęt, poświęca czas pacjentce i zna się na rzeczy, choć czasem potrafi wystraszyć - może woli mówić gorszą wersję aby kobita na siebie uważała i dzidziusia. Polecali mi gorąco wszyscy dr Olejniczaka, który przyjeżdża z Poznania i przyjmuje na rajskowskiej, bo ponoć ma wyczucie jak jest problem szczególnie z ciążą i nie mam uwag do jego metod, ale!!! nie liczcie na to, że jak będziecie rodzić to się Wami zajmie, jak to mówi nie chce brać odpowiedzialności, np. z kwestią jak lepiej rodzić naturalnie czy z cesarką. Jest lekarzem, a oczekuje, że pacjentka zadecyduje, czy załatwi sobie zaswiadczenie. Poza tym jesteście u niego anonimowe, bo ma tyle pacjentek, że nie ogarnia już wszystkiego, zawsze czeka się w poczekalni pomimo, że było się umówionym na godzinę, sprzęt średniej jakości. Do Bartczaka kiedyś chodziłam, sympatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniabuu23
Dziewczyny podzielę się z Wami moimi odczuciami.Ja jestem na początku ciąży. Miałam duże problemy z zajściem w ciążę i w ich rozwiązaniu pomógł mi dr.Bartczak którego wybrałam także za pomocą tego forum (wcześniej chodziłam do dr.Jakubka- kompletna porażka).Postanowiłam jednak zmienić dr Bartczaka na innego lekarza a to z tego względu że: -doktor nie zrobił na mnie piorunującego wrażenia,raczej był mi obojętny,nie zaskoczył mnie i nie zrobiłam wielkiego WOW po wizycie.Traktował mnie obcesowo i bez emocji.Tak jakby robił mi wykład z ginekologii. Było to zaprzeczenie opisów dziewczyn z tego jak i innych forów.. -bardzo trudno się do niego dodzwonić,a jak już się da to ma focha... Zapisałam się do dr Mellera na Rajkowskiej.Wiem ze jest z Poznania i bardzo chciałabym wiedzieć jak prowadzi ciąże no i jak jest z porodem,tzn czy asystuje? Po wizycie podzielę się swoimi wrażeniami.Mam nadzieję że wreszcie trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzix
Masz rację, jeśli chodzi o Bartczaka. Też nie mogłam się do niego dodzwonic, a jak już się udało, to nie był przyjemny- zwaliłam to na to, że mógł miec zły dzień, jednak podobnie jak Ty, też nie poczułam wielkiego ACH po wizycie. Doktor mruczał raczej pod nosem, a kiedy czegoś nie zrozumiałam i poprosiłam o powtórzenie wygladał, jakby się obraził. No cóż, może ilość kobitek go przerasta... Teraz też próbuje się dodzwonić (byłaby to moja druga wizyta) i nici... Chyba zrezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny aż się wierzyć nie chce, że dr. Bartczak był obcesowy :-) albo niemiły. Może ma złego brata bliźniaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata88
Ja bardzo gorąco polecam dr Jarosława Czechmanowskiego!! przyjmuje prywatnie w Krzywosadowie, Raszkowie i Ostrowie i pracuje takze w szpitalu w Pleszewie Dlugo szukalam wsrod lekarzy cieszacych sie dobra opinia... i bardzo sie zawiodlam-zlekcewazyli powazne problemy ginekologiczne. Dr Czechmanowski to lekarz godny zaufania i polecenia! mily, delikatny..opanowany fachowiec!! pozartuje, aby rozladowac atmosfere, doradzi, kazda ewentualnosc przedyskutuje z pacjentka, wyslucha.. i odbiera telefony--spokojnie porozmawia i wytlumaczy wszystko!! Przedyskutuje nawet ceny lekarstw ktore przepisuje(a to nie zdarza sie teraz czesto) !! Ma duzo pacjentek, wiec trzeba czekac... ale w waznych przypadkach przyjmie bez problemu. Za wizyte bierze 80 zl. Naprawde baaardzo goraco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1978
Witajcie, bardzo Was proszę o opinie na temat dr Mellera. Jestem w 10tc. Do tej pory chodziłam do Hajdo, ale dowiedziałam się tylu rzeczy na jego temat, że chcę znaleźć sobie innego prowadzącego ciążę. Myślę o dr Mellerze - chciałabym żeby lekarz prowadzący był ze mną także przy porodzie (niezależnie od kosztów). Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliszanka89
Potrzebuję namiary do prywatnego gabinetu Mikołajczyka, może ktos mi pomoc /:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałyście o lekarzu Nawrockim/ Pracuje w szpitalu i robił mi cesarkę a w życiu o nim nie słyszałam. może któraś z was miała z nim styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guska kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwana26
Witam, szukam gina w Kaliszu z dobrym sprzętem a dokładniej USG 3D!!! Jestem w 16tc ale chcialabym badanie USg 3d ok.23tc. Dlatego szukam odpowiedniego gina juz wczesniej. A tak poza tym to chodze na kasę chorych w Ostrowie na Wrocławskiej do dr Barbary Bartoś, jest super, godna polecenia, miła, delikatna i zna sie na rzeczy :) Słyszałam ze dr. Andrzej Jakubek ma super sprzęt ale opinie są niezbyt na jego temat, czy jest wiarygodny w ocenie USG? Bardzo dużo jest opinii na temt dr Bartczaka ale czy ona ma dobry sprzę do USG 3D? Dajcie jakies namiary? Z góry dzięki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_js88
a wiecie może gdzie przyjmuje dr mikolajczyk i ta kubiak cz jakoś tak? potrzebuje jakies namiary,tel., godziny przyjęc, ile biora za wizyte??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanistka
Witam, polecam dr Sławka Mellera (jest z Kliniki na Polnej w Poznaniu), przyjmuje również w Kaliszu na Rajskowskiej. Świetny specjalista, odpowiada na wszystkie pytania, nie szczędzi czasu pacjentce. Ma dużo pacjentek i nie liczcie, że jeśli umówiłyście się na 18, to o 18 zostaniecie przyjęte. Ale warto czekać. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakaliszanka
Witajcie! Czy któras z Was słyszała o doktor Anecie Kolendzie Jaros? Czy prowadzi prywatne wizyty i gdzie? Czytałam rożne opinie ze jest dobra tylko nigdzie nie można znalesc do niej namiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *k*a*
Nie polecam KUBICKIEJ masakra nie lekarz.Miałam z nia zle doswiadczenia w ciazy i zle n tym wyszlam .Kobieta zatrzymałą sie z w czasie jakies 20 lat temu i z wiedza i ze przetem masakra. Drogie Panie macie moze numer do lekarza ktory pracuje w pleszewie a przyjmuje w ostrowie i raszkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata88
Lekarz pracujacy w Pleszewie, a przyjmujący w Ostrowie i Raszkowie to lekarz Jarosław Czechmanowski. Podaje jego oficjalna strone http://www.czechmanowski.pl/adresy.html i strone przychodni w ktorej przyjmuje(w Ostrowie) http://www.familiamedica.pl/ W linkach podane sa numery telefonow zarowno do samego lekarza jak i do przychodni. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×